Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6175361 Napisano: 21.03.2016 14:08:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

defed napisał(a):

...się zdziwiłam, że w bazie nie ma 2 edycji EB pinball, właśnie dodałam, dzisiaj były już wyniki z 1 tygodnia, a są teraz tylko 3 tygodnie. Zdradzę Wam pytanie (jest inne niż w 1 edycji), coś w stylu: co Twoim zdaniem będzie retro za 20 lat?

Dzięki, że nam zdradziłaś, nikt z nas nie doszedł do pytania jeszcze emotka

Proszę emotka  Lubię grać z dobrą konkurencja, wygrać sama ze sobą to nie przyjemność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175357 Napisano: 21.03.2016 14:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
...się zdziwiłam, że w bazie nie ma 2 edycji EB pinball, właśnie dodałam, dzisiaj były już wyniki z 1 tygodnia, a są teraz tylko 3 tygodnie. Zdradzę Wam pytanie (jest inne niż w 1 edycji), coś w stylu: co Twoim zdaniem będzie retro za 20 lat? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175066 Napisano: 20.03.2016 12:08:10 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

phi ja pomiedzy skurczami sie wqrzalam ze to tak dlugo trwa, podlaczyli oxy i juz nie mialam sily sie wqrzac emotka poszlo raz dwa emotka

Mi poszło dopiero po drugiej dawce oxy emotka , a że wcześniej nie rodziłam, nie wiedziałam w sumie czego się spodziewać. Na szczęście położna wiedziała: usłyszała moje jedno jedyne tego dnia wielkie KU*WA! i przybiegła ze zbawiennymi słowami "o, pani zaraz urodzi" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175054 Napisano: 20.03.2016 11:26:10 w Konkursowiczki w ciąży
Jakie to... głupie*?! emotka  
___
*amerykańskie Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175043 Napisano: 20.03.2016 10:44:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka - otrzymałam od nich odpowiedź:

Prosimy spróbować w tej formie: https://www.faceb.../?type=3&theater
(a problem dotyczył linku w formie: https://web.faceb.../?type=3&theater )
Zadziałała zamiana web na www  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175032 Napisano: 20.03.2016 09:22:04 w WC - rozmowy o wszystkim
buncia88 napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale czytając tą aferę na FB pomyślalam "biedny kasjer"mimo, iż tekst go oczernia. Uważam, że windykator terenowy (nie każdy charakter nadaje się do tej pracy) głupimi odzywkami i zachowanie sprowokował chlopaka. No czuję w kościach:) Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie chce być poniżany, nawet kosztem utraty pracy.

podczas problemowych sytuacji przy kasie, po zachowaniu sie klienta mozna czesto odroznic 2typy: tych co pracowali kiedykolwiek na podobnym stanowisku i tych, ktorzy nie maja zadnego doswiadczenia w bezposrednim kontakcie z klientami. Czasami sobie mysle, ze w szkolach powinny byc obowiazkowe praktyki na kasie, np.w ramach lekcji wychowawczej, bo dla mnie praca na stacji benzynowej to byla swietna nauka szacunku do drugiego czlowieka. Kasjerzy lub byli kasjerzy to najprzyjemniejsza grupa klientow w kolejce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175026 Napisano: 20.03.2016 08:44:21 w Smolar
kukunamuniu napisał(a):

Nie ukrywam, że jestem tu nowa. Ostatnio w którymś z wątków dojrzałam, że nie wszyscy są że tak powiem...zadowoleni ze Smolara i z tego, że jest organizatorem loterii. Mogłabym się dowiedzieć, czemu tak? I czego można się spodziewać po Smolarze, wyborze laureatów itp? emotka

Nie jestem zadowolona ze Smolara bo coraz czesciej organizuje loterie zamiast konkursow. W konkursach Smolara wygralam nie raz. W loterii jeszcze nigdy mnie nie wylosowal. Konkursowicze lubia konkursy, jak nazwa wskazuje emotka
Jest tez inna grupa niezadowolonych ze Smolara-to tacy, co jeszcze nigdy nie wygrali w ich konkursie. Takie niezadowolenie jest zrozumiale, bo gdy konkursowicz zdobywa duzo nagrod we wszystkich innych konkursach, a u Smolara nie trafia w gusta swoja tworczoscia, to moze irytowac... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174739 Napisano: 18.03.2016 21:27:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

monkakk napisał(a):

defed napisał(a):

Mam problem z zadaniem, gdzie trzeba odwiedzić ich fp i wkleić link z polubionym lub skomentowanym postem oraz podać nazwę użytkownika: gdy wklejam kompletny link, to okienko obramowuje się na czerwono i nie da rady wysłać zgłoszenia emotka
Ktoś - coś? (Już do nich napisałam)
Może trzeba ten link w jakiejś konkretnej formie podać?
Ja wpisywałam taki: https://web.faceb.../?type=3&theater

A może tym razem nie wolno linków do zdjęć. Zawsze podawałam linki do zdjęć i uznawali, a nie wiem jak uzyskać link do polajkowanego postu bez foty emotka

Ja dziś zrobiłam to zadanie, skopiowałam link do zdjęcia z  ich fb i bez problemu przeszło 

mi również nie poszło - nie wiem już od czego to zależy- spróbowałam z dwóch przeglądarek i również nic emotka też mam problem. Defed- jak dadzą ci znać pisz co i jak 

Spoko-odezwę się emotka  (dodam, że 2 edycje temu też miałam problem z zadaniem, napisałam, odpowiedzieli że to nie ich wina, mam się kontaktować z fb... a mimo to po jakimś czasie znalazłam punkty za wykonanie zadania na koncie?!) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174737 Napisano: 18.03.2016 21:23:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Actimel, Activia i inne takie One - Danone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174732 Napisano: 18.03.2016 21:18:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam problem z zadaniem, gdzie trzeba odwiedzić ich fp i wkleić link z polubionym lub skomentowanym postem oraz podać nazwę użytkownika: gdy wklejam kompletny link, to okienko obramowuje się na czerwono i nie da rady wysłać zgłoszenia emotka
Ktoś - coś? (Już do nich napisałam)
Może trzeba ten link w jakiejś konkretnej formie podać?
Ja wpisywałam taki: https://web.faceb.../?type=3&theater

A może tym razem nie wolno linków do zdjęć. Zawsze podawałam linki do zdjęć i uznawali, a nie wiem jak uzyskać link do polajkowanego postu bez foty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174631 Napisano: 18.03.2016 18:19:12 w SZUKAM....
gienekzkotlowni napisał(a):

Witajcie!
Szukam jakiegoś konkursu z dezodorantami.
Muszę się psiknąć pod pachą po robocie.

Konkurs garnier w biedronce - jedynie to mi przychodzi na mysl Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174524 Napisano: 18.03.2016 15:08:48 w Intermarche
Actimel - czy te stówki z MDW są za zgłoszenia esemesowe czy mailowe? emotka   emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174391 Napisano: 18.03.2016 08:03:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ostatnio widzialam konkurs w niebieskiej ramce, czyli taki, ktory dopiero sie zacznie, a juz mial w statystykach, ze kilkadziesiat osob wzielo w nim udzial emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174388 Napisano: 18.03.2016 07:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Czy ktoś wie o co konkretnie chodzi w konkursie Zelmer Od zadania do rozwiązania?
Odrzucili moje wypociny powołując się na niezgodność z regulaminem. Mam sobie wymyślić jakieś zadanie wg tematu czy co?

A czy w tresci Twojej odpowiedzi byla nazwa sprzetu oraz slowo ZELMER??? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174385 Napisano: 18.03.2016 07:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malutka456 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Jak Wy zmieściliście przepis na konkurs Magnetic? Ja już skracam a i tak jest za mało znaków emotka

ile wynosi limit znakow? czytam, czytam i nie widze emotka

Z regulaminu wynika, ze mozna poslac nieskonczenie dlugiego smsa (za odpowiednio zwielokrotniona oplata) i nie widze takze limitu odpowiedzi poprzez formularz, jednak w okienku miesci sie tylko 400znakow, dluzsze odp. ucina. Kombinujta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174140 Napisano: 17.03.2016 13:44:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Victoria33 napisał(a):

mika0103 napisał(a):

jokan napisał(a):

dorotade napisał(a):

Czary mary  emotka

hocus pocus emotka

Abrakadabra

sim sala bim

na potęgę posępnego czerepu! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174135 Napisano: 17.03.2016 13:37:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
witegz napisał(a):

defed napisał(a):

witegz napisał(a):

Odnośnie Kamis 25 lat czy dostajecie potwierdzenie na e-mail o przyjęciu zgłoszenia??
"W odpowiedzi na każde Zgłoszenie odsyłany będzie e-mail zwrotny, potwierdzający zgłoszenie udziału w Konkursie. E-mail zwrotny odsyłany będzie automatycznie po zarejestrowaniu Zgłoszenia Uczestnika w systemie teleinformatycznym Organizatora, nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od chwili zarejestrowania Zgłoszenia."
Proszę o informację.

w sumie wysłałam 5 zgłoszeń, nie mam ani jednego potwierdzenia (@o2) emotka

u mnie też nie ma ani jednego potwierdzenia (minęło już 24 godziny od zgłoszeń)

Wysłałam zapytanie, czy moje zgłoszenia do nich dotarły, odniosłam się do zapisu reg. o mailach zwrotnych, mam już odp.:
Witamy,zgłoszenia jak najbardziej zostały zarejestrowane.
Zapis w regulaminie był błędny, już go poprawiamy.
Życzymy powodzenia i pozdrawiamy!
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6174056 Napisano: 17.03.2016 11:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
witegz napisał(a):

Odnośnie Kamis 25 lat czy dostajecie potwierdzenie na e-mail o przyjęciu zgłoszenia??
"W odpowiedzi na każde Zgłoszenie odsyłany będzie e-mail zwrotny, potwierdzający zgłoszenie udziału w Konkursie. E-mail zwrotny odsyłany będzie automatycznie po zarejestrowaniu Zgłoszenia Uczestnika w systemie teleinformatycznym Organizatora, nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od chwili zarejestrowania Zgłoszenia."
Proszę o informację.

w sumie wysłałam 5 zgłoszeń, nie mam ani jednego potwierdzenia (@o2) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6173990 Napisano: 17.03.2016 09:14:35 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

defed napisał(a):

Wkurza mnie, kiedy widze w bazie e-konkursy.info KONKURS PT."cos tam cos tam", klikam... a tam loteria emotka

Właśnie też o tym myślałam... może warto byłoby dodać kategorię "loterie" wtedy nie traciłoby się czasu emotka

Byłoby super, ale wiele osób nie widzi różnicy i zrobiłby się bałagan. Np. już teraz konkursy z fb mają swoje własne topy, a i tak często wpisy na ich temat odnajduję w tematach dla zwykłych konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6173967 Napisano: 17.03.2016 08:08:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, kiedy widze w bazie e-konkursy.info KONKURS PT."cos tam cos tam", klikam... a tam loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0