Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6155247 Napisano: 04.02.2016 16:15:59 w Połączenia nieodebrane
aniolka2310 napisał(a):

502091960 ? emotka

Do Mnie jak dzwonili to byla stokrotka Lech i Polo Lech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6155102 Napisano: 04.02.2016 13:21:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pawel91 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie auchan.
Wczoraj otrzymałem potwierdzenie na maila ... a dziś nie. 
Dostaliście dziś potwierdzenia (ja mam maila na onecie i gmailu) ?

Witam
Dostałam potwierdzenie o godzinie 13.15.Z  Auchan z konkursu z godziną 12.01 ???
Troszku długo szedł......zapewne znowu nic.... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

joasiajulia

#6153490 Napisano: 01.02.2016 23:01:32 w BelVita - konkurs śniadaniowy
violka88 napisał(a):

Na jakim dniu zakończyli powiadamianie laureatów??? emotka emotka

26 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6153261 Napisano: 01.02.2016 16:55:19 w Paragony
joasiajulia napisał(a):

Wygrałam aż,albo tylko rekawice z Berliso..cały czas walczę o mikrofalówkę,więc jak ktoś ma dwa paragony na Berliso-mikofalówki i ma chęć na rękawice proszę o wiadomość na priv emotka

Nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6153195 Napisano: 01.02.2016 14:56:39 w Paragony
Wygrałam aż,albo tylko rekawice z Berliso..cały czas walczę o mikrofalówkę,więc jak ktoś ma dwa paragony na Berliso-mikofalówki i ma chęć na rękawice proszę o wiadomość na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152950 Napisano: 01.02.2016 00:20:08 w Pomocy!!!!
joasiajulia napisał(a):

danaaa napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zakupiłam paragon na kaufland w grójcu a tam nie ma numeru systemowego tylko numer tranzakcji-co  robic??????????Nume rtranzakcji jest 7 cyfrowy tylko i pokazuje mi blad w smsie!!

Cytuje wpis defed z wątku Kaufland:

jeśli nr systemowy (transakcji) jest w takim formacie 7-888-999
należy go uzupełnić o zera
tj.007-0888-00999
i wpisać w sms bez myślników.

Dziękuję!!!!emotka Wysłano emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152947 Napisano: 01.02.2016 00:17:24 w Pomocy!!!!
danaaa napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zakupiłam paragon na kaufland w grójcu a tam nie ma numeru systemowego tylko numer tranzakcji-co  robic??????????Nume rtranzakcji jest 7 cyfrowy tylko i pokazuje mi blad w smsie!!

Cytuje wpis defed z wątku Kaufland:

jeśli nr systemowy (transakcji) jest w takim formacie 7-888-999
należy go uzupełnić o zera
tj.007-0888-00999
i wpisać w sms bez myślników.

Dziękuję!!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152940 Napisano: 01.02.2016 00:09:39 w Pomocy!!!!
Zakupiłam paragon na kaufland w grójcu a tam nie ma numeru systemowego tylko numer tranzakcji-co  robic??????????Nume rtranzakcji jest 7 cyfrowy tylko i pokazuje mi blad w smsie!! Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152870 Napisano: 31.01.2016 20:54:11 w BelVita - konkurs śniadaniowy
qst napisał(a):

a o śniadaniach informują na bieżąco czy po zakończeniu tygodnia? Jak po zakończeniu to w jaki dzień dostawaliście informacje o wygranej? Od razu w poniedziałek czy później?

Ja dostałam wiadomosc o wygranym śniadaniu z 3 etapu w poniedzialek,a o śniadaniówkach w każdy dzień roboczy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152868 Napisano: 31.01.2016 20:50:38 w BelVita - konkurs śniadaniowy
dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

A dzisiaj nie ma śniadań ?

20dni to wyglada jakby robocze

Od poniedziałku do piątku emotka przez 20 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6152351 Napisano: 29.01.2016 20:34:26 w Połączenia nieodebrane
537975211 ktoś zna oddzwonić nie można....połączenie o 18.07 Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151858 Napisano: 29.01.2016 09:34:36 w BelVita - konkurs śniadaniowy
joan napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

U Mnie dzisiaj orzechy i pestki słonecznika w musie jabłkowym


Pychotka! emotka

Sniadanko dzisiaj dla mamy -uwielbia jabłuszka i orzechy,ale zostawi je sobie na deser emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151857 Napisano: 29.01.2016 09:31:40 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

U Mnie dzisiaj orzechy i pestki słonecznika w musie jabłkowym

Ale chciałaś coś takiego? emotka W życiu bym się tym nie najadła. Dla mnie to deser...emotka

Ze Mną w sprawie śniadań nikt się nie kontaktował.
Napisałam wczoraj do Belvity,odpowiedzieli że śniadanie będzie bardziej pożywniejsze dzisiaj ,ale kto dowozi nie wiem dalej. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151851 Napisano: 29.01.2016 09:24:36 w BelVita - konkurs śniadaniowy
joasiajulia napisał(a):

U Mnie dzisiaj orzechy i pestki słonecznika w musie jabłkowym Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

joasiajulia

#6151714 Napisano: 28.01.2016 20:36:02 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Halszka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

lolka182 napisał(a):

@asante napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

Jak to powiesili na bramce? emotka  To śniadanie dla bezpańskich psów, to lepiej było położyć pod bramką, nie pomyślał kurier...

ja bym do nich zadzwoniła z pytaniem gdzie moje śniadanie, bo już po 12 emotka  to by się nauczyli, że na bramce się nie zostawia tylko dostarcza do domu.

Nie mogłam do nich zadzwonić,ponieważ nie mam pojęcia kto rozwozi.....Gdy by nie reklamówka od Belvity-to myślałabym że to jakiś żart,pomyłka..
Belvita od wysłanego e-maila o wygranej w poniedziałek,nie kontaktowała się ze mną,więc byłam zdziwiona że już jest śniadanko emotka

Zapewne ktoś w Twoim mieście lub okolicy tez wygrał wcześniej i Belvita tylko dodała zlecenie firmie od razu. Co nie usprawiedliwia brzydkiego zachowania firmy... Maja do. Ciebie wszystkie namiary .

Mieszkam na Wsi,ale 25 km i Warszawa,więc może dlatego tak szybko. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151697 Napisano: 28.01.2016 19:59:46 w BelVita - konkurs śniadaniowy
lolka182 napisał(a):

@asante napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

Jak to powiesili na bramce? emotka  To śniadanie dla bezpańskich psów, to lepiej było położyć pod bramką, nie pomyślał kurier...

ja bym do nich zadzwoniła z pytaniem gdzie moje śniadanie, bo już po 12 emotka  to by się nauczyli, że na bramce się nie zostawia tylko dostarcza do domu.

Nie mogłam do nich zadzwonić,ponieważ nie mam pojęcia kto rozwozi.....Gdy by nie reklamówka od Belvity-to myślałabym że to jakiś żart,pomyłka..
Belvita od wysłanego e-maila o wygranej w poniedziałek,nie kontaktowała się ze mną,więc byłam zdziwiona że już jest śniadanko emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151696 Napisano: 28.01.2016 19:55:46 w BelVita - konkurs śniadaniowy
@asante napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

Jak to powiesili na bramce? emotka  To śniadanie dla bezpańskich psów, to lepiej było położyć pod bramką, nie pomyślał kurier...

Kurier nie chciał nas budzić,więc powiesił na bramce,dobrze ze poszłam przewietrzyć drugi pokój,bo wisiało by do tej pory -ponieważ nie wiedziałam że już rozwożą,gdyż e-maila dostałam zaledwie 4 dni temu ....i nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6151346 Napisano: 28.01.2016 09:44:36 w BelVita - konkurs śniadaniowy
erychta00 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):


Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

emotka
Te opakowanie ciastek to jest wyciągnięte z tego dużego kartonowego emotka  Ta firma przebija wszystkie! U jednych cały karton, u drugich pojedyncze ciastka, ale które można kupić na sztuki, a tu firma tak dla siebie łapie, że karton rozrywa i wyciąga po jednym emotka  Dobrze, że jeszcze pojedynczych ciastek nie dzielili emotka
Pisz koniecznie reklamację. Zarówno co do zachowania jak i zawartości śniadania.
To jest kilka listków pekińskiej, pomidor i rzodkiewka??

Moja dzisiejsza kawa jest bardzie odżywcza i urozmaicona emotka  Dodałam do niej syropku orzechowego emotka

A czym jest ta kulka w lewej komorze u góry? 

Ta kuleczka to pasta rybna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0