Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6152176 Napisano: 29.01.2016 16:14:17 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Oj jacy wy prawnicy wszyscy. Nagród wygranych przez siebie też zapewne nie wysyłacie na adresy rodziny i znajomych... W takim razie chodząc z siostrzenicą (nieletnią) na zakupy i pozwalając jej wbijać pin, ona też ma problem...

Kiedyś pracowałam na stacji benzynowej. Pan chciał zapłacić kartą na której widniało imię żeńskie-jego żony. Odmówiłam i poprosiłam "o małżonkę" lub inną formę płatności. Żona wyszła z auta wkurzona, że musiała pasy bezpieczeństwa rozpinać i zapłaciła tą swoja kartą. A ja miałam czyste sumienie i spokój ducha.
...
Gdyby np. mój mąż zapłacił podwędzoną moją kartą, a ja bym zobaczyła na wyciągu transakcję, której nie dokonałam, pani kasjerka mogłaby mieć problemy -  musiałaby taką transakcję pokryć z własnej kieszeni. Oczywiście udowodnienie tego jest trudne w przypadku kart na PIN i gdy w sklepie nie ma zapisu z kamer. Ale jesli karta jest na podpis, to łatwo zweryfikować, że podpis został podrobiony - ja odzyskuję nie wydane przeze mnie pieniądze, a Pani kasjerka płaci za transakcję ze swojej, często skromnej, pensji. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6152115 Napisano: 29.01.2016 14:39:58 w Biedronka
Albedo śpi - albo nie odbiera tylko ode mnie emotka  Dzwońcie, może od Was odbiorą emotka

Pytania w sprawie bieżących promocji
T: 61 869 04 17
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6152072 Napisano: 29.01.2016 14:10:42 w Biedronka



to ja już zgłupiałam, czyli ponownie konkurs, gdzie regulamin regulaminowi nie równy... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6152040 Napisano: 29.01.2016 13:59:57 w BelVita - konkurs śniadaniowy
widzę, że luko922 zyskał status Gwiazdy Dnia w kolejnym forumowym topie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6152038 Napisano: 29.01.2016 13:54:41 w Biedronka
giulietta napisał(a):

monikar napisał(a):

Zakupy poniżej 10zł także biorą udział w konkursie dobrze rozumiem?

nie widzę w reg. minimum 10 i to jest dziwne, bo za 12 zł dwie szanse?, a za bułeczki poniżej 10 ponad 20 szans?  emotka

W loterii promocyjnej może wziąć udział osoba (...)która (...) spełni łącznie poniższe warunki:
2.1.1 dokona płatności za zakup dowolnych towarów lub usług o wartości powyżej 10,00 zł

wg tego zapisu to trzeba za minimum 10,01zł - czy ja dobrze czytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151942 Napisano: 29.01.2016 11:53:03 w SZUKAM....
Szukam pomysłów jak spędzić aktywnie tegoroczne ferie z rodzinką?
Uwaga - pytanie podchwytliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151937 Napisano: 29.01.2016 11:41:42 w GFK
martus2833 napisał(a):

defed napisał(a):

nelunia napisał(a):

Olimpiada +10, wywaliło jak zaznaczyłam, że jestem nastawiona na Olimpiadę bardzo entuzjastycznieemotka

ja tylko średnio entuzjastycznie - też wywalona - może chodzi tam o jakieś alternatywy spędzenia czasu, gdy zacznie się Olimpiada? lub o ludzi w skranym wieku, np. bardzo dojrzałych? 

Ja zaznaczyłam, że jestem nastawiona bardzo entuzjastycznie. Potem były pyt na temat mediów społecznościowych, które używam oraz urządzeń  z których korzystam (smartfon, tablet). Na koniec pytali o firmy, kojarzone z olimpiada oraz co sądzę na temat reklam podczas transmisji z olimpiady. Doszłam do końca ankiety +90

Czyli podpasował im Twój wiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151921 Napisano: 29.01.2016 11:19:18 w Biedronka
Dopiero teraz do mnie to dotarło, że skoro do tej loterii można kupować RTV i AGD... w sensie wysokie kwoty... mnogość szans... ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151907 Napisano: 29.01.2016 11:01:23 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Mnie to bardziej ciekawi jakie jest prawdopodobieństwo wygrania samochodu emotka . Tzn. w sumie mnie loterie nienawidzą, ale bardziej z ciekawości emotka

Moje zgłoszenie otrzymało numer identyfikacyjny 8765558, ale to chyba nie numer porządkowy?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151903 Napisano: 29.01.2016 10:59:04 w Biedronka
mkrzysiek napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ale ładnie opisali wszystko na stronie tej loterii emotka

Tylko jedno nie daje mi spokoju: czy zakupy np. za 9zł wchodzą jako 1 szansa? Czy jednak wg regulaminu - trzeba powyżej dyszki robić?
Np. ja za 15zł dostałam 2 szanse.

Ja za 75,20 mam 7 losów   wg. regulaminu powyżej 10zł

No to dziwne, bo skoro ja za 15 z hakiem mam 2 szanse to Ty za 75,20 powinienies mieć ich 8 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151893 Napisano: 29.01.2016 10:52:40 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Ale ładnie opisali wszystko na stronie tej loterii emotka

Tylko jedno nie daje mi spokoju: czy zakupy np. za 9zł wchodzą jako 1 szansa? Czy jednak wg regulaminu - trzeba powyżej dyszki robić?
Np. ja za 15zł dostałam 2 szanse. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151890 Napisano: 29.01.2016 10:48:45 w GFK
nelunia napisał(a):

Olimpiada +10, wywaliło jak zaznaczyłam, że jestem nastawiona na Olimpiadę bardzo entuzjastycznieemotka

ja tylko średnio entuzjastycznie - też wywalona - może chodzi tam o jakieś alternatywy spędzenia czasu, gdy zacznie się Olimpiada? lub o ludzi w skranym wieku, np. bardzo dojrzałych?  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151729 Napisano: 28.01.2016 20:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

angied23 napisał(a):

Jak ja bym chciala chociaz sniadaniowkę wygrać emotka  Jak wy to robicie ?!

Piszemy i wygrywamy emotka  Śniadaniówki nie wygrać się chyba nie da emotka  

Kurka, a jednak - da się nie wygrać śniadaniówki emotka  No chyba, że lista jeszcze zostanie uzupełniona. Wysłałam tylko 1 zgłoszenie: 18.01. i zaraz potem odesłałam paragon, otrzymałam nawet @ z potwierdzeniem, że moje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców (bo jednocześnie z paragonem, wysłałam im małe zapytanko)... no i tak patrzę codziennie na tą listę, nazwiska wielokrotnie się powtarzają, a mojego ani śladu emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151580 Napisano: 28.01.2016 16:38:15 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

trampek. napisał(a):

Mam pytanie nie widze na paragonie numery systemowego ktory to? Kaufland dopiero u mnie powstał i na paragonie jest normalnie po prawej str numer paragonu a na samym dole nr transkacji to co mam wpisac? bede wdzieczna za odp

Wszystkie jest w regulaminie. Ciągle te same pytania. Wystarczy przeczytać.

jeśli nr systemowy (transakcji) jest w takim formacie 7-888-999
należy go uzupełnić o zera
tj.007-0888-00999
i wpisać w sms bez myślników.

Szkoda, że tego zapisu nie ma w regulaminie.Może w następnym napiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151576 Napisano: 28.01.2016 16:24:35 w Pomocy!!!!
haz0r napisał(a):

ziolko napisał(a):

defed - ale może ci młodzi ludzie płacą swoim babciom i dziadkom? a ci wolą mieć pieczątkę z poczty, że danego dnia rachunek został opłacony

Dokładnie ja rodzicom za mieszkanie płacę w placówce, bo ONI chcą pieczątkę i ich nie obchodzi internetowy świstek w formacie pdf emotka

Stojąc w godzinnej kolejce,w pomieszczeniu przepełnionym ludźmi, można się przypadkiem nasłuchać, jak to młody facet pyta dziewczyny "dlaczego akurat tutaj płacisz, jest taka kolejka, chodźmy do banku" i uświadamia młodą koleżankę o innych opcjach, a ta zagubiona odpowiada "ale ja już wzięłam numerek, to poczekam...".
Inna Pani z tego samego tłumu skarżyła się swojej koleżance, jak to ludzie płacący rachunki w Carrefourze przedłużają kolejki, bo wg niej w sklepie powinno się tylko kupować, a rachunki płacić na Poczcie. No a wg mnie Poczta powinna obsługiwać tylko przesyłki - od płacenia to są banki. (nie wiem jak w innych, aleu mnie w placówce nie ma osobnego okienka dla Banku Pocztowego-jakiś absurd).

Właśnie chodzi o to, by uświadamiać społeczeństwo, świat idzie do przodu, jest tyle możliwości, poczta to nie jedyne rozwiązanie.
PS.Dlatego coraz częściej zamawiam kuriera do domu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151520 Napisano: 28.01.2016 13:56:57 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Mnie ostatnio laska napisała, że mam jej wysłać paczkę za pobraniem (chociaż w ogłoszeniu wyraźnie zaznaczyłam, że nie dopuszczam takiej opcji!), bo owa laska... tadam: ma małe dziecko. Wychodzi na to, że małe dziecko wyklucza możliwość dokonania przelewu emotka

No nie bedziesz chyba lasce kazala stac z malym dzieckiem na poczcie w nigdy nie konczacej sie kolejce do okienka!!!

Wiesz, nadal sporo ludzi jest przekonanych, ze tylko na poczcie mozna dokonywac wplat. I nie pisze tylko o ludziach w wieku emerytalnym. Dwudziestolatkow z blankietami na wode i gaz pelno co miesiac w mojej placowce. Generuja kolejki, bo takie wplaty trwaja dluzej niz nadanie listu czy paczki, a co 200metrow jakies placowki bankowe, sklepy, ktore przyjmuja rachunki, no i internet przeciez... emotka  XXI wiek made in Poland Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151498 Napisano: 28.01.2016 13:10:50 w Smolar
mundek2004 napisał(a):

koala33 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

czy z pralkami z Kaufa ma ktoś jakieś info?

Dzisiaj przyszła  ta mała - nie wiem jaki kurier.

ale ładowana od góry czy z boku?

Chyba tylko te waskie ladowane z boku, bo ja nadal czekam na ladowana od gory Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151469 Napisano: 28.01.2016 12:21:22 w Wkurza mnie...
marzenka1483 napisał(a):

defed napisał(a):

emotka Jak tak można, no rzesz... Myślałam, że to wina mojej beznadziejnej twórczości, te niepowodzenia...
Pierwszy raz nie przeczytałam regulaminu przed zakupem i mam za swoje:
konkurs Kiory w Żabce zaczął się 18 listopada 2015 - ale tylko wg bazy e-konków... http://www.e-konk...ya.html#.VqkZjvnhDIU
Serdecznie dziękuję za wprowadzenie w błąd - pewnie nie tylko mnie - marzenka1483 emotka
emotka emotka emotka emotka

Wkurzenie poteguje fakt, ze Kiora  na moje przedwczesne SMSy wyslala prawidlowe zwrotki i do dzisiaj nie mialam pojecia o moim bledzie  emotka

Baaaaaaardzo przepraszam, to było nieświadome. emotka Najlepsze jest to że też mam paragon z przed konkursu tzn z listopada a regulamin przy dodawaniu konkursu czytałam. Musze sprawdzić dlaczego tak się stało, może mam jeszcze regulamin ściągnięty na kompie z 18 listopada. Ale wtopaemotka

W oparciu o Twoje przekonanie, ze czytalas regulamin, no i po ochlonieciu po wczorajszych negatywnych emochach, wnioskuje ze ja sama rowniez musialam czytac regulamin, bo mam to w nawyku przed zakupami. Kiora zachowala sie bardzo nieprofesjonalnie zmieniajac regulamin, bez zachowania starej wersji i bez jakiejkolwiek informacji o poprawkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151456 Napisano: 28.01.2016 11:57:43 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

defed napisał(a):

Jak tak można, no rzesz... Myślałam, że to wina mojej beznadziejnej twórczości, te niepowodzenia...
Pierwszy raz nie przeczytałam regulaminu przed zakupem i mam za swoje

Przyznam, że nie rozumiem, jak można bazować WYŁĄCZNIE na danych z opisu. Przecież taka wzmianka na e-konkach to jedynie zajawka, a źródłem informacji zawsze jest strona konkursu. emotka
 A jak ktoś nie czyta, to - tak, jak piszesz - MA ZA SWOJE. Po co zrzucać to na innych? Hm... zła data w opisie to pikuś (zawsze przecież można zgłosić błąd przez koniczynkę). Wystarczy tylko chcieć.

To nie do konca tak jest, ze na 100% nie przczytalam regulaminu- ale takie na pierwsza mysl przyszlo mi wytlumaczenie, jedyne sensowne... 
Jest kilka osob z forum, ktore tak jak ja podejrzewaja zmiane w pierwotnym regulaminie, ale niestety nie wiemy jak to udowodnic, bo np.link  do regulaminu (z historii przegladarki dziewczyny zglaszajacej do bazy konkurs) "nie dziala" i za chwile przekierowuje juz do "nowego" regulaminu.

Ja jestem bardzo za czytaniem regulaminow, dlatego nie moge zrozumiec co sie w przypadku tego konkursu wydarzylo... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6151322 Napisano: 28.01.2016 09:11:47 w dzis mam urodzinki
Jak tu nas duzo w tym tygodniu, zdrowko!!!emotka  Jakies party na weekend szykujemy emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0