Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6171186 Napisano: 10.03.2016 15:09:11 w WC - rozmowy o wszystkim
zaczytana-pola napisał(a):

Nie wiem, może się mylę, ale te HP strasznie dużo tuszu zużywają albo tylko moja taka spragniona emotka emotka

W sumie to ja nie mam porównania.
Zawsze drukuję w trybie roboczym, najbardziej oszczędnym i mam duży tusz XXL na parę miesięcy.
W kwestiach sprzętu komp, RTV, ADG lubię chodzić do lokalnych sklepów, gdzie Pan Marek lub Pan Damian zawsze mi wszystko ładnie wytłumaczą. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171176 Napisano: 10.03.2016 15:02:39 w WC - rozmowy o wszystkim
zaczytana-pola napisał(a):

Z innej beczki emotka
Muszę kupić sobie nowe urządzenie wielofunkcyjne- drukarka+ skaner. Stare ma już chyba z 9 lat i odmawia posłuszeństwa. Do tej pory korzystałam z HP F2180.
Co polecacie? Tak, żeby było w miarę ekonomiczne i do codziennego użytku, bez żadnych bajerów.

3 lata temu kupiłam HP 1050. Bo w pobliskim papierniczym mają tani dobry zamiennik tuszu. Drukuję na niej kilka faktur miesięcznie i oświadczenia do konkursów, skanuję paragony, czasami drukuję kolorowanki. Moja drukarka jest w sumie wolna-gdybym musiała na niej drukować np. pracę licencjacką, to dostałabym fioła. Ale kosztowała niewiele i działa, nie psuje się. Te najtańsze drukarki są dostępne praktycznie w cenie tuszu-już z tuszem w komplecie. 
Marzy mi się bezprzewodowa drukarka-może ktoś poradzi,odradzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171146 Napisano: 10.03.2016 14:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiek07095 wejdź na swój panel jeszcze raz i dobrze poszukaj w zakładkach, ja własnie z tego poziomu wypełniałam ankietę werthers (parę razy w trakcie mnie wywalało, ale gdy wracałam to poprzednie odp. były już zapisane i szłam dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171109 Napisano: 10.03.2016 13:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie mail weryfikujący od Amica o 12:24 (byłam ok. 2000) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171066 Napisano: 10.03.2016 12:42:16 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

defed napisał(a):

Mama kiedyś mnie zapytała: Skąd możesz wiedzieć, że nie lubisz zupy pomidorowej, skoro nigdy jej nie próbowałaś? Może o to chodzi.

Tutaj się nie zgadzam... Pomidorowej mogę drugi raz nie zjeść, a dziecko jak jest to na całe życie... I zasługuje na 100% miłość.

Ja raczej chciałam spróbować wytłumaczyć skąd akcja na cudaczka. Nie za to, że ona nie ma dzieci, a za jej komentarz do sytuacji, o której nie ma pojęcia.
Wydaje mi się, że jej komentarz był zbędny. Z pewnością nie podniósł na duchu wkurzonej mamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171053 Napisano: 10.03.2016 12:16:04 w Wkurza mnie...
Mama kiedyś mnie zapytała: Skąd możesz wiedzieć, że nie lubisz zupy pomidorowej, skoro nigdy jej nie próbowałaś? Może o to chodzi.

cudaczek121 zawsze wypowiadała się miło, wzbudzając sympatię, a ten wpis był taki bezpośredni, suchy, jakby pisany przez zniczokradów czy innych, cudaczku - obudziły się w nas lwice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171015 Napisano: 10.03.2016 11:23:36 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

myszania napisał(a):

Wkurza mnie moje zycie po narodzinach syna....ja wiem, że będzie lepiej za pare miesięcy bo juz jednego takiego deliwenta odchowałam ale mimo wszystko wkurza mnie to....wkurza mnie, że nie moge sie wyspac, wkurza mnie, że jest marudną, wkurza mnie, że nie chce jeść, wkurza mnie, że nie mogę walnąć sie na kanapie i poczytać, wkurza mnie, ze obiad robie na wyścigi itp. itd. Wszystko mnie wkurza, żeby nie pwoiedziec dosadniej.

Z tych właśnie powodów bardzo się cieszę,że nie mam dzieci

Szkoda, że nie masz okazji cieszyć się z tego powodu co ja: wczoraj mój synek powiedział mi: Mamo, jaką Ty masz wspaniałą piżamowa koszulkę z pieskiem! Jakie to słodkie było, pierwszy komplement z ust mojego dziecka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6171007 Napisano: 10.03.2016 11:17:45 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

myszania napisał(a):

Wkurza mnie moje zycie po narodzinach syna....ja wiem, że będzie lepiej za pare miesięcy bo juz jednego takiego deliwenta odchowałam ale mimo wszystko wkurza mnie to....wkurza mnie, że nie moge sie wyspac, wkurza mnie, że jest marudną, wkurza mnie, że nie chce jeść, wkurza mnie, że nie mogę walnąć sie na kanapie i poczytać, wkurza mnie, ze obiad robie na wyścigi itp. itd. Wszystko mnie wkurza, żeby nie pwoiedziec dosadniej.

A nie masz możliwości podrzucić Młodego tacie/babci? I na godzinę dziennie wyjść z domu? Połazić? Mieć czas tylko dla siebie? emotka

Ja np. nie mam takiej możliwości - od 3,5 roku sami z mężem i dzieckiem... Parę razy szarpnęliśmy się na opiekunkę w sobotni wieczór, ale to droga przyjemność. Od wrześnie niby przedszkole jest, ale drodzy rodzice-wiecie jak to jest w pierwszym roku, te choróbska wieczne...
Mąż wraca późnym wieczorem, czasami zdążę jeszcze wyskoczyć na samodzielny spacer do Biedry, co uwielbiam: spokój i cisza podczas podejmowania decyzji zakupowych emotka
A w dzień każde wyjście do sklepu z dzieckiem, po chleb czy gazetę, to wyprawa jak w kosmos, zwłaszcza zimą, gdy trzeba się i dziecko ubierać w kilka warstw... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170989 Napisano: 10.03.2016 10:47:15 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

mysz-s moja rada - jak już masło się roztopi to nakłuwam całość patyczkiem do szaszłyków, żeby równo namiękło. Biorę mniej cukru, bo przy tej ilości jest bardzo słodkie, a jeśli jabłka są słodkie, albo słodzone ze słoika to już masakra emotka  
Można odłożyć 2 łyżki cukru z tego, co ma być dodane do ciasta i posypać na wierzchu przed pieczeniem - będzie fajna skorupka emotka  

Dostalam tydzien temu reklamowke pomarszczonych jablek. Przypadkiem tu rano weszlam emotka  Zrobilam sypany jablecznik, moj pierwszy jablecznik ever, w ogole moje pierwsze ciasto w zyciu (babeczek z pudelka nie licze). Ale czad, ale dobre! Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170968 Napisano: 10.03.2016 10:16:21 w SZUKAM....
ladyinred napisał(a):

Info tez macie taki nowy ciulowy uklad poczty na o2?

Mam po staremu, na roznych przegladarkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170868 Napisano: 09.03.2016 20:30:00 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

defed napisał(a):

mia napisał(a):

A czy Belriso informuje jakoś o pozytywnej weryfikacji paragonu, czy cicho sza?
Bo w sumie to nawet nie wiem, czy dobrze się skan wgrał...

Wlasnie odebralam awizowana rekawice z Belriso, wczesniej nie mialam zadnego potwierdzenia nt poprawnosci paragonu. Nie wiem jak jest przy mikrofalach. emotka

Czy ta rękawica jest jakaś "wypasiona",  warta 58 zł.  wg regulaminu ?  emotka

Nie znam ceny rynkowej podobnych rękawic, ale jesli ta os Belriso faktycznie chroni przed poparzeniem, dałabym za nią jakieś 15pln  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170849 Napisano: 09.03.2016 19:25:01 w Biedronka
mia napisał(a):

A czy Belriso informuje jakoś o pozytywnej weryfikacji paragonu, czy cicho sza?
Bo w sumie to nawet nie wiem, czy dobrze się skan wgrał...

Wlasnie odebralam awizowana rekawice z Belriso, wczesniej nie mialam zadnego potwierdzenia nt poprawnosci paragonu. Nie wiem jak jest przy mikrofalach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170802 Napisano: 09.03.2016 17:38:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Nawet do testowania H&S mnie nie chca...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170717 Napisano: 09.03.2016 14:18:11 w Intermarche
nie_zapominajka1 napisał(a):

W konkursach INTERowych Sa dziwne zapisy o 145 znakach. Jak rozumiecie Te zapisy w regulaminie? Z prefiksami I nr paragonu moze wyjsc 160 znakow?

Ktory nr paragonu podajecie?

Idealnie 160 znakow wychodzi. Nr paragonu mam 6 cyfrowy, obok daty. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170463 Napisano: 08.03.2016 21:07:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Bardzo prosimy by dowód zakupu (paragon) przesłać listem poleconym lub kurierem na adres ul. Czerska 12, 00-732 Warszawa, koniecznie z dopiskiem "Firma: Lubię to / Konkurs "Szczęśliwa 10-tka z Zott". Prosimy również o dołączenie informacji o adresacie listu/przesyłki w celu identyfikacji nadawcy, i tym samym zgłoszenia Konkursowego.

Chyba jestem zmęczony, bo nie rozumiem o co chodzi w tym ostatnim zdaniu... emotka

Trzeba napisac na kopercie nadawce-laureata. To moja interpretacja emotka  Tak czy siak Polecony musi miec nadawce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170289 Napisano: 08.03.2016 15:56:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kolejny raz wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w loterii, tyle dziś rozwiązań i nic. To ma być Dzień Kobiet? To ja podziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170267 Napisano: 08.03.2016 15:31:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@asante napisał(a):

Mam wrażenie, że gdyby w loterii było 100 nagród i 101 zgłoszeń, to na 100% nie wygrałabym ja emotka

A Ty to co, mój klon?  emotka
Loterie emotka  Smolar C4 coca-cola, Grzeski, Carex emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170119 Napisano: 08.03.2016 12:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Ewusia12 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

monia676 napisał(a):

joan napisał(a):

constanza napisał(a):

Kurczę, odświeżylam stronę po wysłaniu zgłoszenia i było 5003. Znając życie to byłam 5001 emotka  ale w mailu pisali o weryfikacji i wysyłce nagrody. Chyba, ze każdy dostaje z automatu takiego, nawet teraz jak sie pula nagród wyczerpała?


Nic nie szkodzi - wierz mi, że z pewnością ktoś nie przeczytał regulaminu i posłał zgłoszenie na dane mężczyzny emotka

no już nawet w MDW są wpisy blender na mnie i na męża emotka

Nawet na każdego z domowników emotka

wioleczka83  u mnie też zgłoszenie poszło ok numeru 3500 i nie mam informacji, ze wygrałam 

Ja tez nie dostałam informacji że wygrałam a tez byłam około numeru 3500... ciekawe.. 

Ludzie, czy wy czytacie regulamin? Przecież wyraźnie jest napisane, że zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca a wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia. I to oni wybierają zwyciezców a nie pierwsze 5000 tyś wygrywa 

Własnie, że czytam regulaminy. Blendery są dla 5000 pierwszych prawidłowych zgłoszeń emotka  A najlepsze hasło wygra  Mediolan Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6170016 Napisano: 08.03.2016 11:04:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziowa napisał(a):

Dziwi mnie, że tak długo te blendery są dostępne... Zwykle taka pula rozchodzi się w momencie. Regulamin przewiduje NIE publikowanie listy osób nagrodzonych blenderem.

Poza tym stronka przeciążona, ciężko mi teraz na nią wejść, a i hasło reklamowe trzeba wymyślić, niektórym nie przychodzi to łatwo, inni pewnie silą się na poematy, bo nie rozumieją znaczenia słowa hasło... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6169863 Napisano: 07.03.2016 20:26:44 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mia napisał(a):

defed napisał(a):

mia - chyba chciałaś napisać ciacho sza... emotka

Ta, ciacho to ta śniadaniówka jest. W nocy będę mieć erotyczne sny przez nią. emotka

to może Ci w tych snach ta śniadaniówka urośnie  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0