Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jolajolanta

jolajolanta

#6302784 Napisano: 19.12.2016 21:21:14 w Wkurza mnie...
Inpost emotka Brak kuriera,brak avizo ...a cały czas jestem w domu, tylko wiadomość email ze paczka jest to odbioru w punkcie 30 km od mojego domuemotka Prawdopodobnie kremik dla dzieci Nivea do testów wart może 10-15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6295916 Napisano: 04.12.2016 23:06:59 w Wkurza mnie...
Ja sama! Ach!  Kupiłam baterie na konkurs w Biedronce...01.12 czyli dzień po zakończonej sprzedaży promocyjnej. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

jolajolanta

#6294816 Napisano: 02.12.2016 10:52:08 w PLAGIATY
Ciekawe czy są gdzieś jeszcze wyniki z tego konkursu Luksus w Biedronce... Bo w oczy rzucił mi się jeszcze nagrodzony tekst, zaczynający się od słowa " LUKSUS. (...)" a o ile pamiętam to początek zgłoszenia w tamtym konkursie. Może to przypadek ale.. . Trzymam kciuki za wsze reklamacje. Chociaż w sprawiedliwość nie wierzę już od 6 miesięcy, od czasu gdy w wypadku przez pijanego kretyna zginą mój brat, i jego 20 letni kolega. Sprawca żyje i nic mu nie zrobią bo ma przerwany kręgosłup i jeździ na wózku. A ja muszę patrzeć w oczy rocznemu synkowi brata, codziennie patrzeć na łzy rodziców i dziadków. Ach karniak mi się za ten wpis należy...ale emotka w sprawiedliwość nie wierzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6294669 Napisano: 01.12.2016 23:30:26 w PLAGIATY
Konkurs "Luksus..." w Biedronce w ubiegłym roku pamiętacie...? Ciekawe ile zgłoszeń sie pokrywa z tymi nagrodzonymi w Elseve ( ja znalazłam swoje z tamtego konkursu nagrodzone zegarkiem (szkoda, że sama nie chciałam iść na łatwiznę i wymyśliłam nowe "gorsze"...)) emotka Szkoda Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6291375 Napisano: 27.11.2016 09:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Mamcia napisał(a):

magalan83 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Loteria Herbapol trwa do dziś, dlaczego nie mogę wziąć udziału w konkursie? Specjalnie dziś kupiłam dwa soki  emotka

Na fb napisali że loteria już się zakończyła ale to niesprawiedliwe -w regulaminie jest napisane że do 26.11

No właśnie wg regulaminu, do dziś trwa konkurs. Dziś się kończy sprzedaż promocyjna.  emotka

Tez zostalam z sokiem i dzemem

To chamstwo, bo wczoraj o godz 12.36 otrzymałam na pocztę zaproszenie do wzięcia udziału w tej loterii. Wiem ze to reklama, ale mogli sobie już darować, skoro loteria się skończyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6289144 Napisano: 23.11.2016 18:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

mam problem z actimelem . podalam dane do rejestracji - mail potwierdzający nie przyszedł. Chcę się zalogować pokazuje, że taki mail nie figuruje w bazie a gdy chce się zarejestrować to mail jest już podany. Gdy chce odświeżyć hasło to mail nie istnieje. Czeski film, czy ktoś tak miał?

Mam to samo. Próbowałam 4 razy się rejestrować z różnych kont, różnej poczty i nic... olałam temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6288522 Napisano: 22.11.2016 16:49:13 w Wkurza mnie...

Wkurza mnie zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu...ach!!! emotka Konkurs który nosił nazwę +- "Zrób sobie selfie lub nakręć film ..." po zakończeniu zmienił nazwę... . Ktoś wykorzystał fakt, iż w regulaminie był zapis o robieniu zdjęcia, i popłynęli z fotami kotków, piesków, mrówek i krówek... 
A przecież Każde selfie to zdjęcie, ale nie każde zdjęcie to selfie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6288506 Napisano: 22.11.2016 16:20:40 w Czy informują/ informowali?
Babyboom test Dove...było 300 zestawów i nikt z forum nie wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6287392 Napisano: 20.11.2016 16:05:09 w Pomocy!!!!
Mam blokadę w poczcie Interia i Onet. Tzn nie dochodzą mi wiadomości z linkami aktywującymi np konto z Actimel . Jakieś pomysły co można zrobić??? Z góry dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6287147 Napisano: 19.11.2016 19:20:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolajolanta napisał(a):

kokoszka napisał(a):

Czy po wypełnieniu formularza zarejestrowania Actimel długo się czeka na link aktywacyjny? po upływie 5 godz.nadal nie ma ?

Ja czekam od wczoraj od godz ok .21.00 i nadal konto mam nieaktywne...

I jeszcze żeby było ciekawiej to przed chwilą przy PONOWNEJ  próbie rejestracji wyświetla mi się info: ten mail jest już zajęty...
przy próbie logowanie :
Nie ma jeszcze konta dla tego adresu email. Zarejestruj się.
PARANOJAemotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6287145 Napisano: 19.11.2016 19:13:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokoszka napisał(a):

Czy po wypełnieniu formularza zarejestrowania Actimel długo się czeka na link aktywacyjny? po upływie 5 godz.nadal nie ma ?

Ja czekam od wczoraj od godz ok .21.00 i nadal konto mam nieaktywne... Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6285554 Napisano: 16.11.2016 22:34:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj i u mnie nic ... nic,nic,nic...PUsTO, Cicho . Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6279447 Napisano: 03.11.2016 22:53:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ach jedno wielkie 0 i to już od dawna NIC!!!

paczka sprzątaczka 0/12
glade 0/3
mentos 0/15
cocacola w Biedronce 0/16
winiary w biedronce 0/8
kinder bueno 0/12
herbapol 0/3
itp
i...... Lubella 1ścierka /3
Tak bardzo lubię loterie... tylko Loterie nie lubią mnie emotka Wiem że jeszcze część z tych loterii trwa ale i tak czuję że ostateczny bilans wyjdzie na 0  + ścierka na otarcie łez emotka
Tak bardzo chciałabym choć raz w życiu wygrać coś bez godzinami wymyślanych wierszyków, obszernych historii i bez odrobiny kreatywności.. której też ostatnio mi brakuje.

Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6152630 Napisano: 30.01.2016 20:43:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W styczniu nic się nie udało!
Brak mi weny= nagrod mało!!!!
Pusto, zimno, ciemno wszędzie
Niechaj luty lepszy będzie!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

jolajolanta

#6104759 Napisano: 02.11.2015 09:15:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
michałek13 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Kurde ludzie! Weźcie się w garść albo zajmijcie się swoimi zgłoszeniami, które wygrywały! To nie Wam ma się podobać zgłoszenie, które wygrało tylko komisji danego konkursu. Zauważyłam, że ostatnio na tym forum każdy wygrany tekst albo zdjęcie, jest dokładnie analizowane i oczywiście przez niektórych strasznie krytykowane! Nie wygraliście w danym konkursie?! I co z tego?! To nie koniec świata i konkursów! Będą następne i to w nich dajcie z siebie 100% energii, która byście wykorzystali na krytykę. Ja również nie wygrywam wielu konkursów, chociaż tworze całkiem niezłe teksty, ale widocznie komisja uznała inne za lepsze. Mam to w d**** i łapie kolejne konkursy emotka Wam też tak radzę.

Zgadzam się w pełni - my możemy sobie wymyślać, cudować, rymować itd. a i tak wszystko zależy od gustu osoby, która to czyta i ostatecznie ocenia. Fajne  - nie fajne... trzeba pogratulować i tyle ! Może kiedyś przyjdzie czas na nas...

Lubię to Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6082332 Napisano: 27.09.2015 13:18:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6081974 Napisano: 26.09.2015 15:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

To w formularzu od Biedronkowego Wedla było napisane "nr paragonu "czy "nr systemowy"?

W formularzu numer paragonu, ale w regulaminie było dokładnie rozpisane, że ma to być numer systemowy, znajdujący się w prawym, dolnym rogu.

To dobrze, bo z powodu awarii laptopa nie mam pdf i nie czytałam regulaminu. Przyznaje się bez bicia i otwarcie Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6081961 Napisano: 26.09.2015 15:24:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To w formularzu od Biedronkowego Wedla było napisane "nr paragonu "czy "nr systemowy"? Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6081649 Napisano: 25.09.2015 21:12:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic  nie wygrałam a w dodatku zawaliłam konkurs Wedla w Biedronce. Sama sobie szanse odebrałam!!! A taki przyjemny tekście mi się ułożył Wyświetl w wątku >>
0 0