Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6151342 Napisano: 28.01.2016 09:43:22 w BelVita - konkurs śniadaniowy
@banka-manka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):


Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

emotka
Te opakowanie ciastek to jest wyciągnięte z tego dużego kartonowego emotka  Ta firma przebija wszystkie! U jednych cały karton, u drugich pojedyncze ciastka, ale które można kupić na sztuki, a tu firma tak dla siebie łapie, że karton rozrywa i wyciąga po jednym emotka  Dobrze, że jeszcze pojedynczych ciastek nie dzielili emotka
Pisz koniecznie reklamację. Zarówno co do zachowania jak i zawartości śniadania.
To jest kilka listków pekińskiej, pomidor i rzodkiewka??

Napisałam i wysłałam zdjęcie.
Szkoda tylko że jedna kromka razowego......
Pojechałam kupiłam bułeczki i śniadanko zjadłam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151326 Napisano: 28.01.2016 09:24:52 w BelVita - konkurs śniadaniowy

Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu??? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147856 Napisano: 20.01.2016 01:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkursowiczki pisałyście o tej loterii w samych negatywach.Z mojej strony to była zwykła ludzka ciekawość,czy faktycznie tak trudno trafić.Niestety trafiłam bon 100zł-on ogromnie by się Mi przydał-ale zawaliłam sprawę,za co uczciwie grających przepraszam.Napisałam o tym na forum,bo chciałam być uczciwa-ale tak zrobiłam i nic na to nie poradzę...emotka Wiele z Was Mnie przekleło w duchemotka ,ale mam nadzieję że wygracie w tej Loterii wiele cennych nagród emotka (ja się wycofałam,tym jednym zakręceniem-więc nie będzie już żadnych obaw,że nagroda komuś  przepadnie z mojej stronyemotka
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej konkursowo środy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147658 Napisano: 19.01.2016 18:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiajulia napisał(a):

arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......

joasiajulia napisał(a):

arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......

Kurcze Jacy wszyscy uczciwi dzisiaj.....żebym wiedziała że taka będzie odezwa,nic bym nie napisała,zapewne nie tylko Ja tak spróbowałam........ale niepotrzebnie o tym napisałam...... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147653 Napisano: 19.01.2016 18:31:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....

swoją drogą...ciekawe ile osób praktykuje takie zagrywki emotka

Chyba dla rozrywki, też sobie pokręcę emotka Dżizys, to się nie dzieje naprawdę emotka

Dżizys dlaczego????Nie rozumiem....Może Ciebie stać na kilka paragonów do tego konkursu-mnie nie-a nagrody super....Zapewne jest dużo osób takich jak ja którzy spróbowali...Może bramki otwierają się codziennie o tej samej porze.... i może jest teraz szansa na wygraną......
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147646 Napisano: 19.01.2016 18:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami....


Oszalałaś, kobieto? Być może tym samym straciłaś szansę na prawie 25.000 zł! Co zrobisz, jak na to fikcyjne zgłoszenie wylosują nagrodę główną? emotka

Po tylu negatywnych wpisach na temat tego konkursu,zastanawiałam się czy jest możliwośc wygrania,chodz jednej z tych nagród....okazuje się że można....Więc zakupię jutro produkty na konkurs i o tej samej porze spróbuje-może się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147634 Napisano: 19.01.2016 18:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak na chybił trafił wpisałam w nascafe byle jakie dane zakreciłam kubkiem i 100zł przepadło.......może w końcu zagrać w toemotka Zapisałam o której godzinie z minutami i sekundami.... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147098 Napisano: 18.01.2016 23:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

emotka Czy ktoś wygrał bon z Hallsów?
emotka Czy ktoś znalazł budzik pod wieczkiem Actimela?
emotka Czy ktokolwiek wygrał cokolwiek w zakręconym kubku Nescafe?

I czy ktoś znalazł kiedyś kwiat paproci? emotka  

Hallsy zero!
Actimel-dużo kupiłam i nic!
Nescafe-nawet nie próbuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6147065 Napisano: 18.01.2016 22:38:27 w Połączenia nieodebrane
604115664 14.51 niestety dopiero odczytałam telefon sie rozladowal... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6144325 Napisano: 13.01.2016 13:57:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benon69 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

Ja znalazłam Belriso w dawnym Realu, co to go przemianowali na B-cos tam... To może w Auchanach też będą, bo oni mają wspólne zaopatrzenie.
I o dziwo, porządnie opisane emotka



w tesco tez sa

w auchan też są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6144206 Napisano: 13.01.2016 10:49:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Napisałam do Berliso w sprawie konkursu i tak Mi odpiali emotka

Nie ma ograniczenia długości odpowiedzi Emotikon smile
Warunkiem odebrania nagrody jest posiadanie paragonów na zakup 4 produktów.
Wszystkie nie muszą być na jednym paragonie, mogą być na kilku Możesz
wziąć udział wiele razy, jednak wygrać można raz w całym konkursie emotka

emotka  czyli można by rzec, że zasad brak emotka  

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6144196 Napisano: 13.01.2016 10:43:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisałam do Berliso w sprawie konkursu i tak Mi odpiali emotka

Nie ma ograniczenia długości odpowiedzi Emotikon smile
Warunkiem odebrania nagrody jest posiadanie paragonów na zakup 4 produktów.
Wszystkie nie muszą być na jednym paragonie, mogą być na kilku Możesz
wziąć udział wiele razy, jednak wygrać można raz w całym konkursie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6143909 Napisano: 12.01.2016 16:34:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zakupiłam dzisiaj Belriso Hot 4 szt i mam nadzieję że w końcu uda się wygrać Mikrofalę emotka

W Auchan kupiłam po 1.69 za szt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6142955 Napisano: 10.01.2016 18:25:00 w Sport
giulietta napisał(a):

emotka emotka  będzie RIO i będą konkursy emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6142954 Napisano: 10.01.2016 18:23:37 w Sport
stamp2 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Nasi cudownie!!!Horror,Milik i jedziemy do Tokyo!!! emotka

emotka Milik?On nie gra w siatkówkeemotka

Milka,Milik,Mleko,Mika emotka i tokijska gra muzyka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6142923 Napisano: 10.01.2016 16:52:26 w Sport
Nasi cudownie!!!Horror,Milk i jedziemy do Tokyo!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6138802 Napisano: 30.12.2015 13:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

Dostałem smsa od smolara Nagroda dzienna w konkursie Carlsberg Mila tylko ja nie grałem w tym konkursie emotka

Super..Ja grałam i nic nie dostałam   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6138765 Napisano: 30.12.2015 12:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leman8 napisał(a):

czy rezerwowi laureaci loterii zimowy zjazd po nagrody Orlen otrzymali już nagrody ?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6137828 Napisano: 28.12.2015 18:32:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle rozwiązań,kilkaset kilometrów po paragony do sklepów przejechane.....
Ani jednej nagrody.......loterie,konkursy....facebook.....zero....emotka emotka emotka
Co zrobić żeby los się odmienił??????
W życiu nie przypuszczałam,że może być tak beznadziejnie!!!!!emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6137057 Napisano: 25.12.2015 23:02:09 w Paragony
MAm dwa paragony z Kauflanda i paragonik z Nescafe C4
Poszukuję paragonikuzC4 na Leszka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0