Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6167999 Napisano: 02.03.2016 19:39:58 w Kaufland konkursy
infatne napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

defed napisał(a):

Zwycięzcy bonów muszą wysłać maila na adres KAUFLAND@TQG.PL o treści:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymysię o zimową świeżość Waszych ubrań”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o zimową świeżość Waszych ubrań””.
oraz
imię, nazwisko
adres zameldowania
numer tel. (zwycięskiego)
skan paragonu

aaaa....czyli ta zgoda to ma być jako treść maila. Teraz to już wszystko jasne. Dziękuję defed!

a nie trzeba tego zalacznikia nr2 wydrukowac podpisac i zeskanowac podpisane ?

Mozna wydrukowac i skanowac z podpisem, ale nie trzeba- wystarczy w tresci wpisac ta regulke, mi bony dochodza gdy robie i tak, i tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167856 Napisano: 02.03.2016 15:22:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy Albedo będzie robiło problemy jeśli na paragonie mam "filety z makreli" bez info, że to Graal?

do tej pory Albedo uznawało wszystkie moje słabo opisane paragony, więc jest szansa, że będzie ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167831 Napisano: 02.03.2016 14:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haz0r napisał(a):

Do osób grających w "paczka - sprzątaczka" jaki macie system na grę zgłaszacie wiele paragonów na różne maile czy jednak na jeden  maila w celu mnożenia losów?

zglosilam 4 paragony na 1 adres @ bo zauwazylam taka zaleznosc, ze im mniej pazerna jestem, tym wiecej dostaje emotka  
Poza tym ta loteria ma dla mnie srednio fajne nagrody, nie ma o co sie zabijac bo juz nie ma irobotow, szkoda...

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167759 Napisano: 02.03.2016 13:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

defed napisał(a):

logos89 napisał(a):

joan napisał(a):

logos89 napisał(a):

To nie kombinatorstwo. Zgłoszenie wysłałam będąc w pracy a produkt zakupiłam jak wracałam z pracy do domu. Wyników jeszcze nie było także moim zdaniem to nie jest kombinatorstwo, co nie wyklucza faktu, że w razie wygranej nie spełniłam warunków regulaminU.


Dla mnie to jednak nielogiczne: żeby ugotować barszcz, muszę najpierw kupić buraki. Nie mogę najpierw ugotować zupy, a buraki kupić, jak mi będzie po drodze emotka

ale może Pani ugotować barsz a potem pójść do sklepu po śmietane 

mimo wszystko buraki, o których mowa i tak trzeba kupić przed  emotka

ok. Wniosek jest jeden. Buraki kupujemy przed a czekoladę WAWEL przed lub po 

emotka  powodzenia
___
Porada z dobrego serca dla pozostałych: Konkursowicze - kupujcie produkt promocyjny przed przystąpieniem do konkursu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167756 Napisano: 02.03.2016 13:14:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

joan napisał(a):

logos89 napisał(a):

To nie kombinatorstwo. Zgłoszenie wysłałam będąc w pracy a produkt zakupiłam jak wracałam z pracy do domu. Wyników jeszcze nie było także moim zdaniem to nie jest kombinatorstwo, co nie wyklucza faktu, że w razie wygranej nie spełniłam warunków regulaminU.


Dla mnie to jednak nielogiczne: żeby ugotować barszcz, muszę najpierw kupić buraki. Nie mogę najpierw ugotować zupy, a buraki kupić, jak mi będzie po drodze emotka

ale może Pani ugotować barsz a potem pójść do sklepu po śmietane 

mimo wszystko buraki, o których mowa i tak trzeba kupić przed  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167749 Napisano: 02.03.2016 13:09:39 w Kaufland konkursy
Teraz zmniejszyli z 4 na 3 bony/na sklep- prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167745 Napisano: 02.03.2016 13:06:21 w Kaufland konkursy
Zwycięzcy bonów muszą wysłać maila na adres KAUFLAND@TQG.PL o treści:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymysię o zimową świeżość Waszych ubrań”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o zimową świeżość Waszych ubrań””.
oraz
imię, nazwisko
adres zameldowania
numer tel. (zwycięskiego)
skan paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167677 Napisano: 02.03.2016 12:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien nabyć przynajmniej jedno opakowanie Produktów Wawel i zachować dowód jego zakupu."
Gdyby można było kupić po wygranej, napisaliby coś w stylu "W celu odebrania nagrody kup cukierka".
Kolejny konkurs Wawel i kolejne kombinatorstwo emotka  Batonik Danusia kosztuje tylko 1,50zł emotka  A pewnie są też tańsze produkty... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167562 Napisano: 02.03.2016 10:28:18 w Wkurza mnie...
slonko365 - dzięki za przypomnienie o tym specyfiku, Octeniseptem odkażałam przecież pępek dziecka i siebie tam.
Przy okazji polecam wszystkim przyszłym mamom, aby dodały Octenisept do listy zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167528 Napisano: 02.03.2016 09:24:17 w Wkurza mnie...
@banka-manka napisał(a):

defed napisał(a):

Wkurza mnie syf na środku nosa. Nie wiem jak go zakamuflować, nie tapetuję się. Skubany wyrósł centralnie i w dodatku sączy się z niego, tryska choćby wulkanem radości.  Pozostaje tylko ciachnąć selfie emotka

W kryzysowych sytuacjach kleiłam plaster na takie dziady emotka
Może i zwraca na siebie bardziej uwagę, ale przynajmniej nie widać, że to syf - a do niego to zawsze było multum komentarzy, rad itp.A tak - zadrapałam się emotka

Albo dziecko podrapało  emotka  No to kleimy... Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167522 Napisano: 02.03.2016 09:12:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie syf na środku nosa. Nie wiem jak go zakamuflować, nie tapetuję się. Skubany wyrósł centralnie i w dodatku sączy się z niego, tryska choćby wulkanem radości.  Pozostaje tylko ciachnąć selfie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6167244 Napisano: 01.03.2016 18:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

A to czyje? https://www.youtu.../watch?v=4EQwJPJCLDY
na YT jak człowiek dobrze poszpera to praktycznie do każdego konkursu tekstowego znajdzie tam filmik emotka
Trzeba chyba zmienić branżę...

emotka  nawet nie chcę wiedzieć ile razy moje odpowiedzi przegrały z linkiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166525 Napisano: 29.02.2016 15:50:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatni dzień lutego, czego ja się spodziewałam? Kolejne porażki, jeszcze tylko parę godzin tego miesiąca...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166434 Napisano: 29.02.2016 13:32:46 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 - Ty jestes dobra matka, myslisz o tym jak Twoje dziecko zniesie podroz. Ja natomiast martwilam sie jak ja zniose ta podroz z dzieckiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166347 Napisano: 29.02.2016 10:07:09 w Biedronka
deva napisał(a):

defed napisał(a):

maa napisał(a):

czy był już rozsyłane maile z Zott z III etapu?

Dzisiaj dostałam info o wygranej / 27 lutego 2016 16:21

Prosimy również o dołączenie informacji o adresacie listu/przesyłki w celu identyfikacji nadawcy, i tym samym zgłoszenia Konkursowego.

nie kumam help, o co chodzi??

Chyba o to chodzi, by na kopercie napisac nadawce listu. Tak czy siak, polecony i tak nie pojdzie bez nadawcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166340 Napisano: 29.02.2016 09:48:06 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

defed napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

a podobno na trojce chcieliście skończyć... Ten świadomy wybór to chyba tak troche Was zaskoczył emotka

Nie zaskoczył  emotka  Chcemy jeszcze jednego chłopca emotka  Haha przy pierwszym też mówiłam, że nigdy więcej emotka

Ogromne gratulacje emotka  A po jakim czasie przychodzi ochota na kolejne dziecko? U mnie juz minelo 3,5 roku od pojawienia sie pierwszego i choc kiedys marzylam o dwojce, to na chwile obecna nie wyobrazam sobie drugi raz przez to przechodzic. I nie mowie o ciazy i porodzie, te etapy akurat milo wspominam. Czasami mam wrazenie, ze ja chyba po prostu nie mam powolania do bycia matka wielu dzieci... choc podobno z kazdym nastepnym coraz latwiej... emotka

ja na drugie zdecydowalam sie dlatego zeby to pierwsze nie bylo samo. Ale na tym poprzestane bo mam wrazenie ze z drugim jest trudniej niz z pierwszym. Przez 3 lata kiedy corka urosla przyzwyczailam sie do pracy, calonocnego spania, jakiegos normalnego funkcjonowania. Pojawienie sie synka zaplanowanego - poprzewracalo wszystko do gory nogami. Od 7 miesiecy moje spanie to maks 2 godziny ciaglosci i 4-5 przerw w nocy, w ciagu dnia nic konkretnego zrobic nie moge bo synek spi po 20-30 min a tak to sie z nim bawic bo placze, pojawily sie pierwsze siwe wlosy... Corka tez ma swoje fochy. Oczywiscie nie zaluje bo z dwojka jest naprawde fajnie ale wyrzeczen mnostwo.

Wlasnie ten argument samotnego jedynaka to jest to, czym celuje we mnie moja babcia, matka 6 dzieci, z czego 4 pierwszych rodzila rok w rok  emotka
Czynnik snu - u mnie przez niemal 24 miesiace wygladalo to jak u Ciebie. Gdybym sama przez to nie przeszla, nie uwierzylabym w to co piszesz emotka  
Ps. Kiedy syn mial 1,5 roku pojechalismy samochodem za granice, trasa ok 1000km. "Jedzcie noca, auto ulula malego, dziecko przespi cala droge!" Jasne, akurat...  A i tak go kocham nad zycie. Jak te dzieci to robia??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166216 Napisano: 28.02.2016 17:38:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostal juz ktos plecak od Dudka na punkty Kinder? Jestem ciekawa jaki on jest duzy. Czy glowna kieszen pomiesci format A4 czy to raczej plecaczek dla dziecka na wycieczke do kina? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166204 Napisano: 28.02.2016 16:36:01 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

a podobno na trojce chcieliście skończyć... Ten świadomy wybór to chyba tak troche Was zaskoczył emotka

Nie zaskoczył  emotka  Chcemy jeszcze jednego chłopca emotka  Haha przy pierwszym też mówiłam, że nigdy więcej emotka

Ogromne gratulacje emotka  A po jakim czasie przychodzi ochota na kolejne dziecko? U mnie juz minelo 3,5 roku od pojawienia sie pierwszego i choc kiedys marzylam o dwojce, to na chwile obecna nie wyobrazam sobie drugi raz przez to przechodzic. I nie mowie o ciazy i porodzie, te etapy akurat milo wspominam. Czasami mam wrazenie, ze ja chyba po prostu nie mam powolania do bycia matka wielu dzieci... choc podobno z kazdym nastepnym coraz latwiej... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166102 Napisano: 27.02.2016 21:47:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

natik999 napisał(a):

natik999 napisał(a):

Czy ktoś moglby wyslac mi wyniki konkursu SamSmak-Zabka? Mi się pdf nie otwiera w domu emotka

Dziękuje bardzo za wyniki
niestety bez nagrody emotka  emotka

Nie wiem jak W ale ja po zakończeniu konkursu nie miałam wglądu do galerii, Wy też? 

U mnie rowniez aplikacja byla pusta i nie mialam okazji zapoznac sie ile bylo w sumie zgloszen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6166058 Napisano: 27.02.2016 18:12:35 w Biedronka
maa napisał(a):

czy był już rozsyłane maile z Zott z III etapu?

Dzisiaj dostałam info o wygranej / 27 lutego 2016 16:21 Wyświetl w wątku >>
0 0