Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#5916577 Napisano: 12.09.2014 15:32:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

Zet napisał(a):

Droga joan,zarejestrować się tu,tylko po to żeby czytać Twoje wpisy to był strzał w dziesiątkę...Uwielbiam Twoje poczucie humoru i trafne uwagi i szczerze wierzę że ktoś tak nie banalny,prędzej czy później szarpnie każdą nagrodę o jakiej zamarzy. emotka


emotka emotka
Niezapomniana była też mina Mojego, gdy syknęłam "Zostajesz w aucie i masz go pilnować!!!" emotka
W końcu jednak oboje udaliśmy się do zakamuflowanego geszeftu (bo czym byłoby życie bez nutki ryzyka?), przed którym stał jego właściciel, wystawiając twarz na nitki promieni zachodzącego słońca...
Osłodziłabym sobie brak nagród cukrem iście królewskim, gdyby nie to, że tam również poległam.




To nic,to jak piszesz to już naprawdę ogromna życiowa wygrana,mam nadzieję że gdzieś odręcznie zapisujesz swoje "Złote myśli",bo uwierz mi że jeszcze wnuki będą czytając je pokładać się ze śmiechu...a koniec końcem i tak wygrasz na pewno jeszcze nie raz,ja szczerzę Ci tego życzę bo czytanie Twoich wpisów to taka gratka jak wydrapanie w Biedrze autka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5916549 Napisano: 12.09.2014 15:04:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

marzanna napisał(a):

A ja głupia jechałam w deszczu i szukałam jakieś dziury z napisem Kosmeteria emotka A tu znów wątek "Paragony" aż wrze. No cóż, chyba naprawdę nadszedł czas, gdy grać bez paragonów.


U mnie zakupy to też była przygoda życia emotka
Sklep mieści się w menelskiej dzielnicy, gdzie więcej ludzi przebywa w poprawczakach i więzieniach, niż w domach; rzadko kto pracuje, bo od pokoleń wszyscy żyją na koszt państwa, czyli mój emotka Tu nie chodzi o biedę, tu chodzi o źle pojmowany spryt życiowy.
W każdym razie: strach tam iść pieszo, a jak autem, to gibko trzeba zakupy robić, żeby kół nie odkręcili albo kroszonek na lakierze nie wydziergali.
No i oczywiście efekt mojego poświęcenia, czyli narażania zdrowia/życia/mienia taki, że nic nie wpadło...
PS: Podpaski tam mieli prawie 2x droższe, niż w Kaufie.




Droga joan,zarejestrować się tu,tylko po to żeby czytać Twoje wpisy to był strzał w dziesiątkę...Uwielbiam Twoje poczucie humoru i trafne uwagi i szczerze wierzę że ktoś tak nie banalny,prędzej czy później szarpnie każdą nagrodę o jakiej zamarzy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5901107 Napisano: 11.08.2014 14:42:40 w Kaufland konkursy
assal napisał(a):

A istnieje w ogóle coś takiego teraz jak "duplikat paragonu"?


Mam dwa paragony,na dwa wysłane zgłoszenia ,jak wygram tylko jednym drugi jest twój,daj znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5890500 Napisano: 17.07.2014 13:43:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mstelmas11 napisał(a):

i coś jedzie SIÓDEMKĄ ale nie wiem co? może być NIVEA?? przysłali smsa rano, że wiozą przesyłkę.


jedzie opakowanie Raffaello. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0