Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6440647 Napisano: 12.12.2017 09:32:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy  w żabce-fantazja jest jakiś prefix?? czy tylko nr paragonu+ odpowiedź ? (dotyczy smsa)

Rozwiązanie zadania konkursowego przesłane SMSem musi być poprzedzona
prefiksem Fantasia a następnie numerem Paragonu np.: Fantasia.9374658.odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ZetZ

#6435133 Napisano: 30.11.2017 11:55:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olunka - gratuluję i podziwiam szczerzeemotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

ZetZ

#6428251 Napisano: 14.11.2017 13:34:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rower z konkursu "Rowerem do natury" Polomarket...na kartonie dpd przywiózł UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6423845 Napisano: 03.11.2017 11:36:25 w Biedronka
grzanka napisał(a):

Które produkty Winiary są w Biedronce najlepiej opisane?

Majonez(5,99) i sos jasny(1,49), bardzo dobrze opisane są. Wyświetl w wątku >>
1 grzanka 0

ZetZ

#6420016 Napisano: 24.10.2017 16:37:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier UPS, Nagroda z 1 etapu konkursu "Spędzaj czas z Tvn"

 https://www.e-kon...py.html#.We9PjcllFf5 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6401593 Napisano: 10.09.2017 11:52:35 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

ZetZ napisał(a):

bruce napisał(a):

Chciałabym zapytać, jak u Was w sklepach z produktami Luksja z aktualnej loterii? Przypuszczałam, że z upływem czasu akcja rozwinie się na szeroką skalę, a ja z trudem dostrzegam na sklepowych półkach pojedyncze promocyjne mydła (tylko). emotka

W Kauflandzie też są-mydła w płynie.

Dzięki wielkie. emotka emotka  Mój w Będzinie wybrakowany emotka - zero ostatnio było, ani jednego produktu na cały sklep, przetrząsnęłam DROBIAZGOWO każdą półkę. emotka

Zapewne jak tylko skończy się loteria, to od razu na półkach pojawią się promocyjne mydełka Luksja...w moim Bździszewie przeważnie to tak działa emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6401588 Napisano: 10.09.2017 11:43:35 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

Chciałabym zapytać, jak u Was w sklepach z produktami Luksja z aktualnej loterii? Przypuszczałam, że z upływem czasu akcja rozwinie się na szeroką skalę, a ja z trudem dostrzegam na sklepowych półkach pojedyncze promocyjne mydła (tylko). emotka

W Kauflandzie też są-mydła w płynie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6393701 Napisano: 23.08.2017 12:06:46 w Pomocy!!!!
-Violka- napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Od dwóch dni próbuję wysłać z różnych przeglądarek zgłoszenie na konkurs Lipton w C4 i tylko...

Podczasz wysyłania wystąpił błąd. Proszę spróbować poźniej. Proszę o jakieś wskazówki.

Spróbuj bez polskich znaków 

Dziękuję za błyskawiczną reakcję i pomoc-udało się. emotka Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

ZetZ

#6393690 Napisano: 23.08.2017 11:52:00 w Pomocy!!!!
Od dwóch dni próbuję wysłać z różnych przeglądarek zgłoszenie na konkurs Lipton w C4 i tylko...



Podczasz wysyłania wystąpił błąd. Proszę spróbować poźniej. Proszę o jakieś wskazówki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6369742 Napisano: 20.06.2017 10:32:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

southlander napisał(a):

Wyjaśniło się coś z tym Orsay-em? Coś ktoś wie?


Niestety  emotka  Za radą jednej z forumowiczek napisałam do nich w wiadomości prywatnej z zapytaniem czy mogę przesłać odpowiedz bo formularz był nieaktywny to wyświetlili ale nic nie odpisali emotka  

Pewnie dla tego że e-mail z pytaniem od Ciebie był wysłany w poniedziałek po zakończeniu konkursu,a moja wiadomość do Orsay na facebooku była napisana w trakcie czyli w niedzielę. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ZetZ

#6369254 Napisano: 19.06.2017 10:44:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

migi napisał(a):

ace napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka

mi też nie działa...

Czy ktoś ma jakąś informację w związku z powyżej? Do wieczora nie dało się wysłać odp. 

też próbowałam i w końcu odpuściłam. w sobotę na 100% był formularz, wczoraj już niczego takiego nie było. wg regulaminu konkurs powinien zakończyć się 23:59. a może im się pomyliły dni i zamknęli w sobotę?

Wczoraj o 12 wyłączyli aplikację,proszę napisać do Orsay na facebooku o tym, a wtedy przyjmą w wiadomości prywatnej odpowiedź,,,bynajmniej u mnie to tak zadziałało.pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6356171 Napisano: 15.05.2017 11:55:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier DHL kosmetyki z konkursu w Intermarche " Soraya Magiczne Prezenty" Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6344265 Napisano: 10.04.2017 10:07:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
justyna3 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Proszę o szczerą radę osoby, które testowały Philips LUMEA‎-warto czy nie warto kupić? Chcemy kupić ten sprzęt naszej nastolatce, ale opinie w internecie są tak skrajnie różne, że nie możemy się zdecydować.

Dzień Dobry- testowałam lumeę sc2007- dla mnie super urządzenie. Jednakże kluczową kwestią jest kolor skóry i owłosienia. w moim przypadku bardzo jasna cera z cienkimi ciemnymi włoskami. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, depilację robiłam ustawiając poziom na 5, w miejscach z bardziej wrażliwa skórą na 3 (możliwość ustawienia intensywności błysku 1-5). urządzenie testowałam przez 6 tygodni, zbyt krótki czas aby ocenić faktyczną skuteczność urządzenia przy regularnym stosowaniu, minęły 2 m-ce od zwrotu urządzenia i stan mojego owłosienia wrócił do poziomu sprzed testów. Po 6 tygodniach testów włoski odrastały słabsze i w mniejszym nasileniu,   no i przez ok. 3 tygodnie w ogóle nie musiałam się golić. Myślę że przy normalnym użytkowaniu, odpowiednim kolorze skóry i włosków efekty są rewelacyjne

Bardzo dziękuję za cenne rady, dokładny opis i bezinteresowną pomoc, szkoda że testowanie urządzenia było przez tak krótki okres , bo zdecydowanie większym zaufaniem darzę osoby z tego forum niż przypadkowe w necie, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
ZetZ Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

ZetZ

#6314303 Napisano: 25.01.2017 11:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Z ostatniego etapu konkursu - wygrane lampki już od dawna u nas. emotka

dziękuję za odp. ciekawe gdzie zaginęły moje 2, a nie idzie się tam dodzwonić, na @ nie odpowiadają

Chyba się trzeba będzie uzbroić w cierpliwość...Agencja Albedo,jest teraz wręcz zasypana konkursami...ja też czekam na inne zaległe nagrody. emotka

ja czekać mogę, tylko że akurat tutaj reklamacje można składać tylko do 8,02,2017 wiec szkoda by mi było tych lampek bo są cudowne, i te brakujące skoro sie należą to mogli by już wysłać ;D znajdę dla nich miejsce emotka

A to słusznie,to trzeba działać...trzymam więc kciuki.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6314299 Napisano: 25.01.2017 11:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Z ostatniego etapu konkursu - wygrane lampki już od dawna u nas. emotka

dziękuję za odp. ciekawe gdzie zaginęły moje 2, a nie idzie się tam dodzwonić, na @ nie odpowiadają

Chyba się trzeba będzie uzbroić w cierpliwość...Agencja Albedo,jest teraz wręcz zasypana konkursami...ja też czekam na inne zaległe nagrody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6314269 Napisano: 25.01.2017 10:18:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Z ostatniego etapu konkursu - wygrane lampki już od dawna u nas. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6311200 Napisano: 16.01.2017 10:18:02 w Pomocy!!!!
agniehaha89 napisał(a):

joan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Chyba właśnie zostałam oszukana na OLX. Przelałam pieniądze. Ogłoszenie zniknęło i konto również. Co mam teraz robić ?


Mój kolega poszedł na policję, a tam mu powiedzieli "Paaanieee, przecież ta przesyła może jeszcze dojść, proszę się zgłosić za dwa-trzy tygodnie, teraz nie ma sensu działać, co ja mogę pomóc bla bla bla".

A masz dane sprzedającego? Imię, nazwisko, adres zamieszkania?

imie nazwisko do przelewu mam, ale nie wiadomo czy prawdziwe. Poza tym numer konta bankowego. Zrobiłam prtint sc z rozmowy . Kasa nie taka duża bo tylko 60 zł ale mimo wszystko aż mną trzęsie .

Spokojnie,ja po sprzedaży na OLX też od razu kasuję ofertę,żeby nie wprowadzać niepotrzebnie w błąd innych zainteresowanych. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6311163 Napisano: 16.01.2017 08:56:40 w Informują
15.01.2017    godz 21.02    e-mail z  „Spełnij swoje marzenia”. ostatni etap. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6311082 Napisano: 15.01.2017 18:48:01 w Nasze wygrane w minionym roku
2016 to był TEN ROK ! Nagród na 54 tysiące.
Konkursy zauroczyły mnie już 6 lat temu,a na forum jestem od 2 lat dzięki jedynym w swoim rodzaju
wpisom : joan ,przeczytanym gdzieś w sieci... Nigdy nie piszę o swoich
nagrodach ,ale za parę tygodni mam trafić pod nóż chirurgiczny-na NFZ i
nie wiem czy będzie happy end emotka tej historii,więc co tam zrobię wyjątek !
Nagrody stukały, pukały z zasapanymi kurierami przez 9 miesięcy, bo 3 pierwsze
był zastój kompletny, ale nie ma zmiłuj- zero przerw i dzięki temu
przygarnęliśmy pod swój dach:
-  30 tysięcy w gotówce
- yesdzik
- PS4 x 2
-słuchawki x3
-pufy
piłki
-bony do sephora,orsay,zalando,kaufland.tesco,auchan,katy Visa
- pralkę
-rower Romet
- suszarka,karbownica
-narzędzia Stanley
-walizki
-steamer philps
-telewizor
i całe mnóstwo innych rozdanych bliskim rzeczy.
Co mnie cieszyło najbardziej? Fakt ze za każdym razem kiedy wyniki badań
lekarskich i diagnozy pogrążały nas w bagnie rozpaczy-konkursy wyciągały
nas z tego dając nadzieję że będzie ok...i tego Wam wszystkim życzę na
ten nowy rok-bez szarpania się ,obgryzania paznokci po wynikach
konkursów -cały pakiet zdrowia,,,tak właśnie ZDROWIA bo bez niego życie
fizycznie i psychicznie zwyczajnie  boli. Wyświetl w wątku >>