Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yolka123

yolka123

#6157565 Napisano: 08.02.2016 21:45:11 w TESCO konkursy
ziomal102 napisał(a):

luko922 napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

W Listerine piszecie do Smolara o zwrot kosztów za Listerine, czy o nagrodę w postaci tego płynu? Czy może jedno i drugie?

Ja jednak pobawiłem się w największego cebulaka świata i proszę o zwrot. Ale już nie odważyłbym się robić takiej wiochy i prosić o zwrot, a jednocześnie żądać nagrody w konkursie. emotka

A o co kaman z tym zwrotem? Bo regulamin ze strony już ściągnęli i nie mogę doczytąć..

Tutaj jest regulamin dot. zwrotu kosztów za Listerine.
http://www.smolar...6_12_2015%20r.-1.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6156985 Napisano: 08.02.2016 00:21:07 w Biedronka
@asante napisał(a):

Mariolka, mnie widok tych kurczaków z ryżem odstraszył, kupiłam te pierożki i muszę przyznać, że nawet ok. 
yolka123 - są posiedzenia dzienne i tygodniowe  emotka

Jest jeszcze ciekawy myk w regulaminie oprócz laptopa - informować lauretaow będą wyłącznie telefonicznie. Szkoda tylko, że w formularzu nie ma miejsca na nr telefonu... 

I jeszcze zaciekawiło mnie to, że zwycięskie hasła( już doczytałam,że dzienne posiedzenia były) raczej pochodzą wyłącznie z formularzy...Ja akurat wysłałam sms-a emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6156977 Napisano: 08.02.2016 00:07:44 w Biedronka
maa napisał(a):

yaagatka napisał(a):

@asante napisał(a):

Jak ja się cieszę, że ktoś napisał, że sprzeda paragon na "Azję na talerzu", bo jak nic przegapiłabym konkurs i zmarnowała paragon, a tak mam całe 40 minut na wypocenie tekstu emotka   
Swoją drogą czy zauważyliście, że regulaminowo główna nagroda to wycieczka do Tajlandii, a na stronie zdjęcia Tajlandii, a pod nimi główna laptop Asus? emotka

a u mnie leżą dwa pudełka nietknięte, trzy dni po terminie waznosci chyba. ohyda... nikt nie chce zjesc...

na pierwszy rzut oka te kurczaki wydawały się niejadalne. Sama wzięłam pierożki i dość znośne,

Ja też pierożki.Tam akurat farsz był głównie z warzyw, więc najbezpieczniej mi wyglądały. Szału nie ma, ale dały się zjeść. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6156969 Napisano: 07.02.2016 23:48:50 w Biedronka
@asante napisał(a):

Jak ja się cieszę, że ktoś napisał, że sprzeda paragon na "Azję na talerzu", bo jak nic przegapiłabym konkurs i zmarnowała paragon, a tak mam całe 40 minut na wypocenie tekstu emotka   
Swoją drogą czy zauważyliście, że regulaminowo główna nagroda to wycieczka do Tajlandii, a na stronie zdjęcia Tajlandii, a pod nimi główna laptop Asus? emotka

A na stronie są już laureaci nagród II i III stopniaemotka  Nic nie rozumiem, przecież to dziś jest zakończenie konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6156012 Napisano: 05.02.2016 14:50:56 w PODZIĘKOWANIA
gryszelm napisał(a):

defed napisał(a):

yolka123 - dziękuję i to podwójnie emotka  emotka

ja również w imieniu córki dziękuję yolka123emotka - przemiła osóbka.

Jak miło...
dziękuję, dziewczętaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6156007 Napisano: 05.02.2016 14:42:51 w Biedronka
defed napisał(a):

menadzermaja napisał(a):

A to nie mieli informowac po 3 dniach?????

tak, po 3 dniach - od dnia wyłonienia laureatów, co nastąpi 14 dni od terminu zakończenia konkursu emotka

W końcu tyle makiet i instalacji przejrzeć ... jest co robićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6155944 Napisano: 05.02.2016 13:40:12 w SZUKAM....
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Kończą mi się dezodoranty. emotka
Nie ma aby jakiegoś konkursu Fa, Rexona, itp.?


Oczywiście, że jest emotka Fa z wycieczką do Brazylii oraz innymi nagrodami emotka

W Tesco Lady Speed Stick albo Palmolive
https://www.e-kon...ynkowy-w-tesco1.html Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6155681 Napisano: 05.02.2016 11:04:39 w Informują
0 0

yolka123

#6155336 Napisano: 04.02.2016 18:08:38 w Biedronka
Wy tu śmichy-chichy,a Streamline ma teraz siedzibę w Toruniu i wygrają na pewno SŁUSZNE wypowiedzi, a nie jakieś tam zaKODowane.
Było o zębach zdrowych jak rydze pisać, a nie wymyślaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6154557 Napisano: 03.02.2016 17:06:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Garnier - Rytm piękna - zestaw kosmetyków / UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6153020 Napisano: 01.02.2016 10:21:16 w Biedronka
zuzola napisał(a):

ja tak z innej beczki emotka
czy wysyłał ktoś dziś sms na konkurs colgate?
wszystko działa?nie moge wysłac,czy tylko u mnie jakis problem?

Wysyłałam wczoraj, zwrotka przychodzi natychmiast (Orange). Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152967 Napisano: 01.02.2016 01:05:16 w WC - rozmowy o wszystkim
Batistutek123 -weź Ty się ogarnij,człowieku.
Jesteś na forum konkursowiczów,a nie miłośników Odnowy Świata w Duchu Piasta Kołodzieja.
Dodaj choć ze trzy konkursy, bo babom zarzucasz, że wygodne,a to Ty jesteś leń( i obibok).
Czasem napisz co wygrałeś, albo nie wygrałeś, co dowiózł kurier, a czego nie dowiózł.
Może wtedy ktoś będzie traktował Cię poważnie, a tak to wszyscy tu z Ciebie - i słusznie -mają polewkę.
Przeważnie czarną. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152899 Napisano: 31.01.2016 22:08:25 w BelVita - konkurs śniadaniowy
dolly napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Jakby ktoś narzekał na sposób dostarczania to u mnie jest dosłownie hicior!!!
Dziś godz 20:30 dzwoni pani o głosie pana emotka i kompletnie niezorientowana informuje że właśnie szefowa jej przekazała że ma jakieś śniadania z konkursu zawieźć. I poinformowała mnie że z Gniezna do Poznania jeździ ok 2-3 w nocy wozić jedzenie więc jakoś o tej godz będzie!!!!!! Kazała sobie dać kod do wejścia i ostawi jedzenie przy drzwiach emotka Menu nieuzgodnione tak więc nie wiem czego się spodziewać... Jutro ma zadzwonić-będzie więcej wiedziała może....omg....

emotka

No to teraz już wiesz na co będziesz mieć energię jutro rano emotka
Musisz pilnować, żeby Ci śniadania nie ukradli spod drzwiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152896 Napisano: 31.01.2016 22:01:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeanettka napisał(a):

Czy zgłoszenie do konkursu Berliso Hot trzeba dokonywać w rundzie z której mamy paragon, czy można w następnej?

Możesz dokonać zgłoszenia do 6 marca, niezależnie od tego, z którego dnia konkursu jest paragon.
Nie trzeba się trzymać rund, jak w Szczęśliwej 10-tce. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152825 Napisano: 31.01.2016 18:40:01 w Biedronka
defed napisał(a):

defed napisał(a):

defed napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konka z Azją... Gdzie szukać tych produktów ? W lodówkach /tam gdzie sery, jogurty itp. / ? 

U mnie ta Azja stala dzisiaj doslownie w centrum sklepu, produkty ulozone na specjalnym azjatyckim standzie.

Oj, to nieładnie postąpiono.Te produkty mają krótką datę przydatności do spożycia i według producenta powinny być przechowywane
w temp. 0 ~+6 st. C. Muszą stać w chłodni,a nie na pryzmie.

Akurat nie jestem zainteresowana tym konkursem, ale jutro i tak bede w Biedrze i zciekawosci sprawdze 

A ja kupiłam. Zjadłam ( pierożki)  i jeszcze żyję, ale  z chłodni brałam. I mam te tekturki, jak byk pisze. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152822 Napisano: 31.01.2016 18:32:18 w Biedronka
defed napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konka z Azją... Gdzie szukać tych produktów ? W lodówkach /tam gdzie sery, jogurty itp. / ? 

U mnie ta Azja stala dzisiaj doslownie w centrum sklepu, produkty ulozone na specjalnym azjatyckim standzie.

Oj, to nieładnie postąpiono.Te produkty mają krótką datę przydatności do spożycia i według producenta powinny być przechowywane
w temp. 0 ~+6 st. C. Muszą stać w chłodni,a nie na pryzmie. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152758 Napisano: 31.01.2016 12:54:02 w Dziś cieszę się z.....
dolly napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

dolly napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

szalik emotka emotka nie jest potrzebny, przeszkadza tylko.

hahaha, dobrze,  ze tylko szalik emotka

Jan Kaczmarek - BALLADA

Tylko co wtedy, gdy nawet latem, dziewczyna jest tak oziębla, jakby przez cale zycie siedziala na mietowych cukierkach emotka

Można jej wtedy zaśpiewać  - też Kaczmarka - Czego się boisz, głupia, czemu nie chcesz iść na całość?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152698 Napisano: 30.01.2016 23:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

angied23 napisał(a):

Czy ktoś jadł te produkty Go Asia z tego biedronkowego konkursu ? Idzie się pożygać 'rany jaki kwach ! Bleeeee emotka


Nie sądzę, by wielu miało odwagę ich spróbować emotka

do każdego opakowania produktów Go Asia powinien być "talon" na chemioterapię GRATIS ... emotka

Trzy dni temu kupiłam te pierożki - ucieszyłam się, że w ogóle były, bo wszędzie były tylko te kurczaki w sosach o neonowych kolorach.
Powiem tak- pierogi owe nie natchnęły mnie do błyskotliwej wypowiedzi dlaczego lubię kuchnię azjatycką.
Jakbym wygrała Tajlandię, to było warto, a jak dzbanek ceramiczny albo nic - NIE. Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152566 Napisano: 30.01.2016 15:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kunlunija napisał(a):

słuchajcie, czy są jakieś konkursy, coś, co mogę kupic na konkurs w carrefourze? widzę, ze jest kaufland, intermarche, tesco i biedra, ale nie wyłapałam nic, co jest do kupienia w obojętnie jakim sklepie emotka

Nescafe i belriso... Więcej nie pamiętam...  emotka

I Belvita ( ale tylko do jutra)

Wyłapałam jeszcze
Listerine ( zwrot kosztów zakupua) 
http://www.smolar...6_12_2015%20r.-1.pdf
- ale lepiej w Tesco, bo jest dodatkowo konkurs promocyjny
Dosia - zwrot kosztów zakupu)
http://www.dosiapromocja.pl/ , ale Dosia jest tez w Kauflandowskim budżecie Wyświetl w wątku >>
0 0

yolka123

#6152563 Napisano: 30.01.2016 15:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

kunlunija napisał(a):

słuchajcie, czy są jakieś konkursy, coś, co mogę kupic na konkurs w carrefourze? widzę, ze jest kaufland, intermarche, tesco i biedra, ale nie wyłapałam nic, co jest do kupienia w obojętnie jakim sklepie emotka

Nescafe i belriso... Więcej nie pamiętam...  emotka

I Belvita ( ale tylko do jutra) Wyświetl w wątku >>
0 0