Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6177439 Napisano: 29.03.2016 10:47:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Emolium Wizaż Pocztex Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177404 Napisano: 29.03.2016 09:08:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Garnier pod pache od Ofeminin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177322 Napisano: 28.03.2016 13:07:40 w Biedronka
tomniewkurza - dzieki za odp., bardzo sie ciesze, ze nie zmarnuje mi sie paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177258 Napisano: 27.03.2016 10:27:59 w Biedronka
Czy w Top Chipsach trzeba miec paragon z danego etapu? Chce sie upewnic. Czy ktos studiowal tamten regulamin? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177118 Napisano: 26.03.2016 11:51:42 w Carrefour konkursy
mdepfs napisał(a):

defed napisał(a):

emotka emotka   kupiłam w markecie, innego C4 nie mam, regulamin mi nie zabronił, smsy już wysłałam, szlag mnie trafi...

jejku ja również -_- .. może nie będą robić problemu? nie wiem co teraz zrobić emotka

Poszukac aniola, ktory kupil wczesniej, a jeszcze nie zagral. Ja juz swojego znalazlam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177021 Napisano: 25.03.2016 21:52:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Vivacia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Glowna ma wiecej niz 1500 znakow wiec tez sie zacznie zaraz gadanie na wedel

Już się zaczęło emotka

I bardzo dobrze, że się zaczęło. O guście komisji nie zwykłem dyskutować, ale o zapisach regulaminu już tak. Ktoś pisze o tych znakach, a ja zwróciłem uwagę na to, że tam były w tym przepisie wprowadzane jakieś modyfikacje, o chyba też jest niezgodne z regulaminem...

Ciekawe czy coś z tym zrobią. Zarówno z limitem znaków, jak i niepełnymi danymi przy zgłoszeniu.
Jak będę tylko przepraszać w postach i nic nie zrobią, to skrobnę oficjalną reklamację. Ciekawe jak będą się tłumaczyć złamaniem regulaminu.

Ja ze swoimi mizernym zgloszeniem nie wywalczylam zestawu, czy tam sa przewidziane rezerwy emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177018 Napisano: 25.03.2016 21:43:32 w Czas na zmiany...
bruce napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

o tyle "starych wyżeraczy" już jakby trudniej usprawiedliwić, że rżną głupa, oburzając się na "nowe porządki" tudzież "niesprawiedliwość dziejową" czy "dyskryminację". Regulamin - jaki by nie był - obowiązuje WSZYSTKICH
emotka emotka

Bylo tak, bylo... 
Przez pewien czas wglad do wszystkich tresci byl wolny dla wszystkich, ale od jesieni przywrocono tu regulaminowe minimum 3konkursow, co wywolalo u licznych powiedzmy, hmm... niesmak. Forum tworzymy my, forumowicze, od nas ono i dla nas, dlatego pasozytowaniu powiedziano NIE. Lenie, ktorym nie chce sie wrzucic do bazy raz na jakis czas 3 konkow takze maja STOP przed niektorymi watkami emotka  Znalezc sie w gronie pasozytow i obibokow to swego rodzaju zaszczyt, ktorego takze mialam okazje dostapic. Jedna doba bez 3 konkursow na koncie to byla meczarnia, blokada istotnych tematow-tortury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176988 Napisano: 25.03.2016 20:46:25 w Dziś cieszę się z.....
tomniewkurza - czyli co? że mam się przenieść do wątku to mnie wkurza, bo nie mogę zobaczyć o czym mowa emotka
A może jesteś w stanie odtworzyć wspomnienia? I nagrać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176975 Napisano: 25.03.2016 20:32:18 w Dziś cieszę się z.....
tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

skowronek napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

czujna moderacja ZNÓW mi usunie filmik, który już wczoraj wkleiłem. emotka A filmik pokazywał metodę od początku do końca.

Jeśli tym rewelacyjnym sposobem jest SEKS, to ja się nie dziwię moderatorom. Przecież są tu forumowicze poniżej 18-tego roku życia.

Np. Ja emotka

Tym sposobem NIE był seks. Było to niewinne... oops, zagalopowałem się emotka Już wiem, dlaczego film został usunięty - on po prostu epatował GOLIZNĄ emotka Pokazywał mianowicie brzuch i to w dodatku (jakie to straszne emotka ) nagi brzuch KOBIETY!!! Ruja i porubstwo normalnie...

zapodaj linka na PW, bo mnie ciekawość zjada cóż to za produkcja  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176971 Napisano: 25.03.2016 20:24:12 w Carrefour konkursy
cc_investigator napisał(a):

yolka123 napisał(a):

Dzwoniłam dziś do IQFM, niestety potwierdziły się me obawyemotka
Tylko C4 z logo czerwono-niebieskim biorą udział, markety i expressy mają inne logo.
Choć uważam, że to draństwo ze strony IQFM, że nie zrobili listy sklepów konkursowych, tylko odsyłają do listy na www Carrefoura.Np. przy konkursie Danio nie ma tego znaczka - i wtedy dotyczy wszystkich..

Cholera mnie bierze, obowiazujacy jest regulamin, nie znaczek! W regulaminie nie ma zadnych ograniczen. Czy leci z nami prawnik?

Własnie sobie przypomniałam, że na stronie C4 można zrobić segregację konkursów, w zależności od rodzaju sklepu i gdy nacisnę ikonkę market, to nie ma tam konkursu Velvet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176961 Napisano: 25.03.2016 20:05:25 w Carrefour konkursy
emotka emotka   kupiłam w markecie, innego C4 nie mam, regulamin mi nie zabronił, smsy już wysłałam, szlag mnie trafi... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176677 Napisano: 24.03.2016 21:37:33 w Gratulacje! Dla wygranych!
ita1987 napisał(a):

bardzo serdecznie dziękuję!!!
pierwszy raz zagrałam o Toyotę w Kauflandzie...
razem - 159 znaków - zwyczajny wierszyk!
1 sms, bo kupiłam tabletki do zmywarki, które faktycznie mi się skończyły w ten dzień!
więc tym bardziej wygrana stała się niesamowitym zaskoczeniem!
emotka emotka emotka

Ale fajnie emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176664 Napisano: 24.03.2016 21:08:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

defed napisał(a):

Mam 1800pkt. Akurat na golarke. Widze 4 sztuki.
Czy jest tu ktos z doswiadczeniem i/lub szybkim internetem oraz chwila wolnego czasu w dniu aukcji: 1kwietnia? emotka  

Jak długo zbierałaś punkty?

Ciezko mi odpowiedziec na to pytanie, bo 1 caly etap (chyba ze 2 miesiace trwa taki etap) odpuscilam, bo sie na nich obrazilam, ale potem zmadrzalam, bo skoro juz mam jakies pkt to uzbieralam odznaki i dodatkowe pkt, no i moze cos za nie wykupie.

Sprawdzilam historie, zbieralam te pkt. od maja 2015, ale opuscilam w tym czasie ok 2 miesiecy zadan. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176500 Napisano: 24.03.2016 15:37:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam 1800pkt. Akurat na golarke. Widze 4 sztuki.
Czy jest tu ktos z doswiadczeniem i/lub szybkim internetem oraz chwila wolnego czasu w dniu aukcji: 1kwietnia? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176370 Napisano: 24.03.2016 11:16:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier UPS przywiózł DUŻY kubek w sweterku z guziczkiem! od D'aucy (wygrana z 3 etapu). Kubek pomieści nieco ponad pół litra 
Kurier Inpost dostarczył bogatą pakę Winiary od Rekomenduj.to  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176190 Napisano: 23.03.2016 18:18:02 w SZUKAM....
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Szukam stron do testowania wszelakiego rodzaju produktów.
Jeszcze się w to nie bawiłam, głównie zajmuję się konkursami, więc wszelkie sprawdzone stronki bardzo mile widziane. emotka
Proszę o pw lub kom.

wizaz.pl
trnd.pl
ofeminin.pl/klub-ekspertek
streetcom.pl
testmetoo.com
rekomenduj.to
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176186 Napisano: 23.03.2016 18:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwierzyniec - dodam jeszcze, że niektóre konkursy to dopuszczają także zgłoszenia od nieletnich lub bardzo nieletnich, np. w Mocy nie było ograniczeń i teoretycznie roczniaki mogły brać udział  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176183 Napisano: 23.03.2016 18:08:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

czy wszyscy dostaliście e-maila z wizaż o testowaniu emolium?  na liście niby jestem ja, ale jest błąd w pierwszej literce nazwiska i nie mam wiadomości. emotka

Nie rozumiem...
Czy chodzi o to że osoba o takim samym imieniu jak Ty i z tej samej miejscowości, lecz o nazwisku na inna literę, jest liście testerek?
Przecież to możliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176169 Napisano: 23.03.2016 17:01:07 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

joan napisał(a):

buncia88 napisał(a):

emotka To i tak dobrze. W zeszłym roku w lany poniedziałek w windzie jeździl sobie menel leżący w wlasnych siuśkach z gaciami po kolana, z namalowanym zającem na pośladku i...z pisankami na wierzchu! Naciskasz guzik, przyjeżdża winda, otwierasz i...taaaadam! "Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem! Słoneczne, pachnące, święta Wielkanocne!" emotka
Na szczęście mamy dwie windy emotka


To był tzw. alkohimalaista - kolejką gondolową jechał emotka

emotka Ani Mru Mru?
Ech...wiosna, a z wiosną menele... pod blokiem w "altanie z kontenerami" już zrobiło się gwarno i wesoło jak w kawiarni. Radio na baterie...każdy ze swoim wózkiem pełnym zdobyczy z wiosennych porządków emotka Uroki blokowiska...

Ale tu wesoło emotka  (i wkurzająco  emotka  ). U mnie nie ma tak hardcorowo, być może to wina braku wind i menelstwo zostaje w mieszkaniach, bo schody to takie niestabilne podłoże... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6176155 Napisano: 23.03.2016 16:21:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Teraz @ od Wizaż  emotka
Zostałaś 1 ze 150 Testerek Emulsji micelarnej Emolium emotka Wyświetl w wątku >>