Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika constanza

constanza

#5975628 Napisano: 04.02.2015 10:08:10 w Oddam za darmo
jomajd86 napisał(a):

oddam kod na nivea i kod na need for speed i real racing 2

Chetnie przygarnę kod nivea emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5974067 Napisano: 31.01.2015 16:43:46 w SZUKAM....
W jakich proporcjach zmieszać wode z soda oczyszczona zeby zrobic sobie taka plukanke na bolące gardlo? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5973085 Napisano: 29.01.2015 12:43:07 w Pomocy!!!!
Włączę sie do tej dyskusji o podarku z pytaniem emotka  czy te inny przychody trzeba wpisywać nawet jesli jest to kwota 20 czy 50 zl?
a jesli sprzedaje cos używanego na allegro albo cos co kupilam i sprzedaje nowe to pewnie tez powinnam wpisac do tych innych przychodów?? Nie znosze tych podatkowych zagadnień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5972181 Napisano: 27.01.2015 12:53:22 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

constanza napisał(a):Wkurza mnie konkurs Prince Polo - w który temat nie wejdę to widzę PP, selfie, akceptacja zdjęcia emotka  
Tak jak innych wkurzał konkurs z bombonierkami RMF emotka  

W ogóle zastanawia mnie fenomen tego konkursu z wafelkami emotka

w sumie to wafelki mam gdzieś, ale żeby wygrać nagrodę główną 6000zł na wycieczkę, to najpierw trzeba wygrać wafelki PP emotka

Niby tak ale czy szanse sa az tak duze zeby cale forum sie fotografowało z Prince Polo? emotka  w dodatku biuro podrozy takie lokalne, z mala gwarancja finansowana - wiem, wybrzydzam emotka  trzymam kciuki by wycieczki trafiły w wasze rece emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5972174 Napisano: 27.01.2015 12:31:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie konkurs Prince Polo - w który temat nie wejdę to widzę PP, selfie, akceptacja zdjęcia emotka  
Tak jak innych wkurzał konkurs z bombonierkami RMF emotka  

W ogóle zastanawia mnie fenomen tego konkursu z wafelkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5969992 Napisano: 21.01.2015 12:59:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziewczyny, czy warto jechać do centrum handlowego Ptak pod Łodzią?Potrzebuję eleganckiej sukienki ale z rękawkiem ( w sklepach wszystko dla nastolatek bez ramiaczek). Nie mam juz pomysłu gdzie szukać emotka  W internecie owszem ale jesli sukienka ma rękawek to jest zwykła, prosta bez ozdób. Pomyślałam, żeby jechać do tego Ptaka ale podróż trochę problematyczna i nie wiem czy warto bo nie interesują mnie "chińskie szmatki". Czy tam w ogóle można kupić coś w detalu?czy głównie hurt? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5969937 Napisano: 21.01.2015 11:23:32 w SZUKAM....
Czy ktoś był w kinie na filmie Wkręceni 2 i może powiedzieć czy jest w miare znośny?Czytam opinie w necie ale podejrzanie dużo pozytywnych jak na polską produkcję. W ogóle może ktoś poleci na co warto się wybrać w tym tygodniu do kina? Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5969617 Napisano: 20.01.2015 13:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

constanza napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):dede napisał(a):Jak zwykle kiedy jest dużo nagród emotka  Wysłałam im na razie dane o których mowa na liście laureatów, ale w regulaminie to i o PESELu mowa jest, zobaczymy, jakby coś to pewnie się odezwą jeszcze. Dzięki za info emotka

Pisali w komentarzach, żeby odesłać dane z regulaminu, ktoś się pytał po co im PESEL i numer dowodu itd, ale nie odpowiedzieli emotka

O masz, to teraz komentarze trzeba czytac wszystkie zeby spełnić wymogi i nagordę dostać?ja wyslalam tylko dane, o które prosili w PDF-ie.  I niech tylko spróbują mi za to nagorde odebrać emotka  

Nie trzeba, ale wolno emotka Informacje były sprzeczne, więc ja byłam ciekawa. Regulamin jest dla mnie bardziej wiążący, stąd miałam wątpliwości emotka

Chodzilo mi o postawę intercity, ze daja sprzeczne informacje i w komentarzach daja instrukcje postępowania w wypadku wygranej. Dla mnie tez regulamin jest ważniejszy ale sami go "złamali" wiec moze poproszą o dostanie brakujących danych emotka   taka mam nadzieje, bo nie chce stracic nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5969596 Napisano: 20.01.2015 12:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

dede napisał(a):

Jak zwykle kiedy jest dużo nagród emotka  Wysłałam im na razie dane o których mowa na liście laureatów, ale w regulaminie to i o PESELu mowa jest, zobaczymy, jakby coś to pewnie się odezwą jeszcze. Dzięki za info emotka

Pisali w komentarzach, żeby odesłać dane z regulaminu, ktoś się pytał po co im PESEL i numer dowodu itd, ale nie odpowiedzieli emotka

O masz, to teraz komentarze trzeba czytac wszystkie zeby spełnić wymogi i nagordę dostać?ja wyslalam tylko dane, o które prosili w PDF-ie.  I niech tylko spróbują mi za to nagorde odebrać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5967651 Napisano: 15.01.2015 13:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

A jak Wam pachną świeczki do testowania z Biedronki? bo mi wcaleemotka

mi tez w ogóle. Dopiero jak otworzyłam okno żeby przewietrzyć w domu i powiało trochę powietrza na płomień to zaczęło minimalnie pachnieć ale to wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5967635 Napisano: 15.01.2015 13:39:24 w Wkurza mnie...
A ja rozumiem i popieram posty eveliina. Bo wiadomo, że nikt frankowym kredytobiorcom nie pomoże ale wszędzie się o nich trąbi, że biedni bo raty wysokie że nie dadzą rady, itd. Ci którzy wzięli kredyty w pln są w takiej samej sytuacji i chodzi o tę różnicę, że jednym się współczuje i chce pomagać a drugich ma się gdzieś. 
Swego czasu był w mediach i w społeczeństwie taki obraz, że ci co mają kredyt w pln to biedni naiwniacy. Frankowcy chodzili z głową podniesioną wysoko jaki to oni interes życia nie zrobili. Nie chcę absolutnie nikogo urazić nie każdy taki był i jest. Wystarczyło jednak odwiedzić nowe osiedle w dużym mieście by zobaczyć ten podział ludzi ze względu na walutę kredytu. Przykre ale prawdziwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5967016 Napisano: 14.01.2015 14:04:19 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

Albo powiedział "tym sprzętem proszę mojego dziecka nie badać , nie wkładać go do inkubatora z serduszkiem, nie ratować mu życia aparaturą dla wcześniaków, bo nie podoba mi się jak Owsiak rozporządza kasą z fundacji więc bojkotuje wszystko co z nim związane "

juz jest taka akcja w intenecie aby każdy bojkotujący nosił przy sobie takie oświadczenie https://fbcdn-sph...f7ee836185ea9b644e 
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5966996 Napisano: 14.01.2015 13:40:38 w SZUKAM....
barszcz napisał(a):

Constanza,ja już tyle sie nawyzywałam na ten sprzęt,że rodzina nie chce nawet słyszeć o Ipadzie,stąd moja chęc zmiany na tablet.Straciłam serce do tej marki:-(

Wyobrażam sobie. Gdybym straciła wszystko to też bym pewnie tak myślała. Aż sama teraz mam stracha, myślałam że oni są w stanie odzyskać wszystko. Muszę zrobić kopię zapasową i chmurę uruchomić - zawsze sobie obiecuje i ciągle brakuje czasu. Trzymam kciuki za nowy super fajny tablet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5966987 Napisano: 14.01.2015 13:30:42 w SZUKAM....
barszcz napisał(a):

Kochani szukam podpowiedzi w kwesti zakupu tableta. Mam Ipada,ale odkąd po trybie awaryjnym straciłam wszystkie dane i musieli wgrać mi nowy system, sprzęt strasznie muli,zdjęcia są marnej jakości i ciągle sie zacina.Pewnie nowy system nie daje rady na starym sprzęcie.Niestety firma blokuje powrót do starego system:-( Internet chodzi masakrycznie wolno.Tracę tylko nerwy.Może poradzicie coś w kwestii tabletu-jaka marka?

Ja bym poleciła kolejnego iPada. Bardzo ciężko jest się przestawić z iOs-a na Androida. Ja próbowałam i wróciłam do iPada. Lepszy tablet kosztuje mniej więcej tyle samo bez względu na markę. A te tanie nie dość, że z Androidem to w porównaniu do iPadów chodzą właśnie tak jak by się zacinały, muliły, itd. Ja się nie mogłam przekonać do innego tabletu choć próbowałam. Ale może ktoś coś poleci - też chętnie się dowiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5966015 Napisano: 12.01.2015 22:32:39 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

od której do której są do wygrania czekoladki na RMFFM ??

Godzin konkretnych nie ma, byly po 8, potem jakos 11-12, pozniej przed 18-ta. Podaje takie orientacyjnie godziny. Jutro jesli beda to pewnie w innych porach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5965620 Napisano: 12.01.2015 11:34:31 w SZUKAM....
Czy te bombonierki RMF rozdaje kilka razy w ciagu dnia?jakis regulamin gdzies jest?bo nie widze na stronie:( Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5964420 Napisano: 08.01.2015 17:48:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
ja też czekam - na steamer ale protokół  wysłałam dopiero 17 grudnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5964124 Napisano: 07.01.2015 21:57:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
Zalezy jak liczą dni robocze. Cos mi sie wydaje, ze trzeba bedzie poczekac jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5963895 Napisano: 07.01.2015 13:57:20 w Allegro.pl - bez linków
Potrzebuję Waszej pomocy. Chciałam sprzedać nową nagrodę na allegro ale leżała w szafie już trochę i gwarancja się skończyła. 
I zastanawiam się jak to jest ze zwrotem. Czy kupujący ma prawo zwrotu takiej rzeczy jeśli coś nie będzie działać?
czy na jego pytanie o gwarancję powinnam mu dać kilka dni by sprawdził i ewentualnie odesłał mi z powrotem ta rzecz gdyby coś było nie tak?
Boję się trochę, że ktoś może mi np podmienić którąś część tej rzeczy (np. kabel) na swoją co nie działała i mi wmówić, że sprzęt się nie nadaje do niczego. Wiem, wiem przewrażliwiona jestem  emotka  ale zastanawiam się na jakiej zasadzie działają zwroty między osobami prywatnymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

constanza

#5960717 Napisano: 28.12.2014 15:34:07 w SZUKAM....
czy w konkursie Łowickiego z Bródka po zgloszeniu przez strone powinnam miec jakis komunikat lub maila?Bo mi sie tylko po kliknieciu wyslij pojawily nagrody i zadnego slowa o przyjeciu zgloszenia. Tak powinno byc? Wyświetl w wątku >>
0 0