Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6148627 Napisano: 21.01.2016 16:06:02 w Kaufland konkursy
juzef napisał(a):

Ja wygrałem konsole ale puki co cisza. Może idą w kolejności nadesłanych paragonów. 

juzef - a te puki co to tak specjalnie, jak Twój nick juzef ? emotka sorki za dociekliwość, ale nie umiałam się powstrzymać od zadania tego pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148396 Napisano: 21.01.2016 09:48:09 w Biedronka
krzych88 napisał(a):

Wydać 10 zł na produkty i jeszcze 5 zł na znaczek pocztowy w przypadku wygranej karty za 50 zł. Chyba nie warto sobie zawracać głowę tym konkursem  emotka

Z mojej perspektywy to wyglada bardziej pozytywnie: ja i tak kupuje Monte dla siebie i dziecka, bo sie tym zajadamy emotka
A w razie wygranej za znaczek na poleccony place na poczcie 4,20pln wiec mi sie ten konkurs mimo wszystko bardzo oplaca : D Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148391 Napisano: 21.01.2016 09:40:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
andii napisał(a):

andii napisał(a):

hallo,  właśnie kurier przywiózł EXQUISIT MOMENTS , kaufland emotka

 fajny zestaw, kalendarz + smakowitosci Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148138 Napisano: 20.01.2016 16:43:30 w WC - rozmowy o wszystkim
slonko365 napisał(a):

defed napisał(a):

Może ktoś z Was orientuje się jak to jest ze znakami drogowymi. Chcę się dowiedzieć czy znak P z kopertą + inwalida na wózku ma moc prawną na wewnętrznym parkingu osiedlowym, to jest teren za znakiem Strefa Ruchu emotka
Sąsiad co prawda jest inwalidą, ale nie ma samochodu. Sam sobie taki znak postawił, na najwygodniejszym dla niego miejscu parkingowym, za zgodą prezesa spółdzielni-lub bez jego sprzeciwu, by jego goście (rodzina,dzieci) mieli gdzie zaparkować w weekend, gdy parking zazwyczaj jest full. Cwaniak z niego emotka emotka

Nie jestem pewna, ale jeśli zostało to zrobione za zgodą zarządcy terenu (czyli spółdzielni, jeśli to teren spółdzielni), to się raczej nic z tym faktem nie zrobi. Tym bardziej, że w Strefie Ruchu wolno parkować tylko w wyznaczonych miejscach, za parkowanie gdziekolwiek indziej mandat, a miejsca parkingowe wyznacza zarządca terenu.
Pytanie,  czy te samochody parkujące na kopercie są odpowiednio oznaczone, czyli mają jakąś tam plakietkę z zaświadczeniem, że to samochód osoby niepełnosprawnej. Jak nie mają, to mandat za parkowanie na kopercie... emotka
Swoją drogą, jeśli te samochody go gdzieś wożą, to może bym się nie czepiała, no chyba, że to tylko dla wygody rodziny i jego gości, a nie jego, jako niepełnosprawnej osoby - to już niefajnie.

zapomniałam dodać, że nie ma znaku poziomego=namalowanej koperty na tym miejscu, jest tylko znak pionowy Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148120 Napisano: 20.01.2016 15:57:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktoś z Was orientuje się jak to jest ze znakami drogowymi. Chcę się dowiedzieć czy znak P z kopertą + inwalida na wózku ma moc prawną na wewnętrznym parkingu osiedlowym, to jest teren za znakiem Strefa Ruchu emotka
Sąsiad co prawda jest inwalidą, ale nie ma samochodu. Sam sobie taki znak postawił, na najwygodniejszym dla niego miejscu parkingowym, za zgodą prezesa spółdzielni-lub bez jego sprzeciwu, by jego goście (rodzina,dzieci) mieli gdzie zaparkować w weekend, gdy parking zazwyczaj jest full. Cwaniak z niego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148088 Napisano: 20.01.2016 15:10:57 w Kaufland konkursy
Ashedalka napisał(a):

defed napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Przypomni ktoś czy w tych konkursach w Kauflandzie jest ograniczenie na gospodarstwo domowe?  (chyba było, ale nie jestem pewna)

TAK emotka

Dzięki za odpowiedź emotka
Ale dla mnie to zła wiadomość emotka

To jednak dobra wiadomość - bo wiedząc jak jest ,możesz zawczasu zmienić zameldowanie każdemu członkowi najbliższej rodziny  emotka

uprzedzając pytanie: NIE, ja tak nie zrobiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6148083 Napisano: 20.01.2016 15:06:24 w Kaufland konkursy
Ashedalka napisał(a):

Przypomni ktoś czy w tych konkursach w Kauflandzie jest ograniczenie na gospodarstwo domowe?  (chyba było, ale nie jestem pewna)

TAK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147920 Napisano: 20.01.2016 10:13:26 w Biedronka
luko922 - przestan, prosze, moj 3latek mi to spiewa dniami (bywa, ze i nocami) emotka   A jak chce sobie poczytac cos o fajnych reklamach, to AIE rowniez pelno tych owocowych nut... emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147916 Napisano: 20.01.2016 10:04:19 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

To za ile mam kupić aby było powyżej 10 zł?

Najbezpieczniej za minimum 10.80zl brutto
wtedy wyjdzie rowno 10zl netto gdy kupisz deserki monte lub ponad 10zl netto gdy kupisz jogurty jogobella lub/i monte do picia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147908 Napisano: 20.01.2016 09:45:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon 100 ITM - Zima przed nami, Nestle sypie nagrodami, UNIQUE ONE - kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147683 Napisano: 19.01.2016 19:00:46 w Kaufland konkursy
Też się pociesze z Wami emotka  Wspaniała nowina!
A jest wśród marek konkursowych coś z dezodorantami damskimi? (nie widzę, nie pamiętam, chyba nie, tylko OldSpice facetowski) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147477 Napisano: 19.01.2016 14:16:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

defed napisał(a):

Monika11 - zajrzyj w top Biedronka - otrzymałam dzisiaj rano takie informacje od agencji, o czym już informowałam na forum

ale w regulaminie takiej informacji nie ma, więc lepiej mieć 4 produkty.

emotka  trzeba mieć = lub > 4 
nie chce mi się już o tym gadać... powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147455 Napisano: 19.01.2016 13:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 - zajrzyj w top Biedronka - otrzymałam dzisiaj rano takie informacje od agencji, o czym już informowałam na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147419 Napisano: 19.01.2016 13:19:05 w Biedronka
monikar napisał(a):


A możne dokonać zakupu już po zwycięstwie>? Regulamin chyba tego nie precyzuje...

W regulaminie jest podpunktami opisane co trzeba zrobić, by wziąć udział w Konkursie:
a) kupić
b) zachowac paragon 
c)wejść na strone konkurową itd...
Dla mnie to jest właśnie kolejność: najpierw kupić-potem grać. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147411 Napisano: 19.01.2016 13:11:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
brawo luko922 emotka  co oprócz coca-coli zabierasz na wycieczkę? albo kogo? emotka  Napisałeś, że Pana Roberta?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147399 Napisano: 19.01.2016 13:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hallo. chciałam zapytać -czy orientuje się ktoś, czy w konkursie biedronki ZOTT można kupić 5 szt??? , bo w mojej biedronce najdroższy produkt wynosi 2,25 zł!!!!!emotka

minimum 4 produkty z regulaminowej listy, za minimum 10zł netto 
czyli możesz kupić więcej Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147371 Napisano: 19.01.2016 12:39:20 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Actimel.... Głupiego sensoru nie da sie wygrać emotka

wysłałam wczoraj 8 kodów, bo miałam, w różnych kombinacjach czasowych, masakra, na szczęście to takie małe zbędne gówienko i odpuszcza zażartą walkę o nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147337 Napisano: 19.01.2016 12:04:20 w Biedronka
To ja jestem chyba tu jedyną osobą, która wczoraj celowo zakupiła produkty konkursowe na kwotę minimum 10zł netto, jak mi nakazał regulamin emotka

Już nie raz regulamin różnił się od startowej strony konkursowej, ale pamietam forumowe dyskusje, w których broniliście zapisów regulaminowych, stawiając je ponad inne zapiski, np. gdy w formularzu pytanie/zadanie konkursowe nieco różniło się treścią, od tego regulaminowego. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147317 Napisano: 19.01.2016 11:50:07 w Biedronka
joan napisał(a):

defed napisał(a):

(...) Myślę, że regulaminowy zapis o wymaganej kwocie netto poruszył wielu, choć nie naruszył niczyich praw i obowiązków. 


Czy naruszył? To zależy, jaka informacja o konkursie widnieje przy produktach. Podejrzewam, że "zrób zakupy za 10 zł" - regulamin regulaminem, ale nie może być sprzeczny z informacją w sklepie, która wpływa na decyzje zakupowe konsumentów. Gdyby się daty konkursu nie zgadzały, to również nie byłoby fear emotka

Nie widziałam w sklepie reklam tego konkursu. Pewnie jest tam gwiazdka i/lub adnotacja, że szczegóły w regulaminie i drobnym druczkiem, że ulotka ma charakter jedynie poglądowy, nie odpowiadają za błędy w druku itp itd... 
Takie celowe wprowadzanie klientów w błąd - jeśli jest takowe na ulotkach/banerach konkursowych - to jest sprawa dla UOKiK.

@ilonar2301 - zrób zakupy za minimum 12,30zł brutto (dla pewności, gdyby między czasie opodatkowali Monte 23%) z lub bez kalkulatora, albo drąż temat w agencji - ja nie widzę podstaw Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6147300 Napisano: 19.01.2016 11:31:34 w Biedronka
Co nie zmienia faktu, że to my-konsumenci płacimy ten cholerny VAT robiąc codzienne zakupy, a nie producent. Producent tylko dolicza go do swojej ceny, jak ustawa mu dyktuje. Więc może warto się po części zaznajomić z tymi podatkami, by wiedzieć ile tak na prawdę płacimy z produkt, a jaką (sporą) część stanowi danina...

Myślę, że regulaminowy zapis o wymaganej kwocie netto poruszył wielu, choć nie naruszył niczyich praw i obowiązków.  Wyświetl w wątku >>
0 0