Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6192755 Napisano: 06.05.2016 13:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan - dzięki, to nie będę sobie zawracać głowy tym konkursem Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192744 Napisano: 06.05.2016 13:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy są w Żabce szczoteczki do zębów dla dzieci Colgate?
Czy można zrobić zakupy także we Freshmarkecie? Na PLAKACIE jest bon z logotypem Żabki i Fresha, ale regulamin mówi tylko o Żabkach. Może ktoś pytał...

Dodam też, że mam w mieście sklep Żabko-Freshmarket 2w1, bo szyldy i oznakowania od pół roku dają jasno do zrozumienia, że to Żabka, natomiast na paragonach jest nadal Freshmarket (pytałam kierownika sklepu, czy wraz ze zmiana szyldów nastąpi zmiana nazwy na paragonach - powiedział, że NIE  emotka  ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192724 Napisano: 06.05.2016 12:33:31 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

defed napisał(a):

defed napisał(a):Szukam osoby zorientowanej w temacie: czy dzisiaj czekamy na wyniki jakiegoś konkursu promocyjnego (z paragonami)?

  • Magnetic (Biedrona)
  • Okocim (ITM, Smolar)

dzięki  emotka  czyli jest po co żyć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192717 Napisano: 06.05.2016 12:25:26 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Szukam osoby zorientowanej w temacie: czy dzisiaj czekamy na wyniki jakiegoś konkursu promocyjnego (z paragonami)? Kto i z czego może dziś informować?emotka

ponawiam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192498 Napisano: 05.05.2016 21:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

izak1000 napisał(a):

asantesana napisał(a):

defed napisał(a):

shell - myślę, że jeśli wygrałam teraz tylko pufę, to nadal mogę grac o TV i wycieczkę emotka
i teraz w 2 tyg. na liście zwycięzców TV pojawią się także osoby, które nie wygrały pufy, bo zgarnęły ją w 1 tyg. ale nie zdobyły TV w 1 tyg.

No właśnie się nad tym zastanawiałam i nie jest to dla mnie takie logiczne. Jeśli wybierają z puf, to tylko z danego tygodnia, ja wygrałam pufę w pierwszym tygodniu, ale TV nie i niby mam jeszcze szansę, czy już nie i mogę sobie pisać bez sensu dalej? Ech... 

W regulaminie jest napisane,że tygodniowe wybierają ze wszystkich poprawnych zgłoszeń w danym etapie a nie z tych co wygrały już pufy.

Wiemy, co jest napisane w regulaminie, ale też widzimy, co wybrali. emotka

Ale jak CO WYBRALI? Przeciez dopiero jeden tydzien minal! Wiec logiczne, ze najlepsze odpowiedzi sa wsrod zwyciezcow puf.
Natomiast w drugim tygodniu sytuacja sie zmienia. Moze sie okazac, ze moje zgloszenie bedzie the best of 2tydzien i zgarnie TV, choc wczesniej nie dostane pufy, bo raz juz wygralam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192460 Napisano: 05.05.2016 20:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell - myślę, że jeśli wygrałam teraz tylko pufę, to nadal mogę grac o TV i wycieczkę emotka
i teraz w 2 tyg. na liście zwycięzców TV pojawią się także osoby, które nie wygrały pufy, bo zgarnęły ją w 1 tyg. ale nie zdobyły TV w 1 tyg. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192437 Napisano: 05.05.2016 20:10:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

mia napisał(a):

nelunia napisał(a):

Skrzynka pocztowa zaśmiecona potwierdzeniami od Visy, własnie policzyłam 58 e-maili emotka , a nawet z cholerną kartą do decathlonu nikt nie zadzwoniemotka

Co to jest 58? Ja tylko 3 maja wieczorem wklepałam 15 rodzinnych transakcji... emotka
Podejrzewam, że na 4 karty Visa (praktycznie wszędzie kartą płacimy) już ze 300 zgłoszeń zostało wklepane... I co? I nic. Jeszcze nigdy nie wygrałam nic w loterii Visy. emotka Czemuż nie zrobili jakiegoś konkursu, jak drzewiej?

Męża nie podliczyłam, córka jeszcze nie płaci kartąemotka

Ja też chcę się zapisać do Waszego klubu ~100 transakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

defed

#6192378 Napisano: 05.05.2016 18:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

defed napisał(a):

emotka  wystarczy, że na koniec ładnie posprząta swoje stanowisko pracy i kosz z niechcianymi paragonami opróżnia do prywatnej torby w szatni pracowniczej, gdzie zapewne kamer brak emotka


Dla mnie to jakaś fikcja, moja mama przez wiele lat pracowała na kasie - pracownicy musieli mieć nawet zaszyte kieszenie emotka I nikt nie wychodził z koszem paragonów do szatni. Oczywiście: małe sklepy to inna historia.

Polak potrafi... bo często ma ku temu okazję!
Parę lat temu u mnie w Kaufie rozbili szajkę złodziei, złożoną z kasjerek i kasjerów, którzy chowali na magazynie cenniejsze towary (np. małe drogie kosmetyki) i podczas dostaw, gdy brama z tyłu się otwierała, wyrzucali na sąsiadujący trawnik zdobycze, potem w drodze do domu je zbierali. U mnie w Kauflandzie do tej pory nie ma kamer ani bramek  emotka  Podobno jest tajniak z koszykiem zakupowym, ale nigdy go nie zauważyłam (dobra robota panie tajniaku! emotka  ).
W C4 market jedynym zabezpieczeniem przed kradzieżą jest ochroniarz w wieku ~80L., który siedzi w kącie przed kompem i pasjansa układa. Niechciane paragony przy nieczynnych kasach walają się na prawo i lewo. Jestem przekonana, że gdybym spytała, czy mogę je sobie zabrać skoro są niepotrzebne, miałabym ok. 50% szans na pozytywną odpowiedź.
edit: emotka No może z tymi 50% przesadziłam - poniosło mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192344 Napisano: 05.05.2016 18:08:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia - loteria, gdzie na dodatek wystarczy paragon za 2 zeta emotka  http://www.zielonewygrywa.pl/

___
Ale ze mnie gapa - tak się podnieciłam wygraną 2 dnia konkursu Lay's, że zapomniałam odesłać oświadczenia  emotka   Na szczęście miła Pani zadzwoniła z informacją, że wygrałam i że dziś mija termin na wysyłkę maila z danymi  emotka   Uff, uratowany puff! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192340 Napisano: 05.05.2016 18:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ana8564 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie nowego konkursu z zielonej budki , czy po weryfikacji zwycięzców będą ich jakoś dokładnie sprawdzać, mam koleżankę ,która pracuje w jednym z dużych supermarketów i cały czas gra w konkursach bo ma pełno paragonów, których wiele osób nie bierze, wygrała już dużo nagród ,w regulaminie tego konkursu pisze ,że pracownicy sklepów nie mogą wziąć udziału w loterii ,czy oni to dokładnie sprawdzą? Pytam bo czuję się oszukana też chciałabym wziąć udział w tym konkursie ale moje szanse przy jej warunkach są znikome ;/ czy orientuję się ktoś jak to działa?>


Ma pełno paragonów z dużego supermarketu? A gdzie je chowa w czasie szychty? Do cycnika? emotka

emotka  wystarczy, że na koniec ładnie posprząta swoje stanowisko pracy i kosz z niechcianymi paragonami opróżnia do prywatnej torby w szatni pracowniczej, gdzie zapewne kamer brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192336 Napisano: 05.05.2016 17:58:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy w konkursie fit&easy można kupić te gotowe sałaty (w sensie z dodatkami: kurczak, feta itp.)?

gdzie dostaliście te sałaty?

w Biedronce, w C4 market Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192334 Napisano: 05.05.2016 17:56:50 w Biedronka
orzelek napisał(a):

Czy można na jeden numer telefonu wysłać 2 paragony? emotka  Akurat tylko na jeden mam abonament ,a na 2 innych nie mam nic na koncie a nie chce mi się specjalnie lecieć po kartę do telefonu.. 

Tak-możesz wysłać nawet 100 smsów z 1 numeru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192276 Napisano: 05.05.2016 15:50:37 w Biedronka
luko922 napisał(a):

jkkp napisał(a):

luko922 napisał(a):

Serio kupujecie na osobne? Ale tak na dobrą sprawę to można przykładowo kupić- załóżmy- 10 puszek na jednym paragonie i wysłać 10x zgłoszenie z 10 różnych starterów. I tak przecież numer paragonu może się powtarzać...emotka Czy się mylę? 

emotka  a potem wygrywasz na 10 starterów nagrody i wysyłasz 10 razy paragon do 10 różnych osób?emotka

Nigdy tak nie robiłem, bo bym się bał, że zablokują wiele zgłoszeń z tym samym numerem paragonu chociaż teoretycznie nie mają żadnej podstawy. Ale widzę to tak, że w takiej loterii są marne szanse na trafienie lepszej nagrody (piłek nie liczę) - w razie CUDU NAD WISŁĄ i większej ilości wygranych, wtedy można się zgłosić tylko po odbiór tej najlepszej emotka

Na piłki nie ma limitu - jesli dobrze czytam reg., więc nie ma co grac na wiele nr tel. No chyba, że ktoś ma pragnienie na 8x Kia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192198 Napisano: 05.05.2016 13:29:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

defed napisał(a):

Studiuję regulamin Lay's i dopiero teraz doczytałam, że:  Laureat Nagrody Głównej może wymienić Nagrodę Główną w postaci vouchera biura MEGA TRAVEL sp. z o. o. na gotówkę w wysokości 26 000 zł  emotka

Już wcześniej to wiedziałam 
Suoer opcja 
Teraz pozostało nam tylko wygrać emotka

Tak samo cieszyłam się z możliwości wyboru gotówki przy głównej z EB, ale moje zgłoszenie było niestety be emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192176 Napisano: 05.05.2016 13:07:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Studiuję regulamin Lay's i dopiero teraz doczytałam, że:  Laureat Nagrody Głównej może wymienić Nagrodę Główną w postaci vouchera biura MEGA TRAVEL sp. z o. o. na gotówkę w wysokości 26 000 zł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192131 Napisano: 05.05.2016 12:04:47 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Defed w sumie racja, ale u mnie w lokalnych sklepach typu Media Expert zbić ceny nie chcą twierdząc,że i tak jest promocyjna  :/  A gratisów nie dają...

a u Pana Jana Kowalskiego pytałaś? Chyba, że sieciówki zmiotły z Twojego lokalnego rynku małych przedsiębiorców... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192113 Napisano: 05.05.2016 11:33:06 w SZUKAM....
benasia - zamiast szukać oferty z gratisem, lepiej poszukaj najtańszej oferty na pasujący Ci model i negocjuj cenę - w ten sposób można zyskać nieco więcej: zaoszczędzić na jakiś tam gratis i dodatkowo na waciki emotka

Na AGD nakładają dość spore marże. Niedawno kupowałam lodówkę, rok temu pralkę, a 2 lata temu TV. W moim lokalnym sklepie udaje mi się zawsze urwać z ceny tyle, aby sprzęt kosztował jak najtańsza oferta na Ceneo i do tego nie muszę martwić się o transport (i szkody transportowe) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192099 Napisano: 05.05.2016 10:59:25 w Wkurza mnie...
Podszywanie się pod firmę męża - c.d.
Dzwoniliśmy przed chwilą do znajomego policjanta. Sporządził odpowiednie notatki. Policja zna podobną sprawę sprzed kilkunastu miesięcy, gdy oszuści okradali domy "na stolarza"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6192076 Napisano: 05.05.2016 10:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajmakam1 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje - w Laysach w okienku z tekstem "to nie moja koszulka" od początku było odwrotnie (jak się kliknie miniaturę żeby uzupełnić to chipsy zamieniają się miejscami), czy teraz jest jakiś błąd i będzie tak jak na miniaturce?

od początku wypełniona chmurka jest tak na opak względem miniaturki i też mi to nie w smak  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0