Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7135385 Napisano: 31.10.2023 15:05:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ok, a ten zapis w Gratisobraniu Kaufland ... W kwocie minimalnej 100 zł nie będą uwzględniane następujące produkty, coś tam coś tam : a także produkty oznaczone indywidualną naklejką z ceną.
Jak to interpretować? Mięso z lady z naklejka odpada? Hmm, bo nie odpisują mi. Ktoś, coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7134767 Napisano: 29.10.2023 16:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katee14 napisał(a):

marzenie16 napisał(a):

Czy ktoś miał trudności z dodaniem paragonu do konkursu Hochland ,,Dzielenie sie dobrem"?

Ja też nie mogę wysłać, cały czas komunikat wystąpił błąd podczas dodawania pliku. Próbowałam z tel i komputera i różne zdjęcia, ciągle to samo. Wcześniej nie było problemu z wysłaniem zgłoszenia na ten konkurs

Tak około 9 rano dziś, szło bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7133765 Napisano: 25.10.2023 11:15:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Mam jeszcze pytanie o konkurs "Jesienne porządki" z Kauflanda. Który numer paragonu podajecie?

Jest napisane "Numer paragonu to numer znajdujący się na wysokości daty, po prawej stronie paragonu", no i owszem w prawym górnym rogu jest standardowo numer paragonu, ale nie znajduje się on na wysokości daty, tylko NIP-u. Data jest zdecydowanie niżej, pod całościową kwotą.

Ja wysyłam ten po prawej w górnym rogu, a na jakiej on jest wysokości to tam wszystko jedno, byle był nad tym napisem PARAGON FISKALNY. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

ZetZ

#7132976 Napisano: 22.10.2023 17:41:01 w Czy informują/ informowali?
Miligili napisał(a):

Czy wyniki konkursu Orange już były ?

Jeśli tego: Konkurs "Wakacje z Orange 10" to nie było jeszcze i pewnie długo nie będzie, oni raczej pod koniec terminu na rozwiązanie obdzwaniają. Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0

ZetZ

#7132656 Napisano: 20.10.2023 16:44:45 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci świetna wygrana, gratulacje!emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7131881 Napisano: 18.10.2023 10:41:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
Super wygrana, brawa dla Olunka!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7131288 Napisano: 15.10.2023 21:01:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy działa Wam teraz strona Vileda?

Mi nie działa, tydzień temu ok, a teraz tylko ten zielony trójkąt.emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

ZetZ

#7129426 Napisano: 08.10.2023 10:43:54 w Avanti
rufus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Zdradzi ktoś jak najłatwiej trafić w gust avanti? 

Rymowanki? Wzruszające historie? Jakieś "konkursowe sztuczki" z pierwszym literami tworzącymi jakieś słowo itp?

Nie ma pewnego przepisu. Wygrywaja rymowanki jak i proza pisane... emotka

A hasla z pierwszymi literami w slowach to byly w modzie z jakies 10 lat temu. emotka

Mi z Avanti akurat jest po drodze, zawsze coś wpadnie, najczęściej rymem.

a odnośnie: A hasla z pierwszymi literami w slowach to byly w modzie z jakies 10 lat temu. emotka - przecież w kółko takie wpisy i te  "Do-re-mi-fa-sol-la-si-do" są nagradzane na fejsie i insta, ale wiadomka taki akrostych musi być napisany z polotem a nie tylko częstochowskim rymem. emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7128397 Napisano: 04.10.2023 10:48:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rainbowdash napisał(a):

Haribo to jest dramat. Nie musimy mieć wiedzy jak sklep ma wprowadzony towar. Mam o to pytać przed zakupem? Nie wyobrażam sobie tez po zakupie, że jak odkryje brak nazwy Haribo to wołam kierownika i zadam pieczątki. Po pierwsze zacznie się dochodzenie- po co i na co? Po drugie- jestem spalona w tym sklepie. Po trzecie- zdarzyło mi się, ze sklep twierdzi ze nie posiada pieczątki. Po czwarte- i tak małe są szanse na wygranie wiec po co robić z siebie idiotę?? Dlaczego zdjęcie z produktem nie wystarcza???

Dokładnie tak... dlatego super że jest to forum gdzie odstresowujemy swoje zakupy konkursowe pisząc, np.
Haribo - dobrze opisane jest w Pepco i Carrefour.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7126510 Napisano: 26.09.2023 14:41:38 w Czy informują/ informowali?
BelciaIzabelcia napisał(a):

CIN CIN FREE żabka?  Informował?

Czekamy, czekamy emotka bo ciszaaa Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7126156 Napisano: 25.09.2023 11:08:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
awangarda napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Czy ktoś z Was jeszcze czeka na nagrodę z Konkursu "ZABŁYŚNIJ NATYCHMIAST" Colgate Rossmann?? W piątek minął termin wydania nagród, wiec...

Ja instaxa dostałam w tamtym tygodniu

Dziękuję za odpowiedź. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7126125 Napisano: 25.09.2023 10:14:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was jeszcze czeka na nagrodę z Konkursu "ZABŁYŚNIJ NATYCHMIAST" Colgate Rossmann?? W piątek minął termin wydania nagród, wiec... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7125905 Napisano: 23.09.2023 22:02:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Kochani czy Wam działają kody do Deichmann? Ja straciłam dzisiaj w sklepie godzinę i nic nie załatwiłam, kod jest błędny

Kody przyszły błędne, jakiś problem techniczny, wczoraj wysyłali wiadomości z przeprosinami i nowym kodem, sprawdź telefon.

Tak tylko że ja chciałam wykorzystać ten prawidłowy i niestety też nie działa

A to niestety nie wiem, może znowu błędne wygenerowali emotka

Do mnie ten drugi- prawidłowy kod, wysłali taki sam jak ten pierwszy, tak więc... hmmm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7125572 Napisano: 22.09.2023 12:09:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

mrmax napisał(a):

szkodnik1988 napisał(a):

Dostał ktoś SMS o błędnym kodzie do Deichmann z Żywiec ?

dostałem

Tak

Ja też. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7125140 Napisano: 20.09.2023 20:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś podać odpowiedzi do quizu hebe?Pięknie prosze:)


Ktoś tu podawał: @winna.kinga na tiktoku tam są odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7124670 Napisano: 19.09.2023 12:07:24 w Czy informują/ informowali?
Magia napisał(a):

[quote=W to, że ktokolwiek to czyta, w tych konkursach, to też dawno zwątpiłam. emotka


ZetZ]

Magia napisał(a):

A jak to jest z Wyborową i Bols - tam są etapy?

Z Bols to tam wolna amerykanka, info o wygranej flaszce(18 września) na drugi dzień po wysłaniu, tak że taaa na pewno czytająemotka

Czytają, czytają ale ta agencja no hmm,  Bols w Biedronce też tak rowiązywali jeszcze się etap nie skończył a już o bonie info. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7124665 Napisano: 19.09.2023 12:01:27 w Czy informują/ informowali?
Magia napisał(a):

A jak to jest z Wyborową i Bols - tam są etapy?

Z Bols to tam wolna amerykanka, info o wygranej flaszce(18 września) na drugi dzień po wysłaniu, tak że taaa na pewno czytająemotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

ZetZ

#7124535 Napisano: 18.09.2023 21:02:46 w Smolar
Dodatek napisał(a):

Czy Smolar wysyłał już bony z konkursu Weź urlop od wydatków?

Na razie ani widu, ani słychu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7119743 Napisano: 29.08.2023 10:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Witajcie, gdzie jest kod w żabce na konkurs "Najbardziej zadziorny duet" ten z Doritos i Desperados?? U góry... zakupy z niedzieli i dalej nie ma, Żaba nie odpisuje... ktoś, coś?


Kod wyskakuje na górze po prawej stronie, czerwone okienko. Oto sprawdzony sposób na ten konek:
(1) aktywowanie w opcjach zgody na treści alko,
(2) odczekanie, aż się apka zaktualizuje, a wśród wyzwań pojawi "Zadziorny duet",
(3) pójście do Żaby & zakup z apką następujących produktów: Despe melon cooler i Doritos serowe 100 g (pomarańczowe opakowanie

Dziękuję za pomoc i cenne wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0