Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6166036 Napisano: 27.02.2016 16:00:43 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

dorothy napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

To nie ściema, jest dodatkowy konkurs:
https://zakupybezgotowki.pl/mocnakarta

o, dobrze wiedzieć, a jednak

tylko ciekawi mnie skąd mieli znajomego e-mail

Ja dostałam  na tego maila którego  podaję w zgloszeniu..

A czy mozecie napisac, czy linki ktore otrzymujecie sa indywidualne, czy kazdy dostaje to samo? Np. W konkursie lays z koszulkami kazdy dostawal identyczny link do formularza. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165992 Napisano: 27.02.2016 13:17:04 w Biedronka
Czy wyjaśniło się coś z tym dodatkowym konkursem - tym podłączonym do loterii paragonowej zakupy bez gotówki?
Z regulaminu wynika, że KAŻDY uczestnik loterii może wziąć udział w konkursie.
Właśnie zarejestrowałam transakcję - enty już raz - i nic nie dostałam, prócz standardowego potwierdzenia na @
A link z regulaminu konkursu nie działa. Not found 404. Co za shit! 
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165978 Napisano: 27.02.2016 12:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alusia29 napisał(a):

U mnie nie chce iść, jaka cholera?

Explorer NIE emotka
Chrome NIE  emotka
Firefox TAK, ufff... udało się! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165747 Napisano: 26.02.2016 17:20:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie mroźny, a groźny - luty, skończ się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165705 Napisano: 26.02.2016 16:14:00 w Biedronka
ultrixx - dzięki - już od nich wiem, że nie otrzymali mojego wcześniejszego maila, zaginął gdzieś w internetach   
I pomyśleć ile nagród ludziom przepada przez takie czarne dziury...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165636 Napisano: 26.02.2016 14:58:20 w Biedronka
Na jaki adres odsyłaliście oświadczenie i paragon 4MOVE?
Dostałam własnie sms ze do dzisiaj trzeba im wysłać @, tym czasem ja juz to zrobiłam 19 lutego 2016 15:21 emotka
4move@laureat.com.pl ?

Już wiem - nie otrzymali mojego wcześniejszego maila, zaginął gdzieś w internetach  emotka
I pomyśleć ile nagród ludziom przepada przez takie czarne dziury...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165556 Napisano: 26.02.2016 12:16:43 w Wkurza mnie...
logos89 w mojej starej przychodni zapisywac mozna bylo sie jedynie w dzien wizyty, w recepcji najpierw obslugiwani sa ludzie z kolejki, a dopiero potem odbieraja telefony i najczesciej juz wtedy nie ma "numerkow", dlatego do rejestracji trzeba isc z dzieckiem na rekach skoro swit i czekac w korytarzu pare godzin lub isc do domu i ponownie przyjsc... W mojej nowej przychodni mozna zapisac sie dzien przed wizyta na konkretna godzine +/- 15min. Zaluje, ze wczesniej sie nie przenioslam, jak mi radzily kolezanki. Jesli masz mozliwosc, poszukaj nowej przychodni, gdzie ludzi traktuja jak... ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165536 Napisano: 26.02.2016 12:02:26 w Wkurza mnie...
leejunfan napisał(a):

defed napisał(a):

logos89 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma miejsc do lekarza i na wizytę trzeba czekać tydzień masakra !

Przynajmniej w Twojej przychodni jest lekarz. Jest na kogo czekac.
...
Zapisalam na wczoraj syna do pediatry i po przyjsciu do przychodni okazalo sie, ze nikogo tam nie ma(!) Bez wczesniejszej informacji okazalo sie, ze jakas likwidacja, czy przejecie firmy nastapilo, lekarze odeszli lub pozwalniani (w tym nasz najlepszy legendarny juz cud czlowiek/pediatra), a ja dostalam porade, ze mam szukac pediatry na wlasna reke, lub isc do szpitala. Dzisiaj przenioslam kartoteke do innej przychodni-i byl lekarz. Uff...

Przerabiałam to dokładnie jota-w-jotę kilka miesięcy temu, stąd rozumiem Cię doskonale! Szkoda gadać, co to się teraz w kraju porobiło... emotka  

Dzieki, ze to napisalas, bo ja wczoraj juz myslalam, ze mi sie to sni, tak abstrakcyjna byla to sytuacja...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165530 Napisano: 26.02.2016 11:55:39 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma miejsc do lekarza i na wizytę trzeba czekać tydzień masakra !

Przynajmniej w Twojej przychodni jest lekarz. Jest na kogo czekac.
...
Zapisalam na wczoraj syna do pediatry i po przyjsciu do przychodni okazalo sie, ze nikogo tam nie ma(!) Bez wczesniejszej informacji okazalo sie, ze jakas likwidacja, czy przejecie firmy nastapilo, lekarze odeszli lub pozwalniani (w tym nasz najlepszy legendarny juz cud czlowiek/pediatra), a ja dostalam porade, ze mam szukac pediatry na wlasna reke, lub isc do szpitala. Dzisiaj przenioslam kartoteke do innej przychodni-i byl lekarz. Uff... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165266 Napisano: 25.02.2016 19:49:50 w Wkurza mnie...
O ile dobrze pamietam, loteria paragonowa miala uswiadamiac sprzedawcow i kupujacych, ze paragony nalezy wydawac, bo konsumenci maja do tego prawo. Jak mozna sie dziwic, ze ja chce paragon??? Jak mozna dzwonic do swojej szefowej i przy mnie mowiec jej, ze "ta klientka akurat chce ten paragon, nikt nigdy nie chce-tylko ona!" emotka  ..uj mnie obchodzi, ze kasa sie zaciela, zazyczylam sobie paragon i grzecznie zasugerowalam, zeby kasjer zrobil zwrot tego nieczytelnego.
"Nie da sie".
Jak to sie nie da???
(Glos szefowej ze sluchawki): "przepros pania i powiedz, ze nic nie da sie zrobic, skoro paragon jest nieczytelny to nie da sie zrobic zwrotu"
Ale to nie moj problem? Ja chce paragon. Zaplacilam za towar.
"To ja nabije towar jeszcze raz i z wlasnej kieszeni zaplace za poprzedni paragon" /w domysle: TY PORABANA BABO/
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165110 Napisano: 25.02.2016 15:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiakali napisał(a):

W poprzedniej edycji grałam na paragony z Kauflanda i wpadły 3 paczki-sprzątaczki i 1 główna  emotka .

Czy miałaś już okazję korzystać z usług firmy sprzątającej - jeśli tak, to jak oceniasz ich robotę? Lepiej niż niektóre śniadania od Belvita?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6165098 Napisano: 25.02.2016 15:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy w paczce sprzątaczce wygrał ktoś z was paragonem z Kauflanda? Ja wszystkie zgłoszone mam z Kauflanda i ani w poprzedniej edycji ani w tej nie wylosowałam żadnej nagrody a ludzie chwalą się już którymś z kolei zestawememotka

Ja zarówno w 1edycji jak i dzisiaj wygrałam beznadziejnie opisanymi paragonami z ITM. U mnie KAUF, C4 i Rossman nie wchodzą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164938 Napisano: 25.02.2016 10:47:56 w Wkurza mnie...
@asante napisał(a):

aerdna napisał(a):

@asante napisał(a):

Oszuści w Tesco emotka
Czwartek, nowe promocje gazetkowe, na półkach ceny promocyjne, a przy kasie płacisz normalną cenę. Dlaczego? Bo promocje obowiązują od 8.00  emotka  Ile osób kupujących wcześnie rano lub nawet w nocy w sklepach całodobowych tak naciągną, bo przy większych zakupach nie zauważą różnicy. emotka  

Na ostatniej stronie gazetki, przy liście sklepów - jest informacja o tym, że zmiana cen następuję od 8:00.

Nie wszyscy maja obowiązek oglądać ostatnią stronę gazetki, a na półkach mają być aktualne ceny. 

Mi kiedys ktos probowal wmowic, ze jesli w sklepie sa czytniki cen, to sklep jest bez winy. Ale nie wiem na ile to prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164854 Napisano: 25.02.2016 08:01:46 w Biedronka
kalka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

niech mnie ktoś olśni bo nie rozumiem dlaczego maz ktory w biedrze zaplacil karta az raz dostał mozliwosc grania o ipada mini (dostal linka) a ja ktora juz kilka razy zrobilam zakupy - nie.

Jakiego linka? emotka  O co kaman, bo ja nie w temacie emotka

kalka, nanajka81 No co Wy, zakupy bez gotowki to nie tylko samochody, ale takze ipady  emotka  LINK:  https://zakupybezgotowki.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164707 Napisano: 24.02.2016 21:21:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Obejrzałam sobie kocią galerię i zachciało mi się kota - boskie te Wasze kociaki, a kilka z nich to prawie już przytulałam przez monitor  emotka
http://www.kotmodel.pl/index/wyniki  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164619 Napisano: 24.02.2016 16:49:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stifler napisał(a):

właśnie dodałem fotkę do milki, wszystko ładnie a po dodaniu zdjęcia pokazało mi, że zdjęcie dodało poziomo a robiłem je w pionie i w podglądzie też było pionowe emotka

jak myślicie fotka ze złą orientacją ma szanse? emotka

To na Twoją korzyść, że dodało w poziomie - dużo zdjęć własnie w pozycji horyzontalnej wygrywa emotka
A tak serio - to moim zdaniem nie ma różnicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164613 Napisano: 24.02.2016 16:40:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Są już regulaminy świeżych konkursów w Żabce, kto chce dodać, proszę:
Redd's https://freshmark...Freshmarket_5.1x.pdf
Activia http://zabka.pl/f...laminy/activia.pdf  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164498 Napisano: 24.02.2016 14:17:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
TAK - wycinamy i kleimy! Które wg Was aktualne pytanie konkursu opisowego nadaje się najlepiej na temat pracy 3D? Aby połączyć siły, trzeba zaplanować atak na ten sam cel.

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164427 Napisano: 24.02.2016 12:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

logos89 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

mia napisał(a):

logos89 napisał(a):

Rzućcie jeszcze jakiś fajny pomysł na konkurs ciachnij selfie . Tym razem go zrealizuje emotka  

Jeszcze na kiblu nie było...

no i może selfi z bębna pralki - jak jesteś sczupłya to się zmieścisz emotka

a może skoczyć z okna i podczas lotu zrobić sobie selfie z ciastkiem ? Co wy na to? Było? 

Leżąc na dywanie w puszystej pianie z  paczką ciasteczek na kolanie..... emotka ( te  "leżące " mają wzięcie)..

Wczoraj położyłam się na prześcieradle - zainspirowałam się mnogością pościelowych zwycięzców. Oczywiście liczę na nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6164374 Napisano: 24.02.2016 11:22:15 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

W których sklepach są promocyjne opakowania gum Airwaves/Winterfresh? 

Dyskutowaliśmy już kiedyś na ten temat - podsumowując: każdy musi szukać na własną rękę, bo nie każdy sklep oszyldowany tym samym logo ma takie samo zatowarowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0