Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dydys

dydys

#5951863 Napisano: 05.12.2014 12:33:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi, moja aktywność na. Wizażu jest rownież zerowa, ale jeśli nie ma to wplywu na wybór testerów będę próbowala nadal.


nie ma to żadnego wpływu emotka


potwierdzam, aktywność nie ma tam znaczenia, ja niedawno się zarejestrowałam, i od razu steamer do testowania dostałam emotka także próbuj, powodzenia! Wyświetl w wątku >>
0 0

dydys

#5951341 Napisano: 04.12.2014 15:04:07 w Rossmann
koniczynka123 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

marzanna napisał(a):

Odebrałam nagrodę z konkursu Soxo i....jestem w szoku emotka emotka Po pierwsze te skarpetki (3 pary badziewia) nie są Soxo, a po drugie to gadżety reklamowe Euro 2012... Kolorowe, kiczowate z ludzikami w piłkarskich strojach emotka Czy ktoś jeszcze prócz mnie dostał taki szajs?


hahaha a co Ci się w nich nie podoba emotka powiedz chociaż, czy wiesz które są męskie, które damskie a które dziecięce
emotka
dla mnie ta nagroda to badziewie roku - a moja mina po rozpakowaniu była bezcenna emotka Twoja pewnie też emotka


Ja byłam kilka razy i nagrody nie było-wczoraj ekspedientka stwierdziła,że mam sobie wziąć jakąś 1 parę ze sklepu emotka W asortymencie mieli tylko skarpetki dla niemowlaków z pajacykami na końcach. Zrezygnowałam z "takiej" nagrody ale napisałam do rossmana- ciekawe co odpiszą. Robią z ludzi durni-delikatnie mówiąc emotka


dostałam taki sam emotka w dodatku w takich rozmiarach, że na nikogo nie pasują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dydys

#5947793 Napisano: 26.11.2014 09:42:56 w Rossmann
lecę dziś do rossmana, po kilka kuponików emotka mnie osobiście najbardziej denerwuje baaaardzo długi okres czekania na wyniki
Wyświetl w wątku >>
0 0