Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#5954315 Napisano: 11.12.2014 14:22:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

constanza napisał(a):

Mam steamer emotka wreszcie jakaś większa nagroda emotka

po ile byla sokowirowka i multicooker?nie zdazylam zobaczyc ;(



I ja go mam emotka


Ale moja radość już minęła. Zerkam teraz na opinie o tym urządzeniu i sporo negatywów. Może trzeba było zbierać dalej te punkty, zabrakło mi 20 na sokowirówkę emotka
Najgorsze jest to, że czy wylicytowałam coś (tak jak teraz) czy nie (jak poprzednio) to i tak jestem nie do końca zadowolona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5954274 Napisano: 11.12.2014 14:06:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
bloblebla2 napisał(a):

constanza napisał(a):

Mam steamer emotka wreszcie jakaś większa nagroda emotka

po ile byla sokowirowka i multicooker?nie zdazylam zobaczyc ;(

po ile punktów były steamery??


850 pkt. teraz to nie wiem czy dobrze zrobiłam. Może trzeba było zbierać na coś lepszego. Ale te aukcje u nich to takie emocje, ze czlowiek klika jak leci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5954265 Napisano: 11.12.2014 14:04:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam steamer emotka wreszcie jakaś większa nagroda emotka

po ile byla sokowirowka i multicooker?nie zdazylam zobaczyc ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5948529 Napisano: 27.11.2014 23:09:57 w SZUKAM....
wioleczka83 napisał(a):

mam nie typową sprawę ma ktoś może taką książkę Rafał Dmowski "Gaźniki motocyklowe" - nie mam jej nigdzie allegro, olx, empik, matras - nie wiem gdzie mogę jej jeszcze szukać


A musi byc wersja papierowa?jesli nie to ksiazka jest dostępna na ibuk.pl i mozna miec na komputerze.

Jesli papierowa to mozna wydrukowac bo widze, ze w formie pdf krąży po sieci za darmo. Chyba, ze musi byc koniecznie forma oryginalnej ksiazki to mozna popytać na forach typu lubimyczytac.pl czy biblionetka.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5948528 Napisano: 27.11.2014 23:06:08 w SZUKAM....
monikar napisał(a):

constanza napisał(a):

Czy ktos z Was rezerwowalam wizyte do lekarza przez strone znanylekarz.pl. Czy to jedt wiarygodne?zamowilam wizyte ma jutro w innym miescie i nie chcialabym jechac na darmo emotka w dodatku w rejestracji mowili, ze termin najbliższy za 2 tyg. Jakas dodatkowa pula godzin jest dla tych rezerwacji przez strone?ktos cos wie ? emotka



Ja rezerwowałam i nigdy nie było problemów. Może ktoś zrezygnował i zwolniło się miejsce?
Do mnie zazwyczaj oddzwaniali z przychodni aby potwierdzić wizytę emotka


Z tym zwolnionym miejscem to raczej nie bo godzina byla wolna juz wczoraj. A do przychodni dzwoniłam dzis. Ale jesli to wiarygodne miejsce to jestem troche spokojniejsza. Wizyta po poludniu wiec moze rano ktos zadzwoni. Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5948526 Napisano: 27.11.2014 22:50:12 w SZUKAM....
Czy ktos z Was rezerwowalam wizyte do lekarza przez strone znanylekarz.pl. Czy to jedt wiarygodne?zamowilam wizyte ma jutro w innym miescie i nie chcialabym jechac na darmo emotka w dodatku w rejestracji mowili, ze termin najbliższy za 2 tyg. Jakas dodatkowa pula godzin jest dla tych rezerwacji przez strone?ktos cos wie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5943979 Napisano: 17.11.2014 17:05:23 w Pomocy!!!!
Czy ktos z Was mial podcinane wedzidelko wargi górnej (Ew. dolnej)?
Mialam podciete to nad zebami ponad tydzien temu, szwy zdjęte w sobote. Wszystko bylo w porzadku ale od zdjeica szwow gdy np. robie dziubek albo sie szeroko usmiechem czuje lekki bol w tym miejscu jakby ciągnęła sie skora. Ciezko to opisac emotka chcialam zapytac tych co mieli taki zabieg czy po zdjeciu szwow odczuwali jakis dyskomfort w miejscu zabiegu?nie wiem czy to normalne. Lekarz bedzie za 2 tyg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5943195 Napisano: 14.11.2014 19:35:30 w SZUKAM....
Dzieki wszystkim za wyjaśnienia dot. Rossmanna. Ide jutro na zakupy zrobic zapas lakierów do paznokci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5943169 Napisano: 14.11.2014 18:42:35 w SZUKAM....
Szukam informacji czy w promocji Rossmanna 1 plus 1 na kosmetyki do makijażu moge wziac 5 produktow i 5 grstisow?i czy musze mowic co kupuje a co chce gratis czy kasa to jakos przelicza sama?
A moze ma ktos regulamin?chetnie przeczytam bo ten ze strony ich nie dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5941019 Napisano: 07.11.2014 23:58:56 w SZUKAM....
turli napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam informacji co to za gazeta - widzialam dzis reklame , jzu chyba swiateczne wydanie. Gratis mialabyc wielka ksiazka kucharska az 180 stron za 2,40. Ale nie zdążyłam zobaczyc tytułu emotka :(


Może Świat Kobiet ?



Moze emotka cena sie zgadza tylko nie widze w internecie grudniowej okładki. Przejrzalam juz kioski internetowe i jedynki gazet ale tej nie znalazlam wiec byc moze nie dodali jeszcze emotka zapytam jutro w kiosku o ten swiat kobiety emotka dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5941007 Napisano: 07.11.2014 23:40:09 w SZUKAM....
joan napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam informacji co to za gazeta - widzialam dzis reklame , jzu chyba swiateczne wydanie. Gratis mialabyc wielka ksiazka kucharska az 180 stron za 2,40. Ale nie zdążyłam zobaczyc tytułu emotka :(


To chyba "Dobre rady" emotka


Niestety nie emotka zerknelam na facebooku na najnowsza okładkę i to nie to emotka
Szukam dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5940996 Napisano: 07.11.2014 23:31:11 w SZUKAM....
Szukam informacji co to za gazeta - widzialam dzis reklame , jzu chyba swiateczne wydanie. Gratis mialabyc wielka ksiazka kucharska az 180 stron za 2,40. Ale nie zdążyłam zobaczyc tytułu emotka :( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5940287 Napisano: 06.11.2014 16:40:50 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze rząd chce pomoc w spłacie kredytu tym co wzięli go we frankach. Ja wzielam w złotówkach i mi jakos nikt nie pomagał, gdy ja zaciskalam pasa aby na ratę starczyło a ci od franków wyjeżdżali na wakacje bo takie niskie raty mieli. Byla informacja o ryzyku podana do podpisania?była wiec albo pomagamy wszystkim albo nikomu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5939017 Napisano: 03.11.2014 21:40:00 w Wkurza mnie...
facebbok mnie wkurza - już się naprawił i nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5938992 Napisano: 03.11.2014 20:56:42 w SZUKAM....
Czy któreś z dzieci forumowiczów ma taka mala zabawkowa perkusję (sa na allegro po 50-60 zl) np. http://allegro.pl...and-i4726639788.html czy to jest w miare wytrzymałe i choc troche zbliżone do normalnych perkusji? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5936053 Napisano: 27.10.2014 23:07:00 w SZUKAM....
Ma ktos przecieki odnosnie przeceny -50% na zabawki w ktoryms markecie?tak jak w zeszlym roku noc zabawek w Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5935984 Napisano: 27.10.2014 19:53:08 w Pomocy!!!!
Ja tez znam znaczenie slowa opcjonalnie ale jak rozumiecie taki zapis. Przemiot jest w zestawie z częścią A. Opcjonalnie czesci B i C. Ja mam wybor czy sklep dołącza je jak leci? Zależało mi na czesci A dostalam B i tak sie zastanawiam czy ja zle odczytałam czy sklep mi wcisnal cos innego niz chcialam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5934257 Napisano: 22.10.2014 21:06:49 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

constanza napisał(a):

kalinea napisał(a):

Dziewczyny czy któraś z Was używała termoloków?


Ja mam termoloki babyliss. używałam kiedys dosc intensywnie i dlugo, teraz mniej bo brakuje mi czasu na wszystko. Ale moge pomoc, tylko o co chodzi? emotka



Chodzi mi o efekt-jak długo się utrzymuje?
Na ten moment używam lokówki, włosy owszem ładnie się kręcą ale po godzinie śladu po lokach nie widać. Zastanawiam się cz termoloki nie byłyby trwalsze?

Ewentualnie może któraś mogłaby polecić na prawdę dobrą lokówkę?


Oj mi na lodowce tez bardzo krótko sie trzymały, mam grube ciezkie wlosy. Po termolokach trwałość duzo wieksza, choc oczywiscie po calym dniu loki sa mniejsze ale wlosy nadal wygladaja fajnie emotka duzo zalezy tez pewnie od firmy. Babyliss polecam goraco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5934251 Napisano: 22.10.2014 20:55:23 w Pomocy!!!!
kalinea napisał(a):

Od kilku dni gdy kładę się spać mam straszne zawroty głowy. Co zastanawiające pojawiają się one tylko gdy położę sie na prawy bok. Gdy kładę się na plecy lub lewy bok zawroty natychmiast mijają. Uczucie jest dość nieprzyjemne, świat strasznie wiruje...Wizytę u rodzinnego mam dopiero za tydzień a troszkę się martwię. Może ktoś miał podobne objawy i podpowie co to może być? Błędnik?


Radziłabym pojechac na SOR. Glowa to nie żarty. Zaraz napisze pw ze szczegółami bo w tym tygodniu mialam z siostra identyczna sytuacje. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5932348 Napisano: 17.10.2014 19:45:48 w SZUKAM....
izak1000 napisał(a):

joan napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam kogos kto powie mi jak sie zglosic by zostac członkiem komisji wyborczej?czytam i jakos nie ogarniam. Gdzie mam napisac by przyjeli moje zgłoszenie?chodzi mi konkretnie o Warszawę jesli to ma znaczenie emotka


U mnie w okolicy jest sporo ogłoszeń dot. naboru, warto więc jutro iść na spacer, może na coś natrafisz emotka Ogłoszenia powinnaś też znaleźć np. w Urzędzie Pracy.


już za późno...z tego co wiem, to teraz odbywają się szkolenia członków Komisji.. emotka


Gdzieś czytalam, ze zgłoszenia do dzisiaj. Chcialam wyslac młodsze rodzeństwo emotka kurcze no. Wyświetl w wątku >>
0 0