Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6145084 Napisano: 14.01.2016 16:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

A Terytorium to zaspało? Wyników brak, nagród z pierwszego konka z C4 też emotka

No z POLO o glównej informowali juz wczoraj. Wim wto, ale ni powiem emotka NIE JA-A szkoda... emotka

wiec moze dzisiaj ruszą hurtowo z żywcem...

Ten Kuba, zdrajca jeden... A Ty na dodatek wiesz z kim mnie puścił kantem  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144968 Napisano: 14.01.2016 13:53:49 w Carrefour konkursy
luko922 napisał(a):

xpac napisał(a):

luko922 napisał(a):

Oh, co z tym Żywcem emotka emotka

Pamiętaj że ja ściskam Kaktusa emotka

Podejrzewam, że skoro już z Kubą dzwonili, to Cactus też już odjechał emotka

Co??? Kiedy ten Kuba dzwonił i do kogo - jestem zazdrosna! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144835 Napisano: 14.01.2016 11:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

A może wie ktoś jakimi liniami lotniczymi lecimy (Londyn) ? 

w grudniu loty były LOTem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144815 Napisano: 14.01.2016 10:35:51 w Kaufland konkursy
A ja czekam na pralkę ładowaną od góry, dostał dziś ktoś taką? emotka
I czy są wszystkie papiery na gwarancję w komplecie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144786 Napisano: 14.01.2016 09:56:32 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

barcza napisał(a):

 do topu paragony dostęp powinni  mieć nie tylko ci co dodadzą 4 konkursy ale co najmniej rok na forum byłaby to eliminacja dla cwaniaków co się zarejestrują  specjalnie dla paragonu maja 2 posty i już mogą kupować nie jest to moim zdaniem uczciwe emotka


emotka a sam wątek handlu paragonami jest oczywiście "super uczciwy" co? emotka

no właśnie-przez zezwolenie na takie postępowanie nigdy nie wygram z rezerwy...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144775 Napisano: 14.01.2016 09:33:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier InPost wozi dziś kubki z ostatniego 6. etapu konkursu od Jacobs Baw Się Kawą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144741 Napisano: 14.01.2016 07:30:09 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzennia111 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wygrał ktoś z was coś w kaskadzie za pomocą tego kodu loterii promocyjnej?

Ja próbowałam niestety nic z tego, pani poinformowała mnie ze na plakacie (myślałam że tylko w necie można sprawdzić)mogę sprawdzić czy mój kod jest wygrany...więc moim zdaniem szanse na wygraną raczej marne

na jakim plakacie? emotka

ja wczoraj zagrałam na 3 kaskady:( ani w kaskadzie, ani w loterii ( w necie sprawdzałam), nic się nie udało:( na stronie lotto widziałam wzmiankę że można od razu w kolekturze sprawdzić, ale w jaki sposób, to już nie wiem;(

Widziałam przy lottomacie taka maszynę do sprawdzania wyników w kaskadzie, oznaczona logo Kaskada, wyglada jęk ekspres na kapsułki (takie moje skojarzenie) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144582 Napisano: 13.01.2016 21:00:48 w Carrefour konkursy
monikar napisał(a):

Z autem z Żywca beda dzwonić czy puszczą eska?  emotka

No właśnie... a może przyjadą osobiście wręczyć  emotka  Kiedy mija termin na info? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144575 Napisano: 13.01.2016 20:50:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

defed napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy oni oszaleli z tymi biletami ? Przecież niektórzy maja taki tryb pracy ,ze nie zdołają tydzien przed wylotem załatwić urlopu , dopiąć wszystkich spraw ... A biletu nie mozna przenieść na inna osobę .... Specjalnie to robią czy jaki czort ?

W listopadowej wygranej szwagier miał niecałe 2 tyg. od info od wygranej do terminu wylotu, oni to maja gdzieś  emotka

No ale wg regulaminu oni maja 10 dni roboczych aby powiadomić o wygranej (...)

A te 10 dni to odnosi się do maila? Czy do publikacji listy na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144563 Napisano: 13.01.2016 20:38:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
toka napisał(a):

giulietta napisał(a):

no pewnie, że marzenia się spełniają emotka   kozuszka38 gratuluję Wam doczekania TEGO WŁAŚCIWEGO MOMENTU emotka emotka

z całego serca gratuluję i życzę kolejnych takich szczęśliwych momentów emotka

i ja dołączam się do wszystkich achów i ochów emotka  dobrze widzieć, że nagrody przyjeżdżają do "swoich" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144555 Napisano: 13.01.2016 20:28:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

Czy oni oszaleli z tymi biletami ? Przecież niektórzy maja taki tryb pracy ,ze nie zdołają tydzien przed wylotem załatwić urlopu , dopiąć wszystkich spraw ... A biletu nie mozna przenieść na inna osobę .... Specjalnie to robią czy jaki czort ?

W listopadowej wygranej szwagier miał niecałe 2 tyg. od info od wygranej do terminu wylotu, oni to maja gdzieś  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144271 Napisano: 13.01.2016 12:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

A ja sie wkurzam bo nigdzie nie ma u mnie tych ryżów berliso emotka  są zwykle a hot nie emotka  

Są w carrefour,kauflandzie  szukaj koło kaszek w chłodni tam gdzie bakusie itp

Są w Twoim carrefour,kauflandzie - w moich nie ma po nich śladu nawet na magazynie Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144158 Napisano: 13.01.2016 09:22:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPost - Krajanki Winiary - 3 smaki po 5 opakowań + ściereczka kuchenna GRATIS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6144082 Napisano: 12.01.2016 22:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):


Do pupy te konkursy na początek roku, sam cukier, alkohol albo chemikalia w żarciu, w co tu grać? emotka

Gdzie ten alkohol? emotka  Wiesz o czymś, oprócz Ballantines'a u Smolara emotka

Dajcie mi znać o konkursach z czystą  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143943 Napisano: 12.01.2016 17:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lunka napisał(a):

defed napisał(a):

Czy udało sie komuś kupic Berliso HOT nie w dużym mieście??? Kurka, ani w C4, ani w Kaufie... Gdzie mam tego szukać? W Biedrze maja? Ech...

U mnie są w Piotrze i Pawle. Może tam spróbuj.

Dzieki za odp. Ale najbliższy znany mi PiP znajduje sie w dużym mieście... Ech... A ja pytam o NIE DUŻE miasta. Zawsze jak pojawiają sie nowości, to mam problem z ich zakupem... Np. Maki Szymanowskiej z kodami to na oczy nie widziałam, ani w tej ani w poprzedniej edycji.

Nie mam Tesco, nie mam Piotra i Pawła, nie mam Almy, chyba pora sie przeprowadzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143926 Napisano: 12.01.2016 16:55:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy udało sie komuś kupic Berliso HOT nie w dużym mieście??? Kurka, ani w C4, ani w Kaufie... Gdzie mam tego szukać? W Biedrze maja? Ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143747 Napisano: 12.01.2016 13:29:12 w Carrefour konkursy
luko922 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

Przyszła nagroda od Graffa z konkursu "Zostań gwiazdą w swojej kuchni" -> wartość regulaminowa 75 złotych, ale może spokojnie kandydować na największe rozczarowanie 2016 emotka
Zawartość kartonika: 1 x ryż biały + 1 x pomidory krojone, a reszta to sama chemia w tytkach i kostkach emotka

I powiem tak: biorąc udział wiedziałam, jakie marki produktów będą w paczce. ALE np. Podravka ma całkiem fajny asortyment, min. różnego rodzaju makarony. Gdy przed chwilą zobaczyłam zawartość tego mini kartonika... no przykro mi się zrobiło emotka

porażka emotka

Podravka ma wiele super rzeczy, jak pomidory w puszce, makarony, ryże. Szkoda, że wysłali szit.

Pamiętam narzekania na zestawy od Vegety-jakiś rok temu?-same produkty blisko końca terminu przydatności.
Wtedy nie grałam, teraz grałam, ale nie wygrałam ani zestawu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143644 Napisano: 12.01.2016 10:52:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

nkba napisał(a):

Nie mają żadnych podstaw prawnych aby tego żądać. a ich prawników wysłałabym do szkoły!!! emotka

ale jak to nie mają żadnych podstaw? jak uczestnicy grają na fikcyjne dane w celu wyłudzenia nagród, na nieistniejące osoby to mogą się tak zabezpieczyć i nie oni pierwsi emotka  to Ty widząc regulamin masz wybór czy grasz na takich warunkach czy nie emotka  

giulietta - no nie mają podstaw, bo NIP to średniowiecze, to numer, którego sie juz nie używa*   to tak jakby chcieli numer z dziennika z 1 klasy szkoły podstawowej do identyfikacji - bez sensu - nieaktualne

*nie używa - w odniesieniu do osób nie prowadzących działalność gosp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143628 Napisano: 12.01.2016 10:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

nkba napisał(a):

osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej nie posługują się NIPem od 01.09.2011. Jedynym identyfikatorem jest PESEL!!! emotka

Dzięki za odp. emotka ale chyba każdy z nas NIP ma nadany. A jak go nie wpiszesz w formularz zwycięzcy to nie obawiasz się, że nie przyznają Ci nagrody? (przyjmuję, że wygrasz emotka )

Nie każdy ma nadany NIP - z NIPem się nie rodzisz, jak ktoś nie pracował przed zmianami przepisów, to nigdy nie składał wniosku o numer identyfikacji podatkowej NIP, bo do bycia numerem identyfikacji podatkowej został nominowany PESEL - a twórcy wzorów formularzy laureatów nie mają kompletnej wiedzy w tym temacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143510 Napisano: 11.01.2016 21:12:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lusienka napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

W lodówce obok innych kaszek i ryżów smakowych   emotka  w Kauflandzie ostatnio byłyemotka

 :D dziękuje za dobrą nowinę emotka

Ale zła jest taka,że w regulaminie znalazłam zapis:
3. Jeden Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko raz. 
Czyli,że jak nie uda mi sie w  jednym etapie to już koniec zabawy?

Jeszcze tak dokładnie nie analizowałam regulaminu, ale wstępnie przeczytałam i sie w sumie ucieszyłam... Ale chyba za szybko, bo oszusci pewnie i tak znajda sposób, aby obejść ten zapis. Ciekawe czy regulamin blokuje ponowna próbę wypełnienia formularza z tym samym mailem. I ciekawe jak beda weryfikować zgłoszenia z jednego IP na rożne adresy... Wyświetl w wątku >>
0 0