Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika erychta00

erychta00

#6157714 Napisano: 09.02.2016 10:35:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś jeszcze czeka na produkt z grudniowej aukcji?
Czekam, czekam a tego kuriera wciąż nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6157689 Napisano: 09.02.2016 09:57:19 w Nowy design
powinny być takie strzałki z boku aby od razu przejść na sam dół albo na samą górę emotka  Po za tym ten zielony jest okropny :* 

PS> Dodatkowo na forum przydała by się nawigacja między stronami dodatkowo na górze emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6155631 Napisano: 05.02.2016 10:10:10 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Czy Wasze dzieci również siadają na kokardkę a nie po tureckuemotka

:D emotka  AH! Ta poprawność, toż to rasizm aby siadać po turecku..... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6155245 Napisano: 04.02.2016 16:14:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I już zgłoszone do tych prawdziwych od Agd/rtv emotka  Swoją drogą wielu moich znajomych co chwile udostępnia jakieś kosze do wygrania, piramidy książkowe albo takie śmieci emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

erychta00

#6154706 Napisano: 03.02.2016 22:19:06 w Biedronka
Cytat z artykułu "Kasjerzy i kasjerki mogą brać udział w losowaniu. Czy oznacza to, że będą mogli wykorzystywać dowody zapłaty klientów? – Teoretycznie tak. Będziemy weryfikować dowody wpłaty, ale nie będziemy porównywać ich z kartą płatniczą. Mamy jednak zaufanie do klientów i naszych partnerów detalicznych. Pracownicy są cały czas pod okiem kamer, liczymy na to, że nie będą oszukiwać – tłumaczy Łaniewski."

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6154554 Napisano: 03.02.2016 17:02:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie tylko suplement diety mannodis  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6152455 Napisano: 30.01.2016 00:07:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
hogata1179 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

hogata1179 napisał(a):

...a ja  napiszę ,że mi się np. to że Philips zablokował wszystkich  ostatnich wygranych nie podoba bo : działam w" ambasadorach " od samego początku ,zadania systematycznie wypełniam ,poświęcam swój czas no i punktów mi się sporo uzbierało ...licytowałam na każdej aukcji i nic( internet też mam nie taki zły ) a wygrałam  dopiero w grudniu   wielkim fuksem  bo dopiero  ok 10 min jak się o  odwiesiło na chwilę  a punktów mam jeszcze sporo uczciwie zarobionych   ...      
sądziłam ,że faktycznie Philips ukaże tych " złych" a ukarał czyli wyeliminował wszystkich nawet takich jak ja  którzy bez kombinacji  coś ostatnio wygrali  ...

a mnie się to wydaje bardzo uczciwe. nigdy nie było tak, aby podczas jednej licytacji można było zgarnąć dwie nagrody. kiedyś udało mi się wylicytować kod zniżkowy i pomimo dostępnych punktów nie mogłam dalej nic zrobić, ponieważ system automatycznie mnie zblokował. a Ty jakby nie było swoją nagrodę zgarnęłaś w grudniu emotka a niektórzy nawet takiej okazji nie mieli. 

   

A ja uważam, że to bardzo dobrze, że Philips w ten właśnie sposób zorganizował aukcję! To jest AUKCJA DODATKOWA i przeznaczona tylko dla użytkowników którzy niczego nie wylicytowali. Philips mógł zablokować nieuczciwych i mieć w nosie pozostałych, nie organizując dodatkowych aukcji. 
Mi pierwszy raz udało się wylicytować w grudniu i również rzetelnie wypełniałam zawsze ankiety. I nie płaczę, że nie mogłam teraz licytować. Poczekam na normalne zadania i licytacje. No ale nigdy wszystkim nie dogodzisz Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151970 Napisano: 29.01.2016 12:26:43 w BelVita - konkurs śniadaniowy
barcza napisał(a):

Przez was wylałam kawę na dokumenty

Ja kiedyś oplułam tak klawiaturę i poszła do wymiany emotka  :D Od tamtej pory nie piję kawy czytając wpisy na forum emotka  Również nie jadam, to NIEBEZPIECZNE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151916 Napisano: 29.01.2016 11:10:44 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Halszka napisał(a):

Dzień dobry! Serek wiejski z suszonymi pomidorami a przyprawa gyros (chyba), warzywka i chlebek. Duża paczka ciasteczek (hmm po rozmowie z Dostawca).             


Jak to po rozmowie?! Czyżby chciał hmmm... Podjeść Ci śniadanko?! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151459 Napisano: 28.01.2016 12:08:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

erychta00 napisał(a):

(...) A na końcu Pani bardzo miła lecz lekko speszona pyta mnie jak zdobyłam ich numer telefonu emotka  


Phi, jak zawsze - z kart odczytał go dla Ciebie Wróżbita Maciej emotka

Powiedziałam jej, że jak nie podają numeru tel w regulaminie to trzeba kombinować, a ona na to, że przecież adres meilowy był emotka  Ja preferuję kontakt telefoniczny, gdzie uzyskam od razu informacje a nie czekać tydzień na odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151394 Napisano: 28.01.2016 10:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pfffff emotka  Dzwoniłam właśnie do agencji  DMH Sp. z o.o.  odpowiedzialnej za program wiem jak karmić. Pogadałam z Panią na temat szczegółów programu. Otrzymałam wszystkie info. A na końcu Pani bardzo miła lecz lekko speszona pyta mnie jak zdobyłam ich numer telefonu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151356 Napisano: 28.01.2016 09:55:46 w BelVita - konkurs śniadaniowy
joasiajulia napisał(a):

erychta00 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):


Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

Moja dzisiejsza kawa jest bardzie odżywcza i urozmaicona emotka  Dodałam do niej syropku orzechowego emotka

A czym jest ta kulka w lewej komorze u góry? 

Ta kuleczka to pasta rybna emotka

To dobrze, że sobie bułki kupiłaś! Taka ilość pasty na jedną kromkę?! Chyba, że plasterki sałaty będziesz smarować. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6151339 Napisano: 28.01.2016 09:41:40 w BelVita - konkurs śniadaniowy
@banka-manka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):


Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

emotka
Te opakowanie ciastek to jest wyciągnięte z tego dużego kartonowego emotka  Ta firma przebija wszystkie! U jednych cały karton, u drugich pojedyncze ciastka, ale które można kupić na sztuki, a tu firma tak dla siebie łapie, że karton rozrywa i wyciąga po jednym emotka  Dobrze, że jeszcze pojedynczych ciastek nie dzielili emotka
Pisz koniecznie reklamację. Zarówno co do zachowania jak i zawartości śniadania.
To jest kilka listków pekińskiej, pomidor i rzodkiewka??

Moja dzisiejsza kawa jest bardzie odżywcza i urozmaicona emotka  Dodałam do niej syropku orzechowego emotka

A czym jest ta kulka w lewej komorze u góry?  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6150294 Napisano: 26.01.2016 11:02:21 w BelVita - konkurs śniadaniowy
anita_d napisał(a):

Hmm.... za dużo z tego nie wynika, zobaczymy czy jutro będzie jakaś poprawa

dziękujemy za informację. Dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa śniadania były smaczne i pożywne. NA terenie całej Polski współpracujemy z różnymi firmami - dlatego ilość,
wygląd i skład śniadań jest różna w zależności od regionu i podwykonawcy
jakie obsługuje dany region.   Zwrócimy uwagę firmie dostarczającej śniadania, aby śniadania były jeszcze bardziej urozmaicone.

Tylko ta ilość ciastek u każdego jest zastanawiająca. Czy one też wchodzą w skład tego zróżnicowanego śniadania? Czy też są dodatkiem od belvity? Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6150224 Napisano: 26.01.2016 09:17:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.faceb...805491147&type=3   Facet dostał mięsko do ciasteczek emotka  :D emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6150121 Napisano: 25.01.2016 22:01:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

requiem29 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Czy ktoś posiada jakieś szczegółowe informacje lub kontakt telefoniczny odnośnie zwrotów opieki weterynaryjnej z programu wiem jak karmić? Tak się zastanawiam czy szczepienia również są uwzględniane. 

Jak dzwoniłam w grudniu to tłumaczyli mi, że każda wizyta u weterynarza potwierdzona paragonem. Na paragonach mam zabieg chirurgiczny, badanie kliniczne , szczepienie, badanie kontrolne etc. 

a masz do nich numer? przeszukałam regulamin 3 razy i w chorobę nie widzę! emotka

na początku regulaminu zapewne masz nazwę organizatora i wystarczy poszukać do niego numeru w google.

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6150110 Napisano: 25.01.2016 21:39:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
requiem29 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Czy ktoś posiada jakieś szczegółowe informacje lub kontakt telefoniczny odnośnie zwrotów opieki weterynaryjnej z programu wiem jak karmić? Tak się zastanawiam czy szczepienia również są uwzględniane. 

Jak dzwoniłam w grudniu to tłumaczyli mi, że każda wizyta u weterynarza potwierdzona paragonem. Na paragonach mam zabieg chirurgiczny, badanie kliniczne , szczepienie, badanie kontrolne etc. 

a masz do nich numer? przeszukałam regulamin 3 razy i w chorobę nie widzę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6149879 Napisano: 25.01.2016 14:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś posiada jakieś szczegółowe informacje lub kontakt telefoniczny odnośnie zwrotów opieki weterynaryjnej z programu wiem jak karmić? Tak się zastanawiam czy szczepienia również są uwzględniane.  Wyświetl w wątku >>
0 0

erychta00

#6149029 Napisano: 22.01.2016 15:03:24 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

erychta00 napisał(a):

dolly napisał(a):

Haha, ja czekam na calkowity ZAKAZ PALENIA w kraju i mam nadzieje, ze niedlugo tak sie stanie emotka  

a ja czekam na całkowity zakaz poruszania się aut w centrum miasta emotka  

Przy okazji poproszę o zakaz dodawania trującego syfu do jedzenia. 

A ja na całkowity zakaz wyprowadzania psów na terenie miasta, bo to chyba jedyny sposób, żeby wszystkie chodniki nie były obsrane...emotka

Oraz uznania małych szczekających potworów za rodzaj PSA! Bo jak jest zakaz wprowadzania PSÓW do sklepu, albo nakaz prowadzenia PSA na smyczy, to właściciele tych mniejszych w ogóle tego nie zauważają. Ja jak wyprowadzam swoje 50-kg sierści na dwór to ludzie panikują, że ich zje! A jak mały szczur skacze na moje dziecko to nie ma problemu.... OH! wylałam żale emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0