Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona123

fiona123

#6050315 Napisano: 29.07.2015 12:38:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
leżak Łomża dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6048300 Napisano: 23.07.2015 17:47:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

magnus napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

magnus napisał(a):

marielu napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

hej!
Na ile znaków max można prygotować odpowiedź do Sadówki?

mi weszło 1200 + film + makieta

emotka   plus gałązka wiśni emotka

A makieta gra, spiewa i tańczy? Bo inne to szans nie mają...

Gra, śpiewa i tańczy w sadzie wiśniowym, do tego pachnie wiśnią, borówką i cytryną- zapach zależy od przycisku na makiecie emotka

ee to cienko, na mojej jeszcze można sobie drinka zrobić:)

buahahahah:) ja to filmik nakręciłam jak tę Sadówkę piję w dużych ilościach i jak później po niej tańczę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6048117 Napisano: 23.07.2015 11:05:20 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupie paragon Sadówka. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044827 Napisano: 15.07.2015 15:16:48 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

joan napisał(a):

iskierka - usuń nr telefonu z Olx, będą Ci ludzie dzwonić i do słuchawki stękać, że koniecznie chcą coś kupić za pół ceny z ogłoszenia. Będą dzwonili faceci z małymi kiełbaskami, którzy w życiu żadnego sukcesu nie osiągnęli i zbicie ceny wystawionego przez Ciebie przedmiotu to dla nich sprawa honoru. Będą babony dzwonić i tyłek Ci zawracać, a wszystko po to, żeby Cię psychicznie wykończyć. I to jest nawet gorsze od spamu emotka

przez ciebie wylalam kawe jak ty przez telefon poznajesz ze ma male kielbaski ja tego nie potrafie hi,hi

joan napisał(a):

fiona123 napisał(a):

Mąż ma komis samochodowy i wkurza mnie ze już 3 osoba wstawiła nowiutkie autko wygrane w konkursie w ciągu 2 miesięcy:)
Jedna Pani wysłała sms gdzieś do gazety i wygrała,a biedaczka nie ma prawo jazdy i  nie potrzebuje...,
drugi Pan zamiast Fiata 500 woli duże auto 4x4..a 3 osoby historii nie znam:)
i wkurza mnie to że mąż sie nabija z moich leżaczków ŁOMŻA:)))


Widocznie za bardzo interesujesz się cudzymi historiami; polecam poczytać tzw. babskie gazety - zaspokoją Twoją ciekawość i będziesz mogła się powkurzać na całkiem obce osoby, zamiast na konkursowiczów.

PS: Pozdrawiam nieznajomego pana od Fiata 500. Widziałam to auto na żywo w kilku wersjach i nie przypadło mi do gustu. W pełni rozumiem preferowanie pojazdów 4x4 emotka

ko i ja czynię emotka

 joan ,akurat w Twoje poczucie humoru nie powątpiewałam,aczkolwiek myliłam się...
Babskich gazet nie czytam,nie mam czasu za konkursami:))))
Sama sporo wygrywam równie ciekawych nagród.
Nie wkurzam się na konkursowiczów ,wręcz przeciwnie,każdemu z osobna dobrze życzę.Interesują mnie duże i ciekawe wygrane,a ludzie sami
informują męża skąd i dlaczego nowe auto ot i tyle..
 chciałam zagaic temat w wolnej chwili.Jednak nie warto i nigdy więcej.
Przepraszam.
barcza napisał(a):

joan napisał(a):

iskierka - usuń nr telefonu z Olx, będą Ci ludzie dzwonić i do słuchawki stękać, że koniecznie chcą coś kupić za pół ceny z ogłoszenia. Będą dzwonili faceci z małymi kiełbaskami, którzy w życiu żadnego sukcesu nie osiągnęli i zbicie ceny wystawionego przez Ciebie przedmiotu to dla nich sprawa honoru. Będą babony dzwonić i tyłek Ci zawracać, a wszystko po to, żeby Cię psychicznie wykończyć. I to jest nawet gorsze od spamu emotka

przez ciebie wylalam kawe jak ty przez telefon poznajesz ze ma male kielbaski ja tego nie potrafie hi,hi

Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044790 Napisano: 15.07.2015 14:24:22 w Wkurza mnie...
Mąż ma komis samochodowy i wkurza mnie ze już 3 osoba wstawiła nowiutkie autko wygrane w konkursie w ciągu 2 miesięcy:)
Jedna Pani wysłała sms gdzieś do gazety i wygrała,a biedaczka nie ma prawo jazdy i  nie potrzebuje...,
drugi Pan zamiast Fiata 500 woli duże auto 4x4..a 3 osoby historii nie znam:)
i wkurza mnie to że mąż sie nabija z moich leżaczków ŁOMŻA:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044639 Napisano: 15.07.2015 10:59:10 w Biedronka
tak,juz widze do dzisiaj i nie trzeba kupować karmy.
Powodzenia!! Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044629 Napisano: 15.07.2015 10:53:35 w Biedronka
sylwika76 napisał(a):

Czy do konkursu "aktywnie z psem" trzeba kupować tą karmę ?

A ten konkurs chyba juz sie zakonczył?czy nie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044362 Napisano: 14.07.2015 17:00:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1szt Leżak Łomza Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6044360 Napisano: 14.07.2015 16:56:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Usmiech 4x dziennie-Milka.Różowy aparat Nikon
Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#6029332 Napisano: 09.06.2015 14:14:16 w Numery telefonów i maile do agencji.
Hej,ma ktos namiar na socializer?
numery tel nie działają.
na maile nie odpisują..
Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5870997 Napisano: 05.06.2014 17:44:39 w Giełda Kodów ; )
Oddam kod z coli Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5868544 Napisano: 30.05.2014 21:47:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Canpol
7szt śliniaków+2szt butelki antykolkowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5842508 Napisano: 27.03.2014 18:10:24 w Rossmann
frodo napisał(a):

ladyinred napisał(a):

saloema napisał(a):

frodo napisał(a):

fiona123 napisał(a):

Xenna trafiłam w błonniki:)co ja mam z tym zrobić?? emotka


Oto jest pytanie... Bogu dzięki, że nie udało mi się wygrać tego błonnika emotka



A ja napisałam taki piękny wierszyk o tym, jak rozmawiałam ze swoją ubikacją o jelitach i nici... nawet błonnika!



emotka super emotka az ciekawa jestem, co tam było


Aż strach pomyśleć emotka


hahhah a ja własnie też walnęłam rymowankę o jelitach,zatwardzeniu,zaparciach,wzdęciach itp..
jak pisałam to myslałam że się posikam ze śmiechu taki niby miałam problem wstydliwy a Xenna mnie uratowała jejeje.No to uznali,ze skoro mi tak pomaga to niech ma dziewczyna emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5841837 Napisano: 26.03.2014 11:55:48 w Rossmann
Xenna trafiłam w błonniki:)co ja mam z tym zrobić?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5818344 Napisano: 05.02.2014 14:26:59 w Rossmann
Ronja napisał(a):

fiona123 napisał(a):

Ronja napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

Ronja, w marketingu rosska pracujesz, czy co do licha emotka emotka emotka

bo raczej nie na kasie



Po prostu wydaje mi się, że przesadzacie z tym sugerowaniem, że kasjerki rossmana nalogowo grają na rossnecie i podałam argumenty. Nie chce mi się wierzyc, że ktos w dzisiejszych czasach ryzykowałby utratę pracy dla dodatkowego kremiku i to niepewnego.


Niestety się mylisz..znam kilka Pan,które hurtem wynoszą i sprzedają próbki kremów,kosmetyków,perfum,szminek..Mam sąsiadkę która notorycznie kupuje od Pan z Rossmana i Apteki
takie rzeczy...nawet utrata premii czy pracy nie stoi na przeszkodzie.



Bożesz Ty mój ileż to chemii kobiety są w takim razie skłonne w siebie wetrzeć? Jak oglądam te składy kosmetyków, zwłaszcza drogeryjnych to strach. Dlatego prawie nigdy nie gram w Rossnecie o kosmetyki. Ja rozumiem kiedyś z braku laku aptekarki kręciły własne lody twu, twu kremy w aptekach ale teraz, naprawdę nie pojmuję... Mam koleżanke aptekarkę i co najwyżej dla sebie trzyma próbki RoCa czy Vichy ale nie, żeby nimi handlowała emotka


Hehe od przybytku głowa nie boli:)
Całkiem niedawno kolezanka aplikowała na kierownika Rossmana i na rozmowie rekrutacyjnej kilka razy padło pytanie,,jak bys zareagowała,gdybys zauważyła ze personel kradnie asortyment?''Nie oszukujmy się,kradną wszędzie,ale kosmetyki w drogerii są nam kobietom wyjątkowo atrakcyjnym towarem:)i rynkiem zbytu zarazem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5818220 Napisano: 05.02.2014 12:34:22 w Rossmann
Ronja napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

Ronja, w marketingu rosska pracujesz, czy co do licha emotka emotka emotka

bo raczej nie na kasie



Po prostu wydaje mi się, że przesadzacie z tym sugerowaniem, że kasjerki rossmana nalogowo grają na rossnecie i podałam argumenty. Nie chce mi się wierzyc, że ktos w dzisiejszych czasach ryzykowałby utratę pracy dla dodatkowego kremiku i to niepewnego.


Niestety się mylisz..znam kilka Pan,które hurtem wynoszą i sprzedają próbki kremów,kosmetyków,perfum,szminek..Mam sąsiadkę która notorycznie kupuje od Pan z Rossmana i Apteki
takie rzeczy...nawet utrata premii czy pracy nie stoi na przeszkodzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5818182 Napisano: 05.02.2014 12:11:27 w Rossmann
joan napisał(a):

Ronja - tak, jak Ci pisałam, aktualnie paragon nie jest do niczego potrzebny. Zauważ, że nowe zasady Rosska obowiązują od kilku miesięcy; gdyby nie wystarczyły same kody, czy po takim upływie czasu niektóre kasjerki nadal kradłyby kody klientom i chowały je do kieszeni albo worka? Wątpię. One już wiedzą, że paragon nie jest do niczego potrzebny.



I właściwie mamy odpowiedź na pytanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5817874 Napisano: 04.02.2014 18:26:25 w Rossmann
lazaj007 napisał(a):

dzisial bylem w rossmanie po kaszke dla coreczki i co?.... pani dala paragon i potwierdzenie platnosci z terminala po czym dziekuje mi za zakupy a ja stoje przy kasie bo cos mi nie gra, gdzie ten kod.... kasjerka zaczyna obslugiwac kolejna osobe a druga reka chwyta moj kod na co ja do niej ze to co sie wydrukowalo tez poprosze... z wielkim wyrzutem dala sapiac pod nosem zgryzliwie "prosze"...... noz kurde.
raz juz przy venusie zona pisala do rossnetu bo nie dostala kodu to w odpowiedzi podali kod, przeprosili i poinformowali ze kierwonik regionalny ma odbyc rozmowe z pracownikami. Ale jak widac albo rozmowy nie bylo albo regionalnego maja gdzies bo ta sama drogieria a po raz kolejny nie wydaja kodu!!! Jak maja ochote na udzial w konkursie to niech do groma kupia sobie dany produkt a nie zeruja na innych!


hehee spoko,widze ze nie tylko mi sie to przytrafia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5817733 Napisano: 04.02.2014 14:45:39 w Rossmann
joan napisał(a):

fiona123 napisał(a):

(...) Wygrywa główna nagrodę np auto:)i warunkiem jest pokazać paragon za zakupy i ten niefiskalny??skad weźmie ten 1?


Nie wiemy, czy kogokolwiek będzie interesował paragon. Zresztą, może kasjerki o samochody nie grają?

lazaj007 napisał(a):

wydrukuje duplikat paragonu, wkoncu ma mozliwosc bo tam pracuje


Może i nie interesuje Panie nagroda I stopnia,tylko np 3 szt.Xenny błonnik:)to i racja:)
a w drugim przypadku,łał!nie wpadłam na to że mogą sobie Panie duplikat wydrukować.I wszystko jasne:)spoko Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona123

#5817720 Napisano: 04.02.2014 14:33:50 w Rossmann
joan napisał(a):

ladyinred - co z tego, że ktoś nie zagra, ekspedientka ma prawo sprzątnąć paragon fiskalny/niefiskalny z lady dopiero wtedy, gdy klient odejdzie. A nie takie cwaniakowanie emotka

Mnie już kilkakrotnie nie wydano paragonu, ale zawsze była to wina systemu. Zawsze. I podkreślałam to w mejlach z prośbą o kod emotka



Uważam że masz rację,paragon Pani może sobie wziąć,wyrzucić czy zrobić z nim cokolwiek jeśli klient odejdzie od kasy i się o niego nie upomni.We wszystkich opisanych przypadkach absolutnie!nie była to wina systemu tylko samych Pan kasjerek bo widziałam dokładnie ze paragony niefiskalne się normalnie drukują.Czy któraś z Was zna odpowiedź na pytanie,po co kasjerce paragony?Wiadomo,ma kod i wpisze datę i obojętnie jaką kwotę,weźmie udział w konkursie za siostrę,chłopaka,koleżankę.Wymyśli kilkadziesiąt haseł,rymów itp i co?Wygrywa główna nagrodę np auto:)i warunkiem jest pokazać paragon za zakupy i ten niefiskalny??skad weźmie ten 1? Wyświetl w wątku >>
0 0