Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6199744 Napisano: 19.05.2016 19:51:57 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

mi chodiz tylko by ogladac teledyski na youtube,ewentualnie lola jak puszcaja emotka  ja mam niby podlaczony net w tym tv bo mam mobiny orange.

nie mam smart TV, ale mam xbox i tam mam różne aplikacje - wchodzę w aplikację youtube i oglądam teledyski, mogę też wejść w aplikację internet explorer i przeglądać wszystkie strony www-ale to mało wygodne

żeby to robić, muszę mieć sprzęt podłączony do sieci - mam mobilny play, używam akurat routera, by móc bezprzewodowo korzystać z internetu na kilku sprzętach, ale być może Ty masz w zestawie do mobilnego orange modem (taki stick?) i musisz go podłączyc bezpośrednio do TV?
___
jeśli czyta to ktoś kumaty w temacie, niech napisze rzetelnie o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199728 Napisano: 19.05.2016 19:20:59 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

szukam pomocy jak to zrobić by na tv laysowym ogladac teledyski z lapka emotka  Niby internet w tv mam ale co dalej?pomocyy:)

To chyba jest bardziej zlozony problem.
Jesli chcesz uzyc TV jako monitora do laptopa, potrzebny bedzie specjalny kabel. Do tego wystarczy kazdy TV, niekoniecznie musi to byc smart TV.
Jesli chcesz korzystac z internetu w TV z taka opcja, musisz polaczyc ten TV np. z routerem. Zdaje sie, ze TV z internetem oznacza tylko tyle, ze ma aplikacje (np.przegladarke, youtube, fb, skype), tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199695 Napisano: 19.05.2016 18:35:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

No opłaca się ten konkurs, biorę wszystkie. emotka

Czy ten konkurs polega na najciekawszej interpretacji regulaminu, a dokladniej punktu dotyczacego nagrod??? emotka

Najlepsza zagadka, od czasu gdy niedawno pan z TV spytal widzow: "JAK TRZEMA CIĘCIAMI PODZIELIĆ TORT NA 8 KAWAŁKÓW?". Z tym, ze tutaj szybko poradzilam sobie z odp....
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199682 Napisano: 19.05.2016 18:26:18 w Visa Konkursy
shell napisał(a):

defed napisał(a):

shell napisał(a):

Czy ktoś potwierdzał transakcję poprzez wysłanie im potwierdzenia z banku zamiast wydruku z kasy?
Ja mam konto w mBank i na moim potwierdzeniu nie ma napisanego, że to karta VISA i nie wiem czy organizator sam sprawdzi co i jak czy też muszę mieć napisane koniecznie "karta Visa" ?

Mi nie pozwolili zglosic sie do loterii na podstawie wydruku potwierdzenia bez slowa VISA, wiec lepiej idz do banku i niech Ci to opieczetuja na wszelki wypadek. Z kolei ktos pisal, ze dostal w tym temacie zupelnie inna odpowiedz, ze dojda do tego po nr karty. Najlepiej zapytaj u zrodla.

Dziekuje emotka  potwierdzili mi ze dokument jest ok. A poza tym to poszlam do osiedlowego kontenera i wygrzebalam ten paragon ( w rekawiczkach) emotka

Rasowa konkursowiczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199671 Napisano: 19.05.2016 18:18:08 w Biedronka
nelunia napisał(a):

defed napisał(a):

Czy udało się komuś poSURFować z odpowiedzią? Straciłam już 2 eski... 
Napisałam @ do Levela...


A co się dzieje z tymi eskami?

Strona i dwie wczesniej... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199668 Napisano: 19.05.2016 18:11:12 w Biedronka
Czy udało się komuś poSURFować z odpowiedzią? Straciłam już 2 eski... 
Napisałam @ do Levela... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199627 Napisano: 19.05.2016 17:07:52 w Visa Konkursy
shell napisał(a):

Czy ktoś potwierdzał transakcję poprzez wysłanie im potwierdzenia z banku zamiast wydruku z kasy?
Ja mam konto w mBank i na moim potwierdzeniu nie ma napisanego, że to karta VISA i nie wiem czy organizator sam sprawdzi co i jak czy też muszę mieć napisane koniecznie "karta Visa" ?

Mi nie pozwolili zglosic sie do loterii na podstawie wydruku potwierdzenia bez slowa VISA, wiec lepiej idz do banku i niech Ci to opieczetuja na wszelki wypadek. Z kolei ktos pisal, ze dostal w tym temacie zupelnie inna odpowiedz, ze dojda do tego po nr karty. Najlepiej zapytaj u zrodla. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199508 Napisano: 19.05.2016 15:21:13 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

Czy przychodziły Wam zwrotki z konkursu OFF!? Od razu czy mam czekać?

Wyslalam zgloszenie w 1 dniu konkursu: moj Sms 13:30, a zwrotka po 19:30  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199489 Napisano: 19.05.2016 15:11:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani TV, ani pufy, czyli brak kolejnej szansy na TV emotka
Cała Polska chipsy żre i konkurencja ogromna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199474 Napisano: 19.05.2016 15:00:23 w Biedronka
asantesana napisał(a):

defed napisał(a):

HOLLY napisał(a):

agakaka13 napisał(a):

Zgłaszał już ktoś SURF? Czy przechodzą Wam zgłoszenia?

mi wyskakuje ciągle, że treść wiadomości nieprawidłowa

wysłałam testowego smsa z prefiksem SRF i SURF na próbę - treść nieprawidłowa, trzeba to zgłosić... potem im napiszę, jak ktoś ma teraz czas to zgłaszajcie problem

Bo prefix to SURF.TAK.nr paragonu

Na stronie biedry jest napisane, ze prefiks to SRF.TAK.nr paragonu - nie dzialalo, wiec wyslalam jeszcze SURF.TAK.nr paragonu i to tez nie jest prawidlowy "zestaw"

Mam plyn 2,8L na 40 pran, za 18,99  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199435 Napisano: 19.05.2016 14:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 - akurat tego 8 maja nie grałam, ale zapamiętałam znikające inicjały bo były bliźniacze do moich.
Teraz będę robić zrzuty z tych dni w których grałam, bo coś mi tu nie pasiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199433 Napisano: 19.05.2016 14:08:49 w Biedronka
HOLLY napisał(a):

agakaka13 napisał(a):

Zgłaszał już ktoś SURF? Czy przechodzą Wam zgłoszenia?

mi wyskakuje ciągle, że treść wiadomości nieprawidłowa

wysłałam testowego smsa z prefiksem SRF i SURF na próbę - treść nieprawidłowa, trzeba to zgłosić... potem im napiszę, jak ktoś ma teraz czas to zgłaszajcie problem Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199363 Napisano: 19.05.2016 12:45:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kurka, 3 eski o 4paku od Smolara/POLO. Jak to ugryźć, żeby się opłacało - chyba wyślę oświadczenia całej rodziny hurtem w 1 kopercie, zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199357 Napisano: 19.05.2016 12:39:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

defed napisał(a):

Nie potrafię znaleźć bezpośredniego linku do konkursu Żywca, gdzie wybierało się jak chce się żyć: jak król, komentator itd... emotka

Musisz wejść na stronie konkursowej zdokwadratu.pl w zakładkę NAGRODY i tam bez oglądania filmiku wchodzisz w zadanie konkursowe emotka

dzięki, wiem, zapomniałam właśnie tego adresu zdokwadratu.pl 
BTW - widzę, że osoby w wynikach są podmieniane emotka  8 maja co najmniej jedna osoba była inna emotka  emotka  ktos tu już wspominał o swoich znikających inicjałach... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199351 Napisano: 19.05.2016 12:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziękuję emotka  bo jak wpisuję ŻYWIEC w wyszukiwarkę, to tego akurat nie ma emotka  a główna strona żywca juz zmieniona na najnowszy konk ze szklankami Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199327 Napisano: 19.05.2016 12:12:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie potrafię znaleźć bezpośredniego linku do konkursu Żywca, gdzie wybierało się jak chce się żyć: jak król, komentator itd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199311 Napisano: 19.05.2016 11:28:03 w Dziś cieszę się z.....
Jakiś czas temu znajomy uświadomił mnie, że do wniosku 500+ są brane dochody za 2014, więc złożyłam wniosek i własnie dzwonił MOPS, że mój jedynak dostanie kasę emotka Bardzo się cieszę, że będę  mogła przez rok odkładać co miesiąc na jego konto oszczędnościowe nie 100zł - a 600zł  emotka
___
Miesiąc temu mój mąż spacerował z synem i napotkana dziewczynka mu powiedziała:
-Powinien pan swoje dziecko na rękach nosić!
-Dlaczego? - zapytał mąż
-Bo pięćset plus piechotą nie chodzi! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199211 Napisano: 18.05.2016 23:14:35 w Intermarche
staszek - popros zaufana Ci osobe, aby wypelnila formularz za Ciebie z innego kompa. Taki myk tez kiedys uratowal mi tylek, gdy zegar tykal, a zmojego kompa nie przechodzilo i nie mialam czasu na dyskysje z autorem formularza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199208 Napisano: 18.05.2016 23:08:15 w Smolar
Zdaje sie, ze poszczegolne akcje sa obslugiwane przez roznych pracownikow. To nie jest tak, ze cala ekipa Smolara zasiada do czynnosci losowania przy kazdej loterii, czy tez do obrad przy kazdym konkursie. Ilu pracowńikow, tyle metod organizacji pracy.
"Smolar zrobil to, Smolar zrobil tamto..." - a byc moze tak na prawde TO zrobila jedna osoba, a TAMTO zupelnie inna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6199199 Napisano: 18.05.2016 22:48:41 w Intermarche
staszek napisał(a):

Czy w konkursie Bic w ITM jest ograniczenie znaków? W regulaminie nic nie ma o tym, a nie chce mi przejść formularz, pojawia się informacja, że pole zostało wypełnione nieprawidłowo...

Kiedys mialam problem z formularzem Smolara, bo pomimo regulaminowych dajmy na to max 300 znakow, wyskakiwal mi blad i nie przechodzilo. Pisalam do nich i dzwonilam, nie potrafili zaradzic, bo informatyk twierdzil, ze wszystko jest ok. Potem okazalo sie, ze formularz nie przepuszczal enterow, albo myslnikow, juz nie pamietam. Usun znaki typu ?!-" oraz ENTER - moze pomoze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0