Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6196031 Napisano: 13.05.2016 09:50:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

barcza napisał(a):

defed napisał(a):

Pitach napisał(a):

defed napisał(a):

ludwinia666 napisał(a):

witam, jak to jest w konkursie Laysów? telewizory mogą wygrać tylko te osoby co wygrały nagrody dnia (pufy)?

TAK, przy czym bez roznicy jest to czy wgrasz pufe w etapie tym, czy poprzednim.

defed: to informacja z regulaminu ?:)

Z regulaminu przeczytanego ze zrozumieniem. Oraz potwierdzone wczorajszymi wynikami, gdzie Tv zgarnely 2 osoby z pufami z poprzedniego etapu

chyba nie zgodnie z regulaminem Tv wybierają z danego etapu. natomiast te osoby o których napisałeś mogły grać w tym etapie ale nie mogły wygrać pufy a miały fajne hasło więc dali im TV.

Dokładnie, skoro TV jest nagroda tygodniową - to z danego tygodnia  a nie z poprzedniego, stąd tez etapy.

Ale o co Wam chodzi? Odpowiedziałam na zadane pytanie emotka
___
pytanie brzmiało: (czy) telewizory mogą wygrać tylko te osoby co wygrały nagrody dnia (pufy)?
moja odpowiedź: TAK, przy czym bez roznicy jest to czy wgrasz pufe w etapie tym, czy poprzednim


edit: a inną sprawą jest, że trzeba wziąć udział w danym etapie, by mieć szansę na TV, to przeciez logiczne i równiez wynika z regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6196022 Napisano: 13.05.2016 09:35:10 w Paragony
Mam 1 paragon: 3x Fit & Easy.
Wymienię na kody Lay's lub inny konkursowy paragon(-y) podobnej wartości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195967 Napisano: 13.05.2016 07:50:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pitach napisał(a):

defed napisał(a):

ludwinia666 napisał(a):

witam, jak to jest w konkursie Laysów? telewizory mogą wygrać tylko te osoby co wygrały nagrody dnia (pufy)?

TAK, przy czym bez roznicy jest to czy wgrasz pufe w etapie tym, czy poprzednim.

defed: to informacja z regulaminu ?:)

Z regulaminu przeczytanego ze zrozumieniem. Oraz potwierdzone wczorajszymi wynikami, gdzie Tv zgarnely 2 osoby z pufami z poprzedniego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195963 Napisano: 13.05.2016 07:19:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ludwinia666 napisał(a):

witam, jak to jest w konkursie Laysów? telewizory mogą wygrać tylko te osoby co wygrały nagrody dnia (pufy)?

TAK, przy czym bez roznicy jest to czy wgrasz pufe w etapie tym, czy poprzednim. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195918 Napisano: 12.05.2016 22:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy trafił się komuś w Laysach nieistniejący kod? Tak mi wyskakuje w formularzu - kod nie istnieje, a widzę go dobrze, nie może być pomyłki z mojej strony. Te kody to niezła porażka...
 

Taki komunikat pojawil mi sie gdy wklepalam pdzypadkiem o jeden znak za malo. Masz 9 znakow? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195794 Napisano: 12.05.2016 17:33:21 w SZUKAM....
gosia16 - moje chipsowe dialogi także maja pufy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195788 Napisano: 12.05.2016 17:23:13 w SZUKAM....
mia napisał(a):

Widzę, że robicie śmiałe założenie, iż wszystkie hasła, czytają, analizują i i nawet porównują z tymi z poprzednich tygodni... emotka

ja zawsze w to wierzę, taka ufna jestem, często się na tym przejeżdżam...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195785 Napisano: 12.05.2016 17:16:42 w SZUKAM....
gosia16 napisał(a):

defed napisał(a):

bridget napisał(a):

czy C4 Johnnie walker ma  jakies ograniczenia znaków?

raczej nie, bo regulamin wspomina, że w przypadku gdy zgłoszenie SMS  przekroczy 160znaków to naliczana jest dodatkowa opłata
___
odnośnie Laysów, najbardziej mi żal, że moje poniższe hasło nic nie wygrało:
-Łapiemy czy uciekamy?
-To jest piłka nożna, więc w nogi!

co do hasła - nie wygrało, bo według mnie zbyt mało chipsowe a to ma być chipsowy dialog

emotka  - zabrzmiało jakbyś się ze mną przedrzeźniała emotka  to samo napisałam na forum parę stron tematu temu na temat haseł innych... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195775 Napisano: 12.05.2016 17:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

defed napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

Takie mnie przemyślenie naszło. Np wygrałabym pufę 11.05, a wysłałabym też hasło 12.05, które wg komisji mogłoby być lepsze, ale że już wygrałam pufę 11.05 to 12.05 moje hasło nie będzie brane pod uwagę. Czyli do wyboru TV też tylko to jedno hasło będą brać pod uwagę?

Jesli komisja trzyma sie regulaminu, a Twoje drugie hasło danego tygodnia jest lepsze w ich ocenie - to własnie to drugie zgarnia TV

Tyle że sam widzisz że telewizory wybierają z osób nie tylko z tego tygodnia. Więc wychodzi na to że powinni brać pod uwagę wszystkie hasła osób wygrywających pufy przez cały konkurs.

właśnie to napsałam, że liczy się lepsze hasło
pisałam o danym tygodniu, bo akurat przykładowo podałaś daty z jednego tygodnia konkursowego Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195769 Napisano: 12.05.2016 16:59:51 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

czy C4 Johnnie walker ma  jakies ograniczenia znaków?

raczej nie, bo regulamin wspomina, że w przypadku gdy zgłoszenie SMS  przekroczy 160znaków to naliczana jest dodatkowa opłata
___
odnośnie Laysów, najbardziej mi żal, że moje poniższe hasło nic nie wygrało:
-Łapiemy czy uciekamy?
-To jest piłka nożna, więc w nogi! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195767 Napisano: 12.05.2016 16:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

Takie mnie przemyślenie naszło. Np wygrałabym pufę 11.05, a wysłałabym też hasło 12.05, które wg komisji mogłoby być lepsze, ale że już wygrałam pufę 11.05 to 12.05 moje hasło nie będzie brane pod uwagę. Czyli do wyboru TV też tylko to jedno hasło będą brać pod uwagę?

Jesli komisja trzyma sie regulaminu, a Twoje drugie hasło danego tygodnia jest lepsze w ich ocenie - to własnie to drugie zgarnia TV Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195736 Napisano: 12.05.2016 15:47:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoskcies napisał(a):

Czy była gdzieś lista z osobami, które wygrały młynek z Kamisa, czy mam jakieś przewidzenia, że o tym czytałem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

http://kamis.vas....ciezcy-wielkanoc.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195704 Napisano: 12.05.2016 15:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agi68 napisał(a):

Czy z konkursu Garniera w Tesco wystarczy odesłać paragon i oświadczenie na @, czy pocztą też trzeba?

Na wiele pytań odpowiedzi można znaleźć w lekturze REGULAMINU- polecam emotka
"listem poleconym lub mailem", gdzie w mojej interpretacji słowo lub oznacza albo tak, albo siak   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195684 Napisano: 12.05.2016 14:35:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper - no właśnie też tak kojarzyłam, że w Kaufie jest cały regał Galeo, choć nigdy nie kupowałam przypraw tej firmy to kolor opakowania mi utkwił w pamięci... Tylko, że u mnie teraz nie ma już Galeo emotka  
___
Zauważyłam, że co jakiś czas znikają w ofercie mojego Kauflanda dane marki produktów, jakby nie umieli się dogadać z przedstawicielami czy co...? W tym miesiącu chciałam kupić Hochlanda - nic nie było (serki topione, ser żółty, almette - wszystko wywiało!)emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195642 Napisano: 12.05.2016 13:16:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mariolakal napisał(a):

defed napisał(a):

Mysia napisał(a):

gdzie mój nowy laptop? staruszek wciąż się dopytuje o zastępstwo emotka

jak kupisz nowego, to po ok. miesiącu wygrasz - miałam tak z pralką emotka
___
niech mnie ktoś wylosuje wreszcie! emotka

Kupiłam laptopa w grudniu, a to już 5 miesięcy... emotka

a grałaś w tym czasie w konkursie, gdzie nagrodą był laptop? emotka
jeśli tak - widocznie metoda działa tylko na pralki... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195632 Napisano: 12.05.2016 13:03:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mysia napisał(a):

gdzie mój nowy laptop? staruszek wciąż się dopytuje o zastępstwo emotka

jak kupisz nowego, to po ok. miesiącu wygrasz - miałam tak z pralką emotka
___
niech mnie ktoś wylosuje wreszcie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195617 Napisano: 12.05.2016 12:49:23 w Biedronka
waldi5 napisał(a):

Czy ktoś dostał informacje z konkursu Magnetic Biedronka?

też jesteś na liście? emotka
kilka osób z forum widziało swoje inicjały lub częściowe nr tel ale nikt z nas nie wie czy my to my. Pisałam do agencji maila z zapytaniem, ale jeszcze mi nie odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195590 Napisano: 12.05.2016 12:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Myślicie, że młynki wysyłają etapami? Jeden doszedł wczoraj, drugi nie- smsa brak.

Tak-etapami, ja dostałam dzisiaj 1, a na ten sam adres jeszcze 2 mają przyjść (jesteśmy w komplecie na liście) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195569 Napisano: 12.05.2016 11:57:26 w SZUKAM....
@banka-manka napisał(a):

Ale ubezpieczenie w tej formie przesyłki nic nie kosztuje? Przynajmniej moje babeczki nic nie biorą  A same mi to podpowiedziały. I teraz zawsze ubezpieczam i to na dość dobrą kwotę  (co też Panie sugerowały).
Wiem, że w tych zwykłych paczka pocztowych (żółte kartki) w zależności od podanej wartości rośnie cena (przy drogich rzeczach nawet i 20-30 zł sobie liczą).

Mi wyskakuje, że ubezpieczenie paczki48 to +1zł, ale opcja dostępna tylko gdy jej wartość zawartości <100zł. Natomiast paczka z zadeklarowana wartością np. 500zł to już +12zł. Nie znam zakresów cen na pamięć, zawsze opieram się na kalkulatorze.
Tak na prawdę to jest dopiero istotne w przypadku zniszczenia/zaginięcia przesyłki, nie mam doświadczenia w tych sprawach, mnie jeszcze nigdy PP nie zawiodła (tfu tfu tfu...) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6195564 Napisano: 12.05.2016 11:50:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Młynek (Kamis, Pocztex) z miłą niespodzianką wewnątrz opakowania - 6 baterii AAA Energizer emotka
Ale dojechał tylko 1/3. Wyświetl w wątku >>
0 0