Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ikropka

ikropka

#6396559 Napisano: 30.08.2017 12:43:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dlaczego wszystkie loterie omijają mnie szerokim łukiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6396250 Napisano: 29.08.2017 16:19:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
najgorszy miesiąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6388177 Napisano: 10.08.2017 08:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ace napisał(a):

jakie jest słowo na środę w Heńku?

bąbelki emotka

czy te podawane słowa można odmieniać przez przypadki, czy raczej należy trzymać się ściśle ?

Ja odmieniałam i wygrałam karnet na Openera czyli można Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6388176 Napisano: 10.08.2017 08:54:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
venikaaa napisał(a):

Ktoś jest na forum kto wygrał nagrodę w jednej z gazetek Biedronki. Pod koniec czerwca wygrałam blender, odpisałam od razu na SMS z danymi do wysyłki, była informacja, że prześlą w ciągu 35 dni, kalendarzowe 35 dni minęło, czy może chodzi o robocze? Jakie wy macie doświadczenie z nimi?

Ja wygrałam jakiś rok temu. Nagroda przyszła w ciągu 2 tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6387667 Napisano: 09.08.2017 07:22:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
susza jak nigdy Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6386354 Napisano: 04.08.2017 17:28:28 w Wkurza mnie...
Stokrotka. Jak wreszcie znalazłam ich sklep w akceptowalnej odległości od domu to nie mają w nim alkoholu. I nici z zakupów konkursowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6384869 Napisano: 01.08.2017 10:27:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustki, pusteczki Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6383931 Napisano: 28.07.2017 21:07:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

O co chodzi w loterii żywiec? Można brać udział w loterii o 300000 zł i o 3300 zł. Czy udział w jednym wyklucza drugi? Nie kumam

z tego co sie orientuje, to albo decydujesz sie na zrobienie kombinacji piw i wtedy grasz o 300 000, a jak nie to zaznaczasz i bierzesz udzial w losowaniu kasy, ktora losuja w sierpniu....

  • Aby wziąć udział w cotygodniowym losowaniu 300 000 zł zarejestruj kod i stwórz własne ustawienie składające się
    z 7 ikon piwa Żywiec (wybranych z 13 możliwych wizerunków piw) od 8 czerwca do 16 sierpnia 2017r.
    Jeden poprawnie zarejestrowany kod to możliwość stworzenia jednego unikalnego w danym okresie ustawienia.
    Każdego dnia możesz rejestrować maksymalnie 5 kodów. Każdy zarejestrowany kod bierze również udział w losowaniu dodatkowym
    100 nagród po 3 300 zł.
  • Aby wziąć udział w losowaniu 100 nagród po 3 300 zł nie musisz tworzyć własnego ustawienia.
    Wystarczy, że zarejestrujesz kod od 8 czerwca do 23 sierpnia 2017r.
przeklejone ze strony Żywca. Wydaje mi się, że z ustawieniem bierze udział w obu losowaniach a bez ustawienia tylko w jednym tym o 3 300. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6382432 Napisano: 24.07.2017 21:44:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
madzia1-s napisał(a):

Gdzie kupić dobrze opisany paragon z MILKO ?

Ja kupiłam w Makro. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6380940 Napisano: 19.07.2017 18:40:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mc22 napisał(a):

przelew z desperados (wygrana z pierwszych dni)

u mnie też. Z pierwszego dnia, kolejnych przelewów brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6379795 Napisano: 17.07.2017 06:56:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

ikropka

#6377695 Napisano: 10.07.2017 12:40:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W warszawie na ulicy stalowej jest drogeria jasmin? Bo na paragonie mam napis tesco i nie wiem czy mi dobrze kupiła osoba z forum

Może zadzwoń? 

moim zdaniem nie ma, tam jest maleńki pasaż, w którym jest rossman i ziaja Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6376284 Napisano: 05.07.2017 15:50:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustki, pusteczki Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6375410 Napisano: 03.07.2017 18:35:49 w Wkurza mnie...
Już się nie wkurzam na piwnicę. Zajęły ją jakieś dziadki, dziś wróciły z sanatorium, przeczytały obwieszczenie, zadzwoniły, przeprosiły, do środy się wyprowadzą, a moje rzeczy są na końcu piwnicy, więc nic nie zginęło. Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6373507 Napisano: 28.06.2017 18:54:59 w Lay's
@ o wysyłce Lazy bag Lay’s z pierwszego dnia Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ikropka

#6373315 Napisano: 28.06.2017 15:04:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ikropka napisał(a):

cb656 napisał(a):

ikropka napisał(a):

nie mam czasu na siedzenie parę godzin na komisariacie. Wyleczyłam się z tego po kilku włamaniach do samochodu. Pół dnia na komendzie a po pół roku pismo o umorzeniu sprawy. Poczekam do niedzieli.

Bzdura! Zgłaszasz włamanie i policja ma zasrany obowiązek przyjechać na miejsce, gdzie muszą zrobić dokumentację. Sprawa pół godziny góra.WAŻNE: tyko ŻĄDAJ kopii zgłoszenia. Jak nie da się inaczej, chociaż fotkę smartfonem, NUMER zgłoszenia koniecznie!!!

Sprawdzę w poniedziałek. Z samochodami schodziło się 3-4 godziny

Jak tam sobie chcesz emotka Licz się z tym, że pierwsze pytanie, jaki padnie, to: Kiedy dowiedziała się pani o włamaniu? ...a drugie: TO DLACZEGO zwlekała pani tyle dni ze zgłoszeniem?!
Przemyśl sobie wersję, że zauważyłaś zamianę tego dnia, kiedy zgłosiłaś. Niewinne kłamstwo, ale większy spokój od policjantów, którzy tylko kombinują, jak tu znaleźć haka na obywateli. Wystarczy im pretekst, by sprawę uwalić z powodów proceduralnych. Taka typowa spychotechnika, byle odepchnąć od siebie, byle później... emotka

ok, dzięki za radę. Mam nadzieję, że dziki lokator wyniesie się po dobroci. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6373270 Napisano: 28.06.2017 14:17:52 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ikropka napisał(a):

nie mam czasu na siedzenie parę godzin na komisariacie. Wyleczyłam się z tego po kilku włamaniach do samochodu. Pół dnia na komendzie a po pół roku pismo o umorzeniu sprawy. Poczekam do niedzieli.

Bzdura! Zgłaszasz włamanie i policja ma zasrany obowiązek przyjechać na miejsce, gdzie muszą zrobić dokumentację. Sprawa pół godziny góra.WAŻNE: tyko ŻĄDAJ kopii zgłoszenia. Jak nie da się inaczej, chociaż fotkę smartfonem, NUMER zgłoszenia koniecznie!!!

Sprawdzę w poniedziałek. Z samochodami schodziło się 3-4 godziny Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6373263 Napisano: 28.06.2017 14:07:04 w Wkurza mnie...
ongis napisał(a):

ikropka napisał(a):

Jestem pewna, że to moja piwnica. Mieszkanie odziedziczyłam po dziadkach ponad 20 lat temu, wszystko mam wpisane do aktu notarialnego, numer na piwnicy jest, w papierach w administracji wszystko się zgadza. A z tej piwnicy korzystałam już jako dziecko. W tym roku przed Wielkanocą wyniosłam z niej swoje sanki z czasów dzieciństwa (prawie czterdziestoletni zabytek). To moje mieszkanie, które wynajmuję. Poprzedni najemcy nie chcieli korzystać z piwnicy bo bali się (jak widać słusznie) o bezpieczeństwo rzeczy, więc stały tam stare graty po moich dziadkach, które w wolnych chwilach wynosiłam.

To nad czym ty się zastanawiasz ? Jak tylko zobaczyłaś od razu powinnaś dzwonić po policję.

nie mam czasu na siedzenie parę godzin na komisariacie. Wyleczyłam się z tego po kilku włamaniach do samochodu. Pół dnia na komendzie a po pół roku pismo o umorzeniu sprawy. Poczekam do niedzieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6373256 Napisano: 28.06.2017 13:57:26 w Wkurza mnie...
agniehaha89 napisał(a):

nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Schodzę sobie dziś do piwnicy zanieść resztki, które zostały po remoncie, a tam niespodzianka. Ktoś zmienił kłódkę, wyrzucił moje rzeczy i wprowadził się ze swoimi. emotka

Dla mnie to niepojęte emotka emotka Spółdzielnia w moim bloku wymieniała stare drewniane spróchniałe okienka piwniczne na plastikowe. Nikt mnie nie powiadomił, nie próbował się nawet skontaktować (kartka w drzwi, do skrzynki - cokolwiek). Ekipa zerwała sobie kłódkę od piwnicy i wymieniła okienko pod moją nieobecność. emotka Nie darowałem gnojom. Sprawa zakończyła się w sądzie wysoką grzywną. Tobie radzę to samo - OD RAZU NA POLICJĘ, bez patyczkowania się!

Też bym nie odpuściła emotka Od razu na policję! Dziadostwo emotka

A jesteś pewna, że to była twoja piwnica? U mnie w bloku piwnice są pomieszane np. ten z mieszkania nr 3 ma piwnicę nr 7 itd.Słyszałam, że niektórzy lokatorzy mają piwnice w innym bloku. Może ktoś poprostu dowiedział się, że to jest jego piwnica i ją zajął ? W takim wypadku jeśli korzystałaś z piwnicy przez 30 lat to chyba możesz wystąpić do sądu ale tylko z wnioskiem o zasiedzenie hehe emotka  

Jestem pewna, że to moja piwnica. Mieszkanie odziedziczyłam po dziadkach ponad 20 lat temu, wszystko mam wpisane do aktu notarialnego, numer na piwnicy jest, w papierach w administracji wszystko się zgadza. A z tej piwnicy korzystałam już jako dziecko. W tym roku przed Wielkanocą wyniosłam z niej swoje sanki z czasów dzieciństwa (prawie czterdziestoletni zabytek). To moje mieszkanie, które wynajmuję. Poprzedni najemcy nie chcieli korzystać z piwnicy bo bali się (jak widać słusznie) o bezpieczeństwo rzeczy, więc stały tam stare graty po moich dziadkach, które w wolnych chwilach wynosiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6373192 Napisano: 28.06.2017 12:18:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
na osłodę wkurzenia po eksmisji z piwnicy 200 od Desperadosa Wyświetl w wątku >>