Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6192012 Napisano: 05.05.2016 07:17:39 w SZUKAM....
miszczu1 napisał(a):

 
 Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania (pewnie dla niektórych banalne)  emotka  

Temat już pewnie maglowany. Mianowicie chodzi o karty przedpłacone 100zł wygrane w konkursie Biedronki gdzie było ich tysiące i 20 Leonów.

a) karty trzeba aktywować czy nie? NIE TRZEBA AKTYWOWAC.
b) są ważne do końca czerwca tego roku? (06/16) Żeby nie było, że pójde do sklepu np. 15.06 i będzie coś nie tak KARTY SA WAZNE DO OSTATNIEGO DNIA MIESIACA, KTORY WIDNIEJE NA KARCIE, CZYLI JESLI DO CZERWCA TO ZNACZY ZE DO KONCA CZERWCA.
c) można używać ich paru do jednej transakcji? Np. Przy zakupie sprzętu za 237zł wydać 2x 100zł TO CHYBA ZALEZY OD SKLEPU, NP. W MOIM ITM MOZNA PLACIC TYLKO 1 KARTA+GOTOWKA
d) czy koniecznie muszą być wydane w Biedronce? W KAZDYM SKLEPIE, GDZIE AKCEPTOWANE  SA PLATNOSCI VISA lub MC (nie pamietam jakie to byly) emotka

Z góry dzięki za odpowiedzi emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191932 Napisano: 04.05.2016 21:48:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pomarudziłam i miesiąc maj otwieram pufą od Lay's emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191927 Napisano: 04.05.2016 21:36:49 w Wkurza mnie...
mczarna - to świeża sprawa, dopiero dziś wyszła na jaw, gdy klient rozmawiając z moim mężem żądał rozmowy z... moim mężem ("Przecież, wiem jak wygląda X. Y. bo był u mnie w domu na pomiarze") emotka . Moja okolica to nie Warszawa i jest duże prawdopodobieństwo, że szybko uda się zlokalizować typa, ale nie umiem wyjść z podziwu, że ktoś wpadł na taki pomysł  emotka
cdn... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191920 Napisano: 04.05.2016 21:25:19 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wyrzucacie zgłoszone kody z laysów czy trzymacie? 

Do odbioru koszulek nie były potrzebne, nawet przy wyjazdach na mecz nie były potrzebne...
ale jako rasowy konkursowicz - i teraz chowam do archiwum emotka

Ale same kody czy całe opakowania? Bo jak Grześki pytałem to kazali całe opakowanie zatrzymać, nie można było kodów samych emotka  

same kody wycinam - choć wątpię, by o nie zawołali, bo w reg. nic nie ma o konieczności zachowania oryginałów Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191915 Napisano: 04.05.2016 21:21:01 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Wyrzucacie zgłoszone kody z laysów czy trzymacie? 

Do odbioru koszulek nie były potrzebne, nawet przy wyjazdach na mecz nie były potrzebne...
ale jako rasowy konkursowicz - i teraz chowam do archiwum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191911 Napisano: 04.05.2016 21:04:59 w Wkurza mnie...
asantesana, ewikewik, joan - dzięki za odzew, upewniłyście mnie w przekonaniu, że nie wolno tego lekceważyć, ależ mnie ciekawość zżera któż to tak perfidnie postępuje... emotka  Od jutra działam, śledztwo czas zacząć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191870 Napisano: 04.05.2016 19:36:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Aaaa!!! Już maj! Trzeba by coś ugrać w tym miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191797 Napisano: 04.05.2016 17:22:57 w Wkurza mnie...
Mąż ma niewielką firmę usługową i zdążył zapracować na sporą popularność i dobrą opinię w powiecie.
Okazuje się, że ktoś podaje się za mojego męża z imienia i nazwiska! Powołuje się na nasz salon firmowy, podając autentyczny adres, zyskuje zaufanie i daje własny nr tel. kontaktowy, no i sobie fuchy robi u klientów, którzy nie wiedzą jak wygląda mój mąż  emotka
Boimy się, że ten ktoś wpłynie na złą opinię o naszej firmie, np. weźmie kiedyś zaliczkę od klientów i zniknie... Lub wykona niefachowo robotę i nie będzie polecenie lub wręcz pójdzie zła fama o firmie.
I co teraz? Można coś z tym zrobić? Toż to szok!  emotka
(sprawa wyszła dziś, gdy na salonie pojawił się klient, u którego miesiąc temu był na pomiarze ten "mój mąż" i ów klient był zdziwiony, że on to nie tamten, a tamten to nie on; ponadto już kilkakrotnie mąż miał telefony od osób z  którymi nigdy wcześniej nie gadał, typu "obiecał Pan, że przyjedzie na pomiar i się nie pojawił") 
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191622 Napisano: 04.05.2016 12:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

A te hasła w Lewiatanie to maja dotyczyć ogólnie   Lewiatanu  czy konkretnego sklepu gdzie się bierze udział w konkursie?

wykonanie zadania konkursowego – polega na stworzeniu jak najciekawszego i jak najbardziej kreatywnego hasła reklamowego - reklamującego PSH LEWIATAN lub sklepy należące do PSH LEWIATAN Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191241 Napisano: 02.05.2016 16:32:34 w Kaufland konkursy

defed

#6191131 Napisano: 02.05.2016 11:29:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka za pkt Beerlovers - InPost (zamówiona 21.03.2016) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191110 Napisano: 02.05.2016 10:55:44 w Czy informują/ informowali?
marta85 napisał(a):

czy z konkursu Calsberg/okocim intermarche SMOLAR juz informowal? rozstrzygniecie mialo byc 29.04

Jeszcze mają czas na informowanie, odsyłam do regulaminu:

http://intermarch...su-Carlsberg-ITM.pdf

Czas trwania konkursu: 14.04.2016-27.04.2016
Rozstrzygniecie konkursu: 29.04.2016
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu tj. do dnia 06.05.2016
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191092 Napisano: 02.05.2016 10:12:42 w SZUKAM....
sabinka71 napisał(a):

Czy w Anglii zapłacę euro cz muszę mieć funty?

oficjalna jednostka monetarna w Wielkiej Brytanii to Funt szterling, więc trzeba zabrać funty, albo kartę debetową/kredytową  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6191023 Napisano: 01.05.2016 20:39:33 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

Czy ktoś może mi naświetlić temat, gdzie znajdę  internecie jakąś stronę z listą sklepów z tzw. Top Strefą (konkurs Kasztelan)?emotka
Być może jestem wyjątkowo tępa, ale nic znaleźć nie mogę, poza informacją, że tych sklepów na południu Polski jest kilka tysięcy...emotka

Sklep konkursowy – dowolny sklep należący do sieci dystrybutora LOBO, Mirex i Vita na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w którym znajduje się Top Strefa oraz w którym można dokonać zakupu promocyjnego.
CZARNA MAGIA - nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6190858 Napisano: 30.04.2016 21:37:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

Dzięki dziewczyny/chłopaki. W takim razie wysle co mi wyjdzie moim zdaniem lepiej emotka Ja chyba u smolara nigdy nic nie ugrałam... emotka

To masz statystycznie wieksze szanse niz dotychczasowi zwyciezcy, bo wielu z nas zaobserwowalo zjawisko wygrywania na nowe startery (rzadko zdarza mi cos trafic na znany juz smolarowi numer). Nie wiem na ile to prawda, nie chce snuc teorii... Powodzenia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6190853 Napisano: 30.04.2016 21:23:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

może ktoś mnie oświeci. Co woli smolar, prozę czy rymy?

Wiecej u mnie wygralo rymow, ale takze proza, a bywaly konkursy, ze rownolegle wysylalam z mezem proze i rym i oba wygrywaly. Kto ich tam wie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6190838 Napisano: 30.04.2016 20:29:03 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

moniazr napisał(a):

tusienka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy tylko w moim Lewiatanie takie uparte idiotki pracują ??? Za cholerę nie chcą mi tego głupiego kuponu dać. W regulaminie jest tylko adres pocztowy do korespondencji a właściwie wiele i na który pisać tą reklamację???
Na tekst ,że nawet na kuponie jest napisane,że zakupy za 20 zł baba się spojrzała jakbym do niej po chińsku mówiła i nic ją to nie obeszło. 
Macie w tych sklepach pieczątki na kuponach?
Przecież to jakaś porażka. A to dopiero kilka dni konkursu.....emotka emotka  emotka emotka emotka

u mnie też nie wydają emotka

A u Ciebie jaki powód? U mnie wciąż uparcie się kłóci ,że muszą być zakupy za 100 zł

U mnie same nie dają, za każdym razem trzeba się o kupon upomnieć. Pytają wtedy zdziwione czy miałam produkt promocyjny. Kupony wydają bez pieczątek i podpisu. O pieczątkę zapytam się właścicielki sklepu jak ją spotkam, bo z kasjerkami nie chce mi się już gadać.

Mój Lewiatan jest cały wyklejony plakatami konkursowymi na których jest jasno napisane jakie produkty biorą udzial w konkursie i, że należy zrobić jednorazowy zakup za 20zł. Kupony nie mają pieczątek, ale kasjerka podpina pod kupon paragon i wypisany wrzucam do urny. Od pierwszego dnia nikt nie robił problemów. Wydrukuj regulamin, złap za czubek i zmuś do czytania emotka emotka

No... Ja tez nie mialam zadnych pieczatek ani podpisu kasjerki, a w regulaminie czytam wlasnie, ze bez tego zgloszenia sa niewazne. Troche mnie to zaniepokoilo... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6190824 Napisano: 30.04.2016 19:57:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobilam dzisiaj zakupy w Lewiatanie w rodzinnej wiosce meza. 3x po 20zl. Wrzucialam 2 swoje hasla i 1 na meza. Urna jak na razie calkowicie pusta, ale kasjerka rzetelnie informuje kazdego o tym konkursie i daje kupony z paragonami (od razu zszywa je do kupy, wiec niepotrzebnie sie wyglupilam z wlasnym zszywaczem emotka )
Malo kto kojarzy, ze ja mam zupelnie inne nazwisko, a maz bardzo rozpoznawalny, w okolicy w zasadzie wszyscy sie znaja, wiadomo kto sie lubi, a kto nie, wiec po wynikach zobaczymy jak z uczciwoscia bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6190572 Napisano: 29.04.2016 17:11:46 w SZUKAM....
amif napisał(a):

ktoś robił zakupy na ten konkurs?
http://zabka.pl/pl/arla-apetina
drukuje się na paragonie jakiś kod? nie kojarzę, żeby żabka miała jakie skody na paragonie, chyba, że to specjalnie w tym konku coś jest?

Po paragonie fiskalnym drukuje sie jeszcze niefiskalny z kodem, cos jak niegdys w Rossmannie. Wyświetl w wątku >>
0 0