Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alaalicja

alaalicja

#6159107 Napisano: 11.02.2016 20:55:16 w BelVita - konkurs śniadaniowy
agachrab napisał(a):

 

alaalicja napisał(a):

magnus napisał(a):

monikar napisał(a):

luko922 Twoje śniadania chyba mieszczą się w kwocie 5zł

Luko być moze okreslił ilość kalorii i tak mu serwują emotka
Dziewczyny z Wrocławia, jak przystało na facetów, pewnie nie określały kalorii i dostają porządne chłopskie śniadania emotka

Bo ja gruba jestem i musze porządnie zjeść emotka  a tak poważnie to przed odbiorem śniadań miałam telefon z wyborem diety glikemicznej albo paleo. O kalorie nikt nie pytał. śniadania mam urozmaicone, dobre, ale też dużo niżej niż deklarowana wartość. Całodzienne wyżywienie w tej firmie to koszt ok.1300 zł za 5 posiłków. Na początku ciastkami nadganiali, a teraz jedynie 2 paczki... 1 PACZKĘ-sorki emotka

Ja mam tylko po 1 małej paczuszce do śniadania emotka Ty przynajmniej na początku dostałaś solidną "dawkę" Belvity, podnoszącą wartość śniadania emotka Może ja dostaję mniej, bo muszą do mnie dosyć daleko dojechać (36km), więc zmniejszają wartość śniadania kosztem ciastekemotka
p.s. Na początku też zadzwoniono do mnie z pytaniem, którą z diet wybieram. Wybrałam glikemiczną.

Zwracam honor, rzeczywiście teraz po jednej paczuszce pogniecionych ciastek dają emotka  Na początku było całkiem fajnie, ale pewnie żeby zrównać wszystkich to po 1 i tyle emotka  Ja mam dietę glikemiczną, dowóz ok 50 km... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6159098 Napisano: 11.02.2016 20:46:29 w Oddam za darmo
yolka123 napisał(a):

Oddam za darmo paragon z Żabki 
na Konkurs "Znajdź swojego SAMSMAKa"
Moja wena coś się opiera zgłębianiu głębi zupek błyskawicznych.emotka
PW

Dziękuję emotka NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6159097 Napisano: 11.02.2016 20:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam się pochwalić 3 koniczynką emotka  i podziękować wszystkim za dotychczasowe wsparcie i konkursową pomoc emotka  Naprawdę są tutaj wspaniali ludzie emotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6159057 Napisano: 11.02.2016 18:57:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Ronja napisał(a):

Najgorsze, że te ciastka dobrze wchodzą (ryzyko otyłości), a jeszcze istnieje możliwość, że się nimi zadławię ze śmiechu czytając Wasemotka  

Kiedyś jadłem Góralki bo startowałem w loterii. 40 sztuk zjadłem, co prawda nie na raz ale tylko kartę wygrałem za 50zł do google

I tak super wynik z tymi góralkami- ja do dzisiaj mam zapas fixow knorra, a nawet na bon do duki się nie załapałam. Zapas mlekolakow dopiero nie dawno się skończył, a nagrody żadnej nie zdobyłam :-/ 
Loterie nie dla mnie!
Teraz robię zapas ciastek- jak wygra selfie z grubaskiem na fioletowej górze ciasteczek- to właśnie będę ja!

Nic nie mówcie z tymi zapasami emotka  pamiętacie konkurs rowerowy z Nivanotta z maja tamtego roku? właśnie kończę ostatni dezodorant...fuu taki mi już zbrzydł,  a roweru nie było niestety emotka  A i kolejne paski do WC z paczki-sprzątaczki, spory zapas, a nic nie wpadło... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6159042 Napisano: 11.02.2016 18:22:56 w BelVita - konkurs śniadaniowy
magnus napisał(a):

monikar napisał(a):

luko922 Twoje śniadania chyba mieszczą się w kwocie 5zł

Luko być moze okreslił ilość kalorii i tak mu serwują emotka
Dziewczyny z Wrocławia, jak przystało na facetów, pewnie nie określały kalorii i dostają porządne chłopskie śniadania emotka

Bo ja gruba jestem i musze porządnie zjeść emotka  a tak poważnie to przed odbiorem śniadań miałam telefon z wyborem diety glikemicznej albo paleo. O kalorie nikt nie pytał. śniadania mam urozmaicone, dobre, ale też dużo niżej niż deklarowana wartość. Całodzienne wyżywienie w tej firmie to koszt ok.1300 zł za 5 posiłków. Na początku ciastkami nadganiali, a teraz jedynie 2 paczki... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6158879 Napisano: 11.02.2016 12:39:32 w BelVita - konkurs śniadaniowy
agachrab napisał(a):

alaalicja napisał(a):

oooooooo a co to poszczą wszyscy dzisiaj??

u mnie na słodko:) mega pysznie...

Widzę, ze jemy takie same śniadanka emotka

O to super emotka
A co tam dzisiaj zajadamy? wrzuć fotkę, bo mnie w domu dziś nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6158525 Napisano: 10.02.2016 17:33:37 w BelVita - konkurs śniadaniowy
luko922 napisał(a):

Ja dziś miałem chleb i pastę z sardynek z kaparami.

Kapary?uuuuuuuu afrodyzjaczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6158286 Napisano: 10.02.2016 12:33:09 w BelVita - konkurs śniadaniowy




A tak w ogóle to odzyskałam kompa emotka  niestety rokowania są nieciekawe, więc podsyłam fotki moich zaległych śniadań...Ogólnie ok, zróżnicowane, czasem lepsze czasem gorsze, ale zawsze pyszne  emotka emotka .. Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6158279 Napisano: 10.02.2016 12:21:52 w BelVita - konkurs śniadaniowy
oooooooo a co to poszczą wszyscy dzisiaj??

u mnie na słodko:) mega pysznie... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6158042 Napisano: 09.02.2016 19:44:46 w Konkursowiczki w ciąży
Dokładnie dziewczyny:) Bez niepotrzebnej spiny-wiem, co mówię bo ja to panikara nr jeden i wszystkich lekarzy przed zajściem w ciążę odwiedziłam, i wiele badań robiłam. Ba ustawiłam sobie nawet kalkulator kiedy najlepiej próbować. U nas poszło za pierwszym razem i dzidzi ma prawie dwa lata. Prognozy były różne, bo mam niedoczynność tarczycy:) Na chwilę obecną myślę, że podstawowe badania wystarczą, witaminy nie zaszkodzą, a kalkulatory i kalendarzyki WYRZUCIĆ HEHEH, bo mogą powodować frustrację:)

TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE STARAJĄCE SIĘ PRZYSZŁE MAMUSIE emotka


  Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6154907 Napisano: 04.02.2016 10:54:47 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Helo emotka  U nas omlety. Jeden na slodko drugi z pieczarkami. Ps. Wczoraj dziecko zalało mi laptopa, nikt wiecej nie ucierpiał, hehe mrozic źył nie chciałam emotka  To pewnie przez ogrom mojej rozpaczy wyszła taka historia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6154458 Napisano: 03.02.2016 14:18:55 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Dzis fotek nie bedzie emotka  Rano byłam mega szcześliwa kiedy moja dzidzia z okazji urodzin stu lat mi śpiewała. Tylko ze w rytm muzyki ZAKROPIŁA MI LAPKA SOKIEM. I umarł emotka  Śniadanie ok kanapki tuncźyk jajo śalata ogorek eh
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6154155 Napisano: 03.02.2016 09:02:15 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Pyszne emotka  Takie coś z frytkami humor by mi poprawiło. Chyba ekran poliźe zaraz emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153927 Napisano: 02.02.2016 17:19:03 w BelVita - konkurs śniadaniowy
luko922 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

dolly, no nic...w tv widziałam luko  emotka

A ja myślałem, że nikt tego nie ogląda... :

Dawaj linka emotka  nadrobię zaległości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153920 Napisano: 02.02.2016 17:08:26 w BelVita - konkurs śniadaniowy
dolly napisał(a):

Alalicja, ale przeciez to dla meza ta owsianka emotka zjadlas chlopinie sniadanie??? Haha
No, no Luko, musze zwrocic honor emotka

Nie, nie  :) on dostał ponoć jakiegoś wypasionego omleta dziś emotka  Zeżarł w robocie, nie było szans na podmiankę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153572 Napisano: 02.02.2016 10:10:02 w BelVita - konkurs śniadaniowy
 U mnie owsianka emotka  buuuuuuuuuuu Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153571 Napisano: 02.02.2016 10:03:35 w BelVita - konkurs śniadaniowy
luko922 napisał(a):

No faktycznie, 4 malutkie kromeczki ale bardzo smaczne. No i obiecałem fotkę, więc proszę emotka

Smaczne śniadanko:)O której wstałeś, żeby tak rześko do śniadanka pozować i ekspozycję śniadankową poukładać? emotka  heheh ja rano potargana i wymiętolona mega jestem a tu proszę ... Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153515 Napisano: 02.02.2016 00:36:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eh...i ja luty zaczynam z pustymi rękami... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153412 Napisano: 01.02.2016 20:21:03 w BelVita - konkurs śniadaniowy
defed napisał(a):

alaalicja - pisałam do nich w piątek rano, cisza...

Defed:) Ja jestem dobrej myśli-może śniadanko Ci szykują:) niebawem ogłoszą ostatnie wyniki i mam nadzieję, że wpadną zaległe śniadaniówki. Zobaczymy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

alaalicja

#6153400 Napisano: 01.02.2016 19:59:42 w BelVita - konkurs śniadaniowy
defed napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Czasami jest mega dziwnie z tymi wynikami. U mnie zgłoszenie było w 2 turze, a wyniki o wygranej śniadaniówce dostałam dopiero w 3 etapie. Myślę, że na śniadaniówkę raczej każdy się powinien załapać, prędzej czy później:) No chyba, że w ostatnim etapie będzie mega dużo zgłoszeń ponaad 700, w co wątpie. emotka

tak - ale Twoje zgłoszenie było z ostatniego dnia 2 tury i przeskoczyło do 3 tury, bo je później odczytali - i to jest nawet logiczne.
A moje jest z pierwszego dnia 3 tury... i gdzie sie podziało? chyba w jakąś czarną dziurę wpadło emotka

Tak mogło być, bo paragon dostarczony był 3 dni później. Defed napisz może do nich zapytanie? Bo skoro nie była wyczerpana pula nagród to śniadaniówka powinna być emotka  a może rzeczywiście [paragon nie dotarł? powodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0