Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona123

fiona123

#5817710 Napisano: 04.02.2014 14:25:40 w Rossmann
anetka2a napisał(a):

fiona123 napisał(a):

ps.Panie kierownik bardzo się boją i denerwuja faktem,gdy się wspomina że napisze maila do obsługi ze skanem paragonów i poprosi o kody.jeśli to jakiś problem..od razu starają się wyjaśnic sytację na miejscu.Tak miałam w obu przypadkach.


Mój mail ze skanem właśnie do nich poleciał emotka Może i bym załatwiła to na miejscu, ale jestem uziemiona z przeziębionym dzieckiem w domu a mąż - za Chiny ludowe by nie poszedł rozmawiać o paragonie - nie ten typ człowieka co ja, on woli odpuścić... emotka Poza tym do ross mam kilka kilometrów emotka
Cała ta sytuacja mnie zdziwiła, bo nigdy mi się nie przytrafiła - może dlatego, że ja robię zakupy w innym ross a mój mąż w innym (z racji bliskości do pracy)... W tym w którym ja robię zakupy, zawsze ekspedientki dają bez problemu paragony a nawet zachęcają do udziału w konkursach emotka
A sytuacje o których pisałaś, szczególnie ta ze sprytną kasjerką z koszem na paragony masakruje system emotka


Przyznałam się ze to bardzo brzydko,mąż sie ze mnie śmiał gdy mu opowiedziałam.Masz rację ladyinred,że kasjerki mogą to robić odruchowo,dużo ludzi nie gra,paragon uważa za kolejny śmieć itp,ale...wyjaśnij dlaczego w koszu na śmieci nie było nic innego oprócz paragonów niefiskalnych?papierków,opakowań..czegokolwiek tylko same niefiskalniaki? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5817689 Napisano: 04.02.2014 14:08:20 w Rossmann
ps.Panie kierownik bardzo się boją i denerwuja faktem,gdy się wspomina że napisze maila do obsługi ze skanem paragonów i poprosi o kody.jeśli to jakiś problem..od razu starają się wyjaśnic sytację na miejscu.Tak miałam w obu przypadkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5817687 Napisano: 04.02.2014 14:06:34 w Rossmann
anetka2a napisał(a):

Ale się wkurzyłam - wczoraj mąż robił zakupy w ross i oprócz kilku rzeczy kupił kaszkę Bobovita dla naszego szkraba - Mały zawsze takie wcina emotka I co? Nie dostał paragonu niefiskalnego emotka I nie wiem czy po prostu go nie wydrukowało, czy jakaś sprytna pani kasjerka zobaczyła, że chłop zakupy robi i mu go nie dała emotka Już skrobię do nich maila emotka



Hehe,skąd ja to znam;)już 2x ta sama kasjerka w Rossmanie spojrzała na mnie i po wydrukowaniu paragonu za zakupy i za płatność kartą grzecznie i z uśmiechem podziękowała i schowała paragony niefiskalne pod ladę.(pewnie pomyślała ze nie bawię się w konkursy-a tu zonk!)nie wiedziałam na początku o co z tymi paragonami chodziło,wiec odpuściłam jej,a za 3 razem poszłam i celowo kupiłam produkt promocyjny i gdy po raz kolejny zrobiła dokładnie tak samo,wyszłam ze sklepu i zadzwoniłam do tego Rossmana i rozmawiałam z Panią kierownik o zaistniałym fakcie z przed 20 min.W niedziele zamykali wcześniej i już nie miałam jak wrócić.Umówiłyśmy się na następny dzień w celu odebrania paragonu.Kierownik miała porozmawiać z pracownica i chyba rozmawiała,bo ostatnio ta sama dziewczyna(chyba się kapnęła ze ja nakablowałam;)bo grzecznie wydała mi paragon niefiskalny i jeszcze objasniła do czego on służy;)))
Sytuacja nr 2.Jestem w innym sklepie i kupuje 3 produkty promocyjne(akurat mi sie kosmetyki pokończyły)pani paragony niefiskalne szt.3 wyrzuca przy mnie do kosza stojącego pod jej stolikiem i na moje pytanie,,a czy moge otrzymac paragony do konkursu''?patrzy na mnie zaskoczona i pyta czy jestem w ogole zalogowana na stronce?!!Gdy odpowiadam że oczywiście,schyla się pod stolik i podaje mi zmiętolone 2 paragony i z łaską mówi,,PROSZĘĘ''.Biorę,rozwijam je juz na podwórku,patrzę a tam niespodzianka...2 paragony dla konkursu o kocie i jeden Xenna!!!!Normalnie masakra piłą motorową.Wracam do sklepu i rozmawiam z kierownik drogerii,Pani kierownik jest tak zbulwersowana ze jej ręce latają,gubi słowa i nie może uwierzyć ze tak się dzieje na sklepie...po czym bierze kosz na śmieci tej kasjerki(która ma minę nietęgą i znajduje mi moje 3 paragony za moje zakupy!Domyślacie się co było w jej koszu?Moze z 30 różnego rodzaju paragonów do konkursów.....Nigdy,przenigdy bym nie nakablowała,wstydzę sie nawet zwrócić do sklepu serek po terminie,ale sytuacja mnie przerosła...Moze i bym nie wziela udziału w tych konkursach,ale panie kasjerki nie powinny za mnie o tym decydować.Jakie jest Wasze zdanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5816219 Napisano: 01.02.2014 21:43:35 w Rossmann
emmii
emmiii napisał(a):

czy jak posiadam paragony z kodem konkursowym a zgubiłam paragon fiskalny i nie pamiętam na jaką kwotę były zakupy to odblokuje mi się pytanie konkursowe ?



Tak,lecz jak zgarniesz nagrodę głowną myslę ze poproszą Cie o skan paragonu fiskalnego. Wyświetl w wątku >>
0 0