Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6179488 Napisano: 03.04.2016 20:14:14 w Pomocy!!!!
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

dlaczego mój dziad-laptop nie daje rady z CD z grą dla dziecka z konka w Żabie? czy ma znaczenie, że parę dni temu zrobiłam aktualizację na Windows 10?

Zdecydowanie to właśnie ma znaczenie. Przejście na dziesiątkę to najgorszy krok z historii życia tego laptopa. Coś, co jest darmowe, nie może być dobre emotka emotka emotka i masz tego najlepszy, bo namacalny dowód.
Gra jest prymitywna, ma małe wymagania, raczej starsze systemy. Nowszy sobie z nią nie poradzi. Kwestia sterowników gry i takie tam.

Właśnie nie wiem jak - ale sztuczna inteligencja przejęła kontrolę (nade mną?) i niemal sama sobie to zrobiła.
Odważę się jednak przyznać, że laptop, którego używam w 99%-ach do celów przeglądania stron www i pisania w MSWord, zaczął pracować sprawniej, szybciej. Jeśli to wszystko kosztem niemożliwości uruchomienia ww gry - nie mam nic przeciewko.
Rodzi się jednak pytanie - jaki system wybrać przy kupnie nowego laptopa? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179470 Napisano: 03.04.2016 18:59:05 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

defed napisał(a):

Czy poniższe cyferki dadzą mi odpowiedź, dlaczego mój dziad-laptop nie daje rady z CD z grą dla dziecka z konka w Żabie? Czy chodzi o kartę graficzną, czymkolwiek ona jest: że jest za słaba, za wolna, za mała...?

a co za gierka?

TAKA JAK TA  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179433 Napisano: 03.04.2016 13:16:55 w GFK
kunlunija napisał(a):

dostałam od gfk kody na doładowania, 1 na orange, 1 na plus
pytanie nr 1: jak dojść do tego, który kod jest na którą sieć?
pytanie nr 2: jak za pomocą takiego kodu doładować telefon?

ad.2.Znajdź w internecie na stronie swoich sieci jakie są skróty na doładowanie.
Np. ja mam Play i u mnie jest to *100*kod doładowania# i naciskam na koniec zieloną słuchawkę.

ad1.Wbij kody metodą prób i błędów - jak kod będzie zły, to telefon pewnie Cię o tym poinformuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179415 Napisano: 03.04.2016 11:44:15 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

defed napisał(a):

Czy poniższe cyferki dadzą mi odpowiedź, dlaczego mój dziad-laptop nie daje rady z CD z grą dla dziecka z konka w Żabie? Czy chodzi o kartę graficzną, czymkolwiek ona jest: że jest za słaba, za wolna, za mała...?

Prawdopodobnie gra nie jest dostosowana do WIN 7

a czy ma znaczenie, że parę dni temu zrobiłam aktualizację na Windows 10? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179406 Napisano: 03.04.2016 11:25:09 w Pomocy!!!!
Czy poniższe cyferki dadzą mi odpowiedź, dlaczego mój dziad-laptop nie daje rady z CD z grą dla dziecka z konka w Żabie? Czy chodzi o kartę graficzną, czymkolwiek ona jest: że jest za słaba, za wolna, za mała...?





Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179405 Napisano: 03.04.2016 11:18:42 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):

emotka Wkurza mnie, ze moje auto potrzebuje nowych opon o wymiarach 15 cali, a nie 16 

emotka ten sam problem emotka a szkoda...

Trzeba zmienić auto - a najlepiej WYGRAĆ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179325 Napisano: 02.04.2016 21:00:28 w Wkurza mnie...
emotka Wkurza mnie, ze moje auto potrzebuje nowych opon o wymiarach 15 cali, a nie 16  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179297 Napisano: 02.04.2016 17:42:26 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

Czy w konkursie KAMIS - ITM jest jakieś ograniczenie na gospodarstwo domowe? emotka

Chyba nie, 2x przeszukiwałam regulamin w tej kwestii - oby nie, bo ja już wysłałam listy miłosne...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179277 Napisano: 02.04.2016 16:15:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy w loterii Desperados powtarzają się kody z kapsli, bo ja wpisałam kod 2  razy i pisze, że nie prawidłowy lub użyty a wpisałam dobrze.

Nie powatarzaja sie. Zerknij na kod i wpisz jeszcze raz, byc moze H to A itp.
Sprawdz tez na swoim koncie czy juz jest on na liscie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179231 Napisano: 02.04.2016 12:53:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

defed napisał(a):

monia676 napisał(a):

ciekawa galeria w www.poranakoral.pl, teraz to już się nawet dzieci na stodole wiesza emotka

Takie foty z powieszonymi czy powiazanymi dzieciakami to chyba trzeba zglosic do rzecznika praw dziecka emotka

Większość powiązanych dzieci w tej galerii - traktuję trochę w formie żartu, dla mnie powiedzmy są do przyjęcie (czy do nagrody, to co innego), ale to zdjęcie z dzieckiem na stodole - budzi mój głęboki niesmak i sprzeciw. Jest po prostu okropne.

Patrząc na niektóre foty ciężko wyczuć, gdzie kończy się zabawa w teatrzyk, a gdzie zaczynają tortury poprzez zmuszanie do pozowania.
Czy jest na sali dziecięcy psycholog?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179222 Napisano: 02.04.2016 11:58:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia676 napisał(a):

ciekawa galeria w www.poranakoral.pl, teraz to już się nawet dzieci na stodole wiesza emotka

Takie foty z powieszonymi czy powiazanymi dzieciakami to chyba trzeba zglosic do rzecznika praw dziecka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179220 Napisano: 02.04.2016 11:50:06 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

A cos takiego jak urlop na żądanie juz nie istnieje? 

Ale to tylko 4 razy w ciagu calego roku...
Na swoim przykladzie widze, ze gdybym pracowala normalnie-poza domem, na umowe, to z powodow naglych, glownie chodzi o choroby dziecka, wykorzystalam swoje 4dni juz o kilkaset procent za duzo, a dopiero poczatek kwietnia!  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179181 Napisano: 02.04.2016 08:51:20 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali juz z konkursu esky https://www.e-kon...pl.html#.Vv9rNvDo6rU ???
Wg regulaminu wyniki powinny juz byc na stronie, a nie ma, ale najpierw mialy byc @ o zwyciestwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179175 Napisano: 02.04.2016 07:43:41 w Biedronka
mixik napisał(a):

Czy w Oświadczeniu z Konkursu "Kibicuj z Warką" laureaci nagród tygodniowych I i II stopnia muszą też podawać PESEL i nr dowodu osobistego, czy (jak ja rozumiem) to jest wymagane tylko dla laureatów nagród głównych - biletów?
Oświadczenie - http://www.smolar.pl/sites/default/files/Oswiadczenie_dla_laureata_3.pdf

Mysle, ze niezbedny jest PESEL jako dowod, ze laureat ma 18+, nr dowodu nie podawaj Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179076 Napisano: 01.04.2016 21:26:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Z doświadczenia z poprzednich aukcji wiem, że żeby nie wylogowywało, warto na parę minut przed rozpoczęciem aukcji wyjść ze strony i zalogować się od nowa.

Tez tak myslalam, ale dzis wywalalo mnie kilka razy przed godz. 14:00 gdy robilam rozeznanie na stronce, a potem juz po wystartowaniu licytacji 2 razy wywalilo pod rzad i dopiero za 3 logowaniem zostalam na stronie i wylicytowalam przedmiot (kazde logowanie w odstepie niespelna minuty). Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179028 Napisano: 01.04.2016 20:16:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewik napisał(a):

mkmadzia7 dziś pisała o wygranej "czterech kółek", ktoś wie z jakiej promocji?????????

a ja pomyślałam o jakiejś kasie 10 000, bo dopisała, że 4 kółka + 1 emotka emotka  Ale nie wiem czy o takie kalambury chodziło Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179010 Napisano: 01.04.2016 19:01:57 w Kupię...
Ma ktoś bon stówkę albo dwie do sklepu Decathlon?
KUPIĘ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6179006 Napisano: 01.04.2016 18:53:12 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Chcialam dzisiaj kupic zwykle naszywki na ubrania, ale okazuje sie, ze maja tylko termiczne- do żelazka. 
Czy moze mi ktos powiedziec, jak one "zachowują" sie podczas prania w pralce?

Na bluzie męża naszywki (w kształcie liter) odklejają się przy brzegach, można je ponownie przyprasować - ale planuję zanieść je do krawcowej, aby porządnie przyszyć emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178965 Napisano: 01.04.2016 17:08:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

jola_asia napisał(a):

monikar napisał(a):

Czy Desperados dziś w ogóle ruszy?emotka

Ruszyło emotka https://promo.desperados.com/ 


Strona której szukasz nie istnieje  emotka

wyczyść ciacha, u mnie link do strony działa (nie wiem czy formularz wysyła, nie mam kodu)
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6178946 Napisano: 01.04.2016 16:37:16 w Smolar
edzia21 napisał(a):

infatne napisał(a):

defed napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Nie ukrywam, że jestem tu nowa. Ostatnio w którymś z wątków dojrzałam, że nie wszyscy są że tak powiem...zadowoleni ze Smolara i z tego, że jest organizatorem loterii. Mogłabym się dowiedzieć, czemu tak? I czego można się spodziewać po Smolarze, wyborze laureatów itp? emotka

Nie jestem zadowolona ze Smolara bo coraz czesciej organizuje loterie zamiast konkursow. W konkursach Smolara wygralam nie raz. W loterii jeszcze nigdy mnie nie wylosowal. Konkursowicze lubia konkursy, jak nazwa wskazuje emotka
Jest tez inna grupa niezadowolonych ze Smolara-to tacy, co jeszcze nigdy nie wygrali w ich konkursie. Takie niezadowolenie jest zrozumiale, bo gdy konkursowicz zdobywa duzo nagrod we wszystkich innych konkursach, a u Smolara nie trafia w gusta swoja tworczoscia, to moze irytowac...

Ja zauwazaylam , ze smolar nie lubi wierszykow. Moze to tylko moje odczucie.

Ja zawsze wygrywam wierszykami u Smolara (jeśli się uda)...fakt, nie są jakiś najwyższych lotów, sięgają poziomów mugolstwa (lepsze są niezauważane)...ale wygrywają. Proza niet. 

A ja to zawsze próbuję wszędzie wciskać moją nierymowaną twórczość, uwaga: Smolar 2x to docenił nagrodą wartą parę stówek, da się, ale czarną magią pozostają zmienne gusta... Wyświetl w wątku >>
0 0