Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6187279 Napisano: 22.04.2016 08:00:45 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas, mam ipad mini i takze te DO ZAKONCZENIA mi zaslaniaja czesc tytulu konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6187121 Napisano: 21.04.2016 18:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):


Bogdan A.95419 Bluza
Dominik A.98527 Bluza
Halina A. 96750 Zestaw produktów

Dzisiejsze wyniki z glade, paragony dziwnie zbliżone, a i inicjały te same ... drukarze wciąż rządzą, nic nie wyeliminowali...

a do tego dochodzą tacy, co maja 15 paragonów i każdy wysyłają po 10 razy, na różne dane... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6187119 Napisano: 21.04.2016 18:16:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
niestety dla mnie tylko wersja 2D - kartonowa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186931 Napisano: 21.04.2016 12:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w gifie na konkurs PP musi być widoczny wafel czy tylko emocja? (nie chce mi się czytaćemotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186833 Napisano: 21.04.2016 11:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O matko emotka  Weźcie już nie kopiujcie tego zdjęcia w piramidach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186792 Napisano: 21.04.2016 10:51:06 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

Drogie dziewczyny, 5 lat zgłębiałam wiedzę na temat na studiach. W kilku postach nie da się opisać tego mechanizmu. 

W życiu różnie bywa. Ja bym chyba nie wyrosła na zdrową psychicznie kobietę, gdyby moi rodzice nie rozeszli się, gdy byłam mała. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186786 Napisano: 21.04.2016 10:42:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Poza tym będąc w toksycznym związku, dajemy dziecku informację, że takie coś jest ok.


Mylisz się joan. Dziecko bardzo dobrze wie, że nie jest ok. 


Dziecko wie, że to nie jest ok. Ale ja pisałam, że trwanie w takiej sytuacji daje dziecku informację, że wszystko w porządku i tak ma być. To nie jest zdrowa sytuacja.

Dokładnie. I potem wychowuje się dziecko, które ma spaczone poglądy na świat.
I np. dorosły potem już pan w garniturze w niedziele po kościele wraca do domu i pierze żonę, bo to przecież normalne-u niego w domu było to na porządku dziennym. A zona się nie sprzeciwia, bo to przecież "rodzinna tradycja-u niej w domu widziała to samo"  emotka
Albo inny taki, co przyłazi do domu i żąda obsługi restauracyjno-hotelowej, bo jego mama też skakała wokół ojca, jak jej zaśpiewał. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186752 Napisano: 21.04.2016 10:13:30 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

magdal14 napisał(a):

Wkurza mnie ten bałwan, z którym jestem teraz już tylko dla dziecka. Nic go nie interesuje, wieczny 30letni dzieciak.


a zastanawiałaś się nad powodami takiego zachowania? i nad tym, czy wcześniej też taki był (skoro "wieczny", to pewnie wiecznie taki był, więc było wiadomo, jaki jest. a jeżeli nie wiecznie, to DLACZEGO teraz nagle taki jest albo sprawia takie wrażenie)? 

nie oceniam, bo zawsze twierdzę, że problemy w związku zależą zawsze od DWÓCH osób. więc mogę doradzić tylko ograniczenie negatywnych emocji i jakieś normalne rozmowy itp.

---------------------------------------------------------------------------------------
w temacie: wkurzają mnie opętane mamusie, które najpierw najpierw chwalą się tym, że pozwalają swoim "książniczkom" na wszystko, a później dziwią się, że mają problemy wychowawcze. nie ogarniam.

magdal14 - wybacz jej, bo widać, że nie wie, o czym mówi. A jak się kiedyś dowie, to będzie bolało, więc się pastwić nie będę, a tłumaczyć też nie, bo nie ma sensu.
A tak poza tym muszę się zgodzić z Cudaczkiem - im dłużej będziesz w takim związku, tym będzie gorzej. A jeśli chwilami będzie lepiej, to dorobicie się kolejnych dzieci, wspólnego mieszkania/kredytu, uzależnisz się od niego pod różnymi względami i coraz ciężej będzie się rozstać. Nie mówiąc już o tym, że oddajesz swoje życie komuś, kto najwyraźniej na to nie zasługuje. A opcja "dla dziecka" spowoduje, że sfrustrowana sama możesz, mniej bądź bardziej świadomie winić dziecko za swoją sytuację. A nieszczęśliwa mama to i nieszczęśliwe dziecko.

Jako dziecko rozwodników potwierdzam - wolę moich rodziców, gdy są osobno (razem się męczyli)
Nie chodzi o to, aby być z bałwanem dla dziecka tylko, aby dla dobra dziecka z tym kimś przestać być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186736 Napisano: 21.04.2016 09:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

Mam pytanie do osob ktore wygraly w konkursie Garniera w Hebe. Czy osoby ktore wyslaly >1 zgloszenie odsylaja im skan jednego paragonu czy wszystkich?

Do osob ktore wygraly jednym zgloszeniem: w smsie macie napisane "przeslij skan paragonow" czy "przeslij skan paragonu"?

Mam paragonow - w liczbie mnogiej - a wysłałam tylko 1 sms.
(Ja zawsze wysyłam tyle paragonów ile poszło zgłoszeń z danego nr, zapobiegawczo,bo kiedyś prosili mnie o dosłanie WSZYSTKICH oryginałów pocztą w ramach weryfikacji i straciłam na znaczek.) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186546 Napisano: 20.04.2016 18:38:57 w PODZIĘKOWANIA

edzia21 napisał(a):
Defed dziękuję za TEN szczęśliwy paragon na Colgate/Biedronka  :* 

Cieszy mnie, że go nie zmarnowałaś i obaliłaś teorię o nie przyznawaniu głównych przez Streamline emotka
PS.Dzięki Twojej rekomendacji otworzę sklep z paragonami przy kolejnym takim konkursie z autami emotka

Jaki kolor nagrody? Czerwony? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186507 Napisano: 20.04.2016 17:25:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
SMS z bransoletką (Garnier DN) i maile z głośnikiem (Absolut) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186496 Napisano: 20.04.2016 17:04:46 w Informują
Po 16:20 poszły @ z głośnikami od Absoluta (za 3 tydzień) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186341 Napisano: 20.04.2016 13:15:41 w Biedronka
asiatko napisał(a):

moze glupie to pytanie, ale na loterie VIP w biedrze zakup promocyjny to 1 sztuka spośród 4 wymienionych w regulaminie, czy jakaś kombinacja łączona?

1 szt. Najtańsza jest puszka COCA-COLA, po 1,39zł (nie mylić z podróbą za 0,99!) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186252 Napisano: 20.04.2016 10:32:16 w PLAGIATY
edith napisał(a):

Pierwszy raz mam do czynienia z sytuacją kradzieży mojego zdjecia  emotka Znalazlam je przypadkiem na facebooku ,konkurs na przystawkę jest przepis zmieniony ale moje zdjecie salatki,zdjecie mam w rożnych ujęciach,co powinnam zrobić,napisac pod postem dziewczyny ze kradzież czy prosto w wiadomosci prywatnej do organizatora??Nie chcę robić szumu ,ale chcę by zdjecie zostalo wycofane a dziewczyna najzwyczajniej przeprosiła emotka

Co za bezczelność! Ech...
Napisz najpierw do niej PW i ją lekko nastrasz emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186249 Napisano: 20.04.2016 10:30:34 w WC - rozmowy o wszystkim
e-milka napisał(a):

Zwycięskie paragony z konkursu Kamis wysyłacie listem zwykłym czy poleconym?

Konkursowe paragony zawsze poleconym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186240 Napisano: 20.04.2016 10:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

ultrixx napisał(a):

Paula_Paula napisał(a):

No i mam zagwozdkę z tym Kamisem, myśłałam, że mam jakies potwierdzenie z  numerem paragonu, a tu nic,
mam 3 młynki na 3 członków rodziny, nie wiem jaki paragon na kogo przypadł....rozumiem, że wszyscy tu zapisywali swoje zgłoszenia z nr paragonu? 

Włóż do koperty wszystkie oświadzenia + paragony razem i już oni sobie to jakoś dopasują emotka

a jak CZŁONKÓW rodziny jest 7 :>

To włóż paragony i oświadczenia do nieco większej koperty emotka  Ja co prawda podpisywałam paragony, ale i tak wszystko poszło już jednym listem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6186221 Napisano: 20.04.2016 09:31:11 w SZUKAM....
adamaszek napisał(a):

Czy na te kamisowe młynki to jest jakieś specjalne oświadczenie, bo nic nie widzę takiegoemotka  czy wystarczy wysłąć tylko paragon + dane? 

http://kamis.vas....egulaminPromocja.pdf cały pkt. 4.8 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6185982 Napisano: 19.04.2016 16:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

a po co te pieczątki ? ja mam z leclerka bez dopiskiem kamis ale to chyba nie nasz problem ze sklep tak koduje. ...

2.19 Paragon fiskalny potwierdza dokonanie zakupu Produktów promocyjnych zgodnie z pkt. 2.3.1Regulaminu, jeżeli spełnia następujące warunki:
(...)
2.19.3 na liście zakupów na paragonie fiskalnym jest słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż
zakup dotyczył Produktów promocyjnych, bądź też na paragonie fiskalnym widnieje inne
oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktów promocyjnych. Jeśli
z treści paragonu fiskalnego nie wynikają jasno powyższe warunki, Uczestnik
zobowiązany jest potwierdzić to w sklepie (pieczątka sklepu i podpis jego
przedstawiciela);
(...) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6185909 Napisano: 19.04.2016 15:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

czy ktoś z forum wygrał coś w Grześkach?

bilety 2x/kilkanaście zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6185880 Napisano: 19.04.2016 14:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

brudny napisał(a):

Całkiem ładne te młyneczki emotka

http://allegro.pl...prz-i6105106770.html

Tu jeszcze za 129 zł emotka

niech no tylko przyjdą, ciekawe jak nisko cena spadnie emotka

Na szczęście moje młynki zostają u mnie-są dla mnie bezcenne emotka  Młynek jest zasilany na 6 baterii AAA. Aż 6! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0