Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaskaderka1

kaskaderka1

#6249614 Napisano: 03.09.2016 17:46:02 w GFK
Internet 117 pkt. Internet telewizja kablowa . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6249402 Napisano: 02.09.2016 18:43:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje choć nie wiem jaka to nagroda emotka Ale ciesze się z Tobą ,bardzo bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6248808 Napisano: 01.09.2016 17:53:42 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

joan napisał(a):

Proponuję zrobić porządek z wątkiem "Paragony" zanim zakończy się konkurs Calgon - albowiem mam wrażenie, że może dojść do rękoczynów emotka

to dlaczego nie można natychmiast zamknąć emotka

1 września możemy rozpocząć nowy etap na Forum . Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6248776 Napisano: 01.09.2016 16:55:28 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

margo466 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

barcza napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

joan napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

(...) Mój pomysł póki co jest taki, żeby zamknąć "Paragony", wprowadzić poprawki w regulaminie, dozwolić na kupowanie i sprzedawanie paragonów w wątku "Zakupy na konkursy - usługi" wyłącznie na trwające konkursy i, cóż, dowalić mi i ziółkowej roboty w ręcznym weryfikowaniu aktualności konkursów licząc przy tym na Waszą pomoc przy zgłaszaniu nieuczciwych postów.


Na mnie możecie zawsze liczyć emotka

brawoemotka

emotka

HURAAAA....:) 

popieramemotka

cytując klasyka... "no i fajnie!"

super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6248179 Napisano: 31.08.2016 17:35:06 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Słaby argument,że  nie wiadomo czy konkurs zakończony..

Dla mnie serio jest to ręczne wyszukiwanie każdego konkursu w bazie, żeby sprawdzić. Nie gram w ogóle w promocyjne i nie orientuję się w tym rodzaju konkursów. 
Co z osobami, które proponują tam sprzedanie nagrody osobie z własnym paragonem? Można założyć, że ma "nadprogramową" wygraną, albo nie ma paragonu. 

TO IM NAGRODA PRZEPADNIE I TYLEemotka

Dokładnie . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6248164 Napisano: 31.08.2016 17:09:29 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

delvitto napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

barcza napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

mczarna napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Dzięki wątkowi "Paragony" wszystko jest w jednym miejscu, przed jego otwarciem handel paragonami odbywał się gdzie popadnie. Obawiam się, że po zamknięciu tego wątku wróci bałagan, ludzie nadal będą nimi handlować. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Całkowicie zakazać paragonowych ogłoszeń?

Dawać karniaki za oferowanie i chęć zakupu paragonu/paragonów po zakonczeniu konkursu.

Wiem na pewno, że nie będę w stanie weryfikować każdego postu pod kątem tego, czy konkurs jest trwający, czy zakończony. Nie gram w promocyjne i musiałabym każdego konkursu, o którym mowa w wątku "paragony", szukać ręcznie przez wyszukiwarkę. Takie rozwiązanie, choć sprawiedliwe, odpada emotka

ale jakoś karniaki za bzdury to umiecie dawać szybko i tu nie ma problemu a ile konkursów jest bez numeru systemowych mało więc jaki problem chyba żaden emotka

Łatwiej jest ocenić to, czy wpis zasługuje na karniaka, niż to, czy paragon jest na konkurs zakończony, aktualny itp. Moderatorzy też mają swoje życie i nie mają czasu na to, żeby na forum być 24/7. I podejrzewam, że karniaki za wpisy, czy chwalenie się nagrodami z konkursów spoza bazy to kwestia życzliwej informacji od innych użytkowników, niż wyłapywania wszystkiego przez moderatorów emotka

karniak nie jest żadną karą, tym bardziej, jeśli ktoś szukający paragonu założy nowe konto, przecież można w nieskończoność tak się bawić;( a nawet, jeśli nie założy, to dodanie 10 konkursów aby się go pozbyć, dla aktywnej osoby nie będzie stanowić problemu. Ale innego pomysłu nie mam w zamian, wiadomo, że jak ktoś chce, to i tak kupi, wystarczy do znajomych forumowiczów kilka pw napisać, zawsze ktoś poratuje... Należy raczej bombardować organizatorów mailami, wpisami na stronach, (petycje???), o zaniechanie procederu gry bez nr paragonu, można nawet parę screenów z naszego forum wykonać, z wątku paragony, aby pokazać, jak w prosty sposób zdobywa się papierek, no nie wiem, jakiejś mądrej głowy trzeba...

nie karniak tylko wywalenie z forum a dostęp do topów dopiero po stażu na forum jakiś okres- nie wiem jaki jest problem z zamknięciem tego topu z karniakami za bzdury nie ma problemu a z tym widzę jest i to od jakiegoś czasu. Niech Pionas zamknie top zobaczymyemotka

to pomożemy zawsze ktoś coś zobaczy i da znać ale jak to jest ,ze bzdury możecie wyłapać i z tym nie ma problemu a z tym ma być forum jest duże zawsze ktoś coć zobaczy jak przeoczycie jaki widzicie problememotka  

Ja skasowałabym cały wątek "paragony " .
Już nie wspomnę ile osób loguje się tylko po to aby kupić ten nieszczęsny paragon.
Nigdy nie kupiłam ani nie sprzedałam paragonu ,pomimo że nie wszystkie sklepy są w moim "landzie ".Ale jak widzę wpis w wygranych " kilka tabletów " a kilka minut później " kupię paragony " to mnie cholera bierze emotka
I wkurza mnie że zaproponowałam tej osobie zakup mojego paragonu po bardzo dobrej cenie emotka i nie skorzystała .I mam nadzieję że nie znalazła " jelenia " .


Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

kaskaderka1

#6247219 Napisano: 29.08.2016 17:31:53 w Intermarche
cc_investigator napisał(a):

defed napisał(a):

czy wszystkie tablety z 1 etapu Nestle ITM "wygrała" niebieska laguna, ta bezparagonowa osóbka?

Cos tam i innym paragonowym skapnelo emotka  Ale nagrod tylko 11, wiec obdzwanianie krotkie chyba bylo. Ja mialam telefon troche przed lagunowym postem, rano. Dla odmiany pytaja o imie i nazwisko. 618.... ale koncowka jakas inna, niz ostatnio.

Ja zaproponowałam cenę , ale nie została przyjęta emotka

Może będzie rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6247111 Napisano: 29.08.2016 12:37:39 w Intermarche
ech... Jedno wiem nie sprzedam paragonów , zostawię na pamiątkę emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6246785 Napisano: 27.08.2016 18:10:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Brawo emotka dla tej Pani . Mam nadzieję że faktycznie zobaczymy jej dzieło .
http://www.fakt.p...utm_campaign=fanpage Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6246442 Napisano: 26.08.2016 15:05:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan kolejna stówka emotka Prezent dla przyjaciółki emotka Wyświetl w wątku >>

kaskaderka1

#6244878 Napisano: 23.08.2016 14:03:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Super nagrody !!! Gratki emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

kaskaderka1

#6244865 Napisano: 23.08.2016 13:46:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
kinia1503 napisał(a):

100 zł Auchan emotka

I u mnie setka emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

kaskaderka1

#6243235 Napisano: 19.08.2016 14:54:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
golocia napisał(a):

30 zł-Auchan, dobre i to!

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6241576 Napisano: 16.08.2016 19:33:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cóż i u mnie cisza i pustki. Nawet nie pamiętam jak wyglądają kurierzy w mojej okolicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6240360 Napisano: 12.08.2016 13:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

kaskaderka1 tam było trzeba coś napisać jeśli dobrze pamiętam

Tak ,właśnie znalazłam regulamin. Nie jestem pewna nawet co napisałam . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6240356 Napisano: 12.08.2016 12:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ivanotta napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były juz wyniki z Intermarche Kibicuj z Crunchips?


w topie informują już piszą o teelfonach

Już nie emotka

czyli już wszystko rozdane emotka ?

Ktoś wpisał i usunął, ale znów jest info emotka

Dziewczyny ,czy to była loteria ? bo widzę że wysłałam zgłoszenie , ale nie moge sobie przypomnieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6237537 Napisano: 04.08.2016 18:43:32 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anus napisał(a):

Czy ktoś już kupował lody Manhattan na konkurs - jaki macie opis produktu na paragonie?

Ogólnie są opisane jako MANHATTAN, ale kilka pozycji opisanych jest w formie "smaków" emotka

Czy moge prosić o link do konkursu ? umknął mi emotka

bardzo proszę: http://intermarch...s/konkurs-manhattan/ emotka

Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6237530 Napisano: 04.08.2016 18:30:33 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

anus napisał(a):

Czy ktoś już kupował lody Manhattan na konkurs - jaki macie opis produktu na paragonie?

Ogólnie są opisane jako MANHATTAN, ale kilka pozycji opisanych jest w formie "smaków" emotka

Czy moge prosić o link do konkursu ? umknął mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6236360 Napisano: 02.08.2016 12:53:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
I u mnie porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6236034 Napisano: 01.08.2016 18:01:39 w GFK
Maluchy - pytają o mleko modyfikowane . 54pkt. Wyświetl w wątku >>
0 0