Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6178185 Napisano: 30.03.2016 23:17:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):



Lub masz napisane pomiędzy SPRITE LUB POWERADE, a jeśli chcesz kupić coca-cole to musisz wziąć dwie. W wątku biedronki było już to wałkowane.

Nie ma w regulaminie tej loterii ani jednego zapisu, ktory nakazywalby mi zakup 2 opakowan coli. Natomiast moge wybrac sprite lub powerade lub cole, w tym cole sposrod 2 roznych pojemnosci.
Nie sledzilam zmian na plakacie. Sama nie widzialam tam litery i, a jedynie ; (znak interpunkcyjny: srednik). Ta dyskusja wprowadza niepotrzebny zamet. A osoba, ktora dodala omawiana loterie do bazy wzmocnila niepokoje poprzez chaotyczny opis... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178173 Napisano: 30.03.2016 22:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

defed napisał(a):

brudny napisał(a):

defed napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Jak to jest w tym konkursie Loteria "Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM" w biedronce, wystarczy kupić puszkę 0,25l czy puszkę z czymś jeszcze??

Trzeba kupic tylko 1 produkt z listy, wiec wystarczy 1puszka coli 0,25l  emotka

nie wystarczy.

Uzasadnij swoja wypowiedz emotka  Albo czytalismy inne regulaminy, albo chcesz zmniejszyc/przestraszyc konkurencje? emotka

Napisałaś, że wystarczy kupić 1 puszkę coli 0,25 - otóż nie wystarczy, w regulaminie masz wyszczególnione 3 kombinacje dopuszczalne do zgłoszenia, a jeśli regulamin Cię nie przekonuje to na plakatach promocyjnych masz napisane, że musisz zakupić dwa produkty coli LUB POWERADE LUB SPRITE. 

PS: Jakbym chciał odstraszyć konkurencje to bym tego nie pisał i miałabyś złe zakupy emotka

A coz to za nadinterpretacje, masakrable... Nie ma zadnych kombinacji. W regulaminie jest zapis, ze trzeba kupic 1 produkt. A we wczesniejszym punkcie jest lista tych produktow. Coca cola jest akurat o 2 roznych pojemnosciach - do wyboru.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178165 Napisano: 30.03.2016 22:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ankasss napisał(a):

defed napisał(a):

brudny napisał(a):

defed napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Jak to jest w tym konkursie Loteria "Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM" w biedronce, wystarczy kupić puszkę 0,25l czy puszkę z czymś jeszcze??

Trzeba kupic tylko 1 produkt z listy, wiec wystarczy 1puszka coli 0,25l  emotka

nie wystarczy.

Uzasadnij swoja wypowiedz emotka  Albo czytalismy inne regulaminy, albo chcesz zmniejszyc/przestraszyc konkurencje? emotka

przecież to jest loteria

Nie rozumiem sensu wypowiedzi. Chodzi o to, ze to jest loteria i nie wystarczy kupic, ale trzeba tez wyslac zgloszenie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178160 Napisano: 30.03.2016 22:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

defed napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Jak to jest w tym konkursie Loteria "Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM" w biedronce, wystarczy kupić puszkę 0,25l czy puszkę z czymś jeszcze??

Trzeba kupic tylko 1 produkt z listy, wiec wystarczy 1puszka coli 0,25l  emotka

nie wystarczy.

Uzasadnij swoja wypowiedz emotka  Albo czytalismy inne regulaminy, albo chcesz zmniejszyc/przestraszyc konkurencje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178138 Napisano: 30.03.2016 21:15:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

Jak to jest w tym konkursie Loteria "Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM" w biedronce, wystarczy kupić puszkę 0,25l czy puszkę z czymś jeszcze??

Trzeba kupic tylko 1 produkt z listy, wiec wystarczy 1puszka coli 0,25l  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178116 Napisano: 30.03.2016 20:40:39 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam)

Wyraziłem jedynie wątpliwość, "czy to na pewno konkurs DLA DZIECI?! emotka "

1.Gdyby ktos probowal mi wmowic, ze autorem wyrazenia z nazwy TEGO konkursu jest poeta, autor jakiegos erotyku, uwierzylabym. 
2.Niepokoi mnie fakt usuwania komentarzy bez jednoczesnego poinformowania komentatora o tym fakcie. Milo byloby o tym wiedziec, a jeszcze przyjemniej znac argumentacje... Czas na zmiany... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178067 Napisano: 30.03.2016 18:45:09 w Carrefour konkursy
koniczynka123 napisał(a):

na jednej ulotce sms śle sie na 7055 a na drugiej ulotce na 7035

Wyslalam sms z numeru PLAY, tak jak stoi w regulaminie: o tresci VLV.ODP na nr 7055, to bylo dnia 24.03. Od razu dostalam zwrotke: Twoje zgloszenie zostalo przyjete do weryfikacji! Dziekujemy za udzial w konkursie!  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178063 Napisano: 30.03.2016 18:38:44 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+ emotka  emotka


Nie, również o tym samym od razu pomyślałam emotka

Dziwne... w dniu publikacji umieściłem pod konkursem komentarz dokładnie takiej samej treści, a dziś go nie ma. Ke emotka
Nie rozumiem, co komu szkodziło? Istnieje obawa, że i te wpisy znikną z forum jako... no właśnie. Jako co? Jakie? Że niby szkodliwe? Wolne żarty emotka emotka emotka
Nigdy nie poznam galimatiasu ścieżek, którymi krążą myśli Moderatorów emotka

Moze usuneli komentarz jako plagiat moich pierwejszych mysli? emotka
To jest konkurs adresowany min.do dzieci. Pewnie uzyles TYCH DOROSLYCH slow, co? (nie widzialam, tak sobie gdybam) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178019 Napisano: 30.03.2016 16:35:21 w Biedronka
ilonaxx5 napisał(a):

w biedronce miał być konk algida ktoś ma może regulamin

http://www.konkur...lamin_Algida_fin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178014 Napisano: 30.03.2016 16:31:47 w Wkurza mnie...
lola.lola - witam konkurencję  emotka
W tym roku mąż ma dylemat: czy na urlopie zostawić numer firmowy włączony i odbierać telefony, czy znowu wyłączyć i potem przez tydzień oddzwaniać i odpisywać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178004 Napisano: 30.03.2016 16:01:03 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie nowobogaccy klienci - szacunku dla drugiego człowieka nie mają. Notorycznie dzwonią na telefon firmowy (branża stolarska) w niedzielne czy świąteczne popołudnia. Dziwią się, że ludź pracuje tylko od 7:00 do 19:00 i nikt nie odbiera, gdy próbują dodzwonić się np. w środę o 22(!), że nikt nie przyjedzie na pomiar w niedzielę, no i jakim prawem raz w roku można tak zostawić firmę i wyjechać na urlop na jeden cały tydzień  emotka  emotka

Autentyk:
Po ceremonii pogrzebania stryja, podchodzi do nas zapłakana kuzynka(córka zmarłego):
Front w kuchni nam się porysował, potrafisz to naprawić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177974 Napisano: 30.03.2016 14:52:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

w paczce-sprzątaczce wygrała "Elżunia" hehehe

I chyba małżeństwo:
Genowefa Ś.
Gothard Ś. - jak się to wg czyta? "gotje"? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177920 Napisano: 30.03.2016 13:14:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Garnier NEO (Ofeminin) - GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177895 Napisano: 30.03.2016 12:43:05 w Carrefour konkursy
Kurka, kurka, droga ta pasta na konkurs Carrefourka - u mnie 11,29 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177782 Napisano: 30.03.2016 09:37:31 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

barcza napisał(a):

bo list polecony ma do 7 dni na doręczenie, natomiast polecony priorytet do 3 dni na dostarczenie więc lepiej dopłacić  parę groszy i wysłać  polecony priorytet

emotka
Chyba kpisz, albo masz wyjątkowe szczęście!
Wczesnym rankiem o świtaniu w pewną środę, czekając na otwarcie poczty, byłem pierwszy w kolejce i nadałem priorytet, ciesząc się naiwnie, że dojdzie na czwartek, a najpóźniej do piątku.
I co? I psińco. List (zaznaczę, że gabaryty i waga najzwyklejsze, bo to tylko kartka urodzinowa była) dotarł do adresata dopiero we wtorek następnego tygodnia. emotka
Gdy reklamowałem tempo doręczenia na Poczcie usłyszałem jedynie "To usługa DEKLARATYWNA, nie GWARANTOWANA".
Od tej pory ANI GROSZA nie dopłacę tym emotka

O, nie wiedzialam, ze ze mnie taka szczesciara. Mam pozytywne doswiadczenia z poleconymi priorytetami. 100% nadanych przeze mnie takich przesylek w pierwszej polowie dnia,max do godz. 15, zostalo dostarczonych nastepnego dnia roboczego, zgodnie z deklaracjami PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177687 Napisano: 29.03.2016 21:06:30 w Carrefour konkursy
Poproszę o interpretację PLAKATU oraz REGULAMINU dot. konkursu Colgate C4 Streamline, który startuje jutro...  :)
Każdy sklep czy tylko duży C4?  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177578 Napisano: 29.03.2016 15:24:10 w Biedronka
DORFII napisał(a):

Z Top-u e-maile potwierdzające przychodzą od razu,czy po jakimś czasie.Na stronie podziękowali za udział,poinformowali,iż potwierdzenie przyjdzie na @, a czekam od wczoraj.

Wczoraj dostałam @ od razu, wysyłałam z Explorera, bo mi na Mozilli nie działało wyślij.
@ jest konkretny - zawiera wpisane w formularz dane i Twoja odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177561 Napisano: 29.03.2016 15:02:33 w Biedronka
golocia napisał(a):

Czy karty Hebe już dotarly do kogoś? mam wygrane z 2 etapu, ale czy wogóle pierwszy dotarł już do laureatów? 

Nie mam z 1. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177556 Napisano: 29.03.2016 14:53:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy tylko mi nazwa owego KONKURSU pasuje bardziej na tytuł filmu 18+ emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6177514 Napisano: 29.03.2016 13:38:41 w Biedronka
bandit napisał(a):

witam
podajcie mi plizzz linka do konkursu ALGIDY w biedronce jakoś oślepłem i nie mogę znaleźć emotka

W zapowiedziach jest foto gazetki, drobnym druczkiem jest http://konkursalgida.pl ale strona nadal w przygotowaniu
Już link działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0