Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slavek

slavek

#6359617 Napisano: 24.05.2017 14:37:55 w Smolar
Jak sprawdzić na http://wyniki.smolar.pl/ swoją wygrana w XL, skoro każą wpisać nr paragonu, a do konkursu paragon potrzebny nie był? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slavek

slavek

slavek

#6347686 Napisano: 19.04.2017 10:26:16 w Czy informują/ informowali?
Dziś powinno być ostatnie info z Loterii Paragonowej Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6333950 Napisano: 16.03.2017 14:41:02 w SZUKAM....
Czy ma ktoś dwusetny numer PC Format 4/2017? Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6333728 Napisano: 16.03.2017 09:15:53 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy wy też macie problemy ze znalezieniem sklepu, który jest wymieniony w regulaminie konkursu Coca-Coli i wie o konkursie no i ma zdrapki? Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6329683 Napisano: 07.03.2017 11:22:37 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
luko922 napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Nie rozumiem, w jaki sposób powiadomienia miałyby mi pomóc w tej kwestii? emotka

miałem identyczny problem/potrzebę jak Ty i właśnie poprzez powiadomienia problem znikł

można by natomiast pomyśleć o przycisku w prawym górnym rogu powodującego powiadomienia o odpowiedziach w danym wątku Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6329655 Napisano: 07.03.2017 10:53:49 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slavek

slavek

#6326737 Napisano: 28.02.2017 13:28:37 w Podejrzany fanpage na FB organizujący konkurs
bruce napisał(a):

slavek napisał(a):


wcale nie są jakieś głupie osoby (...) nauczyciele (...), osoby z wyższym, niby światłe.

Na swoim przykładzie stwierdzam ze wstydem, że wyrażenie "niby" ma tu kluczowe znaczenie. emotka

nie rozumiem Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6326647 Napisano: 28.02.2017 10:56:02 w Podejrzany fanpage na FB organizujący konkurs
A wystarczy sprawdzić stronę www.facebook.com/pg/NAZWA PROFILU/about i widać, ze jak danych teleadresowych brak to już coś śmierdzi

Tak patrzę na znajomych, którzy dają się na takie strony nabrać to wcale nie są jakieś głupie osoby, policjanci, nauczyciele, osoby z wyższym, niby światłe. A udostępniają i robią problem kolejnym użytkownikom. Wyświetl w wątku >>

slavek

#6326057 Napisano: 26.02.2017 00:39:40 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

slavek napisał(a):

Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać, ale proponuję by była możliwość przeszukiwania lokalnych np. po województwie.

Jeśli w zgłaszanych do bazy konsekwentnie będą w tytule wpisywane miasta, można szukać po nazwie miasta - ja tak robię dotąd z niezłym skutkiem, to działa.

mieszkasz w dużym mieście, ja na prowincji i musiałbym wprowadzać za każdym razem nazwy kilku miejscowości w moim pobliżu Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6325964 Napisano: 25.02.2017 21:18:00 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać, ale proponuję by była możliwość przeszukiwania lokalnych np. po województwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6324700 Napisano: 22.02.2017 14:51:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

!.Czy z mleka wypasionego wysylali juz drobne nagrody?

tak, dziś Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6324009 Napisano: 21.02.2017 08:37:08 w Mam problem...
michałek13 napisał(a):

Mam taki problem - w jaki sposób można zamknąć, zlikwidować konto poczty na WP.
Gdzieś się wchodzi po zalogowaniu? Napisałam do nich, że chcę zamknąć konto osoby, która zmarła.
Ale od grudnia nie odpisali.

http://poczta.wp....n=more&id=59#anc Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6322198 Napisano: 15.02.2017 14:55:42 w Smolar
Smolar robiąc zestawienie sklepów biorących udział w promocji "Radość z wygranej" mógł chociaż powpisywać kody pocztowe. Przekopać się przez 146 stron to spore wyzwanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6322128 Napisano: 15.02.2017 12:19:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta podarunkowa 300 zł do Media Expert Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6321585 Napisano: 13.02.2017 20:40:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy tez macie problem z wysłaniem paragonu na stronie Actimela? Próbuję z dwóch przeglądarek i przycisk Wyślij nie powoduje reakcji emotka

ja wysyłałam w południe i było ok! może odśwież stronę lub wyczyść pliki coockies

dzięki, ale udało mi się wysłać z komórki emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

slavek

#6321578 Napisano: 13.02.2017 20:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tez macie problem z wysłaniem paragonu na stronie Actimela? Próbuję z dwóch przeglądarek i przycisk Wyślij nie powoduje reakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slavek

#6319939 Napisano: 08.02.2017 09:40:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
300 zł do Media Expert z konkursu Postanowienia noworoczne emotka Wyświetl w wątku >>