Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiajulia

joasiajulia

#6382762 Napisano: 25.07.2017 21:41:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu Ja się mogę wpisać emotka  Loteria Nestle"Pełne ziarno pełna kasa" emotka Wyświetl w wątku >>

joasiajulia

#6382549 Napisano: 25.07.2017 10:09:43 w Paragony na trwające konkursy
Posiadam paragon Pudliszki Intermarche emotka  Sprzedam lub wymienię na paragon Tchibo Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381407 Napisano: 21.07.2017 09:02:21 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

Są to umysłowo chorzy ludzie emotka  Jak czytam wpisy pod postami Macieja Stuhra,to aż włos się jeży na głowie emotka i ręce opadają,tyle tam nienawiści ,zawiści.

Trochę hipokryzją zaleciało. 

Dlaczego Hipokryzją? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381399 Napisano: 21.07.2017 08:40:05 w Gratulacje! Dla wygranych!

joasiajulia

#6381378 Napisano: 21.07.2017 02:02:40 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

Są to umysłowo chorzy ludzie emotka  Jak czytam wpisy pod postami Macieja Stuhra,to aż włos się jeży na głowie emotka i ręce opadają,tyle tam nienawiści ,zawiści. Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381377 Napisano: 21.07.2017 01:55:34 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

https://www.faceb.../?type=3&theater

Jak to czytam to ręce opadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381375 Napisano: 21.07.2017 01:47:06 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

mia napisał(a):

Ci idioci z sejmo-rządu i wielebny prezes... emotka Żeby się tylko krew w końcu nie polała. emotka

Niestety sami naważyliśmy sobie tego bigosu  emotka  Mama stwierdziła dzisiaj aby nie było drugiego Majdanu emotka  

Nie mów w liczbie mnogiej...proszę emotka  Ja niczego nie ważyłam.  emotka

Ja też nie ważyłam emotka Ale  nie mam teraz żadnego wyboru,została walka o demokrację ! Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381371 Napisano: 21.07.2017 01:01:48 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Ci idioci z sejmo-rządu i wielebny prezes... emotka Żeby się tylko krew w końcu nie polała. emotka

Niestety sami naważyliśmy sobie tego bigosu  emotka  
Mama stwierdziła dzisiaj aby nie było drugiego Majdanu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381370 Napisano: 21.07.2017 00:57:47 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

PRL wróci i po konkursach... bedzie sie kartkami na cukier wymieniac

Dzisiaj jadąc samochodem na plaże,moja mama to samo swierdziła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381056 Napisano: 20.07.2017 09:56:08 w Zakupy na konkursy - usługi
Mieszkam blisko Intermarche,mogę zrobić zakupy na konkurs LATO PEŁNE NAGRÓD PUDLISZKI emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381020 Napisano: 20.07.2017 00:21:07 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

julia26062011 ale jesteście cierpliwi emotka  ja bym nogi z du## powyrywała prostaczce.

Mama nic nie mówiła,bo to jej brata synowa .......i cały czas czekała aż tamta się odezwie......Mama bardzo dużo w sobie trzyma.... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6381019 Napisano: 20.07.2017 00:14:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

julia26062011 - no i widzisz, człowiek miły się stara być, a zostanie wykorzystany. Moja mama zawsze powtarza, że najgorzej, gdy się z uprzejmości zrobi obowiązek. Może dlatego nie jestem przesadnie uprzejma emotka Może to jest właściwy moment, żeby zdecydować, co dalej z tym mieszkaniem? Sprzedać / wynająć na stałe / wynajmować turystom (obsługiwać musiałby to oczywiście ktoś na miejscu)? Powinno się tam toczyć jakieś życie, inaczej lokum może stać się zatęchłe, pokryje je pleśń, przyjdzie robactwo i (ponownie) gryzonie. Jego wartość i atrakcyjność będzie spadać.

Aha, oczywiście - niezależnie od decyzji - zamki w drzwiach warto wymienić natychmiast.

PS: Nieco tę pannę definiuje fakt, że "zapominała podziękować" - wstyd, naprawdę emotka

Niestety na stan obecny mieszkanie będzie stało puste,mama już nikogo nie wpuści,sprzedać myśleliśmy o tym,ale najpierw muszę mieć cos swojego pod Warszawa emotka  Wtedy wynająć i mieć na splate,albo sprzedaż i za to wykończyć ,,,różne opcje,zobaczymy co życie pokaże.
Masz rację oni myśleli że to nasz obowiązek....bo My i tyle zawdzięczamy....
Sprawdza się powiedzenie z rodziną tylko na zdjęciu emotka  
Mama miała przeczucie i na początku chciała odmówić,ale żal jej było dzieci.....
Za kołdry poduszki i pościel pieniędzy nie zwróca,napisali smsa że nie czują się za nic odpowiedzialni emotka
Szkoda mi mamy,mają razem z bratem po przeszlo 70 lat i przestali się odzywac....Dzisiaj wujek przyniósł sztućce jakie wygraliśmy dla ciotki i specjalnie je targaliśmy z Warszawy..Siedzielismy z mamą na ławce jak wujek oddał i odszedł bez słowa....
A to oznacza że wujek już nas nie zna i ciotka też.....
Mama jest smutna i spać nie może...przez chol....ą flądre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6380984 Napisano: 19.07.2017 21:51:20 w Paragony na trwające konkursy
Może ktoś nie ma weny i ma na zbyciu paragony Hochland emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6380944 Napisano: 19.07.2017 19:00:57 w Paragony na trwające konkursy
amelka2013 napisał(a):

Mam Hochland Lewiatan ktoś chętny?

Ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6380942 Napisano: 19.07.2017 18:58:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragony Hochland Lewiatan Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6380662 Napisano: 19.07.2017 09:12:15 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

 julia26062011, wiem, że to brutalnie zabrzmi, ale trzeba było jechać po ich pobycie i skontrolować mieszkanie. Wtedy porobić zdjęcia. Najlepiej również przed pobytem, żeby mieć dowód "czarno na białym". Teraz jest słowo przeciwko słowu... przecież wiadomo, że jak to córka wujostwa to komu oni mają wierzyć, jak nie swojej córce?? a że to "paniusia wydumana" to może jeszcze nie wiedzą, jaka ona jest faktycznie, albo zwyczajnie jej bronią.

Po roku niewiele możesz zrobić.  Dobrze, że skończyło się na gryzoniu i kołdrach, a nie np. że ktoś zrobił sobie melinę z mieszkania i doszczętnie je zniszczył...

Jak znajoma opowiadała, co dzieje się w pensjonacie jej znajomej nad morzem to głowa mała  emotka emotka
Narzygane do lodówki, z pokoju zrobiona sauna i grzyb na ścianach (przez 2 tygodnie pobytu ściany były tak mokre, że masakra, bo paniusia zatkała kratkę wentylacyjną), a to, że śmieci nie wyniesione i zafajdane wszystko to norma.
Im bardziej ktoś "wystylizowany i och, ach, ech", tym większy syf zostawia po sobie  emotka  wiele osób mających lokale do wynajęcia to potwierdza.

@ziolko  Niestety dzieli nas 562 km i nie miałam za co pojechać ,aby skontrolować mieszkanie.Tylko ona przez te cztery lata (tyle nas nie było) mieła dostep do mieszkania.Po pierwszym pobycie było cudownie(dwa miesiące) Wszystko się zmieniło po tamtym roku-wszędzie kadzidełka pozapalane...świeczki i inne takie...Idąc spać musiała rozłożyć wersalkę i zobaczyć te g***a i reszte..,z dzicecmi raczej na jednej połówce by się nie pomieściła.....Wszystko wyszlo na jaw jak ta wersalke otworzyliśmy.........Podczas wczorajszych odwiedzin wypomniała ze okna umyła i podłogi....(moim zdaniem po 4 latach mogły się pobrudzić)Po drugie zaplacic za pobyt tylko tyle co za wode za dwa miesciace 412zł to naprawdę az tak dużo...????.Po jej wyzycie zadzwonila ciotka dlaczego tak dużo emotka Moja mama oprócz tej wody nie wziela ani złotówki.....
"Urocza pani" wchodząc do domu nawet nie weszla do pokoju,stala w drzwiach i cały czas wymachwała rekoma ...(jak mama zapytala się czy nic w wersalce nie widziala i nie czula-to odpowiedziala ze myslala ze to odkurzacz...mama do niej a jak otwieralas wersalkę i bralas kołdry do spania to nie widzialas-ona nie bo ona nie zagladala do srodka....ciekawe jak wyciagala wcześniej koldre i poduszki-"siłą umysłu"
Ja jak bym od kogos dostala mieszkanie na caly cale wakacje nad morzem,to bym dziekowala ile tylko się da....a ona stwierdzila ze nie podziekowala bo jechali do grecji...i zapomniala....Mama po tamtej wyzycie w sierpniu i we wrześniu do niej wydzwaniala(później dala spokój) chciała się dowiedzieć np.:,czy woda zamknieta,drzwi czy po zamykane,wiadomo złodzieje,ale ani razu nie odebrala od mamy,(numer zna) jej mąż też...(przez cały rok od ich wizyty)
-Mama zaczela się niepokoić i zadzwonila do ciotki ,czy cos się nie stało...
-ciotka jak to???Przeciez za pasem już wrzesień i oni już wyjechali tydzień temu...Nie mówili??
-mama-mówi żę nie...
-ciotka-może zapomnieli,
-mama-nawet nie odbierają telefonu-denerwuje sie
-ciotka-oj nie przesadzaj wszystko jest ok....
Minelo od tam tej pory rok,dopiero dwa dni temu jak byliśmy u cioci na pogawędce i ciescie ciotka powiedziała ze przekaze tamtej aby się odezwala...
Tamta przyszla i zrobiła se afera....
Jedna osoba potrafi całą rodzinę skłócić... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6380593 Napisano: 18.07.2017 22:17:42 w Wkurza mnie...
Aż się wyżalę emotka Mieszkam z mamą i córką pod Warszawa od kilku lat-tam pracuje i wynajmuje.Mieszkanko  mamy po śmierci taty stoi puste,niedaleko morza i  udostępnialiśmy swojej rodzinie raz na 2 miesiace w sezonie letnim dwa lata temu i rok temu na miesiąc..Bylo wszystko spoko...Po pierwszym razie zona kuzyna zadzwonila i podziekowala-mówiła ze cenzura...Na drugi rok przyjechała,załatwiała spanie dalej przez ciotkę,chociarz sama ma do nas telefon ,zna mamę i mieszka około pół godzinki drogi od nas(centrum Warszawy).Wyjeżdżając w tamtym roku nawet nie zadzwoniła...nie podziękowała...drzwi balkonowych nie zamknęła.wszedł jakiś gryzoń i w wersalce pogryzł wszystkie mamy kołdry ,poduszki i obsrał-(kilka szufelek gówien)Wszystko poszło na smieciemotka Teraz się nie dziwię dlaczego bała się zadzwonić....Jesteśmy po czterech latach w mamy mieszkaniu na urlopie a ona załamana...Tamta telefonu nie odbiera,zadzwoniła mama do ciotki ,to dopiero dzisiaj łaskawie panienka 40 latnia przyszła z "wizytą" Jedynie co mama wzięła za mieszkanie przez ten okres to 400zł za wodę-co okazało się za drogieemotka Mieli mało pieniążków na wyjazd do Grecji....     Jak przyszła nawet nie usiadła ,nie podziękowała,zachowywała się jak cho.....na gówniara!!!!!!!emotka  Moja mama była  okropnie zawiedziona-delikatnie powiem jej zachowaniem)Widać my za niskie progi-.....Mam nadzieję że teraz się nauczy kultury i jak przyjdzie jej zapłacić kilka tysięcy za dwa miesiące nad morzem emotka  Najlepsze jest to jak powiedzieliśmy o jej zachowaniu cioci i wujkowi oraz jej mężowi,to każdy oskarżył nas o kłamstwo-na jaką chol...ę moja 71 letnia mama miałby kłamać.....Mąż tamtej zadzwonił obrażał Mnie i ,że tamta nie ma za co nam dziękować i przepraszać,a ciotka że my czepiamy się "jej" rodziny.....Nosz kurde dajesz mieszkanko a za to takie ku_wa podziękowania.......Oczywiście z rodziną z którą był fajny kontakt z nad morza-nasza miejscowość rodzinna i okolice już kontakt się zakończył...przez jedną zadufaną panienke...Jest Mi z tego powodu bardzo smutno i przykro.Moja córeczka ma 6 lat a z kuzynkami i kuzynami już się nie zapozna.....a miało być tak fajnie....Moja mama starasznie tęskniła za "swoimi korzeniami" a tu taka flądra emotka Wyświetl w wątku >>
1 gosia16 0

joasiajulia

#6379129 Napisano: 13.07.2017 21:50:17 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Mnie denerwuje moje "lenistwo" Jestem w końcu na 2 tygodniowym urlopie i za ch.....rę nie mogę się zmobilizować aby w zagrać w konkursach lub loterii....Nic nie wygrywam bo w niczym nie gram!!!!Dobrze że do jutra mogę odesłać dane do loterii Nestle,taki leń Mnie ogarnął....Przejechałam nad morze 561 km i wstąpiłam tylko po Kauflanda w Wałczu,nosz kurde..... emotka emotka emotka

Ty weź odpoczywaj a nie konkursy..... emotka też chciałabym mieć 2 tygodnie laby, a nie mam emotka emotka

Ja w sezonie letnim nigdy nie miałam urlopu.. emotka Mój pierwszy urlop emotka  .Postanowiłam że nadrobię zaległości konkursowe na urlopie a tu jeszcze gorzej....Ale przynajmniej jak wracaliśmy z pracy znalazłyśmy podgrzybki emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

joasiajulia

#6379120 Napisano: 13.07.2017 21:36:10 w Wkurza mnie...
Mnie denerwuje moje "lenistwo" Jestem w końcu na 2 tygodniowym urlopie i za ch.....rę nie mogę się zmobilizować aby w zagrać w konkursach lub loterii....Nic nie wygrywam bo w niczym nie gram!!!!Dobrze że do jutra mogę odesłać dane do loterii Nestle,taki leń Mnie ogarnął....Przejechałam nad morze 561 km i wstąpiłam tylko po Kauflanda w Wałczu,nosz kurde.....emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiajulia

#6377407 Napisano: 08.07.2017 23:03:30 w Połączenia nieodebrane
Niestety w telefonie padła bateria i jest teraz w reklamacji,miałam kilka nieodebranych telefonów,które sprawdziłam na zastępczym telefonie i nie wiem czy to ktoś znajomy czy konkursowe emotka  a może kolejne nękanie przez naciągaczy.Może ktoś z Was rozpozna numer...Jest za pozno aby odzwonic..
509254277-tel 6 lipca
509254266-tel 6 lipca
510213241-tel 7 lipca
Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0