Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6330866 Napisano: 09.03.2017 11:23:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blender od Smolara z konkursu Biedronkowego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6329575 Napisano: 06.03.2017 23:35:16 w Wkurza mnie...
jolajolanta napisał(a):

cb656 napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

cb656 napisał(a):

No i żeby nie było zbyt pięknie, wkurzył mnie dziś kurier DPD emotka   Miał powód skórkowany, by uciekać emotka emotka Karton rozerwany, w środku zawartość przetrzebiona, wrrrrr...

też otwarta-przecięta mocna taśma pakowa i karton zgnieciony w taki sposób że widać że ktoś tam czegoś szukał !!! Po ostatniej akcji z kradzieżą przesyłki i fałszywym pokwitowaniem odbioru jestem uczulana na DPD.

Zabawne, że kiedy dysponowałem wysyłkę nagród do pracy, na inny adres, wszyscy kurierzy do rany przyłóż! Tylko "mój osobisty" lokalny jakiś kosmita niepoważny emotka emotka

U mnie odrobinę delikatniej. Przerwane taśmy i jeden bok częściowo wgięty do środka. Nie robiłam foto bo w środku była paczka z Mlekowity nie tknięta. Ale to nie zmienia faktu iż kurier DPD 5 stycznia ukradł mi przesyłkę podrabiając podpis!!! I dalej żyłabym świadomością, że to portal dla młodych mam ma opóźnienia w wysyłce nagrody, gdyby nie kontakt z redakcją i dostarczone mi skany potwierdzenia odbioru.
Mam nadzieję, że Tobie nic nie zginęło ...
Takie duże bezrobocie a tu DPD złodziei i oszustów zatrudnia!!!

Ja czekam na bony z Kauflanda od Listopadaemotka Oczywiście woziło DPD emotka DO orgaznizatorów dzwonię co dwa tygodnie-cały czas czekają na wyjaśnienie od firmy kurierskiej-DPD.Ostatnio wygrany bon ze Smolara z Red Bulla też nie dojachał....oczywiście DPD... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6328793 Napisano: 05.03.2017 08:32:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony do SPAR Almette. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6326992 Napisano: 28.02.2017 23:01:44 w Połączenia nieodebrane
ziolko napisał(a):

608918122

ziolko napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

608918122 oddzwaniam,ale zaraz Mnie rozłącza ...:( Dzisiaj koło 18..

wujek "Gugel" się kłania emotka  https://www.odebr...telefonu/608918121 

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6326926 Napisano: 28.02.2017 20:10:25 w Połączenia nieodebrane
608918122 oddzwaniam,ale zaraz Mnie rozłącza ...:( Dzisiaj koło 18.. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6325228 Napisano: 23.02.2017 16:04:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Blenderek z Biedronki sms Smolar emotka  Szok emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiajulia

#6324493 Napisano: 21.02.2017 23:14:19 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Zamiast siedzieć i pisać na Biedronkę żelki ,siedzę i martwię się o córeczkę,nie mogę się skupić na niczym.. emotka
Moja córeczka w tamtym roku poszła do publicznego przedszkola,była zachwycona!Opowiadała z kim się bawiła,co robili,ile ma przyjaciół-super emotka  Nawet w wakacje zapragnęła iść emotka  

I Problem zaczął się we wrześniu,córeczkę przenieśli do innej grupy sześcio i pięciolatków...(grupa do której dzieci chodziły ze sobą,te same dzieci od trzech lat...Moja na początku chorowała i żadko bywała,nie była zachwycona,ale było ok.....Pod koniec listopada zaczęła płakać,że ni chce już chodzić....(w czerwcu będzie miała 6 lat)Opowiadała że nikt się z nią nie bawi,nie odzywa siedzi sama i tylko maluje......Poszłam do wychowawczyni i pytam się jak jest(Pani poinformowała Mnie że to moja wina,ponieważ córeczka się zaaklimatyzowała z dziećmi bo nie chodziła..k....a,to nie moja wina że co poszła do przedszkola ,to po tygodniu jak nie rotawirus to inne świństwa....Pytam się czy nie zauważyła,że Córeczka jest odseparowana????Ona-myślałyśmy że lubi malować emotka Na koniec stwierdziła że jak tak dalej pójdzie  i będzie taka nieśmiała,to w szkole sobie nie poradzi.........Nie pamiętam co opdowiedziłam,ale obiecały,że się nią zainteresują,Ja w samochpdzie się z nerwów popłakałam....
 Po mojej ingerencji poprawiło się....zaczęła chodzić do przedszkola,nawet chciała,zaczeła opowiadać że Mniej już maluje i że dzieci się z nią bawią,nie wszystkie ,ale kilkoro.....
Tydzień temu dowiedziałam się ,że jest duży stół na sali,gdzie siedzą dziewczynki"chyba te lepsze"ona zawsze z chłopcami i inną dziewczynką...Porozmawiałam z nią ,poszła do Pani,a ta że jak będzie miejsce to też usiądzie...k...a emotka
Wczoraj smutna wróciła,opowiada że dziewczynka ja przedrzeźnia i się z niej śmieje oraz obgaduje do innych dziewczynek.....
Oczywiście jak to Mama,przytulałam,mówiłam nie przejmuj się córciu...
Dzisiaj przychodzi, i mówi że ta sama dziweczynka znowu się z niej nabija i kazała dziewczynką się z nią nie bawić  i tak dzisiaj przy obiedzie ostatnia jej koleżanka,poinformowała Julcię zę już nie są koleżankami...emotka Córeczka bawi się tylko z chłopcami emotka
Poinformowała córeczka Panią ,że ta dziewczynka ją przedrzeźnia i smieje,a Pani ,że będzie obserwować ,ale uwagi jej niezwróciła.....
Córka nie chce już iśc do przedszkol......
Z osóbki kochającej przedszkole zrobiła się cicha i niepewna......emotka
Jutro nie idzie do przedszkola,żostaje ze mną .ponieważ ja mam wrescie wolne w pracy....
W czwartek ide na rozmowe z Pania...
Zwracam się z prośbą o pomoc,co robić,aby ta nauczycielka zrozumiała,że są dziewczynki które są nieśmiałe....i potrzeba z nimi pracować...
W tamtej grupie było fantastycznie,spotykaliśmy dzieci,wołały ją od razu do zabawy....machały na powitanie,a te....normalnie zero.....
Córeczka przestała się uśmiechać,a Ja siedzę przed komputerem i płaczę......
Nie mam pieniążków,żeby przenieść do prywatnego przedszkola ......
Na pewno od wrześnie idzie do szkoły,tam ma powstać przedszkole z wraz z zerówką nowe osoby ,nauczycielki,może się zmieni....
ale co teraz robić przez te kilka miesięcy....żeby córeczka uwierzyła zę jest super osobą i cieszyła się z pócie do przedszkola,jak w tamtej grupie .....

Mamy w tamtej grupie-super ,miłe sympatyczne,a w tej co druga to tona fluidu,nowe samochody i one szukające pracy od lat....
Odpowiedziec "dzień dobry"to wielka sztuka....
Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6322111 Napisano: 15.02.2017 11:39:20 w Dziś cieszę się z.....
defed napisał(a):

5 lat bez papierocha   emotka emotka emotka
Rozpiera mnie duma, tym bardziej że ostatnio miałam kryzys i omal nie kupiłam paczki fajek (tak - nadal bywa, że chce mi się zapalić).
Na szczęście gdy zobaczyłam aktualna cenę, to jakbym w pysk dostała i to mnie powstrzymało od głupiego zamiaru  emotka

Po 16 latach palenia (potrafiłam wypalić paczkę dziennie) nie palę już 4 lata emotka
Bez silnej woli,by Mi się nie udało emotka  
defed Gratulacje!!!Mnie papierosy potrafiły w nocy się śnićemotka We śnie paliłam nawet dwa naraz emotka A rano czułam w buzi dym papierosowy...fuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6322102 Napisano: 15.02.2017 11:31:10 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się,że dzięki Smolarowi nie przepadnie Mi wygrany bon z Orlena emotka
Wysyłali bon kurierem...dwa razy....do Mnie ,ale pie.......ny kurier ani razu do Mnie nie zadzwonił!!!!!
To już nie pierwszy raz w GLS.....3 miesiące temu wygrałam bon do Kauflanda i czekam do tej pory.......
Trzy miesiące wyjaśniają,a bonu jak nie było tak nie ma.....
Firma Smolar wysle do Mnie pocztą-ufff ,dziękuję firmie Smolar emotka
Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

joasiajulia

#6320441 Napisano: 09.02.2017 14:21:14 w Smolar
Wszyscy dostali już karty z red bulla ? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

joasiajulia

#6317044 Napisano: 01.02.2017 15:10:06 w WC - rozmowy o wszystkim
Jadąc dzisiaj do domu trasą katowicką koło Maksimusa zauważyłam że samochód jadący boczną drogą w przeciwnym kierunku.jechał z...płonącą naczepą emotka (pełno dymu ,ognia).trąbiłam nie słyszał..Natychmiast zadzwoniłam na 112 ,mam nadzieję że nikomu nic się nie stało! Wyświetl w wątku >>
2 brucee, kalka 0

joasiajulia

#6317039 Napisano: 01.02.2017 14:58:54 w Smolar
nataszka napisał(a):

Wysyłali już karty z ostatnich dni red bull? 29-31?

z wcześniejszych dni Ja jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6316669 Napisano: 31.01.2017 23:21:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan bony emotka Uwielbiam Auchan emotka Wyświetl w wątku >>

joasiajulia

#6316632 Napisano: 31.01.2017 22:31:37 w Auchan
mczarna napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Czy ktoś mi potwierdzi, że z listy zniknęła Warszawa - Połczyńska? Mam zapisane, że raz grałam na ten sklep, a teraz go nie widzę. Nawet wcześniej sprawdzałam, czy mi go google wyszukuje i wskazał Połczyńską 4, a teraz jak wchodzę na konkretny sklep to wyskakuje Górczewska... Nie znam zbyt dobrze tej częsci Warszawy, ale był sklep i go nie ma emotka (na liście). Ja cały czas mam połczyńska 

emotka  nic więcej nie skomentuję...

Jest Połczyńska miedzy Mszczonowska a Puławska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6316572 Napisano: 31.01.2017 21:05:51 w Wkurza mnie...
Ktos pomoze z konkursem nivea....chce wziasc udział ale nie mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6315986 Napisano: 30.01.2017 17:02:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 50zł z Kauflanda emotka z ostatniej krzyżówki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6315985 Napisano: 30.01.2017 16:57:23 w Informują

Dzwonią z Kauflanda bon 50zł z krzyżówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 gosia16

joasiajulia

#6315682 Napisano: 30.01.2017 00:09:14 w Wkurza mnie...

A Mnie wkurza styczeń ......
Podniosłam płytę OSB w pracy i gotowe plecy i biodro bolało jak cholera..(Niby siedziałam w domu,ale jedynie co mogłam to tylko leżeć.....
Samochód się zepsuł ...
Z pieca dymiło i dymi...
Tablet córeczka zepsuła....
Chciałam zarejestrować karty a tu dowód nie ważny.....
A na koniec jak już wszystko wróciło do normy......dzisiaj córeczka uderzyła główką o grzejnik.....trzy godziny w poczekalni i na koniec założone szwy....(90 % czekających w szpitalu do lekarza to dzieci z grypą,mam nadzieję że się nie zaraziła). Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6312603 Napisano: 19.01.2017 18:02:47 w Paragony na trwające konkursy
Jutro jade do Intermarche,moge zrobic zakupy na ten konkurs emotka
https://www.e-kon...he.html#.WIDpGRvhBPY Wyświetl w wątku >>
0 0