Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6246691 Napisano: 27.08.2016 10:58:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

czargor napisał(a):


Mam tak BARDZO często... Pocę się, wysilam, wchodzę na wyżyny swoich umiejętności pisarskich i... nic. W końcu wysyłam byle jaki tekst, sklecone naprędce kilka słów i... wygrywam emotka Dziwna sytuacja... emotka

I dlatego czasami rozumiem nawet tych organizatorów, że - pod wpływem MASOWEGO zrzutu ogromnej ilości zgłoszeń - robią nagle loterie, tylko - niech przynajmniej uprzedzą wcześniej, wtedy przysłowiowe "ble-ble-ble" też wygrać może. emotka

Zgadzam się z tym losowaniem w Laysach ,lecz tylko w połowie.Wierzę że na początku czytali,a potem już z braku czasu losowali.Skąd ta teoria?Pierwsze moje hasło ,było tak bardzo ok że wygrało wszystkie Lays nagrody,a potem..potem to już takie teksty mój zmęczony umysł płodził że można by ich używać do torturowania osadzonych. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6246656 Napisano: 27.08.2016 08:04:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Tak ,mnie nagradzano zarówno jako parówkę jak i chipsa ,taki ze mnie Dr.Parówka i Mr.Chips,tylko nie wiem jak teraz się odnajdę jako ssakemotka

emotka emotka Ha-ha-ha-ha! Co Twój tekścior, to świetniejszy! Nie zdziwię się, jeśli - z takim polotem pisząc - szybko wzbogacisz się o całkiem wypasione nagrody (czego serdecznie życzę, gratulując jednocześnie wygranych w tych wspominanych tu - wcale nie takich znowu łatwych - konkursach emotka emotka ).

Edit:
koniczynka123 napisał(a):Pudliszki w Żabce
http://zabka.pl/f...abka_freshmarket.pdf
Widzę, że główną nagrodę zdobyła mieszkanka mojego miasta, serdeczne gratulacje! emotka

Ooo,to dzięki wielkie,przyznam że pierwszy raz ktoś mi tu pogratulował,pewnie dla tego że nigdy nie wpisuję się w wątku "moje dzisiejsze wygrane" emotka a jeśli chodzi o wypasione nagrody to na pewno jesteśmy w odpowiednim miejscu bo tu- każdy z nas o nich marzy emotka więc wystarczy tylko poczekać ,a że w dobrym towarzystwie czas szybciej mija,trudno nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6246609 Napisano: 26.08.2016 21:40:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Natie77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Mi zdecydowanie lepiej poszło bycie parówką, niż chipsem, bo w laysach na milion zgłoszeń, nie wygrałam nawet pufy emotka  Nie wiem jak inni zwycięzcy,ale moja parówka korzystała z chłodu lodówki, o poranku, by wieczorem wyruszyć na łowy i wyrwać przystojnego kabanosa emotka

TAKI opis (szczególnie jego końcówka) wart był nagrody, bez dwóch zdań! emotka emotka
Co do puf, ja też nieco inaczej wyobrażałam sobie ten konkurs, o ile za pierwszy razem ustrzeliłam zaskakująco szybko nagrodę w Lays'ach, o tyle w walce o pufę dla drugiego dziecka musiałam sporo się nagłowić, aby trafić w gust coraz wybredniejszej komisji. Efekt był taki, że oczy pękały w szwach od nadmiernego wytężania wzroku za ukrytymi gdzieś kodami, tony chipsów rosły, a pufy dość długo nie było. emotka

I tak podziwiam za trafienie! Ja prozą,rymem,humorem,bez humoru, jakimiś wtrąceniami wyrazu "Lay's" w inny, typowo piłkarski wyraz i nic... także szacun dla wszystkich,którym się udało emotka

Tak ,mnie nagradzano zarówno jako parówkę jak i chipsa ,taki ze mnie Dr.Parówka i Mr.Chips,tylko nie wiem jak teraz się odnajdę jako ssakemotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6246564 Napisano: 26.08.2016 19:34:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Szkoda  ,bo sądząc po komentarzach coś by tam Ci wpadło

emotka Dzięki, ale zdecydowanie mnie przeceniasz - gdybym zaczęła im pisać o moich snach, zanudziłabym ich przesadnymi elaboratami, posnęliby pokotem i... sami parówkami by się w końcu stali. emotka

To też dobra metoda emotka Na śpiocha-w dzisiejszych czasach gdy ludzie cierpią na bezsenność,jury mogłoby jak najbardziej  docenić taką odpowiedź.emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246544 Napisano: 26.08.2016 18:17:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Po tygodniach wcielania się w Chipsa Lays i pisaniu w dymkach miłą odmianą była opcja zostania parówką emotka

emotka emotka Mam DOKŁADNIE to samo, tyle że - niestety - nie opisywałam swego "parówkolandu" w tym konku. emotka

Szkoda  ,bo sądząc po komentarzach coś by tam Ci wpadło Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246538 Napisano: 26.08.2016 18:10:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Szczerze?Wystarczy oglądnąć wiadomości i pochłonąć wszystkie te złe informacje,które wypełnią nasz umysł jak odpady zmielone w parówkach i już wiemy jak to jest,a potem już tylko zostaje przelać to w lekko strawnej formie na klawiaturę i ta dam ! emotka

Moje "odpady, zmielone w (sennych) parówkach", to ostatnio same horrory. emotka Tematyka konkursu - rewelacyjna! emotka

Po tygodniach wcielania się w Chipsa Lays i pisaniu w dymkach miłą odmianą była opcja zostania parówką emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6246303 Napisano: 26.08.2016 10:52:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):Konkurs "Sausage party"
https://www.faceb...pp/1759003724366094/
Z braku czasu nie widziałam tego nawet w bazie, ale (z pewnością) zasłużone brawa dla wyobraźni Laureatów - obudzonych rankiem... jako parówki!emotka emotka

Dopiszę jeszcze jako edycję:
edi999a napisał(a):Konkurs "Opowiedz nam swój sen"

https://www.faceb.../?type=3&theater

Brawa! emotka Coś rewelacyjnego! emotka

Szczerze?Wystarczy oglądnąć wiadomości i pochłonąć wszystkie te złe informacje,które wypełnią nasz umysł jak odpady zmielone w parówkach i już wiemy jak to jest,a potem już tylko zostaje przelać to w lekko strawnej formie na klawiaturę i ta dam ! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6244957 Napisano: 23.08.2016 16:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
czy ktoś wysyłał pufę z Lecha i może podać mi nazwę firmy kurierskiej oraz koszt przesyłki? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6243575 Napisano: 20.08.2016 10:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwierzyniec napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Witam
proszę o podpowiedź czy w promocji " z miłości do radości"Wawel,muszę posiadać opakowanie z kodem i paragon?Czy tylko sam kod wystarczy do odebrania nagrody ?

Wpisujesz na stronie kod z opakowania, zalicza Ci punkty i już, a jeśli wysyłasz skan paragonu za zakupy np. cukierków, galaretek na wagę - paragon trzymasz do chwili, gdy dostaniesz maila o zatwierdzeniu i doliczeniu punktów. Mam już 3 torby - fajne, grube, solidne, bilety do kina mnie nie interesują emotka

Dziękuję bardzo za info,pozdrawiam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6243563 Napisano: 20.08.2016 09:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
proszę o podpowiedź czy w promocji " z miłości do radości"Wawel,muszę posiadać opakowanie z kodem i paragon?Czy tylko sam kod wystarczy do odebrania nagrody ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6232257 Napisano: 22.07.2016 19:34:44 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Czy jest aktualnie konkurs, na który trzeba kupić piwo, oprócz Lecha Żabce?

https://www.e-kon...18.html#.V5JY9RK8pyx
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6229967 Napisano: 16.07.2016 16:24:17 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Wkurzają mnie lekarze przyjmujący na NFZ,normalnie łaskę robią pacjentom,najpierw 1,5 miesiące czekania do onkologa z jednym dzieckiem ,teraz po roku leczenia antybiotykami znachorzy z uprawnieniami lokalnego szamana ,wydedukowali że trzeba dziecko w klinice diagnozować i dalej zasuwam 100 km do kolejnych uzdrowicieli ,którzy kłują i szpikują synka.Oczywiście nic z tego nie wynika,w dodatku wstaję i widzę co się dzieje we Francji i pytam: jak tu funkcjonować  i pisać te wszystkie poematy o chipsach,sosach i itp??! Normalnie trzeba być jak Doktor Jekyll i Mr Hyde by nie oszaleć.

Heh, zapisz się prywatnie na drogie badania czy drogie wizyty do specjalistów - dopiero Ci kopara opadnie jak Cię jak śmiecia natrętnego potraktują, na NFZ to jeszcze nic! W Polsce w ogóle nie ma szacunku dla ludzi co w zębach ciężką kasę przynoszą. Co z tego, że gabineciki odpieprzone, wymuskane recepcje, jak w środku siedzi buraczydło, które Ci ŁASKĘ ROBI, że Cię skroi przez rok na ponad 30000 zł! Trzydzieści, nie trzy. Nie napiszę, że mnie to wkurza, bo to nie obejmuje tego co czuję, kiedy ktoś żeruje na ludziach, którzy potrzebują nowoczesnych leków nierefundowanych... Oczywiście uogólniam, ale chamówa tam gdzie nie ma innej alternatywy jak kłaść kasę na stół, jest niewyobrażalna, bo wiedzą, że ludzie w desperacji duszę diabłu zaprzedadzą.

No taki niestety mamy klimat,prywatnie też chodzimy z synkiem ,bo wiadomo że rodzic dla dziecka poświęci wszystko i wszystko zniesie. Całe szczęście że mamy konkursy i na tę jedną ,jedyną krótką chwilę możemy zapomnieć o służbie zdrowia i całym tym tałatajstwie w koło. Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

ZetZ

#6229589 Napisano: 15.07.2016 12:56:11 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie lekarze przyjmujący na NFZ,normalnie łaskę robią pacjentom,najpierw 1,5 miesiące czekania do onkologa z jednym dzieckiem ,teraz po roku leczenia antybiotykami znachorzy z uprawnieniami lokalnego szamana ,wydedukowali że trzeba dziecko w klinice diagnozować i dalej zasuwam 100 km do kolejnych uzdrowicieli ,którzy kłują i szpikują synka.Oczywiście nic z tego nie wynika,w dodatku wstaję i widzę co się dzieje we Francji i pytam: jak tu funkcjonować  i pisać te wszystkie poematy o chipsach,sosach i itp??! Normalnie trzeba być jak Doktor Jekyll i Mr Hyde by nie oszaleć. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6226256 Napisano: 07.07.2016 12:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przykro mi,że wyjątkowe miejsce w którym można było czuć się bezpiecznie ,przez lajki zamieni się w Facebook pełen negatywnych emocji napędzanych notorycznym "polowaniem na czarownice".
Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6205039 Napisano: 01.06.2016 09:14:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

monkakk napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Nałęczowianka- 1 klapa...2 edycja konkursu i mimo ogromu zgłoszeń - w tej edycji <50 ani jednej wygranej...próbowałam rano , popołudniu , w nocy ...może jakiś szczęśliwiec wyślę za mnie zgłoszenie ? paragoniki jeszcze mam

ja posłałam z 15 i też nic ... a były osoby które za pierwszy razem trafiały ... ale co się dziwić z moim pechem do loterii emotka  Tyle że u mnie woda schodzi non stop więc tak czy siak kupiłabym ją, jedyny plus z tego wszystkiego

To mogę się do Was dołączyć!
Ale co się dziwić, jak w I edycji Paczki Sprzątaczki od 1 dnia promocji mnie nie wylosowali emotka
A ja tam marzę o bonie. Loterie to nie moja bajka. 

ja tez sie nie nadaje na loterie....:( ale akurat paczke sprzataczke zgarnelam 2 razy:)

Dla mnie loterie to tylko odskocznia od konkursów opisowych,Nałęczowianka zadzwoniła po trzech wysłanych paragonach,a Coca cola mimo że pije i wysyłam codziennie milczy jak grób.Nie ma więc żadnej reguły,ale szczerze wierzę w to, że zawsze warto spróbować,w końcu te emocje przy wstukiwaniu tych nr paragonów-bezcenne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6200423 Napisano: 21.05.2016 11:33:07 w Czy informują/ informowali?
ambi_9 napisał(a):

mczarna napisał(a):

ambi_9 napisał(a):

do którego dnia poinformowała nałęczowianka? emotka

Ostatnie info było,że z 17ego. Pytanie czy z wczoraj coś...?

ja dziś wysłałam zgłoszenie, także mam nadzieję że dam jutro znać czy informują kolejnego dnia emotka

20 w piątek Nałęczowianka informowała z dnia poprzedniego czyli 19. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6185726 Napisano: 19.04.2016 12:37:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezik napisał(a):

Czy są tu osoby, które dostały już te 5kg cukierków Wawel, a wygrały w ostatnich dniach konkursu?  Bo 2 czy 3 osoby pisały, że już dostały, ale chyba wygrały na początku konkurs

Nadal czekam na cukierki z 21 marca. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6146751 Napisano: 18.01.2016 12:32:49 w Biedronka
joan napisał(a):

emotka

joan napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

czy w konkursie zott z bonami do hebe,mozna wziąść  udział,a w paragon sie zaopatrzyć dopiero po wygranej?


Jak chcesz mnie wk*, to śmiało emotka Jednak prawidłowa forma to WZIĄĆ, zatem chyba szkoda czasu na konkurs opisowy emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6141351 Napisano: 06.01.2016 17:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

(...) W przypadku samochodu żaden z uczestników wylosowanych w ostatnim losowaniu nie potrafił potwierdzić swojej tożsamości (...)


Chomiki dżungarskie z Aleksandrowa Łódzkiego odmówiły okazania książeczki weterynaryjnej... emotka

emotka Dla takich komentarzy warto tu być i dodawać jak najwięcej konkursów,Brawo joan -rządzisz! Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6140798 Napisano: 05.01.2016 13:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@asante napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat lodówek z Almy - wyniki miały być do dzisiaj, ale przy 3 nagrodach mogą już być rozdane. Chciałabym się przestać łudzić emotka

Rozwiązanie już było, z tego co pamiętam i to wręcz błyskawicznie...
Wyświetl w wątku >>
0 0