Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6176129 Napisano: 23.03.2016 14:37:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dostałam @ od rekomenduj.to że wygrałam pełną niespodzianek paczkę od WINIARY emotka
To nagroda za jakiś przepis w konkursie w ramach testowania krajanek. Wyświetl w wątku >>

defed

#6176125 Napisano: 23.03.2016 14:33:13 w Czy informują/ informowali?
darog - no to widocznie ja listę laureatów widzę w innej formie, niż Tyemotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176112 Napisano: 23.03.2016 13:58:32 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

czy Carrefour/ Nestle/ Bajkowy pokój/ już rozwiązany?

http://bajecznypokoj.pl/laureaci.html ,tak  obdarowali mnie 1 bonikiem

Dzięki za odp.. tylko skąd oni mają dane imię i nazwisko i podają "niezweryfikowany"? Skoro odp trzeba było wysłąć SMsem

No własnie nie mają, dlatego napisali "w toku weryfikacji" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176084 Napisano: 23.03.2016 13:02:03 w Biedronka
luko922 napisał(a):

co opieki medycznej? 420 zestawów rocznych? Wypas emotka  Chyba, że to takie jak w Inter ostatnio 

ROK opieki medycznej x10 - było w zapowiedziach
Dzięki stamp2, a kto organizuje, bo nie widać? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176071 Napisano: 23.03.2016 12:32:59 w Biedronka
Ma ktoś nową gazetkę z Biedry? Ponoć jutro nowy konkurs. Ktoś coś więcej wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176046 Napisano: 23.03.2016 11:31:34 w GFK
Zdrowie +117
pytania o PROBIOTYKI bez recepty, zaznaczyłam, że kupowałam dla dzieci i dorosłych, potem były reklamy TV, kilka różnych x2, bez nazwy i z nazwą, pytania, pytania, długo to trwało... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175902 Napisano: 22.03.2016 21:22:23 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja mam wyniki badań dobre jak nigdy w ciągu całego mojego życia - szok po prostu. No i mamy 8 tygodni emotka

Super! emotka  Ciąża to magiczny stan! Ach te zdrowe włosy i paznokcie... Szkoda, że 4 miesiące po porodzie czas pryska emotka  Ja mam tak dużo baby hair, że ostatnio jak byłam podciąć końcówki, fryzjerka myślała, że miałam jakiś czas temu grzywkę emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175897 Napisano: 22.03.2016 21:13:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martynkamaria napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ten konkurs D'aucy to jakaś kpina. Mogli nie robić w ogóle konkursu, jak chcieli sobie zostawić nagrody dla siebie. 

Czy oni informują na @ i proszą o wysyłkę danych adresowych? Czy trzeba szukać do nich kontaktu i samemu podsyłać? Nie wiem nawet jak skomentować ten konkurs. Zjechałam pół miasta i kilka sklepów żeby te zupki znaleźć. Tanie nie były. Wysyłane dwa zgłoszenia na dwie osoby. A wpadł kubeczek w sweterku raz, na drugą osobę nic. Rozdane garnki w konkursie - 1 zestaw z 4. Czyżby trzyosobowa komisja, której przydały się pozostałe trzy zestawy? emotka

Haha, też o tym pomyślałam, ale zostawili sobie 3 komplety garów, 1 termos i 26 kubków. Obstawiam, że komisja tworzy 1 wspólne gospodarstwo domowe: członkowie mają liczne rodziny, jadają zazwyczaj w domu i raz na ruski rok jeden z nich jedzie w delegację  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175895 Napisano: 22.03.2016 21:08:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ten konkurs D'aucy to jakaś kpina. Mogli nie robić w ogóle konkursu, jak chcieli sobie zostawić nagrody dla siebie. 


A jak oceniasz to z perspektywy marketingowej? Czy taka promocja sprawia, że konsumenci darzą markę miłością? emotka

Podobno od miłości do nienawiści jest niedaleko, może im się coś pomieszało  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175810 Napisano: 22.03.2016 16:35:39 w Biedronka
wojowniczka napisał(a):

A czy jakikolwiek sklep ze śląska się łapie? Mam wrażenie, że o Śląsku zapomnieli....

są sklepy ze śląska opolskiego i dolnego emotka
do najbliższego ze sklepów mam 60km emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175809 Napisano: 22.03.2016 16:31:01 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

D'aucy i ich pseudokonkurs emotka Nie dosyć, że ta cała brokułowa "smakuje", jak serek trójkącik rozpuszczony w wodzie, to jeszcze robią z klientów idiotów i w żadnym z etapów nie przyznali wszystkich nagród. 
PS: Nie omieszkam im tego napisać...

Pożyczę Ci kubek, rzuć sobie w nich, ściągnij sweterek - żeby rozrzut miał większy promień zasięgu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175734 Napisano: 22.03.2016 13:02:05 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie te konkursy w wybranych sklepach C4, Biedronki itp. Akurat moich sklepów nie ma nigdy na żadnej liście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175584 Napisano: 21.03.2016 23:05:20 w Intermarche
yolka123 napisał(a):

defed napisał(a):

Omal nie zmarnowal mi sie paragon z Henkelem. Na smierc zapomnialam, ze to do dzis. Dzieki watkowi z paragonami pod presja czasu napisalam fajne, choc nietypowe dla siebie haslo. Chyba musze czesciej pisac ostatniego dnia emotka

Umysł, gdy ma deadline, potrafi być pod wpływem adrenaliny perfekcyjnie świeży.emotka

Haha emotka  nieprawdopodobne, ze Henkel potrafi zadbac nawet o swiezosc umyslu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175580 Napisano: 21.03.2016 22:55:50 w Intermarche
Omal nie zmarnowal mi sie paragon z Henkelem. Na smierc zapomnialam, ze to do dzis. Dzieki watkowi z paragonami pod presja czasu napisalam fajne, choc nietypowe dla siebie haslo. Chyba musze czesciej pisac ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175576 Napisano: 21.03.2016 22:37:21 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Synk żeby potem ciuchy wylądowały w sekondhandzie? Nie wierze w te kontenery. ..

Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że te kontenery (część) wykupił prywaciarz i zebrana odzież to dla niego surowiec wtórny do produkcji szmat do podłóg, czy też innych materiałów-wypełniaczy. Nie wiem na ile to prawda...
U mnie w mieście wiele z tych kontenerów stało nielegalnie na prywatnych lub miejskich terenach, zdaje się że nie zależy na nich i ich zawartości nikomu - przepełnione i brudne, niemal rzygały tymi ciuchami. Na szczęście z czasem ich ubywa, miasto robi porządki. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175569 Napisano: 21.03.2016 22:21:35 w Carrefour konkursy
stefania7 napisał(a):

defed napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Obawiam się, że respektowane nie będą, tak jak z Wedlem i biletami, ci co wpisali numer paragonu (jak było na standzie) a nie systemowy (jak było w regulaminie) biletów nie dostali, mimo, że wszystkich nie rozdano....taka taktyka agencji Albedo

W Wedlu jedno z moich zgłoszeń poszło w pospiechu z numerem paragonu i niezwłocznie napisałam prośbę, by je skasowali, bo chcę wysłać odp. poprawne-z numerem systemowym (tam chyba nawet w formularzu była błędna wskazówka). Napisali mi w bardzo uprzejmy sposób, że rozumieją, usuną i mam śmiało wysyłać od nowa. A na końcu życzyli powodzenia. Wygrałam na to zgłoszenie bilety. 

Nie dotyczy mnie problematyka paragonu z 3 opakowaniami liścia laurowego, ale z ciekawości sama próbowałam do nich zadzwonić w sprawie. Niestety nie odbierają. Aby wyjaśnić pozostaje pisać  emotka

A liście laurowe są z oferty Grill?

No jasne, że nie są z oferty Grill. Więc ci, co mają paragon na liście laurowe, mają problematyczną sytuację. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175434 Napisano: 21.03.2016 16:49:33 w Carrefour konkursy
gryszelm napisał(a):

Obawiam się, że respektowane nie będą, tak jak z Wedlem i biletami, ci co wpisali numer paragonu (jak było na standzie) a nie systemowy (jak było w regulaminie) biletów nie dostali, mimo, że wszystkich nie rozdano....taka taktyka agencji Albedo

W Wedlu jedno z moich zgłoszeń poszło w pospiechu z numerem paragonu i niezwłocznie napisałam prośbę, by je skasowali, bo chcę wysłać odp. poprawne-z numerem systemowym (tam chyba nawet w formularzu była błędna wskazówka). Napisali mi w bardzo uprzejmy sposób, że rozumieją, usuną i mam śmiało wysyłać od nowa. A na końcu życzyli powodzenia. Wygrałam na to zgłoszenie bilety. 

Nie dotyczy mnie problematyka paragonu z 3 opakowaniami liścia laurowego, ale z ciekawości sama próbowałam do nich zadzwonić w sprawie. Niestety nie odbierają. Aby wyjaśnić pozostaje pisać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175426 Napisano: 21.03.2016 16:28:25 w Wkurza mnie...
3,5 tygodnia chorowania dziecka -> 8 dni zdrowia -> 4 dni chorowania + zapowiedź co najmniej 5 dni antybiotyku + ... ile jeszcze ?!? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175382 Napisano: 21.03.2016 14:51:55 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Szukam kogoś,może ktoś się orientuje. Chciałam sobie kupić taką przywieszkę do torebki(kolorowy pompon na breloczku)tylko byłam pomacać je w sklepie i wydają mi się jakby były z prawdziwego futra,a takiego nie chcę! Na aukcjach internetowych pisze że jest to eko futerko ale czy można im wierzyć?

Na ZPT mieliśmy lekcję o tworzywach sztucznych, uczyliśmy się rozpoznawać rodzaje plastiku po zapachu i wyglądzie, gdy potraktuje się go ogniem - zapach i zachowanie się palonego plastiku są specyficzne
A zapach palonego futerka to pewnie podobny jak spalonych przez nieuwagę włosków na ręce.
Podpalić i porównać - tak pewnie zrobiłby MacGyver emotka
Moim zdaniem te futerka są sztuczne. I pewnie bez palenia pachną chińskim plastikiem. Jak wyrób jest ze skóry, czy futra, to zazwyczaj producenci się tym chwalą na opakowaniach lub na samym przedmiocie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6175371 Napisano: 21.03.2016 14:21:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny - boombox otwiera wrota do nagrody głównej emotka
___
na pytanie: po co mi nagroda główna, ogromna, ciężka maszyna pinball, której nie ma gdzie postawić w mieszkaniu? odpowiadam: bierz kasę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0