Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zina

zina

#6768839 Napisano: 09.03.2021 15:26:38 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie  emotka

Regina to papier, mięciutki i gładki, jak nikt głaszcze pięknie moje dwa pośladki  emotka

Można płynąć i płynąć w zachwycie nad Reginą we własnym odbycie... Chyba nawet limitu znaków w Aloe Vera nie ma. Ubaw po pachy to będą mieli ci, co to czytać będą.

Czytajac te bzdety to apetyt siada  emotka
Komisja juz pewnie z wycieczenia pada  emotka
Slownictwo WuCe... już chyba najlepiej losowac, no nie?  emotka

Regina, ach, Regina…o tym imieniu pamięci już nima. Tera Brajanki, Kłętinki, Dżesiki. Jedyne co możesz to chłonąc me…si… Ach,
nie! Jest konkurs! Zagram razy wiele, choć wśród haseł konkurentów zdziałam
niewiele. I skończy się pewnie... „pa na to tera”: nagrody ni ma i... wnętrza portfela. Wyświetl w wątku >>

zina

#6531215 Napisano: 24.09.2018 11:24:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

Mój typ to zdjęcie poszukiwaczy skarbów..zrobione z perspektywy dziury w piasku. Zwraca uwagę.

Taaa....jak w konkursie Snickers i w wielu innych. Ciągle jedno i to samo (za przeproszeniem) do porzygu. Wyświetl w wątku >>

zina

#6529234 Napisano: 17.09.2018 20:56:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Wyzwanie Cebe na pojedynek fotograficzny, to bardzo... ryzykowne wyzwanie.  emotka

ta...dla cb oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zina

#6529150 Napisano: 17.09.2018 17:20:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
alan84 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

alan84 napisał(a):

zina napisał(a):

[quote=Prawdopodobnie chodzi o to?kreatia]

sasaaabp napisał(a):

bardzo mi się podoba zdjęcie kuponu - Netto (zamiast Lotto) i powiekszona liczba 23. Właśnie takie pomysłowe fotki warto nagradzać, bo w zdjęciach typu balony, teksty na kartonach czy usmiechy niczym Joker raczej pomysłu nie ma żadnego. 

pokażesz tu fotkę, albo podasz imię (będzie łatwiej wyszukać)? nie chce mi się przeglądać całej galerii, a chętnie obejrzę emotka  

udziału nie brałam, ale zasiadając w komisji nie poruszyłby mnie taki kicz ;D stawiałabym raczej na PRAWDZIWĄ kreatywność, która czasami drzemie nawet w prostocie  emotka

zgadzam sie tak samo jak te wozki sklepowe... No, to teraz proszę, każdy typuje emotka   Ja stawiam na to: https://konkursne...8971172421596246.jpg

i...na Świebodzin emotka - za konsekwencję w działaniu emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zina

#6529139 Napisano: 17.09.2018 16:58:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=Prawdopodobnie chodzi o to?kreatia]
sasaaabp napisał(a):

bardzo mi się podoba zdjęcie kuponu - Netto (zamiast Lotto) i powiekszona liczba 23. Właśnie takie pomysłowe fotki warto nagradzać, bo w zdjęciach typu balony, teksty na kartonach czy usmiechy niczym Joker raczej pomysłu nie ma żadnego. 

pokażesz tu fotkę, albo podasz imię (będzie łatwiej wyszukać)? nie chce mi się przeglądać całej galerii, a chętnie obejrzę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zina

#6529002 Napisano: 17.09.2018 10:59:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
wrrrryyy napisał(a):

helcia85 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Macie jakieś typy na wygraną wśród zdjęć Netto?
Szkoda, że większość zdjęć, które rzucają się oczy, to enta wersja tego samego pomysłu…

Jest kilka fajnych zdjęć. Ja bym odrzuciła wszystkie z dzieciakami i fotoszopy. emotka

To nie wiele zostanie emotka
Mi podoba sie pączek na zakupach. Jesli dobrzez rozpoznaje styl, to chyba praca Pani z forum emotka

Jest bardzo dużo na prawdę fajnych prac. Widać, ze ludzie bardzo się postarali. Samoloty i kartonowe auta już są przejedzone. Dla mnie zawsze najfajniejsza będzie prostota. Ale tak kreatywna (nie photoshopowa emotka ) Wyświetl w wątku >>

zina

#6528727 Napisano: 15.09.2018 17:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do kiedy trwa etap w konkursie NETTO? Wybór laureatów 18.09, ale etap do niedzieli 16go czy do poniedziałku 17go? Ciekawe co będą nagradzać.
Prostotę czy szaleństwo photoshopowe. Świebodzin i tak wymiata emotka Wyświetl w wątku >>
1 onka37 0

zina

#6510436 Napisano: 17.07.2018 19:13:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiele jest ciekawych, wartych uwagi haseł. "Idź za crossem serca" to wg.mnie petarda! Ale "Red Bull 111 Megawatt 3. 2. 1...braaap!" też fajne. Prosty przekaż zawsze będzie lepszy. Wyświetl w wątku >>

zina

#6485004 Napisano: 25.04.2018 21:40:02 w Popraw sobie humor...
POPRAW SOBIE HUMOR emotka NA cb emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zina

#6386595 Napisano: 05.08.2017 18:27:18 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że za 3 godziny wylatujemy z mężem do Grecji, by powtórzyć w 12 rocznicę ślubu naszą podróż poślubną emotka
Zante After emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zina

#6384976 Napisano: 01.08.2017 13:31:10 w Smolar
A Ja się pochwalę dobrym uczynkiem. Zrobiłam sobie rundkę po mieście na rowerze z plecakiem. odwiedziłam 4 Biedry w każdej wziełam po 4 cole. Zeszłam na chwilę z roweru, żeby wejść z nim po schodach i zaczepił mnie bezdomny. Paniiii....dej Pani 2zł, bo w taki upal tak mi się pic chce.... Panie! ależ ma Pan dziś szczęście! Mam cały plecak coca-coli! emotka
Dałam mu 3 puchy, otworzył, podziekował, ale...po minie widać było, ze wolał te 2 zyla emotka Wyświetl w wątku >>

zina

zina

#6334939 Napisano: 18.03.2017 17:54:38 w Wkurza mnie...
W moim domu pierze się dwa razy dziennie. Mam najtańszą i najprostszą  pralkę POLAR. Służy już 8 rok. Pracuje przy wirowaniu jak czołg,
ale...jeszcze się nie zepsuła. Im więcej elektroniki w sprzętach tym
większa szansa , że szybciej padnie. Wyświetl w wątku >>

zina

#6314827 Napisano: 26.01.2017 18:42:07 w Wkurza mnie...
Pseudo innych demaskowanie, poprzez nowych kont zakładanie. Bo odwagi cywilnej się nie ma, więc "uprzejmie donoszę" anonimowo jest już z założenia. Wyświetl w wątku >>

zina

zina

zina

zina

#6301058 Napisano: 15.12.2016 22:17:00 w Popraw sobie humor...

zina

#6252815 Napisano: 11.09.2016 16:17:44 w Popraw sobie humor...

zina