Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6164145 Napisano: 23.02.2016 20:51:57 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

Po lekturze MDW byłam przekonana, że każdy kto wysłał zgłoszenie na paczkę sprzątaczkę wygrał. Są osoby które nie wygrały? Jestem w szoku emotka

No właśnie są - jakie to wkurzające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164144 Napisano: 23.02.2016 20:49:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przydałby mi się jakiś konkurs, na który trzeba kupić wódkę oraz taki z kosmetykami do pielęgnacji twarzy:krem, tonik, mleczko, płyn micelarny itp.
Ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164136 Napisano: 23.02.2016 20:42:30 w SZUKAM....
xena napisał(a):

jak informowali dzisiaj z monte w Biedronce -III etap i czy w ogóle informowali?? Wydaje mi się, że widzę w wynikach moje nazwisko ale żadnego meila ani smsa nie dostałam emotka

w 1 etapie na @ trzeba było czekać kilka dni, więc nie stresuj się, pewnie to jesteś właśnie Ty, wszyscy czekają na wiadomości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164119 Napisano: 23.02.2016 19:45:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szala napisał(a):

Niedawno był kurier i 4 - pak Reedsa oraz koszulkę mi dostarczył.  Miał formularz na którym wypełnił moje dane. Trzeba było podać tam numer dowodu osobistego.  Jednakże on go nie chciał, tylko powiedział, że jak będą chcieć, to przedzwoni. Czy mają prawo wymagać tak wrażliwych danych?

Nie wiem czy maja prawo, ale przy konkursach z piwem zawsze chcą PESEL lub/i nr dow. os. - jako dowód pełnoletności zapewne.
(piwem w sensie jako nagroda lub piwem jako produkt promocyjny, którego zakup umożliwia wzięcie udziału w konkursie) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164114 Napisano: 23.02.2016 19:36:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosposia07 napisał(a):

edith napisał(a):

No ale nazwisko przecież inne??? emotka

Jeśli kobieta nie jest mężatką to nie musi mieć takiego samego nazwiska jak dziecko emotka

Nie znam przepisów nakazujących, aby kobieta i mężczyzna musieli mieć takie samo nazwisko (lub chociaż jeden człon w przypadku nazwisk dwuczłonowych), albo żeby dziecko rodziców (po ślubie lub bez) musiało mieć nazwisko koniecznie po matce lub koniecznie po ojcu.
Jestem mężatką i mam zupełnie inne nazwisko niż moje dziecko i mąż emotka  Dziecko od razu urodziło się z nazwiskiem męża, bo tak ustaliliśmy w USC podczas ślubu. Rodzice bez ślubu mogą także o tym zadecydować zgłaszając się przed terminem porodu do urzędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164095 Napisano: 23.02.2016 19:11:22 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wszyscy się chwalą paczką sprzątaczką a ja przy 14 zgłoszeniu nadal nic emotka jedno tylko siostra zgarnęła (laik konkursowy a ja nic)

a już myślałam, że tylko mnie nie wylosowali, tyle tu wpisów w MDW  emotka  (4 paragony) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164045 Napisano: 23.02.2016 17:38:34 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

79magda napisał(a):

... że gadam sama do siebie emotka

To pono oznaka poczucia samotności.
A z drugiej strony - z kim zrozumiesz się lepiej, jak nie sama ze sobą?

lub syndrom odstawienia dziecka do przedszkola - często gadam do siebie podczas zakupów, dawniej chodziłam do sklepu z synem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163865 Napisano: 23.02.2016 12:10:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Ja się położyłem, ale na śniegu a nie w pościeli. Muszę to zmienić emotka

A gdzie Ty mieszkasz, w Alpach? Skąd masz takie gadżety jak śnieg?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163820 Napisano: 23.02.2016 11:26:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Jest już w galerii ciachnijselfie zwycięzca z soboty 20.02  emotka  

O - znowu pościelówa emotka  Nie mam nic przeciwko, może jednak sama spróbuję, bo jest to temat w zasięgu moich możliwości fotograficznych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163791 Napisano: 23.02.2016 10:23:20 w Dziś cieszę się z.....
Gdyby nie finał, opowieść nadawałaby się do topu wkurza mnie...
___________
W Niemczech, w szkole podstawowej, do której uczęszcza moja siostrzenica, otworzyli klasę adaptacyjną dla dzieci uchodźców, które są w wieku przed-szkolnym (5-6 lat). Dziecko-uchodźca pobił na korytarzu 9 latka-kolegę siostrzenicy (polała się krew z nosa). Chłopięce potyczki, zdawałoby się... Ale nauczyciele znaleźli w plecaku 5-6 latka nóż (!).
Siostra podjęła decyzję: pakuje rodzinę i wraca na stałe do PL w 2017 roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163762 Napisano: 23.02.2016 07:46:57 w Biedronka
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Brudny zgadzam się z Tobą prawie w 100%, jednakże jest jeszcze 2-ga opcja - zmienią agencję emotka

Jest jeszcze trzecia opcja - nie zrobią nic. emotka
W przypadku gdy: Sprzedaż im wzrosła jak należy, a agencję prowadzi szwagier pana Miecia z marketingu, który też musi zarobić.

Dobrym przykładem może być "wspaniała" agencja MC i ich "przygoda" z Colgate-Palmolive. Sypnęły się układy, konkursy są dalej emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że mamy kolejną wspaniałą agencję.
Powiedziałabym nawet, że uczeń przeskoczył mistrza... przynajmniej w kwestii olewania.

Jak na poczatku bylo NETTO, to chcac sie upewnic - zadalam im kilka pytan i to byla bardzo sprawna wymiana zdan. Nagle sporo forumowiczow musialo narobic im niezle jazdy mailowo-telefoniczne, bo bardzo szybko sie ugieli i zmienili netto na brutto, ku uciesze wielu (dla mnie to wsio ryba czy zakupy mialy kosztowac 10zl czy 10,80). Ale od tamtego czasu nie potrafie wydobyc od nich odpowiedzi na jedno pytanie. Wiec zadalam je Zottowi. 
Bedac zlosliwa zolza, jesli zott wycofa sie z konkursow jak przewiduje brudny, ja to zwale na masowe "ataki" antynettowiczow.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163672 Napisano: 22.02.2016 20:51:29 w Biedronka
mia napisał(a):

defed napisał(a):

kadett33 napisał(a):

i znów nie ma wyników z zott w regulaminowym czasie.

Nie ma także poprawionej listy z 1 tury, choć obiecali, że się uwiną z tym do końca minionego tygodnia. Jakie to irytujące  emotka

https://www.faceb...om/lubie.to/?fref=ts
Może tu piszcie do tych matołów, to się obudzą (kiedyś). W końcu to niby ich strona. emotka

Napisalam dzisiaj do samego Zott, bo nie chce mi sie wiecej prowadzic korespondencji z Lubie to, gdzie kazda od nich odpowiedz to grzecznosciowa regulka nie majaca pokrycia z rzeczywistymi dzialaniami. Zobaczymy co na to Zott emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163625 Napisano: 22.02.2016 18:58:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

gdzie znajdę zwycięską pracę jogobelli? widzę tylko nagrody tygodnia. oślepłam?

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163578 Napisano: 22.02.2016 17:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mnie bardziej zastanawia co może łączyć Walentynki i Shake it oprócz sraczki emotka


Mam kilka pomysłów, ale przed 22:00 nie zdradzę emotka

To ja wracam tu na ciekawą lekturę inspiracji - do zobaczenia po 22:00 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163465 Napisano: 22.02.2016 13:50:52 w Carrefour konkursy
@banka-manka napisał(a):

defed napisał(a):

Ile wychodzi najtańszy paragon na konkurs z jedzeniem dla dzieci- 5 produktów? Kupował już ktoś?

Dziś byłam.
Mały obiadek warzywa z królikiem - 3,15 zł/szt, cały paragon 15,75 zł. Inne smaki były od 3,69 zł, do ponad 4 zł.

Który to jest nr paragonu w C4 - ten do góry po prawej stronie nr wydruku czy ten na samym dole, na środku pod napisem NEFISKALNY?

Cześć, tez własnie kupiłam, soczki po 3,55 emotka  Na moje oko numer paragonu (FISKALNEGO!!!) to ten nr wydr obok daty emotka
(numer pod napisem NIEFISKALNY, to numer tego niefiskalnego paragonu!!!) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163448 Napisano: 22.02.2016 13:33:58 w Wkurza mnie...
kozuszka38 napisał(a):

emotka Auć, wkurza mnie ,że niemiłosiernie rwie mnie bark.Ludzie jak to wytrzymać ? Silne przeciwbólowe pigułki nic nie pomagają emotka

Moja mama miała kiedyś kilkumiesięczny rwący ból w okolicach łopatki. Oczywiście nie poszła do lekarza emotka  tylko leczyła się na własną rękę. Naklejałam jej na plecy taki gigantyczny plaster (format zeszytu) z jakimś wyciągiem czy coś.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163446 Napisano: 22.02.2016 13:30:00 w Biedronka
LejziDejzi - u mnie wyniki są widoczne na każdej przeglądarce. Może musisz wyczyścić ciasteczka. Albo ja muszę?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163434 Napisano: 22.02.2016 13:07:26 w Biedronka
kadett33 napisał(a):

i znów nie ma wyników z zott w regulaminowym czasie.

Nie ma także poprawionej listy z 1 tury, choć obiecali, że się uwiną z tym do końca minionego tygodnia. Jakie to irytujące  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163427 Napisano: 22.02.2016 13:00:55 w SZUKAM....
monia24 napisał(a):

Czy ktoś zamawiał kuriera z allekurier.pl? Albo gdzie mogę zamówić Dpd poza sendit.pl?

Ja zamawiam tutaj: http://tanikurierzy.pl/ emotka ">http://tanikurierzy.pl/ emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6163396 Napisano: 22.02.2016 12:03:44 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie ten straszny wiatr! emotka

paskudny! Chciałoby sie wyjść z dzieckiem na spacer, bo słoneczko kusi, ale musiałabym mieć córkę chyba na smyczy żeby ją nie zwiało. po za tym w takim wietrze są wszystkie możliwe wirusiska... Dlaczego już kolejna zima jest do bani?! Ja będąc dzieckiem wszystkie mozliwe górki w mieście przetestowałam...boję sie, ze Moje dzieci nie będą wiedziały co to prawdziwe ferie... Sanki w piwnicy niszczeją, z kombinezonów zaraz wyrosną...emotka

Moja ciotka będąc na Sycylii (juz ze 20 lat temu) opowiadała miejscowym dzieciom o zimie w Polsce, o puszystym śniegu, z którego dzieci lepią bałwany... Patrzyły się na nią jak na wariatkę emotka I teraz mnie to czeka, gdy będę synowi opowiadać historie o bałwanach... Wyświetl w wątku >>
0 0