Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Mappet

Mappet

#6456353 Napisano: 25.01.2018 18:34:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Włączam się w narzekanie... taka byłam pewna tekstów dla Belvity emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6455973 Napisano: 24.01.2018 18:31:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratulujemy - do projektu adidas ADIPOWER wybraliśmy właśnie Ciebie! - mail od Trnd Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6455746 Napisano: 24.01.2018 06:13:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
nique napisał(a):

coś z Kalendarza adwentowego EverydayMe - mail

 u mnie też. Konkretnie Always sensitive. Wyświetl w wątku >>
1 Yustii 0

Mappet

#6453190 Napisano: 16.01.2018 18:58:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

Rmf odpisało (może czytają forum emotka ) że nagrodą miał być robot kuchenny multicooker.
Czy Waszym zdaniem multicooker faktycznie podchodzi pod robota kuchennego? Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452828 Napisano: 16.01.2018 08:45:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

Mappet napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

po prostu nie graj więcej w ich konkursach i problem będziesz mieć z głowy:)

No nie do końca, bo nadal mam multicookera a nie robot kuchenny który wygrałam.

tak chyba mają... Ja wygrałam choinkę w RMF MAXX ze stojakiem i przyszla sama choinka

No nic. Napisze do nich jeszcze jednego maila. Jak zostanie bez odzewu to się pofatyguję na pocztę i wyślę im formalną reklamację. (O losie, niechże odpiszą na tego maila emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452824 Napisano: 16.01.2018 08:35:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

po prostu nie graj więcej w ich konkursach i problem będziesz mieć z głowy:)

No nie do końca, bo nadal mam multicookera a nie robot kuchenny który wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452815 Napisano: 16.01.2018 08:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem.
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

ja wygrałam voucher z maxxa na lost helikopterem... 23.12 mialo wzystko dotrzec.. nadal nie mam vouchera.. dzwonie i Pan obiecuje zawsze do konca tygodnia.. juz 2 x tak obiecywal i nadal czekam..

Kurcze, ja już kiedyś u nich wygrywałam i naczekałam się, ale na maile odpisywali i nagroda finalnie dotarła... Zasadniczo nie chce mi się iść na pocztę i wysyłać listu, zwłaszcza że mam formalny styl pisania w takich sprawach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452810 Napisano: 16.01.2018 08:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał... Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452776 Napisano: 15.01.2018 22:12:58 w Visa Konkursy
leniuszka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

joan napisał(a):

pakowa napisał(a):

Czy ktoś w Was wygrał w jednym etapie powiedzmy opaskę lub czapkę z głośnikami, i w kolejnym etapie również wygrał cokolwiek? Tak się zastanawiam, bo znam osobę która wygrała w poprzednim etapie 2 nagrody i grała dalej, a telefon milczy.. emotka


Na razie jest dokładnie tak, jak piszesz - jako laureat pierwotny teraz nie mam nic, za to inni w rodzinie mają po kilka nagród z aktualnie obdzwanianego etapu emotka

u mnie to samo 

U mnie również identyczna sytuacja: ja 2 nagrody w pierwszym etapie i córka dwie, potem już u żadnej nic.

U mnie pierwsze i jedyne zgłoszenie w II etapie i czapka z głośnikami. Potem bardziej się starałam, wysyłałam więcej zgłoszeń i 0.
Jakaś prawidłowość z tych informacji się wyłania...

U mnie to samo. Pierwszy etap w którym grałam sypnął nagrodami... kolejne dwa na które też zgłoszenia słałam nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6452774 Napisano: 15.01.2018 22:11:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Grzańce i Garnier z wizaż emotka (z czego dziś był mail i dziś paczka w domu emotka ) Wyświetl w wątku >>

Mappet

#6451250 Napisano: 10.01.2018 20:21:21 w Visa Konkursy
sosna napisał(a):

mia napisał(a):

atanerka napisał(a):

dzwoni Visa - etap VI (zgłoszenie z 27.12)

Może wreszcie skończą ten konkurs i zajmą się wysyłką... emotka

Jeszcze do mnie nie dryndnęli, więc może niech dzwonią dalej emotka

Też jeszcze mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
2 sosna, rudawka 0

Mappet

#6451227 Napisano: 10.01.2018 19:20:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Główna z RMF i Winiary 'Święta po mojemu' emotka Wyświetl w wątku >>

Mappet

#6448989 Napisano: 04.01.2018 17:46:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Visa zaszalała emotka

Spotify na rok z 15.12
Eurosport też z 15.12
opaska sportowa z 17.12

I tak oto rozpoczęłam rok konkursowy emotka Wyświetl w wątku >>

Mappet

#6446777 Napisano: 29.12.2017 11:57:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
olunka napisał(a):

Mysia napisał(a):

julia1264 gratulacje!!!! emotka

ja też, super nagroda!!!

Co za koniec roku emotka Gratuluje! Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

Mappet

#6446283 Napisano: 28.12.2017 09:53:44 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja to przy Was jestem mały pikuś, ale że gram jak gram to i tak jestem zadowolona emotka
wpadło około 1,5k w bonach różnych (Decathlon, Vision Express, inna drobnica)
kosmetyki i kapsułki do prania - w zasadzie nie musiałam w tym roku sama ich kupować emotka
drobne gadżety w stylu głośniki BT
Jakieś kampanie spożywcze, wartość nie oszałamiająca, ale zawsze trochę lżej w budżecie!
No i nieznany jeszcze robot z RMF, liczę na to że w nowym roku będę zbierać z ziemi szczękę - że to aż takie cudo emotka

A na przyszły rok życzyłabym sobie nadal bonów wszelkiej maści emotka

Gratuluje wszystkim i oby 2018 był dla nas wszystkich obfitujący w nagrody! Wyświetl w wątku >>

Mappet

#6445625 Napisano: 24.12.2017 08:59:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
aleksandra31 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

malineczka23 gratuluję autka



Dziękuje

Ja również gratuluję !!!

Gratulacje! Co za prezent na święta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6445543 Napisano: 23.12.2017 12:30:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary RMF emotka
I to jak się okazało główna! Robot kuchenny i zestaw produktów emotka Wyświetl w wątku >>

Mappet

#6430882 Napisano: 21.11.2017 06:12:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluje samochodu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

Mappet

#6392077 Napisano: 20.08.2017 10:43:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z poprzedniego etapu Auchan poszły już maile? Bo w moim sklepie jest ktoś nagrodzony, kto może być mną... ale maila brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Mappet

#6371253 Napisano: 23.06.2017 20:11:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł Decathlon! Jedno, jedyne zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>