Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika MaggieMousse

MaggieMousse

#5917834 Napisano: 15.09.2014 20:17:24 w Rossmann
Grrr, woda nie moja. emotka W tym miesiącu na 4 konkursy, w których brałam udział trafione dwa, ale tego rowerka przeboleć nie mogę... emotka

Przy okazji, chętnie wymienię paragony+kody na "Pokoik Nestle" i "Dziecko lubi czytać" na "Vibovit" lub SOXO. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5917762 Napisano: 15.09.2014 17:58:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta o wartosci 100zl do media expert z mini konkursu na ich fb, na otarcie lez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5917601 Napisano: 15.09.2014 14:44:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Moja mała Gwiazdeczka nie została doceniona przez minimini+... Strasznie strasznie mi smutno, dużo bardziej niz gdy przed nosem przejechały mi rowery Pepsi... emotka ( Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5917200 Napisano: 14.09.2014 18:26:29 w SZUKAM....
szukam dobrego endokrynologa ktory na wizycie robi tez usg i nie zdziera fortuny, z wroclawia, lubania lub boleslawca. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916870 Napisano: 13.09.2014 12:42:30 w Przedszkolaki i przedszkola :)
lethe napisał(a):

Mój synek w styczniu 2015 skończy 3 latka. Nie został przyjęty do przedszkola w pierwszej "rekrutacji". Miała być druga w sierpniu ale ani widu, ani słychu. Przypadkowo na początku września dowiedziałam się, że zwolniło się miejsce i wyprosiłam by synek został przyjęty. Ledwo się udało ale synek jest już przedszkolakiem.

Wczoraj dowiedziałam się, że do grupy synka chodzi dziewczynka młodsza od niego, której mama zadeklarowała jej pobyt jedynie 8-14 ( a nie jak ja 8-17), a w dodatku jest na wychowawczym więc ma swój dochód. Ja zaś, gdyby synek został przyjęty, miałam szukać pracy, co dyrektorka wiedziała.

Wmawiano mi, że syn nie był przyjęty, bo będzie za mały=za młody. Poza tym uważam, że byłam w większej potrzebie niż tamta rodzina, szczególnie, że ta matka wczoraj mi powiedziała, że ona do pracy nie wraca, bo jej się "nie spieszy".

Czyżby takie sytuacje były na porządku dziennym? emotka



Z rodziną i znajomymi królika nie wygrasz... emotka
Ja walki o miejsce w przedszkolu znam tylko z opowieści, u nas była trochę inna sytuacja, w ogóle nie myslelismy o przedszkolu z pewnych powodow, do tego ja nie pracuje na ten moment, wiec biorąc pod uwagę takie historie myslalam ze nie mamy szans, córka ma dostać opinię do wczesnego wspomagania i tylko z tej okazji ją zapisałam, już po czasie zresztą, no ale za opinią idą pieniądze dla przedszkola, więc może i to wzięli pod uwagę... Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916869 Napisano: 13.09.2014 12:37:57 w Paragony
Tanio oddam szczęściarzowi paragon Sperpharm Palette sprzed 25.08... emotka Wymienię na coś "Pokoik od Nestle"i "Dziecko lubi czytać" na rossnet.pl chętnie na Vibovit albo SOXO. Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916492 Napisano: 12.09.2014 13:43:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rower z Superpharm... nie mój! emotka
Rower z rossnetu... nie mój! emotka
To oznacza tylko jedno....


teraz poluję na samochód! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916485 Napisano: 12.09.2014 13:39:38 w Paragony
Chętnie przygarnę paragon i kod na SOXO na rossnecie, w zamian mogę zaproponować paragon i kod na "Pokoik Nestle" ewentualnie na ten konkurs Olesiejuk. Proszę pisać na PW. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916445 Napisano: 12.09.2014 13:01:34 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Moja przedszkolaczka pochodziła do przedszkola 4 dni a teraz siedzi tydzień z przeziębieniem w domu i wcale nie jest lepiej... emotka No ale co się dziwić, skoro panie w sali otwierają okna, "bo duszno" a pani woźna wchodzi i wychodzi 45 razy na godzinę, drzwi do sali przy tym ciągle otwarte i przeciąg urywający głowę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916436 Napisano: 12.09.2014 12:51:37 w Rossmann
maa napisał(a):

kiedy kolejne wyniki w Rossnecie? Ma ktoś może jakiś spis dat i wyników?


Były spisy kilka stron wcześniej, teraz wyniki poniedziałek i wtorek po dwa konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916435 Napisano: 12.09.2014 12:50:31 w Rossmann
Jakbym się jednak wybrała na te zakupy to mam pytanie: czy na konkurs Wibo można kupić też z tej szafy pod nazwą Lovely czy nie druknie konkursowego kuponu? Patrzyłam teraz na wizażu, że np. tusz Lovely Curling Pump Up czy jak się tam dokładnie zwie to marka Wibo i zgłupiałam troszkę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916420 Napisano: 12.09.2014 12:34:18 w Rossmann
MaggieMousse napisał(a):

no i nie dali mi ciastek na zagryche do tej paskudnej pepsi emotka a mialam isc dzis na zakupy konkursowe, foch emotka



kurde, a na TŻ trafiony piórnik. ;/ a pisałam z myślą o musach, no nie dogodzą mi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916413 Napisano: 12.09.2014 12:26:18 w Rossmann
no i nie dali mi ciastek na zagryche do tej paskudnej pepsi emotka a mialam isc dzis na zakupy konkursowe, foch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5916031 Napisano: 11.09.2014 16:23:32 w Rossmann
serene napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rowerciu piękniuni emotka nie wierzę emotka i to do tego chyba za ostatni dzień, gdzie była mega konkurencja emotka



ja robiłam codziennie ''statystyki'' - ile osób gra i wbijałam się tam , gdzie było około-45-50 osób emotka .
To była dobra metoda..nie wierzę w swoje szczęście do Rossnetu emotka emotka emotka



Zazdroszczę Ci bardzo. emotka Możesz napisać ile zgłoszeń wysłalićie razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915970 Napisano: 11.09.2014 15:42:36 w Rossmann
szlag by to! emotka dobra, oddech... Komu obiecalam pepsi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915923 Napisano: 11.09.2014 14:51:15 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

agngrz napisał(a):

Ja piję nałogowo Colę Zero. Wiele lat piłam zwykłą i tyłam ciągle, a teraz zmiana tylko na tą ze słodzikiem i waga stoi emotka Jednak puste kalorie to były... A teraz już nie widzę różnicy, naprawdę. Wolę wypić Zero, bo chociaż d... nie rośnie i tyle. I jedno i drugie to chemia, więc...


Moja koleżanka, po 8 mies bez spozywania pepsi i coli....schudła 8 kg emotka ja narazie jestem na owej "diecie" 3 tydz...zobaczymy emotka



Ja nie piję tych napoi w ogóle i zamiast chudnąć-tyję... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915920 Napisano: 11.09.2014 14:46:16 w Rossmann
Zmienię temat na aktualne konkursy, w tym konkursie Eveline można kupić tylko maseczkę za 2,99zł? A jaki jest najtańszy produkt na SOXO i na autko? Co prawda nie mam prawka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915905 Napisano: 11.09.2014 14:30:07 w Rossmann
79magda napisał(a):

radosna napisał(a):

mia napisał(a):

A ja wysłałam jakieś bzdety dwa razy, tylko dlatego że moja mama to świństwo pije. Jednak ździebko przydrogie było w Rossmannie, to i na dwóch poprzestałam. emotka
Losowanie? Być może, ale teraz będą sobie musieli zadać trochę trudu i losować pulę z każdego dnia.
No chyba, że kompletnie oleją regulamin. emotka



Ja wysłałam 6 zgłoszeń, a to świństwo zostawiałam zawsze gdzieś po drodze. O ile Pepsi da się wypić, to Pepsi Light jest obrzydliwe!!! Aż mi trudno uwierzyć, że Twojej Mamie przechodzi to przez gardło emotka



Zwykła Pepsi jest właśnie obrzydliwie słodka, najlepsza jest Max, ewentualnie od biedy Light.

Podpisano: ta, co musi mieć Pepsi w lodówce zawsze, inaczej jest w stanie popylać po nią do nocnego emotka



Podaj adres, w razie mojej wygranej II stopnia. emotka emotka
ja jestem z tych co nie lubią, ale jak będzie to się opiję, a potem cierpię i narzekam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915898 Napisano: 11.09.2014 14:24:19 w Rossmann
agngrz napisał(a):

O tym nie pomyślałam... A nie podają?

Jorunn2010, nie musisz być niemła/y emotka Luźno sobie gadamy przecież.



Raczej nie podają, tylko alfabetycznie nazwiska zwycięzców, tak było przy konkursie z okularami Carrera, były 3 pary okularów dziennie, co więcej mieli informować do 3 dni od daty zgłoszenia... W związku z tym myślałam, że już po ptokach, choć napisałam całkiem dobrą psychodeliczną rymowankę o moich gadających na głowie włosach... emotka w dniu ogłoszenia wyników nie robiłam sobie wielkich nadziei, myślałam że już informowali i tylko przekleją nazwiska wybranych... czekała mnie miła niespodzianka. ;D

Dziewczyny, zwolnijcie trochę, bo przy każdym wejściu na to forum, gdy widzę że wątek "ROSSNET" jest na górze, mam szybsze bicie serca, że to "już", a jakiś czas temu pod "ROSSNET" był "Wyniki..." to już prawie palpitacji dostałam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

MaggieMousse

#5915383 Napisano: 10.09.2014 19:35:45 w Rossmann
Heh, ja teraz tak myślami przyciągam ten rowerek, że zaraz sprawdzę czy już go nie mam na parkingu. emotka A tak na poważnie to jeśli nie rowerek, to pliss... nie dawajcie tej pepsi! Okropna jest niestety... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0