Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6194699 Napisano: 10.05.2016 21:53:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
piłka z biedroneczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6193160 Napisano: 07.05.2016 20:45:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jasminum napisał(a):

Desperados mnie kompletnie olewa. Z 25 kodów zarejestrowałem i nic...

JA DOPIERO WYGRAŁAM 50 ZŁ Z DESPERADOSA JAK WYSŁALAM 69 KOD........... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6192747 Napisano: 06.05.2016 13:19:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pufa emotka i desperados 50zł emotka supppeeerrrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6192321 Napisano: 05.05.2016 17:28:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiajulia napisał(a):

Rower z Cono Sur -Carrefour emotka Superrrrrrrrremotka

W konkursie "Jedz i wygrywaj" uzyskałeś prawo do nagrody 3 stopnia - Słuchawki Jabra Classic.
cenzura dzień emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6192032 Napisano: 05.05.2016 09:17:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower z Cono Sur -Carrefour emotka Superrrrrrrrremotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6191824 Napisano: 04.05.2016 18:05:45 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Na początku miesiąca dostałam wiadomość że wygrałąm mikrofalówkę w konkursie belriso hot i do tej pory jej nie mam.....Już prawie dwa miesiące!!!!!!Jestem wściekła piszę kolejny raz i nie odpisują!!!!emotka emotka
Czy ktoś z was też tak ma??????

Prosimy o cierpliwość. Mikrofalówka zostanie do Pani wysłana niebawem-odpisali dwa dni po przesłaniu danych......czyli w połowie marca..... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6191822 Napisano: 04.05.2016 18:02:29 w Wkurza mnie...
Na początku miesiąca dostałam wiadomość że wygrałąm mikrofalówkę w konkursie belriso hot i do tej pory jej nie mam.....Już prawie dwa miesiące!!!!!!Jestem wściekła piszę kolejny raz i nie odpisują!!!!emotka emotka
Czy ktoś z was też tak ma?????? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190606 Napisano: 29.04.2016 20:12:37 w Wkurza mnie...
skowronek napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

skowronek napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

skowronek napisał(a):

W mojej PROMOCYJNEJ paczce Lay's nie ma kodu. Czy ktoś z Was tak miał i co z tym zrobić?
NA PEWNO nie ma kodu, sprawdzane przez kilka osób. I to mnie lekko wkurzyło emotka

Obróć paczkę na lewą stronę, tak jak np.bluzkę i idź pod światło. Na "szwie"powinien być kod - mały i biały. 

Ja wiem, że kod jest ledwo widoczny. Ale w mojej paczce na pewno nie ma kodu.
Napisałam do nich na football@lays.pl

Na jakich paczkach nie mialas kodu,na tych duzych,czy malych???

Na cztery małe paczki kupione w tym samym sklepie tylko w jednej nie było kodu.

tez do nich napisze,na trzy male paczki kupione zero kodu..... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190599 Napisano: 29.04.2016 20:00:34 w Wkurza mnie...
skowronek napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

skowronek napisał(a):

W mojej PROMOCYJNEJ paczce Lay's nie ma kodu. Czy ktoś z Was tak miał i co z tym zrobić?
NA PEWNO nie ma kodu, sprawdzane przez kilka osób. I to mnie lekko wkurzyło emotka

Obróć paczkę na lewą stronę, tak jak np.bluzkę i idź pod światło. Na "szwie"powinien być kod - mały i biały. 

Ja wiem, że kod jest ledwo widoczny. Ale w mojej paczce na pewno nie ma kodu.
Napisałam do nich na football@lays.pl

Na jakich paczkach nie mialas kodu,na tych duzych,czy malych??? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190332 Napisano: 29.04.2016 10:17:50 w Wkurza mnie...
Ferdia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

23MARCA BELRISO HOT NAPISAŁO ŻE JUŻ NIEDŁUGO WYŚLĄ MIKROFALE........emotka

też czekam, z ostatniego etapu... oni chyba sami składają te mikrofale.... emotka  

Całkiem mozliwe,poniewaz na moje e-maile nie odpisują,widać czasu nie mają...... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190269 Napisano: 28.04.2016 23:18:15 w Wkurza mnie...
23MARCA BELRISO HOT NAPISAŁO ŻE JUŻ NIEDŁUGO WYŚLĄ MIKROFALE........emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190253 Napisano: 28.04.2016 22:52:28 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

A ja bym chciała zgłosić reklamację, że u mnie nie ma takich sklepów jak ITM ( a reklama dudni i w tv i radio), Mila ( chyba,że milion mili ode mnie, 1 na całe miasto), Polo itd,a to w końcu Wawa...Na cudze paragony nie liczę, bo tylko moje własne działają...:-( Widzę,że dużo konkursów/loterii mają i cóż poradzić, nie jeżdżę przez całą Wawę albo pół województwa po to by zagrać...

emotka Jak bym o sobie czytała, tylko ja w dużo skromniejszym mieście mieszkam i też nie mam obok siebie absolutnie niczego. Czasami aż mi żal, bo konkursów zawsze sporo, a sklepów "konkursowych" u mnie całkiem brak. emotka

Jest jeden sklep Intermarche w woj.mazowieckim ale mam do niego około 38km(w jedną stronę i raz w miesiącu tylko jażdzę...obok siebie mam 3 kauflandy do budżetu,ale żeby do nich pojechać to pokonuję 120km.....
Polomarket zmienili na milę to mam do niej też 38km.......Carrefour i Leclerc 29km wprzeciwnym kierunku niż kaufland i intermarche emotka ,biedronka 10km...jedynie koło pracy mam auchan,PiP i Rossmann.......

Już są dwa ITM, w Błoniu i Radzyminie.

Dzięki nie wiedziałam....szkoda że tak dalekoooooo Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190249 Napisano: 28.04.2016 22:47:44 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

A ja bym chciała zgłosić reklamację, że u mnie nie ma takich sklepów jak ITM ( a reklama dudni i w tv i radio), Mila ( chyba,że milion mili ode mnie, 1 na całe miasto), Polo itd,a to w końcu Wawa...Na cudze paragony nie liczę, bo tylko moje własne działają...:-( Widzę,że dużo konkursów/loterii mają i cóż poradzić, nie jeżdżę przez całą Wawę albo pół województwa po to by zagrać...

emotka Jak bym o sobie czytała, tylko ja w dużo skromniejszym mieście mieszkam i też nie mam obok siebie absolutnie niczego. Czasami aż mi żal, bo konkursów zawsze sporo, a sklepów "konkursowych" u mnie całkiem brak. emotka

Jest jeden sklep Intermarche w woj.mazowieckim ale mam do niego około 38km(w jedną stronę i raz w miesiącu tylko jażdzę...obok siebie mam 3 kauflandy do budżetu,ale żeby do nich pojechać to pokonuję 120km.....
Polomarket zmienili na milę to mam do niej też 38km.......Carrefour i Leclerc 29km wprzeciwnym kierunku niż kaufland i intermarche emotka ,biedronka 10km...jedynie koło pracy mam auchan,PiP i Rossmann....... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190171 Napisano: 28.04.2016 20:29:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aleksiak napisał(a):

coca cola, prince polo, lays, ITM, Kaufland, nawet kampanie na streetcom= wieeeelka d..a  emotka

plus belvita,desperados,heineken emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190102 Napisano: 28.04.2016 18:00:14 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

A czy z tego konkursu:Konkurs "Wielka przejażdżka na moim ulubionym rowerze" Tesco, Carrefour, Makro, Intermarche, Selgros  informowali?

Też jestem bardzo Ciekawa emotka

Biorąc pod uwagę, że to Media Contact...nie wiem czy mamy na co czekać emotka

Przepraszam,ale dlaczego,coś z tą agencją jest nie tak???? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6190097 Napisano: 28.04.2016 17:53:07 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

A czy z tego konkursu:Konkurs "Wielka przejażdżka na moim ulubionym rowerze" Tesco, Carrefour, Makro, Intermarche, Selgros  informowali?

Też jestem bardzo Ciekawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6189599 Napisano: 27.04.2016 20:14:23 w Czy informują/ informowali?
aurorcia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wielka przejarzdzka na moim ulubionym rowerze-Cono Sur czy juz informowali????

Mam nadzieję, że nie emotka  Dziś mieli wybierać i do 3 dni info.

Dzieki.Ja tez mam taka nadzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6189595 Napisano: 27.04.2016 20:10:39 w Czy informują/ informowali?
Wielka przejarzdzka na moim ulubionym rowerze-Cono Sur czy juz informowali???? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6189460 Napisano: 27.04.2016 15:35:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
gocha542 napisał(a):

paczka sprzątaczka...jedenasta emotka

paczka sprzątaczka....dziesiąta emotka jedyna loteria która Mnie docenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6188635 Napisano: 25.04.2016 23:29:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
defed napisał(a):

olunka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

na 3 zgłoszenia nie mam ani jednego Colgate  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

to dokładnie tak jak ja, aż wydaje się to niemożliwe, a jednakemotka

Dolaczam sie ze swoimi statystykami  0/2 emotka  Nie rozgryze tej agencji chyba nigdy...

0/3 porażka...nigdy jeszcze u nich nie wygrałamemotka emotka .....może jak by dali z 1000zestawów to może.......by się udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0