Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6181880 Napisano: 08.04.2016 19:21:54 w Biedronka
mia napisał(a):

defed napisał(a):

mia napisał(a):

Dostał ktoś maila z loterii Coli?
Pani mówiła, że za 2-3 godziny od telefonu będzie mail, a tu do tej pory głucho... emotka

Czyli, ze Cie jednak gdzies WYLOSOWALI emotka
U mnie telefoniczna cisza, ktos mnie musi na prawde kochac emotka

Tak, ale tylko na PW mogę Ci powiedzieć, na ile zgłoszeń. emotka
Tyle, że Colę piję namiętnie, a małe puszki mi się do pracy przydadzą, więc zakup jeszcze do przeżycia.

Podobno jest limit znakow w PW, czy wystarczy tam miejsca by opisac ilosc Twych zgloszen? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181874 Napisano: 08.04.2016 19:11:38 w Biedronka
mia napisał(a):

Dostał ktoś maila z loterii Coli?
Pani mówiła, że za 2-3 godziny od telefonu będzie mail, a tu do tej pory głucho... emotka

Czyli, ze Cie jednak gdzies WYLOSOWALI emotka
U mnie telefoniczna cisza, ktos mnie musi na prawde kochac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181809 Napisano: 08.04.2016 16:19:24 w SZUKAM....
joan - pomysł ze sztabką zaczerpnięty z tego forum emotka
a smak pralinek klasyczny, w czerwonym opakowaniu - sama lubię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181801 Napisano: 08.04.2016 16:08:13 w SZUKAM....
oryginalny80 napisał(a):

Chyba jednak muszę sięgnąć głębiej do kieszeni, bo podobno średnia kasy na 18-te urodziny to jakieś 600 zł. Tak mówią ludzie którzy sami są wujkami, ciociami, oraz wszystko wiedzący internet. Muszę więc niestety działać zgodnie z przysłowiem: "Zastaw się, a postaw się " i dorzucić kilka stówek emotka

emotka
W ubiegłym roku chrześnica męża dostała na 18-stkę 200pln i bombony.
W tym roku moja chrześnica dostanie na komunię sztabkę 2g AU i pralinki Lindor  emotka  - prezent o łącznej wartości ~400pln
(a od chrzestnego dostanie prezent za ok. 2 tysie i wcale nie jest mi głupio emotka  )
Nie stać nas na samodzielne prezenty typu laptopy, prawo jazdy, skutery czy nawet samochodyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181792 Napisano: 08.04.2016 16:01:18 w GFK
katoda napisał(a):

Mam pytanko, w jakiej formie wysyłane jest doładowanie telefonu i czy długą ma ważność? Po jakim czasie od zamówienia mogę się spodziewać? Zawsze wybierałam gotówkę, ale niestety zabrali tę możliwość emotka

-wysyłają listem cyferki wydrukowane na karteczce
-nie ma opisu z jakiej to sieci
-nie ma info o dacie ważności
-nie ma info o sposobie, w jaki należy doładować konto
Zbierają zamówienia i wysyłają zbiorowo 2x w miesiącu, ponoć w regulaminie jest to opisane Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181718 Napisano: 08.04.2016 13:32:47 w SZUKAM....
trampek, napisał(a):

Hej mam pytanie ile kosztuje actimel w C4 na konkurs? bede wdzieczna za odp emotka

u mnie cena regularna 2x4,99=9,98
w ubiegłym tygodniu była promo 7,48 za 2 op. , nie wiem jak teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181626 Napisano: 08.04.2016 10:34:17 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza mąż koleżanki. Dziewczyna pracuje w cateringu, codziennie tam gotuje tzw. domowe obiady i mogłaby brać rodzinne porcje dla siebie-za darmo, ale jej mąż nie będzie jadał tego pospolitego żarcia i bidulka po powrocie do domu wraca do garów... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181594 Napisano: 08.04.2016 09:22:31 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

Carex zwraca sie do mnie z uprzejma prosba o udzielenie zgody na wykorzystanie wizerunku w związku z otrzymaniem nagrody w loterii „Czysta kasa od Carex”.  No i tu mam problem bo nie za bardzo wiem o co chodzi? Chca mi zdjecia robic czy jak? Czy bedzie duzym obciachem jak sie na to nie zgodze???

Zajrzyj w regulamin, czy to jest obowiązkowe, czy "dodatkowe".
Dla nich Twój wizerunek jest cenny, dla wiarygodności loterii.
Jak dodatkowe, to nie zgadzaj się. Napisz, że charakter Twojej pracy zawodowej nie pozwala, albo religia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181591 Napisano: 08.04.2016 09:18:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

defed napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

10 min, 5 min, 1,5 minuty - widać teraz jak oni sprawdzają te zadania  emotka

Kiedys dostalam punkty za odpowiedz, ktora nie byla na temat emotka  na pytanie DLACZEGO CHCESZ PRZETESTOWAC ODKURZACZ? napisalam NIE CHCE TESTOWAC ODKURZACZA, BO MI NIE PASUJE REGULAMIN emotka

Chyba wezmę z Ciebie przykład i napiszę w recenzjach "nie mam odkurzacza Philips" i "nie mam żelazka Philips" emotka

Spróbuj emotka  W moim L.O. z podobną dokładnością pani z biologii sprawdzała kartkówki. Wystarczyły 2 pierwsze zdania o mitozie i mejozie, a potem 2 strony opisu klasowego akwarium z rybkami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181568 Napisano: 08.04.2016 07:51:48 w Pomocy!!!!
aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam starter Play (rok ważności konta) i nie mogę wysłać smsa premium. Co robić? Doładować, czy coś innego?

doładować emotka

Dzięki, doładowałam i czekam emotka

Za mniej wiecej godzinke lub 3 bedzie odblokowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181563 Napisano: 08.04.2016 07:21:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

10 min, 5 min, 1,5 minuty - widać teraz jak oni sprawdzają te zadania  emotka

Kiedys dostalam punkty za odpowiedz, ktora nie byla na temat emotka  na pytanie DLACZEGO CHCESZ PRZETESTOWAC ODKURZACZ? napisalam NIE CHCE TESTOWAC ODKURZACZA, BO MI NIE PASUJE REGULAMIN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181489 Napisano: 07.04.2016 20:35:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacia napisał(a):

defed napisał(a):

kacia napisał(a):

w protokole wylicytowanej nagrody jest do wypelnienia "Adres zameldowania", zamieszkania, czyli ten na ktory chce aby przyszla paczka jest inny, ktory wpisywać?

Na logikę to oba-jeden do celów podatkowych, drugi do wysyłki,
a jesli one są te same to w adresie zamieszkania: J.W.

a protokole jest miejsce tylko na adres zameldowania, to jest właśnie sedno mojego pytania

"Przesyłki dostarczone zostaną na adres zamieszkania podany w Profilu na platformie Ambasador Innowacji".
W protokole wpisz zameldowanie, a w ustawieniach w profilu zmień adres na ten gdzie chcesz, aby dojechała paczka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181326 Napisano: 07.04.2016 14:57:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
@ o ładowarce, chipsy, Biedra (grałam tylko w 2 etapie) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181301 Napisano: 07.04.2016 14:17:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacia napisał(a):

w protokole wylicytowanej nagrody jest do wypelnienia "Adres zameldowania", zamieszkania, czyli ten na ktory chce aby przyszla paczka jest inny, ktory wpisywać?

Na logikę to oba-jeden do celów podatkowych, drugi do wysyłki,
a jesli one są te same to w adresie zamieszkania: J.W. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181277 Napisano: 07.04.2016 13:41:48 w GFK
trampek, napisał(a):

kurpianka napisał(a):

Mam to samo.Ankieta,napoje i na starcie Dziękuję za wypełnienie ankiety. Ma Pani na koncie doliczone 115 punktów. emotka

też tak mam, ale jak weszłam na profil to nie mam doliczonych a ty?

U mnie w ankiecie Napoje były pytania o kupowane produkty. Przy czym z podanych produktow tylko KAWA pochodziła pod napoje.
Gdy zaznaczyłam  wszystko prócz wymienionych tabletek do zmywarki, to wywaliło mnie, ale dodało 10pkt   Dziwne to... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181185 Napisano: 07.04.2016 11:21:44 w Wkurza mnie...
xpac napisał(a):To chyba czas podsumować loterię Coca-Cola 1xRobot Tesco 2x100zł C4 8xToster PiP 3xBlender PiP

xpac - gratuluję szczerze, podziwiam emotka  ... ale też mocno wkurzają mnie Twoje statystyki emotka
(wkurzenie wynika z mojego braku szczęścia do loterii, zwłaszcza smolarowych) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181161 Napisano: 07.04.2016 10:20:06 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

defed napisał(a):

Przechodzę dziś obok C4, a na tyłach sklepu butelka niedopitego konkursowego Desperadosa, z kapslem na gwincie... Zatrzymałam się na chwilę, podumałam i poszłam dalej. Zdaje się, że żaden ze mnie oszołom konkursowy, po tym jak nie chciałam ryzykować kontaktu z -być może- obcymi płynami ustrojowymi emotka
Natomiast chętnie na PW podam adres C4 osobie zainteresowanej pozyskaniem darmowego kodu z kapsla emotka

ale bez sensu.Ja na Twoim miejscu wzięłabym tą butelkę, podeszłabym z nią do pierwszego,lepszego kosza, odkręciłabym butelkę i ją wyrzuciła, uprzednio zabierając tylko samą nakrętkę

Cudaczku, a wiesz jakie cuda mogły się tam znajdować, imitujące piwo-bo podobnej barwy... emotka  Ja bym tego nie dotykała. No może gdybym była agentem NCIS CSI i nosiła przy sobie jednorazowe rękawiczki i woreczek strunowy na dowody... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181149 Napisano: 07.04.2016 09:52:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia - no to pokarało mafię, teraz się nimi wypchają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181145 Napisano: 07.04.2016 09:46:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Całą familię po bluzach poznamy "na mieście"  emotka
Ktoś wie, co to za bluzy z Glade? Czy przypadkiem te same dziadowskie, co to kiedyś w Rossmannie 1 wygrałam (Bakalland)? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6181139 Napisano: 07.04.2016 09:34:37 w Wkurza mnie...
slonko365 - kiedyś wspomniałam żartobliwie, że "na całe szczęście nie jestem z US, bo za brak wydania paragonu są wysokie kary".
To mnie zjechał, że go straszę urzędem i jestem niemiła. A ja chciałam pomóc sobie i jemu, myślałam, że Pan zapamięta sobie moje słowa...
Jaka ja naiwna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0