Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jolajolanta

jolajolanta

#6345267 Napisano: 11.04.2017 22:29:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie pustki emotka w tym tygodniu Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6339433 Napisano: 29.03.2017 00:14:43 w Oddam za darmo
andziulka21 napisał(a):

Oddam kupony Zalando emotka
20% rabatu przy zakupach za 200zł

mi też 2 zostały więc jakby coś to zapraszam na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

jolajolanta

#6337717 Napisano: 24.03.2017 13:20:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i u mnie pusto,deszczowo i...smutno Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6336276 Napisano: 21.03.2017 22:53:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jogobella do tej pory 4/4 a dziś 0/3 emotka Konkurencja nie śpi emotka Dobrze że to już ostatni etap bo już na te jogurty patrzeć nie mogę!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6334473 Napisano: 17.03.2017 13:21:05 w dzis mam urodzinki
ewikewikk napisał(a):

Dziś świętuje jolajolanta emotka
sądząc po wczorajszym wpisie emotka

O tak...28 latek minęło jak jeden dzień.... Dziękuję emotka za pamięć emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

jolajolanta

#6334192 Napisano: 16.03.2017 21:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalinea napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy jak mam taki ekran w Zalando, tzn., że się dostałem? Maila nie mam, ale przy Monte (do którego się nie dostałem mam wyraźne info o tym, że nie.) ? Od niedawna w trnd jestem więc nie wiem  emotka



Obstawiam, że niestety nie

Też tak mam i parę minut temu miałam tak przy Monte i się zmieniło na Gratulacje!Zobaczymy co z Zalando...

Wydaje mi się, że taki komunikat na stronie TRND oznacza, iż zgłoszenie jest" w trakcie weryfikacji/oceny"... Miałam tak przy Kaszce Smakija do której testowania się załapałm. Sama też mam taki komunikat na Zalando. Natomiast przy Monte wyraźna informacja, że mnie nie chcieli emotka

też tak mam z Zalando, ale dostałam już maila, że się nie dostałam

Jutro mam urodziny...Taki Zalando byłby fajnym prezentem emotka Nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6334178 Napisano: 16.03.2017 21:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

kalinea napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy jak mam taki ekran w Zalando, tzn., że się dostałem? Maila nie mam, ale przy Monte (do którego się nie dostałem mam wyraźne info o tym, że nie.) ? Od niedawna w trnd jestem więc nie wiem  emotka



Obstawiam, że niestety nie

Też tak mam i parę minut temu miałam tak przy Monte i się zmieniło na Gratulacje!Zobaczymy co z Zalando...

Wydaje mi się, że taki komunikat na stronie TRND oznacza, iż zgłoszenie jest" w trakcie weryfikacji/oceny"... Miałam tak przy Kaszce Smakija do której testowania się załapałm. Sama też mam taki komunikat na Zalando. Natomiast przy Monte wyraźna informacja, że mnie nie chcieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6333940 Napisano: 16.03.2017 14:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

TESTOWANIE DOVE Z BABYBOOM ... 
 Jeśli ktoś tak jak ja czeka na przesyłkę oto ich odpowiedz.Dzień dobry, 
w końcu wiemy, co się dzieje i dlaczego przesyłka jeszcze do Ciebie nie dotarła. Zawiodła technika, dzisiaj zostanie wysłany ponownie mailing z prośbą o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w teście. Zajrzyj proszę koniecznie do poczty wieczorem i potwierdź do dnia 20.3.17. Wszystkie osoby, które potwierdzą gotowość do tej daty w ciągu 2 tygodni otrzymają produkt. Bardzo przepraszamy za sytuację, tu niestety siła wyższa zadziałała, ale działamy :)

O Ja też przed chwilą do nich pisała w tej sprawie emotka Dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6332911 Napisano: 14.03.2017 16:56:32 w Informują
Jest @ od Jogobelki emotka Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

jolajolanta

#6332411 Napisano: 13.03.2017 17:36:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlaczego z czystej loterii ponad 50% zgłoszeń jest z ubiegłego roku???  Przecież one są nie aktualne i nie powinny brać udziału w loterii, a tym bardziej zostawać nagradzane emotka Może mnie ktoś oświecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

jolajolanta

#6330470 Napisano: 08.03.2017 14:16:32 w Wkurza mnie...
scrabble napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

pantera napisał(a):

że nagroda w konkursie przyszła  3 czy 4 miesiące po upływie terminu. Miesiąc po było oświadczenie, że przepraszają, że dodadzą produkt BIC w ramach przeprosin potem 2 miesiące ciszy. Dodatkowego produktu oczywiście nie ma, a w środku paczki protokół odbioru nagrody z taką karteczką... 

Nie zależało mi specjalnie na książce za szaloną kwotę 35 zł, celowałam w inne nagrody, ale uważam, że to kpina...


Kto taki pomysłowy? Przeagencja? emotka

Tak emotka  Najlepsza jest nagroda! Miała być książka o fotografii a tu: Jak robić Selfi i dzióbki Smartfonem

Ale karteczka jest zielona to kolor nadziei... Więc miejcie nadzieje ze nagroda dodatkowa dojdzie, a oni maja nadzieje ze ktoś protokół im odeśle... Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6330037 Napisano: 07.03.2017 23:14:38 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

cb656 napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

cb656 napisał(a):

No i żeby nie było zbyt pięknie, wkurzył mnie dziś kurier DPD emotka   Miał powód skórkowany, by uciekać emotka emotka Karton rozerwany, w środku zawartość przetrzebiona, wrrrrr...

też otwarta-przecięta mocna taśma pakowa i karton zgnieciony w taki sposób że widać że ktoś tam czegoś szukał !!! Po ostatniej akcji z kradzieżą przesyłki i fałszywym pokwitowaniem odbioru jestem uczulana na DPD.

Zabawne, że kiedy dysponowałem wysyłkę nagród do pracy, na inny adres, wszyscy kurierzy do rany przyłóż! Tylko "mój osobisty" lokalny jakiś kosmita niepoważny emotka emotka

U mnie odrobinę delikatniej. Przerwane taśmy i jeden bok częściowo wgięty do środka. Nie robiłam foto bo w środku była paczka z Mlekowity nie tknięta. Ale to nie zmienia faktu iż kurier DPD 5 stycznia ukradł mi przesyłkę podrabiając podpis!!! I dalej żyłabym świadomością, że to portal dla młodych mam ma opóźnienia w wysyłce nagrody, gdyby nie kontakt z redakcją i dostarczone mi skany potwierdzenia odbioru.
Mam nadzieję, że Tobie nic nie zginęło ...
Takie duże bezrobocie a tu DPD złodziei i oszustów zatrudnia!!!

Ja czekam na bony z Kauflanda od Listopada emotka Oczywiście woziło DPD emotka DO orgaznizatorów dzwonię co dwa tygodnie-cały czas czekają na wyjaśnienie od firmy kurierskiej-DPD.Ostatnio wygrany bon ze Smolara z Red Bulla też nie dojachał....oczywiście DPD...

Ku pokrzepienu serc!!! Dziś zadzwonili do mnie z reklamacji DPD. Okazało się, ze moja ukradziona paczka znalazła... się w punkcie odbioru przesyłek. Kurier podrobił podpisy na pokwitowanu odbioru, nie zostawił awiza ani żadnej informacji -a druga mądra osoba przyjełą mu tą paczkę w punkcie. Ponad 2 miesiące leżała 8km od mojego domu, a ja o tym nic nie wiedziałam. Na reklamacji przesłli mi skan potwierdzający odbiór, dobrze że kurier który już nie pracuje przyznał się gdzie zostawił moją paczuszkę. W czwartek po nią podjadę...mam nadzieję że coś z niej zostało... Ale i tak swojego stosunku do DPD nie zmienię!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6329572 Napisano: 06.03.2017 23:20:55 w Wkurza mnie...
A może to ten sam kurier? Jak mieszkasz w okolicach Lublina emotka Złożyłam pisemną reklamację, a znajomy od środka ma się temu przyjrzeć bo ma jakieś wtyki w biurze DPD. Niesmak jednak pozostanie na długo!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6329569 Napisano: 06.03.2017 23:17:18 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

cb656 napisał(a):

No i żeby nie było zbyt pięknie, wkurzył mnie dziś kurier DPD emotka   Miał powód skórkowany, by uciekać emotka emotka Karton rozerwany, w środku zawartość przetrzebiona, wrrrrr...

też otwarta-przecięta mocna taśma pakowa i karton zgnieciony w taki sposób że widać że ktoś tam czegoś szukał !!! Po ostatniej akcji z kradzieżą przesyłki i fałszywym pokwitowaniem odbioru jestem uczulana na DPD.

Zabawne, że kiedy dysponowałem wysyłkę nagród do pracy, na inny adres, wszyscy kurierzy do rany przyłóż! Tylko "mój osobisty" lokalny jakiś kosmita niepoważny emotka emotka

U mnie odrobinę delikatniej. Przerwane taśmy i jeden bok częściowo wgięty do środka. Nie robiłam foto bo w środku była paczka z Mlekowity nie tknięta. Ale to nie zmienia faktu iż kurier DPD 5 stycznia ukradł mi przesyłkę podrabiając podpis!!! I dalej żyłabym świadomością, że to portal dla młodych mam ma opóźnienia w wysyłce nagrody, gdyby nie kontakt z redakcją i dostarczone mi skany potwierdzenia odbioru.
Mam nadzieję, że Tobie nic nie zginęło ...
Takie duże bezrobocie a tu DPD złodziei i oszustów zatrudnia!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6329534 Napisano: 06.03.2017 22:14:58 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

No i żeby nie było zbyt pięknie, wkurzył mnie dziś kurier DPD emotka
Właściwie "wkurzył" to nie jest właściwe słowo, oddające pełnię emocji, w jakie mnie wprowadził...
Dzwonek, otwieram, patrzę: paczka. Czekam, aż wyciągnie to swoje ustrojstwo do pokwitowania odbioru, a ten zniecierpliwiony "No niech pan bierze!" No to biorę paczkę (pewnie bidulek chciał mieć wolne ręce, myślę sobie, a ja tu stoję jak gapa), a tymczasem gostek wsiada do windy i chce odjeżdżać emotka Drę się za nim: "A pokwitowanie?!"
"Nie trzeba, to nie paczka pobraniowa!" zamyka drzwi i idjeżdża, zostawiając mnie z karpikiem na gębie.
Miał powód skórkowany, by uciekać emotka emotka Karton rozerwany, w środku zawartość przetrzebiona, wrrrrr...
Złożyłem skargę w DPD i poruszyłem też Nadawcę, ale nie liczę na uzupełnienie zawartości paczki. Kosmetyki poszły się... emotka piiii... emotka

Ej u mnie dziś podobna sytuacja. No by tylko paczka z Mlekowit,y ale też otwarta-przecięta mocna taśma pakowa i karton zgnieciony w taki sposób że widać że ktoś tam czegoś szukał !!! Po ostatniej akcji z kradzieżą przesyłki i fałszywym pokwitowaniem odbioru jestem uczulana na DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6329328 Napisano: 06.03.2017 15:25:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I u mnie pusto... i smutno. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6328561 Napisano: 03.03.2017 20:49:41 w PLAGIATY
kalafior napisał(a):

Tak z ciekawości oglądam zgłoszone zdjęcia z konkursu FB Lewiatana na kanapkę
Zgłoszenie:
https://www.faceb...p;type=3&theater

Internet:
http://www.pewnam...bna-jest-rutyna.html
http://stylowi.pl/6174157
http://sloik-pele...adanie-dwulatka.html

I morze innych stron z tym zdjęciem.

Przykra norma emotka Czy naprawdę tak trudno jest sprawdzić czy nagrodzone foto nie jest z internetu ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6328040 Napisano: 02.03.2017 21:05:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

rkvi napisał(a):

Haha i nawet ja poznałam emotka  

karolkas napisał(a):

monisss napisał(a):

nelunia napisał(a):

emotka  zauważyłam w galerii zdjęć dodanych wczoraj na Kinder Bueno co najmniej dwie znajome twarze tj. luko922 i moją emotka , ależ mi się trafiła konkurencja  emotka

wlasnie tak myslalam,ze to Luko emotka ja tez jestem i wiem,ze kilka forumowiczek tez emotka  

emotka i ja Luko poznałam

Ja również biorę udział emotka  widziałam nawet że ktoś z forum zwrócił uwagę na moje foto  emotka

Po Waszych wpisach z ciekawości zajrzałam na kilka stron galerii i serdecznie współczuję jurorom w wyborze, bo to będzie naprawdę trudne zadanie. emotka

A dlaczego Pani Karton nie bierze udziału w tym konkursie...? To byłaby dopiero konkurencja emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0