Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika oleczka3222

oleczka3222

#6530170 Napisano: 20.09.2018 10:08:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Przyznam, że wyniki Netto lekko mnie zaskakują... emotka

Teraz dopiero Cie zaskoczą emotka Gratulacje emotka

Zaskoczyli mnie tak, że prawie dostałam zawału emotka Dziękuję! emotka emotka

joasiunia gratuluję z całego serca całej super rodzince!! Wyświetl w wątku >>

oleczka3222

#6484279 Napisano: 23.04.2018 22:53:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wiesz co - jajco nie smrodek emotka Już na forum się tyle o 'plagiatach' naczytałem o wykorzystywaniu prawie takich samych zdjęć itp a konsekwencji brak. I wiesz co? Tak nadal będzie bo ostatecznie wszystkim poza uczestnikami to lata. Ja już też spuściłem powietrze od momentu jak znany wszystkim Pan Makłowicz wygrywał konkurs za konkursem na fotomontażach. Konsekwencje? Brak. Daj spokój emotka

kinzao Ale Ty też powtarzasz swoje patenty. Niestety to już tak jest że jak się sprawdza to ludzie to wykorzystują. tylko czasem już może to faktycznie demotywowac jak staram się i staram a ktoś w tym samym konkursie zgarnia dwie główne a ja nico:) ale to już mój problem

Ja, gdy przeglądam galerie konkursowe czuję się jak na imprezce wśród starych znajomych. Tylko sprawdzam czy wszyscy się odliczyli:
Pan Paweł z ekipą (i żółte okulary) v check;
pani Kasia z córeczką (ależ urosła) v check;
pani Marta z kolorowymi skrzydłami v check;
pani Aneta (zasadniczo na podłodze) v check;
Jarocin z malunkami v check;
pan w czerwonym kasku v check
pan Kamil (tu mi się trochę myli bo te zdjęcia baaaardzo inspirowane stylem pana Pawła)
I  wiecie co?  Niech każdy robi i zgłasza to co chce. Bo żenada to zaczyna się robić w momencie jak jedni na drugich zaczynają najeżdżać tu na forum (przykład choćby w cytowanych postach powyżej). Aż niemiło czyta się wpisy, z których żółć i zawiść aż się wylewa (no bo przecież czemu on/ona znowu wygrała jak to przecież ktoś inny powinien- w domyśle JA).
Skoro prace spełniają wymogi regulaminowe pozostawmy wybór jury. Bo na tym chyba konkursy polegają...

Odliczam się!!  emotka  A tak serio,trafione w samo sedno.  Wyświetl w wątku >>

oleczka3222

#6483824 Napisano: 22.04.2018 17:31:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
emotka superloser napisał(a):

cleo25 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

W nestle platki pojawily sie juz w galerii 2 zwyciezkie zdjęcia.....i chyba to pani z glownej BAMBIBO carrefour

Przesuń w bok to zobaczysz więcej zwycięskich fotek.
Ta pani z Jarocina też kiedyś wygrała główną w foto z jakiś kiełbas (podobną stylistyką i te dzieci kojarzę).

I te same chmurki w Grand... teraz WSZYSCY za farby  emotka

3...2...1..START! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

oleczka3222

#6194718 Napisano: 10.05.2016 22:47:43 w Visa Konkursy
synk napisał(a):

Dzięki za informacje emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6194714 Napisano: 10.05.2016 22:37:25 w Visa Konkursy
nkba napisał(a):

W BZWBK  też nie ma potwierdzenia z napisem VISA,hmmm...ale po numerze karty powinni w razie wylosowania sprawdzić przecież czy to karta Visa. Chyba że się mylę...

Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6140431 Napisano: 04.01.2016 19:53:47 w Biedronka
agicho napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Próbowałem zapłacić kartą (nawet dwoma) z konkursu "20 lat Biedronki" w Biedronce. Niestety na kasie za każdym razem wyskakiwał jakiś błąd, a kasjerka twierdziła, że coś jest nie tak. Suma summarum musiałem zapłacić 200 zł za zakupy za które miałem zapłacić wygraną kartą. Miał ktoś podobną sytuację? 

Dodam, że wcześniej czytałem tu na forum, że karty nie trzeba rejestrować ani nic z nią robić. Po prostu iść i płacić.

Przecież w liście jest napisane, że TRZEBA rejestrować na stronie! Tu leżu pies pogrzebany, nie rejestrujecie i do kasjerek pretensje macie. W różnych miejscach płaciłam PO REJESTRACJI bez problemu.

NIKT TU NIE MA PROBLEMU DO KASJEREK!TO PO PIERWSZE! A po drugie, na stronie rejestrowałam i jest widoczna karta,a zapłacić nie mogłam! Ktoś pyta o poradę, nie potrzeba mądrościami strzelać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6140283 Napisano: 04.01.2016 15:42:11 w Biedronka
miałam dokładnie to samo,tez nie moglam zaplacic karta Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6110184 Napisano: 10.11.2015 21:56:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

oleczka3222 napisał(a):

Czy ktoś życzliwy orientuje się czy nr paragonu na konkurs kaufland gdzie do wygrania są pralki to nr obok daty czy systemowy i to samo pytanie o loterie naleczowianki wyskocz z kapci?

Numer ten na górze to numer paragonu. W Nałęczowiance nie widzę nic o nr systemowym, podobnie  w Kauflandzie. Loteria paragonowa wyraźnie podkreśliła co jest numerem paragonu:p Ciekawe jak było z tym Wedlem czy innym co ludzie podawali zły, nie systemowy. Ja bym to reklamowała gdyby coś było nie tak. Jakiś czas temu dałam w Smolarze numer ( według Paragononej -kasy fiskalnej) i przeszło emotka  Nie tylko ja , bo widziałam,że ludzie różne numery podawali.

dziękuję Ci za odpowiedź emotka  wolalam zapytac,bo np w piotrze i pawle numerem paragonu był numer pod sumą,a w regulaminie nie bylo o tym mowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6110154 Napisano: 10.11.2015 20:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś życzliwy orientuje się czy nr paragonu na konkurs kaufland gdzie do wygrania są pralki to nr obok daty czy systemowy i to samo pytanie o loterie naleczowianki wyskocz z kapci? Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6105240 Napisano: 02.11.2015 18:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oleczka3222 napisał(a):

marzenier napisał(a):

nataszka napisał(a):

A pip już ruszył?

No właśnie też czekam emotka

Już chyba dziś nie ruszą...szkoda,że nie trzymają się regulaminu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6096892 Napisano: 20.10.2015 13:04:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś jeszcze nie dostał swojej nagrody z TYSKIEGO?? Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#6094087 Napisano: 14.10.2015 23:05:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie znajde nr paragonu na paragonie z piotra i pawla? numer paragonu to ten z prawej obok daty czy ten pod sumą przed zmakiem #? z gory dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#5953399 Napisano: 09.12.2014 15:32:10 w Intermarche
goldbutterfly napisał(a):

Tak. Pan strasznie się jąkał - ale w końcu wyciągnęłam,że nie ma co liczyć na główną.




to w takim razie przed chwilą dzwonił do mnie ten sam "gęguś" emotka tylko bon emotka główne już poinformowali wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#5953390 Napisano: 09.12.2014 15:20:29 w Intermarche
goldbutterfly napisał(a):

A do mnie dzwonili przed chwilą - niestety,ale nagrody główne obdzwonione.



wygrana z 2 etapu?? Wyświetl w wątku >>
0 0

oleczka3222

#5953387 Napisano: 09.12.2014 15:15:36 w Intermarche
siasiolka napisał(a):

czyli z pierwszego etapu obdzwonili wszystkich z bonami, a z drugiego dzwonili tylko w sprawie plejek?



wszystkich nie obdzwonili z bonami, bo ja np. wczoraj smsa dostałam o wygranej, a telefonu nie było. wiec chyba dzwonili tylko do tych, którzy ps4 wygrali Wyświetl w wątku >>
0 0