Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6249712 Napisano: 04.09.2016 10:14:54 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

A Mnie wkurzyło Tesco -dokładnie konkurs Hasbro!
Paragon nie mniejszy niż 15zł-super zakupie ze trzy paragony i z głowy.Wpadam do Tesco w Grójcu-do znajomej dzwonię w sprawie sprawdzania tych symboli z pudełka-a tam,ten nie bierze,ten też nie....myślę co jest????Przeszukałam wszystkie zabawki -(znajoma,dobrze że miała czas,bardzo jej dziękuję-jedna z konkursowiczek..)mówi są wreszcie pasujące kody-pistolet z NERF za 79,90,Playdoch za 49,99 i jeszcze  jeden zestaw z Playdoh za 79,99.....załamałam się...no ale cóż po półtorej godzinie szukania,dojezdzie w tą i z powrotem około 60km-mówię kupuję-córeczka 5 latka Play dohem za 49,99 zachwycona,lecimy do kasy a tam........kod z pudełka nie wchodzi...Podchodzę do kasjerki,a ona tak zgadza się ,ten kod kreskowy nie działa..ale żeby pani kupiła nabiją mi na kasę produkt STARWars za 49,99.......załamałam się,córeczka zaczeła płakać......Ja się poddałam zostawiłam zakup i zabrałam dziecko na lody...zachwycona nie była,a Ja wściekła!Półtorej godzinki szukania produktów poszło się........emotka

współczuję,ale może trzeba było wziąć jakiegoś kucyka MLP? Może córeczce by się spodobał. Niestety sklepy nie zawsze mają wszystkie produkty wprowadzone bo czasem nawet na czytnikach nie chce wyskakiwać produkt choć nie chodzi mi tu o Tesco konkretnie.

Pojechałąm tam tylko po zakupy na konkurs wyłącznie.Zajechałam nastepnie do Kauflanda i tam kupiłam jej zabawkę która sama sobie wybrała,akurat paragon na samochód mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6249678 Napisano: 03.09.2016 23:36:29 w Wkurza mnie...
A Mnie wkurzyło Tesco -dokładnie konkurs Hasbro!
Paragon nie mniejszy niż 15zł-super zakupie ze trzy paragony i z głowy.Wpadam do Tesco w Grójcu-do znajomej dzwonię w sprawie sprawdzania tych symboli z pudełka-a tam,ten nie bierze,ten też nie....myślę co jest????Przeszukałam wszystkie zabawki -(znajoma,dobrze że miała czas,bardzo jej dziękuję-jedna z konkursowiczek..)mówi są wreszcie pasujące kody-pistolet z NERF za 79,90,Playdoch za 49,99 i jeszcze  jeden zestaw z Playdoh za 79,99.....załamałam się...no ale cóż po półtorej godzinie szukania,dojezdzie w tą i z powrotem około 60km-mówię kupuję-córeczka 5 latka Play dohem za 49,99 zachwycona,lecimy do kasy a tam........kod z pudełka nie wchodzi...Podchodzę do kasjerki,a ona tak zgadza się ,ten kod kreskowy nie działa..ale żeby pani kupiła nabiją mi na kasę produkt STARWars za 49,99.......załamałam się,córeczka zaczeła płakać......Ja się poddałam zostawiłam zakup i zabrałam dziecko na lody...zachwycona nie była,a Ja wściekła!Półtorej godzinki szukania produktów poszło się........emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6249210 Napisano: 02.09.2016 13:59:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
i Ja mam tornister marzeń emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

joasiajulia

#6249208 Napisano: 02.09.2016 13:54:57 w Połączenia nieodebrane
joasiajulia napisał(a):

+48256400247?Dwa razy?

Oddzwonili Topaz -tornister marzeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6249182 Napisano: 02.09.2016 13:23:32 w Połączenia nieodebrane
+48256400247?Dwa razy? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6246975 Napisano: 28.08.2016 21:24:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Jak wygląda kupon konkursowy topaz tornister marzeń??? MAm paragony,ale nie mam tych kuponów..czy można je wydrukować,albo czy ktoś ma może zdjęcie tego kuponu emotka

Nie musisz mieć kuponu. Możesz odpowiedź wysłać mailem bez kuponu.

Dzięki właśnie tak zrobiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6246951 Napisano: 28.08.2016 17:57:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak wygląda kupon konkursowy topaz tornister marzeń??? MAm paragony,ale nie mam tych kuponów..czy można je wydrukować,albo czy ktoś ma może zdjęcie tego kuponu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6246673 Napisano: 27.08.2016 10:00:14 w Biedronka
Testowałam karmelki z biedronki i chciałabym dodać opinie,niestety nie wiem jak to zrobic.Czy mógłby ktoś Mi pomóc w tej sprawie?
Pozdrawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6246210 Napisano: 25.08.2016 22:49:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

joasiajulia

#6245651 Napisano: 24.08.2016 21:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiajulia napisał(a):

brudny napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

iaziaz napisał(a):

Czy był ktos  w Auchan odebrac bon,a go nie dostał bo panie nie miały listy?(akurat tej jednej kartki brakowało) emotka

Ja bylam odebrac bony w auchan wczoraj-w punkcie info byla jedna pani-postałam w kolejce,przyszla moja pora,pani do telefony,że listę trzeba przynieść -poczekałam około 20 minut-są bony,teraz potrzeba wydrukowac potwierdzenie odbioru-20 minut.....Poczekałam aż wszystkich obsłuży,już mam podpisywać a tu ktoś odebrał bony swoje w inny dzień i na kartce zle się podpisał......Kiedy Pani wygrała?pyta się pani z punktu.-(odbierałam bony na siebie,mamę i byłego partnera)-i zapomniałam dat wygranej-internetu brak znowu telefon-kolejne 15 minut----w międzyczasie koszyk już czekał pełny z zakupami---po około godziny i 15 minutach udało się odebrałam.....Tak długo trwało ponieważ byłam około 18 i z dyrekcji nikogo już nie było.

w jaki sposób wydali Ci bony na różne osoby?

Były się pofatygował,a mama ma 70 lat i sama nie mogła pojechać,napisała upoważnienie i wydali-jest po operacji-musi leżeć

Zabrałam ze sobą jej dowód osobisty oczywiście Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6245650 Napisano: 24.08.2016 21:28:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

iaziaz napisał(a):

Czy był ktos  w Auchan odebrac bon,a go nie dostał bo panie nie miały listy?(akurat tej jednej kartki brakowało) emotka

Ja bylam odebrac bony w auchan wczoraj-w punkcie info byla jedna pani-postałam w kolejce,przyszla moja pora,pani do telefony,że listę trzeba przynieść -poczekałam około 20 minut-są bony,teraz potrzeba wydrukowac potwierdzenie odbioru-20 minut.....Poczekałam aż wszystkich obsłuży,już mam podpisywać a tu ktoś odebrał bony swoje w inny dzień i na kartce zle się podpisał......Kiedy Pani wygrała?pyta się pani z punktu.-(odbierałam bony na siebie,mamę i byłego partnera)-i zapomniałam dat wygranej-internetu brak znowu telefon-kolejne 15 minut----w międzyczasie koszyk już czekał pełny z zakupami---po około godziny i 15 minutach udało się odebrałam.....Tak długo trwało ponieważ byłam około 18 i z dyrekcji nikogo już nie było.

w jaki sposób wydali Ci bony na różne osoby?

Były się pofatygował,a mama ma 70 lat i sama nie mogła pojechać,napisała upoważnienie i wydali-jest po operacji-musi leżeć Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

joasiajulia

#6245632 Napisano: 24.08.2016 20:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iaziaz napisał(a):

Czy był ktos  w Auchan odebrac bon,a go nie dostał bo panie nie miały listy?(akurat tej jednej kartki brakowało) emotka

Ja bylam odebrac bony w auchan wczoraj-w punkcie info byla jedna pani-postałam w kolejce,przyszla moja pora,pani do telefony,że listę trzeba przynieść -poczekałam około 20 minut-są bony,teraz potrzeba wydrukowac potwierdzenie odbioru-20 minut.....Poczekałam aż wszystkich obsłuży,już mam podpisywać a tu ktoś odebrał bony swoje w inny dzień i na kartce zle się podpisał......Kiedy Pani wygrała?pyta się pani z punktu.-(odbierałam bony na siebie,mamę i byłego partnera)-i zapomniałam dat wygranej-internetu brak znowu telefon-kolejne 15 minut----w międzyczasie koszyk już czekał pełny z zakupami---po około godziny i 15 minutach udało się odebrałam.....Tak długo trwało ponieważ byłam około 18 i z dyrekcji nikogo już nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6245591 Napisano: 24.08.2016 18:52:59 w Paragony
DWA PARAGONY NA KOŃCZĄCY SIĘ pOCIĄG ZŁOTA Z FRESHMARKECIE,WYMIENIĘ NA DWA DOŁADOWANIA PO 5 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6245473 Napisano: 24.08.2016 15:27:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

joasiajulia

#6245217 Napisano: 24.08.2016 09:06:48 w Paragony
Mam dwa paragony freshmarket,żabka sztabki po 7zł,dzisiaj się kończy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6244874 Napisano: 23.08.2016 13:56:38 w moje dzisiejsze wygrane :)

joasiajulia

#6244536 Napisano: 23.08.2016 07:58:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Druga walizka z biedroneczki emotka emotka W nocy odkryty sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6244512 Napisano: 22.08.2016 23:26:29 w Paragony
melissa napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mam cztery paragony z Carrefoura z Puchatka dzisiaj konkurs się kończy.
Niestety kabel między tel. a komp.zepsuł się i nie mam jak dodac zdjęcia paragonu emotka
Tel nie jest dotykowy internetu nie ma.......i lipa......Przesle jak ktos chetny z komórki na komórke cena za cztery sztuki 8zł.

Spokojnie. Do dziś był czas na zakupy. Czas na wysyłanie zgłoszeń jest do 5.09.

nie doczytałam dziękuję!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6244504 Napisano: 22.08.2016 23:00:34 w Paragony
Mam cztery paragony z Carrefoura z Puchatka dzisiaj konkurs się kończy.
Niestety kabel między tel. a komp.zepsuł się i nie mam jak dodac zdjęcia paragonu emotka
Tel nie jest dotykowy internetu nie ma.......i lipa......Przesle jak ktos chetny z komórki na komórke cena za cztery sztuki 8zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6244405 Napisano: 22.08.2016 19:30:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyko loreal men expert -rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0