Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Gusiol

Gusiol

#6320104 Napisano: 08.02.2017 16:10:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Także puzzle zwane Kalendarz Stegu z Muratora... Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Gusiol

#6316969 Napisano: 01.02.2017 14:13:20 w Auchan
Ja dzisiaj idę odebrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#6316657 Napisano: 31.01.2017 23:11:17 w Auchan
A ja wygrałem, doszedł mail emotka UUuUUU Będą zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
1 kunia 0

Gusiol

#6315068 Napisano: 27.01.2017 13:50:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Douglas Subskrypcje DHL - Balsam do ust (O_o to się szarpnęli) Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#6306598 Napisano: 02.01.2017 12:29:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Heineken dla obdarowanego. UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#6299290 Napisano: 12.12.2016 14:47:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

Gusiol

#6295253 Napisano: 02.12.2016 21:21:23 w Lay's
Wszyscy dostają prośbę o skan a ja prośbę o ksero przy piłce?

"Szanowna Pani w związku z Pani wgraną w konkursie „Mistrzostwa kibicowania” zgodnie z pkt 20
regulaminu Konkursu uprzejmie prosimy o przesłanie kserokopii dowodu
tożsamości celem pełnej weryfikacji i wydania nagrody. 
W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przesłanie dowodu osobistego,
z widocznymi poniższymi danymi:
- imię,
- nazwisko
- numer i seria dowodu"

Kserokopię prosimy nadać przesyłką rejestrowaną (list polecony lub przesyłka kurierska) na adres: Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#6022990 Napisano: 26.05.2015 18:30:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta 500 zł + Perfumy z konkursu Konkurs "Świąteczna promocja"
(tak dopiero... emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#6011366 Napisano: 30.04.2015 10:59:33 w SZUKAM....
marta_1234 napisał(a):

Na konkurs sephory z świątecznego konkursu bozonarodzeniowego wysyłam dane adresowe już dawno na profil fb sephory. Nagrody już też są w domu. Teraz dostałam takiego maila: Witamy,

ponownie gratulujemy zwycięstwa w konkursie Sephora. Prosimy raz jeszcze o
podanych danych teleadresowych w celu
przesłania nagrody. Niestety nadal nie otrzymaliśmy poniższych danych. Jeżeli
nie otrzymamy ich do jutra, do godziny 12:00 będziemy zmuszeni wybrać kolejną
osobę z listy uczestników konkursu, a nagroda niestety przepadnie. 

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że jesteśmy oficjalnym organizatorem konkursu
Sephora, co można z łatwością zweryfikować w regulaminie konkursu tutaj:
http://pl.sephora-the-game.com/rules Piszemy z oficjalnej skrzynki Havas Media
Polska, co również można zweryfikować dzwoniąc do naszej siedziby na numer: +48
228436660 bezpośrednio na biurko organizatora konkursu. Podając adres e-mail
organizator może zacytować konkretne zgłoszenie do konkursu, które nie było
widoczne na stronie, ewentualnie na prośbę zwycięzcy podać inne informacje,
które pozwolą na weryfikację.  

Ponownie i ostatecznie więc prosimy o podanie następujących danych:

Imię i nazwisko:
PESEL:
Numer telefonu kontaktowego:
Ulica:
Numer domu:
Numer mieszkania:
Kod pocztowy:
Miasto:
Adres urzędu skarbowego:


Wszelkie dane potrzebne są ze względu na dopełnienie wszystkich obowiązków
organizatora (dostarczenie nagrody, kwestie podatkowe).
Dziękujemy, gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!
Zespół organizatora konkursu.

Havas Media Sp. z o.o. 

Też cos takiego dostaliscie? Wysyłać im te dane?


A brałaś udział w więcej niż jednym etapie? Moja Narzeczona dostała taki mail pierwszy raz a ja osobiście drugi, wysłałem dane wczoraj a co tam... Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5987023 Napisano: 03.03.2015 21:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Apropos photoshopa, chociaż to chyba paint:
http://www.wawelr...maly1_1423131707.jpg 

HAHAHAHA emotka

to już się nazywa bieda emotka 2 zł żałują na czekoladę do foty... Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5986979 Napisano: 03.03.2015 19:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Gusiol napisał(a):

P.S. czy tylko ja widzę, że perfidny photoshop wygrał nagrodę z prince polo? (wycieczkę)?

Nieee, absolutnie. Ta pani ma 3 pary rąk!
A tak poważnie, z tego co pamiętam- regulamin nie zabraniał używania photoshopa emotka

Regulamin mówił zrób zdjęcie a nie przygotuj grafikę...
Patola:P da się zsynchronizować "dodatkowe ręce" pooglądaj hinduskie sztuki ale tutaj cóż ..:p Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5986968 Napisano: 03.03.2015 19:43:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
P.S. czy tylko ja widzę, że perfidny photoshop wygrał nagrodę z prince polo? (wycieczkę)? Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5986967 Napisano: 03.03.2015 19:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kacia napisał(a):

Czy z Sunbites wysyłają emaile że się wygrało bo widzę swoje nazwisko ale nie dostałąm emaila ?

Dzisiaj pisałem do nich, dopiero będą rozsyłali Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5898996 Napisano: 05.08.2014 22:46:19 w Carrefour konkursy
Ha Olsztyn też nie lepiej, tragedia... bardzo ale to bardzo słaba organizacja skoro ludzie z marketingu zapierają się że nie ma u nich takich akcji... Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5898988 Napisano: 05.08.2014 22:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poszedłem sobie do C4 z konkursu Tyskie... i Pani mi powiedziała, że tu się nie odbiera, że nie ma ich na liście... teorie poparła telefonem do kolegi... i weź tu się dogadaj... organizacja pierwsza klasa... ktoś już tak miał?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5873736 Napisano: 11.06.2014 15:10:59 w Wkurza mnie...
mlodybogxde napisał(a):

Gusiol napisał(a):

mlodybogxde napisał(a):

Gusiol napisał(a):

mikki85 napisał(a):

TIC TAC


ślą eski, że... paragony wykorzystane emotka emotka

tylko jakim cudem i przez kogo ???

ktoś też tak ma ?



Tak ja tak miałem, ujadanie się, wysyłanie paragonów pocztą i w końcu swoje kody dostałem...



Po jakim czasie dostałeś?



Kody dostałem jakieś 10-13 dni po wysłaniu paragonów. Oczywiście wina leży po ich stronie już zauważylem błedy ich oprogramowania więc polecam się na to powołać... mi np ich "pajac" kazał dodać kody drugi raz... potem stwierdzili, że użyte drugi raz i abym wysłał je pocztą... ogólnie cyrk na kółkach ale swoje odzyskałem



A coś więcej o tych błędach? Jak dodawać zgłoszenia, żeby bylo dobrze?



U nich strona nie odświeża pliku zuploadowanego i za każdym razem dodawało wam ten sam plik a inne dane... tak to wygląda, sprawdzałem... za każdym razem ten sam paragon a inne dane do paragonu przez to mają burdel w systemie... oczywiście mi to nawet gdzieś potwierdzili bo prowadziłem batalię mailową ... Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5873730 Napisano: 11.06.2014 14:58:51 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

a propos Tic Taków

pani na recepcji agencji Lowe starała mi się wmówić, że pani od konkursów nie ma dzisiaj w pracy

więc zapytałam - kto w takim razie wysyłał SMS-y ? Duch święty ???

no i wtedy przełączyła mnie do tego durnego faceta, który chciał mi wmówić, że nie znam regulaminu emotka

dzwoniłam też do Ferrero, ale podobno ludzie z marketingu do czwartku na wyjeździe i kontakt dopiero w piątek

wkurzyłam się na maksa, bo mam sporo paragonów i nie trawię debilizmu



Pocieszę Cie, ja osobiście miałem z nimi plejadę wesołą
a) tutaj problem z kodami, awantury, próby wmawiania mojej winy - groźba skargą podziałałą
b) brazzilmania - zmieniło mi w trakcie gry maila na ich - baba wmawiała mi, ze to nie ich, że mam do nich wysłać z tego maila wiadomość... groźba zgłoszenia na policję zadziałała ... klapki są obleśne, brudne, niedoróbki, logo się odkleiło... tragedia
c) raffaello - przez 26 dni po regulaminie wysyłali do mnie przesyłkę - kłamali, ze powiadomili a do tego 2-krotnie kłamali, ze wysłali.

d) obsługa z ferrero - nie lepsza... pani nie widzi w tym problemów, ma problemy ze stwierdzeniem, że 27 maj jest po 11 maja... ogólnie klapa nie firma... Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5873698 Napisano: 11.06.2014 14:24:51 w Wkurza mnie...
mlodybogxde napisał(a):

Gusiol napisał(a):

mikki85 napisał(a):

TIC TAC


ślą eski, że... paragony wykorzystane emotka emotka

tylko jakim cudem i przez kogo ???

ktoś też tak ma ?



Tak ja tak miałem, ujadanie się, wysyłanie paragonów pocztą i w końcu swoje kody dostałem...



Po jakim czasie dostałeś?



Kody dostałem jakieś 10-13 dni po wysłaniu paragonów. Oczywiście wina leży po ich stronie już zauważylem błedy ich oprogramowania więc polecam się na to powołać... mi np ich "pajac" kazał dodać kody drugi raz... potem stwierdzili, że użyte drugi raz i abym wysłał je pocztą... ogólnie cyrk na kółkach ale swoje odzyskałem Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5873680 Napisano: 11.06.2014 13:57:59 w Pomocy!!!!
magnus napisał(a):

mia napisał(a):

Szlag mnie zaraz trafi. emotka
Usiłuję zarejestrować kartę z Żabki i cały czas mam komunikat "Próba zmiany numeru PIN nie powiodła się. Wyłącznie użytkownik został zarejestrowany. Zaloguj się do serwisu on-line i spróbuj ponownie zarejestrować kartę." emotka
To nie pierwsza karta, która rejestruję. Straciły ważność, czy co u diabła?
Może ktoś wie, o co tu chodzi. emotka



Ja bez rejestracji aktywowałem i sprawdzałem stan. Wsio OK emotka



Zadzwoń do nich do banku, moja dziewczyna z nimi pogadała chwilę i aktywowała kartę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Gusiol

#5873665 Napisano: 11.06.2014 13:48:59 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ferrero polska...;p Wyświetl w wątku >>
0 0