Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#6085154 Napisano: 01.10.2015 16:56:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

karkocka napisał(a):

luckymen napisał(a):

defred jaki to bank?  mi w mbanku chyba 46 groszy wzięli ale to chyba przez to przewalutowanie emotka

mi w PKO BP wzięli 5 zł

Inteligo - prowizja 11,99zł   emotka

jejku masakra jakaś emotka  tez mam inteligo i wrażenie, że za dużo tam za wszystko płacę emotka ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6085057 Napisano: 01.10.2015 14:29:07 w Biedronka
karolinamat napisał(a):

agamaty napisał(a):

arya napisał(a):

dydys napisał(a):

maryam napisał(a):

Po ile zgłoszeń wysyłaliście na Luksus i macie dużą nadzieję na wygraną?

Ja wysłałam 3. Nagród dużo, ale nie mam jeszcze wprawy w pisaniu zwycięskich tekstów, ale liczę, że choć 1 zestawik wpadnie emotka

2. I liczę na 100 % skuteczność emotka

A ten luksus to już się skończył? Ja wysłałam dwa i liczę na dwie wygrane ale chciałam jeszcze dla mamy ...

wysłałam 1 liczę na 1. Zachłanna tym razem nie jestem bo s....m kosmetykami emotka

Ja wysłałam 4 , ale odpowiedzi moje ostatnio straszą kreatywnością:( przygarne cokolwiek wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6084961 Napisano: 01.10.2015 12:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
STREETCOM PERLUX- tak dla zainteresowanych emotka

Dzwonią do uczestników, którzy pierwszy raz testują w celu weryfikacji postępów i poinformowania o obowiązkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6084131 Napisano: 30.09.2015 11:35:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Brackie piwo/kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6083403 Napisano: 29.09.2015 12:09:22 w Biedronka
Ponawiam pytanie emotka  wie ktoś czy duża konkurencja w LUKSUSIE ??a może raczej domysla się ktos? Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6083393 Napisano: 29.09.2015 11:58:10 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

evita napisał(a):

luko922 napisał(a):

emotka Czy ktoś pamięta, kiedy powiadamiali z mocy nagród za zgłoszenia z 18 września? emotka



Jak mi sie nie pomylilo to w poniedzialek, 21.09 ale najlepiej jakby ktos to potwierdzil.

21.09 był 16 i 17

23.09-sprawdziłam bo też wtedy wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6083382 Napisano: 29.09.2015 11:48:33 w Biedronka
olimpica83 napisał(a):

Czy luksusowy konkurs trwa czy juz się skończył, bo regulamin się nie otwiera?

Do jutra trwa. a właśnie się zstanawiałam czy duża tam konkurencja?  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6079167 Napisano: 23.09.2015 12:15:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja od 3 dni zasiadam do Wedla i weny brak emotka  a dzisiaj koniec...paragony leżą z Tyskiego też, a u mnie masakra twórcza... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6079078 Napisano: 23.09.2015 11:06:40 w Rossmann
misiamisiam napisał(a):

staszek napisał(a):

migi napisał(a):

myszania napisał(a):

Nowe konkursy się pojawiły....
Drogie wg mnie...ale na E się skuszę.

moje spostrzeżenia emotka

nagroda w konkursie wizyta w 20m powaliła mnie na kolana 
mexx emotka
rimmel prawie taki sam jak ostatnio
E faktycznie niezły, choć przy zapasach Persila... emotka
Pachnąca szafa..hmm.. i po co komu taka kiecka emotka
na Skyn się chyba skuszę emotka  

Taaa, nagroda - wizyta w kawalerce pana Jakóbiaka czy jak mu tam, powaliła mnie. Jaram się jak pochodnia emotka

tak się zastanawiam czy tylko ja nie wiem kto to jest?emotka  nawet googlować mi się nie chce emotka

Też nie wiem emotka  ale ja z wioski, a on nie z mojej parafii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6079059 Napisano: 23.09.2015 10:50:22 w Rossmann
E co do nowych konków...to TYlko ewentualnie eeeeee E!!! wezmę pod uwagę emotka

Ps: a jak to tam u nich jest z wygrywaniem? Kilka razy mi się udało w ciągu roku chyba z 7, więc nie wiem czy nie mają mnie na czarnej liście już emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6079057 Napisano: 23.09.2015 10:48:52 w Rossmann
defed napisał(a):

izak1000 napisał(a):

defed napisał(a):

dot. galerii Radosnego Maluszka - zgłosiłam do sprawdzenia zdjęcie z największą ilością głosów, bo coś mi tu śmierdzi (nie dziecko emotka ) :
Data dodania zdjęcia:22.09.2015 (wczoraj-przedostatni dzień konkursowy)
Liczba głosów: 120 

22.09.2015 był ostatnim dniem konkursu....

faktycznie  emotka tym bardziej...

Zgadza się emotka  w ostatniej godzinie pierwsze i drugie zdjęcie nabijane miały głosy emotka  i to w trybie ekspres. Wiem, bo akurat śledziłam i patrzyłam jak moja fotka żebrająca głosy przez miesiąc oddala się w piorunującym tempie emotka  Tak czy siak decyzja należy do komisji emotka  Życzę wszystkim uczciwym i pięknym dzieciaczkom nagrody emotka  Dodam, że był to pierwszy i raczej ostatni mój konkurs na kliki, chyba się nie nadaje na takie przygody... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6078599 Napisano: 22.09.2015 15:44:51 w Wkurza mnie...
viviean napisał(a):

Właśnie wysłałam zgłoszenie z Prince Polo a dopiero potem sprawdziłam co jest na paragonie. Kobita podała mi paragon poprzedniej osoby, która kupowała emotka  .. teraz mam tylko nadzieję, że na ten paragon nie wygram. Jutro idę jej nagadać, kurczę no żeby trzeba było sprawdzać czy swój paragon do ręki się otrzymuje??

Ja tak miałam z Wedlem emotka  kupowałam typowo na konkurs, a w domu patrzę...Masło osełkowe emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6078595 Napisano: 22.09.2015 15:43:08 w Wkurza mnie...
mn112 napisał(a):

...siedze ze skręconą nogą już ponad miesiąc w domu. Wyskoczyła mi rzepka, wywróciłam się. I nadal mam problemy z chodzeniem (wyjdę jedynie o kulach do sklepu). Do tego zaczęła mnie już boleć ta zdrowa noga...ech

Zdrówka:) Wiem, co to znaczy ja właśnie po rehabilitacji kolana z diagnozą, że lepiej raczej nie będzie emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6078520 Napisano: 22.09.2015 14:46:36 w Biedronka
kapa26 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

jolidlo napisał(a):

A w mojej Biedronce pocałowałam klamkę - miesiąc remontu, litości nie mają, teraz remont jak tyle konkursó

Miesiąc? Podobno każda zamykana jest na dwa...

moją jedną faktycznie zamknęli na 2 miechy tzn. jeszcze miesiąc został 

U mnie 1,5 miesiąca...wiecie jaka bida bez BIedry była ...od 17 znowu jest emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6078507 Napisano: 22.09.2015 14:36:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

alaalicja

#6078145 Napisano: 21.09.2015 23:58:08 w Biedronka
norweska20 napisał(a):

kurczę wreszcie coś udało mi się stworzyć na Wedla- ale powiem rewelki to ni ma ...ale innych pomysłów tez brak , wiec mój umysł jest przynajmniej wolny od tego konkursu- bo kasy z portfela ubyło sporo na te biedronowe konkursy , a efekt- hmmm nie satysfakcjonuje

Nic mi nie mów. Miałam oszczędzać a na Biedre full kasy wydałam. Efekty? zapas cheetosów, ptasiego, persilu i 2 kufle z Tyskiego emotka  ehhhhhhh Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6077659 Napisano: 21.09.2015 15:45:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nawet Biedra...ehhhhhhh Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6077611 Napisano: 21.09.2015 14:54:37 w Biedronka
0 0

alaalicja

#6077264 Napisano: 20.09.2015 23:26:13 w Biedronka
asiabuczkowska napisał(a):

arya napisał(a):

Jeszcze trochę i trzeba będzie zaciągnąć kredyt na konkursowe zakupy, a na obiad zacznę serwować czekoladowe fondue z cheetosów emotka  Pewnie dzieci byłyby przeszczęśliwe  emotka  Kurcze nie wyrabiam już na zakrętach, czy tylko ja tak mam ??? Póki co drobnica wpada, a hałdy konkursowych produktów coraz większe  emotka

u mnie też masa Coca coli, cheetosów, tropicany, persilów, ptasiego mleczka, a jak na razie tylko skromne 50 zł co jakis czas wpadają .....emotka

Nic nie mowcie emotka  u mnie podobnie emotka  i wyniki też podobne...eh jedynie Tyskie nie wala się po kątach bo mężyk atakuje emotka   Też mi wpadły chyba tylko 3 x 50 zł i 2 kufle z Tyskiego emotka  a dotego zgubiony paragon z Wedla emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6076937 Napisano: 20.09.2015 00:04:23 w Biedronka
norweska20 napisał(a):

dotusia napisał(a):

mnie to Biedronka już na mózg padła... tak się skupiam przy kasie, by wszystko było na osobnych paragonach, że zapominam o Bożym świecie... 
taka sytuacja...

dzisiaj przy kasie kładę oddzielnie Wedla i dalej resztę zakupów (w tym Moc Nagród)...
za Wedla należy się 20,96... daję Pani 100 zł, a kasjerka grzecznie prosi o złotówkę... szukam z mężem po portfelach, by złotówkę uzbierać, a następnie pakuję zakupy, odbieram paragon (toć najważniejszy) i 4 GROSZE reszty... potem pakuję resztę zakupów z Mocą nagród, mąż płaci kartą... biorę kolejny paragon i w auto i do domku...

i co się Wam tu nie zgadza w tej pięknej historii? emotka

powinnam kurde wziąć 80,04 zł reszty!!!

po kilku godzinach wyjmuję paragony z portfela, by sobie konkursy powbijać i patrzę...
a tam 20 zł... gdzie reszta kasy? oczywiście kłótnia z mężem, że paragony najważniejsze...
potem pojechał do Biedry po resztę mojej reszty... kasę odzyskał, ale jest na mnie wściekły...

jak nie wygram tymi paragonami, to i ja będę wściekła...

ps. Mam 2 paragony Wedla i ani krzty weny... emotka

dziękuję za uwagę

ach ci mężowie , nie umieją się wczuć w klimat konkursów...kurczę mój mąż to ogólnie  w konkursach nie chce brać udział i unika tego jak ognia. Ile trzeba prosić i błagać aby ustawił się do zdjęcia czy mi zrobił zdjęcie ..a niedaj boże zakupy konkursowe- narzekania i kilka telefonów co to miało być  ..poza tym te słowa - wciąż te konkursy i konkursy...dlatego chciałbym chociaż raz wygrać taką mega nagrodę typu auto, voucher - aby raz na zawsze mu buzię zamknąć i poczuć magię tej chwili- i usłyszeć magiczne dziekuje ...ach rozmażyłam się

Mnie też Biedronka opętała...Prawie nic nie wygrywam, a latam na zakupy za swoją strategią jak opętana heheh. Opisałam swoją historię na wkurzam się i dla relaksu Wam wkleję ehheh . Chyba z Wedla zrezygnuję emotka bo w portfelu pustki...wszędzie chipsy, napoje i persile..tyskie wypite emotka Wczoraj wieczorem poleciałam na zakupy do Biedrony, chwyciłam Wedla, a mąż, wydziwia, że 3 paczki Rafaello w domu i jeszcze 2 kg z Wawelu zostało heheh. Dobra do kasy, miłą Panią poprosiłam o 3 paragony bo jeszcze chetoss i cola   Zapłaciłam , zgarnęłam wszystko i poleciałam do domu. Wyciągam paragony 2 ok, a zamiast WEDLOWSKIEGO mam jakiś na masełko osełkowe   nie mam pojęcia jak to zrobiłam   







Wyświetl w wątku >>
0 0