Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6189213 Napisano: 27.04.2016 10:32:33 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

O widzę temat komunijny, też szukam sukienki ale mam pytanie ile dajecie chrześniakowi na komunię?

Sztabkę złota (a raczej "pastylkę") 2gramy + pralinki Lindor + płacę za tort + bezcenna miłość do chrześnicy i moja obecność na przyjęciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189193 Napisano: 27.04.2016 09:45:17 w Wkurza mnie...
tosca napisał(a):

A ja się wkurzam na samą na siebie,że naiwnie wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w Biedronkowym konkursie Colgate,wysyłając tylko jedno zgłoszenie (z zakupu większej ilości większej ilości produktów konkursowych ze względu na brak funduszy,musiałam po prostu zrezygnować).Kiedy z różnych wypowiedzi wnioskuję,że ktoś grał na całą rodzinę (tu szacunek dla tych,którzy dążą do obranego celu,aby zgarnąć jak największą ilość wygranych) i zdobył na przykład po kilka zestawów zapasu past na cały rok,wiem,że to nie miało najmniejszego sensu.Moje jedno marne zgłoszenie w gąszczu tych wszystkich pozostałych,mogło pozostać nawet niezauważone,a szkoda,bo uważam,że nie było wcale takie złe (to tylko moja subiektywna opinia).W każdym bądź razie chyba sobie odpuszczę podobne konkursy emotka .Uważam bowiem,że nie warto się wkurzać emotka .

Zapewniam, że to nie kwestia ilości zgłoszeń, ale tego, że Twoje zgłoszenie (jak i szereg moich) nie było w guście Streamline.
Sama na Colgate'owe konkursy wysłałam od kilku do kilkunastu smsów na sklep, razem ok. 50 hasełek  emotka , z czego połowa moich wierszyków pretendowała do głównych (ale tylko wg mojej opinii). Rezulat: ZERO. Ani zestawiku  emotka  Boli... Na szczęście kupione pasty udało mi się odsprzedać emotka  No i gram dalej w tych kokursach, bo nie odpuszczę, dopóki nie uda mi się czegoś tam trafić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189163 Napisano: 27.04.2016 07:46:42 w SZUKAM....
maria1980 napisał(a):

Może któraś z pań zna jakaś stronkę z eleganckimi acz niedrogimi sukienkami idealnymi na przyjęcie komunijne ? Nie zdążę pojeździć już po sklepach emotka  

Udalo mi sie w zeszlym roku kupic sukienke na wesele za 120, a w tym roku na komunie za 70 na Zalando lub Answear. Moze tez akurat cos fajnego trafisz z nizszej polki cenowej emotka  Lubie tam kupowac, zwlaszcza na answear bo czesto do fotek jest dodany filmik i mozna zobaczyc jak ubranie sie uklada podczas chodzenia (tylko trzeba brac poprawke na proporcje, bo np.modelki nosza S a ja przy ich wzroscie mam L)


Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189136 Napisano: 26.04.2016 22:44:14 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

defed napisał(a):

Dzis zrozumialam, dlaczego niektorzy maja problem ze znalezieniem kodu na zgrzewie paczki Lays.
Sa 2 rodzaje zgrzewow: gladkie i takie nakropkowane. Wlasnie dzisiaj trafilam na ten drugi zgrzew i faktycznie blady kod jest prawie nieczytelny na tych trojwymiarowych mini kropeczkach. To jest taki test pt.: CZY JESTES ZAGORZALYM KONKURSOWICZEM?Bo oko konkursowicza z pewnoscia zauwazy kod tuz po otwarciu paczki emotka  Trzeba patrzec pod odpowiednim katem, przy odpowiednim swietle.


Bo zaraz Ci poslę paczkę z tym kodememotka
nie ma goemotka

A jaki rodzaj zgrzewu masz: gladki czy nakropkowany? emotka  Mam astygmatyzm, moze dzieki temu latwiej mi czytac blado biale litery miedzy srebrzystymi mieniacymi sie kropeczkami odbijajacymi kazdy promyk swietlny emotka

moje zużyte już (jakby co) kody - fatalnie to zrealizowali:

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189132 Napisano: 26.04.2016 22:38:40 w SZUKAM....
A ja szukam info o loterii Nestle, chyba ogolnopolskiej, ma sie zaczac jakos na poczatku maja, bylo o tym juz dawno temu w zapowiedziach, ale nie potrafie sie dokopac... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189104 Napisano: 26.04.2016 21:21:59 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

Wkurza mnie... w sumie nie wiem kto bardziej mnie wkurzył emotka
Mąż zrobił zakupy na konkurs prosi o kupon konkursowy w Lewiatanie, a Pani w sklepie chciała udać mądrą i mówi mu ,że mu go nie wyda, bo zakupy muszą być za minimum 100 zł !!!!!!!!! emotka
A ten ćwok zamiast zadzwonić do mnie zapytać o co kaman to wpada do domu bez kupony z pretensjami, że nie umiem regulaminu przeczytać  emotka emotka

emotka  A moze to celowe zagranie kasjerki? Kurcze, korci mnie wziac udzial, ale jest tyle ale... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189080 Napisano: 26.04.2016 20:27:06 w SZUKAM....
Dzis zrozumialam, dlaczego niektorzy maja problem ze znalezieniem kodu na zgrzewie paczki Lays.
Sa 2 rodzaje zgrzewow: gladkie i takie nakropkowane. Wlasnie dzisiaj trafilam na ten drugi zgrzew i faktycznie blady kod jest prawie nieczytelny na tych trojwymiarowych mini kropeczkach. To jest taki test pt.: CZY JESTES ZAGORZALYM KONKURSOWICZEM?Bo oko konkursowicza z pewnoscia zauwazy kod tuz po otwarciu paczki emotka  Trzeba patrzec pod odpowiednim katem, przy odpowiednim swietle.


Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6189030 Napisano: 26.04.2016 17:43:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy do Kamisa wysyłacie listem poleconym czy zwykłym? Ja wysłałam poleconym 22.04. i jeszcze nie doszło.

Bo wysłałaś poleconym ekonomicznym za 4,20.
Jeśli wyślesz list poleconym priorytetem za 5,50 do godziny max 15:00 - to wg deklaracji list dojdzie do adresata kolejnego dnia roboczego i jest to pewne na dziewięćdziesiąt parę % emotka

Każda przesyłka nadana w piątek po 15:00 przeleży cały weekend na poczcie i zostanie potraktowana jak przesyłka nadana w poniedziałek do 15:00. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188959 Napisano: 26.04.2016 15:48:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):


nie wiem czy ktoś już dodał, ale tak wygląda ten kupon  z lewiatana.  za dużo miejsca na wenę nie ma emotka

Bo z założenia to ma być HASŁO emotka  ale jak znam życie znajdą się tacy, co laurki dołączą spinaczememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188873 Napisano: 26.04.2016 13:37:47 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

A co z kobietami które czują się mężczyznami/są w trakcie zmiany płci (albo na odwrót)? emotka A w ogóle to kobieta wąsa nie może już mieć?

Określenie że w konkursie mogą brać udział tylko kobiety lub mężczyźni to chyba nie byłoby zgodne z prawem? Bo dyskryminacja emotka To tak jakby powiedzieć, że w tym konkursie mogą brać udział tylko biali lub czarni emotka

Daaawno temu UP wysłał mnie na rozmowę kwalifikacyjną do salonu samochodowego. Właściciel salonu przywitał mnie uroczo słowami: "ciągle mi z tego urzędu kobiety przysyłają...". Do teraz się o to wkurzam, bo mi obrzydził pracę, an która autentycznie miałam ochotę! Tak sobie pomyślałam wtedy, że mogłeś Pan sprecyzować ofertę pracy, ale nie miałam wtedy odwagi mu tego powiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188831 Napisano: 26.04.2016 12:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiunia260 napisał(a):

A czy po wysłaniu zgłoszenia na Lay's dostajecie jakieś potwierdzenie na maila?

Nie, gdy wpisuję hasło i kody od razu to na maila nic nie przychodzi...
ale jak wyślesz najpierw hasło bez kodów, to na @ przychodzi link, aby móc uzupełnić kody. Gdy wpiszesz kody przez ten link, to potem ten link przenosi już do informacji: DZIĘKUJEMY, ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE! i mam pewność, że hasło i kody do nich dotarły  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188828 Napisano: 26.04.2016 12:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

gdzie kupujecie promocyjne Laysy?

w Biedronce i Lidlu - duże paczki niecałe 4 zeta. Nie mam małych u mnie w mieście  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188740 Napisano: 26.04.2016 10:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

jokan napisał(a):

judytkak napisał(a):

andii napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

andii napisał(a):

bc14 napisał(a):

W lewiatanie nowy konkurs 800 rowerow do wygrania po 1 na sklep!:) aaale urnowy  w dodatku o wygranych decyduje komisja ze sklepu;/ moglo byc tak pieknie a tak bedzie dzialo i uswiadamialo gdzie nasze urny by wygralia znajomi wlasciciela sklepu SZKODA

Hello, a gdzie można znaleźć jakieś info o tym konkursie??? bo już wszystko przeszukałam i go nie umiem znaleźć:) z góry dziękujęemotka

http://www.e-konk...an.html#.Vx8ZmfmLTIU

dzięki, no nie widziałam tego:)emotka

Ja też się rozochociłam, ale szybko mi przeszło... Urna i szef komisji właściciel sklepu - na pewno w każdym sklepie będzie uczciwie emotka

a czy to nie przypomina trochę zeszłorocznego Bricomarche z urnami? się napaliłam, a wyszlo jak wyszlo emotka

Czy ktoś już wie o jakie hasło chodzi? 

W regulaminie jest napisane emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188737 Napisano: 26.04.2016 10:14:04 w Czy informują/ informowali?
aleksiak napisał(a):

Czy informowali może z  "Odkryj swoje piękno" Intermarche ?

Jesli dobrze licze to do 2 maja maja czas. Sama niecierpliwie czekam na wyniki. Streamline ignoruje moje smsy, czas aby w koncu i mnie zauwazyl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188730 Napisano: 26.04.2016 09:52:48 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak pradu na osiedlu i zero informacji co sie stalo. JAK TU ZYC? Moj laptop dziala tylko stacjonarnie, a tablet pika, ze glodny emotka
hehe, wlasnie sobie przypomnialam, ze ostatnio dojechaly powerbanki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188671 Napisano: 26.04.2016 07:23:16 w Paragony
Kupie kody Lays 10-20szt. Zaplace 100% ceny malej paczki (40g). Paragon potrzebny tylko do wgladu w celu ustalenia wartosci naszej transakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188669 Napisano: 26.04.2016 07:14:34 w Biedronka
Wczoraj wyslalam zgloszenie na Off/Raid i zwrotka przyszla dopiero po prawie 5 godzinach - jakby kto chcial wiedziec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188568 Napisano: 25.04.2016 21:36:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez napisał(a):

Komuś z Was udało się odnaleźć kod na paczkach Lays?

Tak, w topie WKURZA MNIE wkleilam fotke obrazujaca umiejscowienie tego kodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188565 Napisano: 25.04.2016 21:34:05 w Pomocy!!!!
kate1980 napisał(a):

defed napisał(a):

kate1980 napisał(a):

defed napisał(a):

kate1980 napisał(a):


jak mogę wyłączyć lub usunąć weryfikację obrazkową (nie chodzi mi o blog)? pomimo tego, iż zaznaczam, że nie jestem robotem nadal pojawiają się głupie obrazki do potwierdzenia? od czego to zależy?

U mnie weryfikacja obrazkowa pojawia się, gdy korzystam z formularza kilka razy po rząd lub gdy korzystam często, tego chyba nie da się wyłączyć. To jest jakby dodatkowe potwierdzenie, że jestes człowiekiem.

fakt jak korzystam kilka razy pod rząd to normalne, że za każdym razem muszę to potwierdzić. tylko nie rozumiem dlaczego zrobię przerwę 3-4 godzinną i efekt jest ten sam.

bo formularz Cie pamięta - mimo, że sam nie jest człowiekiem emotka  polecam czyszczenie ciasteczek, ale to tylko doraźne działanie  emotka

niestety ingerencja w historię i czyszczenie ciasteczek nie pomaga emotka chyba muszę nauczyć się z tym żyć. dzięki za odpowiedź i radę. tylko jeszcze jednego nie rozumiem. u mojego brata pomimo tego, iż korzysta z tej samej strony i przeglądarki nigdy nic takiego nie wyskakuje, a u mnie cały czas.

Moze brat ma dynamiczne IP - a Ty nie. Nie wiem. Czemu tak meczysz ten temat? Klik,klik,klik i wszystkie drzewa czy cos tam zaznaczone i gotowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6188516 Napisano: 25.04.2016 20:25:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
olunka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

na 3 zgłoszenia nie mam ani jednego Colgate  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

to dokładnie tak jak ja, aż wydaje się to niemożliwe, a jednakemotka

Dolaczam sie ze swoimi statystykami  0/2 emotka  Nie rozgryze tej agencji chyba nigdy... Wyświetl w wątku >>
0 0