Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6312255 Napisano: 18.01.2017 19:01:40 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon TIGER Statoil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6311920 Napisano: 17.01.2017 18:03:20 w Smolar
Dziękuję emotka
No to się nie denerwuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6311894 Napisano: 17.01.2017 16:55:21 w Smolar
Czy wszyscy dostali sztućce ze smolara??? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6311261 Napisano: 16.01.2017 11:45:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy w konkursie płynu do chłodnic MaxMaster dostajecie ma maila zwrotkę po wysłaniu zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy? 

regulamin stanowi, że ...Uczestnik otrzyma po każdym zgłoszeniu Hasła wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, na co wyraża zgodę.... a u mnie NIC   emotka


A dzisiaj przysłali formularz konkursowy na maila, mam go wypełnić i odesłać wraz ze skanem par. Też tak macie?  emotka

Tak samo. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

joasiajulia

#6309156 Napisano: 09.01.2017 16:09:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

joasiajulia

#6308206 Napisano: 05.01.2017 17:45:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
I JA mam zestawy sztućców od smolara emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiajulia

#6307741 Napisano: 04.01.2017 19:05:28 w Wkurza mnie...
izak1000 napisał(a):

warcik napisał(a):

asantesana napisał(a):

To mnie wkurzyło, no bez jaj, kiedy wreszcie na rynek wkroczy jakaś alternatywna firma?  emotka
To już pewne - od 1 lutego Poczta Polska podniesie ceny listów krajowych. Urząd Komunikacji Elektronicznej zatwierdził wniosek, który Poczta złożyła w grudniu ubiegłego roku, a który dotyczył zmian w cenniku usług powszechnych. Usługi zdrożeją średnio o 20 proc., co dla przeciętnego Polaka będzie oznaczało kilka złotych rocznie więcej na wydanych na listy

21 grudnia na poczcie głównej w mieście wojewódzkim wysłałam 2 kartki z życzeniami i drobnym upominkiem świątecznym do Łodzi. Do tej pory koleżanka nie otrzymała przesyłki. Chciałam wysłać to jako mini paczkę, okazało się, że nie mają opakowań!!! Musiałam kupić 2 koperty bąbelkowe. Wysłałam listem zwykłym. Przesyłka miała dla mnie wartość sentymentalną, bo włożyłam w nią serce. Minęły 2 tygodnie i jakoś nie wierzę, że się odnajdzie. 

Do mnie dzisiaj  dotarły kartki wysłane 19 grudnia w 2016r

Rozgrywka kibica-wyslalam w polowie grudnia i jeszcze list nie doszedl-Avanti napisalalo ze bon przepadaemotka Cholerna poczta......teraz tlumacz,że to nie moja wina..... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6306910 Napisano: 02.01.2017 20:23:07 w Smolar
Czy Smolar informował z loterii Red Bull Orlen? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6306112 Napisano: 30.12.2016 21:20:22 w PODZIĘKOWANIA
estrelitta dziękuję za paragonik emotka Wyświetl w wątku >>

joasiajulia

#6305612 Napisano: 29.12.2016 14:48:14 w Paragony na trwające konkursy
q
estrelitta napisał(a):

Mam paragon Tefal z Biedronki i zero weny - sprzedam

Z checia odkupie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305501 Napisano: 29.12.2016 10:45:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
nataszka napisał(a):

wczoraj sms z red bull orlen z 22.12

I u Mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

joasiajulia

#6305419 Napisano: 28.12.2016 22:58:15 w Lay's
dzikuska21 napisał(a):

a czy jeśli dziś dostałam ps4 a piłki jeszcze nie to czy powinnam interweniować czy jeszcze poczekać? tydz 9

U Mnie tak samo...Napisałam do nich,piłki dopiero będą wysyłać,naiszą na e-maile kiedy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305077 Napisano: 28.12.2016 11:00:19 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

julia26062011 a pisałaś do firmy kurierskiej, że przesyłkę odebrał ktoś inny? 
To była pomyłka kuriera, czy TQG wysłało bony nie tam, gdzie trzeba? 

Firma wyslala na mój adres,ale przesyłkę odebrala osoba której nie znam! Osoba o podam nazwisku na podpisie u kuriera nigdy tutaj nie mieszkała,ani co mi wiadomo w okolicy!Napisałam do firmy-odpisali że przekażą tą sprawę firmie kurierskiej.Dwa dni po tym przyjechal przedstawiciel firmy kurierskiej,pytał się Mnie o tą osobę-z czystym sumieniem odpowiedzialam że nie znam i pojechał szukać dalej....Od tamtej pory ani bonów ,ani e-maila od firmy.DOstalam od osoby z forum telefon,zadzwoniłam,ale powiadomili Mnie że osoba która sie tym zajmuje,jest nawolnym...Będę dzwonić po nowym roku.... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305055 Napisano: 28.12.2016 10:07:38 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Jestem wsciekła emotka
25 listopada kurier mial dostarczyc paczkę-bony kaufland 2*50zł.Dostarczyl ale nie do Mnie!!!!
Napisalam w tej sprawie kilka e-maili do firmy przeprowadzajacej konkurs,Oni-zas odpisali ze to wyjasnia z firmą kurierską....Od 2 tygodni nie odpisuje na moje e-maile emotka Proszą jezeli ktos z Was zna numer do nich to bylabym wdzieczna za jego podanie emotka
Konkurs w Kauflandzie-3 bony po 100zł na sklep.

O nich Ci chodzi?
Tq Group sp. z o.o.
tel: 61-8300095
e-mail: biuro@tqg.pl

Tak dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305053 Napisano: 28.12.2016 09:59:33 w Paragony na trwające konkursy
olivkap napisał(a):

Kupie paragon Tefal z Biedronki

Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305051 Napisano: 28.12.2016 09:58:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
PS4 Avanti Lays 9 etap emotka KURIER DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6305046 Napisano: 28.12.2016 09:47:01 w Wkurza mnie...
Jestem wsciekła emotka
25 listopada kurier mial dostarczyc paczkę-bony kaufland 2*50zł.Dostarczyl ale nie do Mnie!!!!
Napisalam w tej sprawie kilka e-maili do firmy przeprowadzajacej konkurs,Oni-zas odpisali ze to wyjasnia z firmą kurierską....Od 2 tygodni nie odpisuje na moje e-maile emotka Proszą jezeli ktos z Was zna numer do nich to bylabym wdzieczna za jego podanie emotka
Konkurs w Kauflandzie-3 bony po 100zł na sklep. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6304972 Napisano: 27.12.2016 20:20:47 w Paragony na trwające konkursy
https://www.e-kon...tefal-biedronka.html
Nie mogę sobie darować,że zapomniałam zakupić produkty na konkurs w biedronce Zachciało Mi się malować pokoje na Święta....kurcze .....
Jest już 4 dni po terminie na zrobienie zakupów ....Może ktoś ma na sprzedaż paragon na konkurs Tefal w Biedronce,z chęcią odkupię,lub zrobię zakupy na trwające
konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6304971 Napisano: 27.12.2016 20:16:32 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

mia napisał(a):

Mysia napisał(a):

Znowu chora chodzę do pracy (nie ma mnie kto zastąpić) i trochę się będę męczyć bo nie mogę teraz faszerować się chemią  i tak zgadzam się - jestem głupia, przecież i tak nic z tego nie mam, nikt tego nie doceni emotka wręcz przeciwnie osoby które sobie olewają pracę, wychodzą na tym lepiej ode mnie.. ale jest koniec roku i czuję się odpowiedzialna za moją robotę..  emotka wkurza mnie właśnie to, że jestem taka głupia, nie wspominając o o tym, że powinnam iść za "przykładem" kobiet w firmie w której pracuje i już dawno siedzieć na l4 z powodu ciąży, a ja za każdym razem mówię mojemu lekarzowi "nie dziękuję, dam rade" możecie mi nagadać, jestem beznadziejna! emotka

Nie jesteś beznadziejna emotka , ale od Nowego Roku bierz L4 jak Ci się należy. I nie chodzi o przykład innych kobiet, ale o to, że teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie i dziecka. Firma i tak tego nie doceni, a gdyby (odpukać!!! tfu, na psa urok) coś się miało zdarzyć, to Ty sobie będziesz pluła w brodę, że nie wzięłaś zwolnienia, jak można i trzeba było.
Z doświadczenia to mówię - gdy źle się czujesz lub zmęczona, lej na firmę i robotę. Masz teraz inne priorytety. emotka emotka

dziękuję za wsparcie emotka
julia26062011 dziękuję też emotka

Moja coreczka ma 5 lat,6 miesiecy i 1 dzien.Nie wyobrażam sobie dnia bez niej emotka byłam taka jak Ty!!!Pracowałam do 7 miesiąca-mowię praca ważna,Wstawałam,zasuwałam,a nawet "dziękuję" nie dostałam-Ja tak się poświęcalam.....Pamietaj nie jesteś beznadziejna,jesteś jak niejedna z nas.....Idz na urlop,odpoczywaj.Ty jestes teraz najwazniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

joasiajulia

#6304964 Napisano: 27.12.2016 20:00:40 w Wkurza mnie...

Mysia napisał(a):

Znowu chora chodzę do pracy (nie ma mnie kto zastąpić) i trochę się będę męczyć bo nie mogę teraz faszerować się chemią  i tak zgadzam się - jestem głupia, przecież i tak nic z tego nie mam, nikt tego nie doceni emotka wręcz przeciwnie osoby które sobie olewają pracę, wychodzą na tym lepiej ode mnie.. ale jest koniec roku i czuję się odpowiedzialna za moją robotę..  emotka wkurza mnie właśnie to, że jestem taka głupia, nie wspominając o o tym, że powinnam iść za "przykładem" kobiet w firmie w której pracuje i już dawno siedzieć na l4 z powodu ciąży, a ja za każdym razem mówię mojemu lekarzowi "nie dziękuję, dam rade" możecie mi nagadać, jestem beznadziejna! emotka

Co jest dla Ciebie ważniejsze?Praca czy dziecko?Myślisz że ktoś będzie pamiętał o twoim poświęceniu...osoby które ida na wolne a wiedzą że jesteś w ciązy,nie szanują Cię...Idz do lekarza weż leki i do łóżka,razem z Tobą choruje też malenstwo.Ja w ciązy mialam zapalenie oskrzeli-musialam wziasc antybiotyk,ale szybciej wyleczysz chorobę,organizm szybciej sie zregeneruje...Wiadomo witaminy i inne codziennie....Jezeli mozesz isc na wolne,ani przez chwilke sie nie zastanawiaj..poronic jest latwo emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0