Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ikropka

ikropka

#6477794 Napisano: 28.03.2018 12:27:39 w Smolar
loteryjny napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Są wyniki EB Żabka na stronie emotka

A czy zwycięzcy zostali też już poinformowani? emotka Nie mam przy sobie pudełka z paragonami i nie mam jak sprawdzić... A trochę paragonów miałem emotka

No wlasnie, czy ktos potwierdzi smsy? emotka

ktoś się chwialił w MDW i Informują Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6477179 Napisano: 26.03.2018 17:06:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
dziś odnaleziony kaufland 50 z piątku Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6475172 Napisano: 21.03.2018 10:53:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno nie było tak pusto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6475127 Napisano: 21.03.2018 09:38:32 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Mnie wkurza to, że przepisy się u nas zmieniają praktycznie z dnia na dzień. Niektóre firmy boją się w rynek konkursowy wejść, bo tematu nie ogarniają. Bez prawnika coraz trudniej coś robić, a prawnicy dyskutują bez końca nad ustawami i zmianami  emotka
Prościej dawać ludziom fartuszki i deseczki   emotka  
Na kwiecień, poza Koralem, nikt nie puścił jeszcze ciekawej zapowiedzi  emotka

Prowadzenie działalności gospodarczej to co raz częściej praca 24 h na dobę i ciągłe śledzenie zmieniających się przepisów. Ja jakoś nie widzę tego ułatwiania prowadzenia działalności tylko ciągle nowe obowiązki. Odechciewa się. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6474533 Napisano: 19.03.2018 15:39:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem,

Czyli odpisali te same formułki co mi. A kiedy do nich pisałaś? I czy maila czy oficjalne pismo? Bo może niech więcej osób im coś napisze, to w końcu zareagują. I jak możesz to napisz kto podpisał Twoją odpowiedź (moją prokurent Krzysztof Jakubczak).
Ja chyba do SC Johnson jeszcze napiszę, że organizator nie udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi w formie przewidzianej regulaminem, tylko złamał regulamin po raz kolejny, bo zaprosił mnie na spotkanie do ich siedziby. A regulamin tego nie przewiduje przecież.

Przez formularz na stronie. Podpisała się Zuzanna Szymanowska
S.C.Johnson&Son, Inc. Napisz koniecznie, że nie otrzymałaś wyczerpującej odpowiedzi i nie jesteś usatysfakcjonowana. Ja im odpisałam, że odpowiedzi są wymijające, bez konkretów i nie ustosunkowali się do wszystkich zastrzeżeń. Im więcej osób napisze tym lepiej. Nawet przez głupi formularz. Wyświetl w wątku >>

ikropka

#6474520 Napisano: 19.03.2018 15:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

ikropka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

kkbt napisał(a):

ZetZ napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na płyn do mycia szyb? emotka Wiosna idzie, okna umyć trzeba, a kupić bez konkursu tak trochę bez sensu emotka  

https://www.e-kon....html#.Wq9_Islltf5  -loteria emotka

Bojkotujmy tę loterię, agencja nie gra uczciwie!

Bojkotujemy?Ale w jakim sensie?Loteria jest nadal w naszej bazie konkursowej.
ps.na jedno zgłoszenie u mnie zestaw produktów, całkiem nie dawno więc może niech każdy sam zdecyduje czy chce się w to bawić czy nie.

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem,

Czyli w skrócie: Dzięki ale nic nas to nie obchodzi... 

Dokładnie tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6474504 Napisano: 19.03.2018 15:03:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

kkbt napisał(a):

ZetZ napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na płyn do mycia szyb? emotka Wiosna idzie, okna umyć trzeba, a kupić bez konkursu tak trochę bez sensu emotka  

https://www.e-kon....html#.Wq9_Islltf5  -loteria emotka

Bojkotujmy tę loterię, agencja nie gra uczciwie!

Bojkotujemy?Ale w jakim sensie?Loteria jest nadal w naszej bazie konkursowej.
ps.na jedno zgłoszenie u mnie zestaw produktów, całkiem nie dawno więc może niech każdy sam zdecyduje czy chce się w to bawić czy nie.

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem, Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6474240 Napisano: 18.03.2018 15:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

i, co do lidla, czy może być coca cola 1 l waniliowa? Bo niby tylko 0,5 i 1 l wchodzą w grę, a w moim lidlu są tylko 2 l, i 0,5 l. te normalne. Ale jest też ta waniliowa, 1 l, no i nie wiem.

Wg regulaminu nie. Ale możesz napisać do nich - może zapomnieli wymienić ją wśród innych po prostu... To jakaś nowość niby.

Super, u mnie była tylko Cola cherry, kupiłam, zgłoszenie poszło...pocieszam się, że i tak nie wygram emotka

Ale wybór. W moim Lidlu jest tylko zwykła cola 1,5 l i był sprite 1 l (ale tylko przez jeden dzień). W dwóch w okolicy to samo emotka Też myślałam o waniliowej i cherry zero bo są w nowej gazetce, ale nie pojawiły się w sklepie. Skoro nie ma ich regulaminie to nie kupię nawet jeśli się pojawią.  A plakaty przy półce z napojami wiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6473843 Napisano: 16.03.2018 17:18:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

ikropka napisał(a):

ania1 napisał(a):

korekk napisał(a):

Może oceńmy loterie prowadzone przez Loyalty Point w sposób oceny ich profilu na facebooku? Zakładka recenzje, można dać gwiazdki i napisać komentarz  emotka

https://web.faceb...m/LoyaltyPointSpzoo/

Puścić wici na wykop.pl i już samo pójdzie emotka

Chyba usunęli możliwość dodawania oceny na fb

to wyglada jak walka z wiatrakami

ale nadal można dodawać opinie w google Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6473832 Napisano: 16.03.2018 16:53:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1 napisał(a):

korekk napisał(a):

Może oceńmy loterie prowadzone przez Loyalty Point w sposób oceny ich profilu na facebooku? Zakładka recenzje, można dać gwiazdki i napisać komentarz  emotka

https://web.faceb...m/LoyaltyPointSpzoo/

Puścić wici na wykop.pl i już samo pójdzie emotka

Chyba usunęli możliwość dodawania oceny na fb Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6473223 Napisano: 15.03.2018 10:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

Agnes napisał(a):

no własnie czy ktoś pisał kiedys w tej sprawie do sposnora?
te pierwsze edycje paczka sprzątaczka chyba były uczciwe bo tam sporo wygrywało nawet mnie się udało kilka zestawów a potem coś poszło nie teges....
w glade nie grałam nigdy

w pierwsze edycji wygrałam telewizor i chyba ze 3 zestawy,w drugim i trzecim nic emotka  

pierwsza edycja była chyba uczciwa, coś tam wpadło. A teraz to masakra. Ma ktoś jakiegoś gotowca, żeby napisać do Izby Skarbowej? Sponsora to raczej niezbyt nie interesuje. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

ikropka

#6473036 Napisano: 14.03.2018 16:49:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

ikropka

#6472288 Napisano: 12.03.2018 17:22:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marcu zlituj się wreszcie Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6472286 Napisano: 12.03.2018 17:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

jak to możliwe że w Heinekenie, przy ograniczeniu 5 zgłoszeń na dzień, gość trafia 3 piłki?

zgłasza dużo, dużo więcej niż 5 Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6470668 Napisano: 07.03.2018 12:37:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie podoba mi się ten marzec. Już siódmy a u mnie zero nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6469869 Napisano: 05.03.2018 14:57:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

KONKURS KAMIS - dostałam informację o wygranej, ale zgłaszałam kilka paragonów, skąd mam wiedzieć w takim razie, który wysłać? w emailu nie podali nr zwycięskiego ....może ktoś miał taką sytuacje? z kim się kontaktował?

Albedo życzy sobie odesłania wszystkich zgłoszonych paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6468888 Napisano: 02.03.2018 06:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi323raf napisał(a):

ivanotta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ikropka napisał(a):

FBilona napisał(a):

Desperadosa już namierzyliście? Kurczę mam pełno kodów ale nie wchodzą. Czyli nowa pula eeeeh

Tak i zgodnie z regulaminem z tej puli losowali zwycięskie kody. Czyli tylko wchodzą te, które są z opakowań informujących o promocji


co to za konkurs?

https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

W bazie nie widziałam

i znowu bramki?  emotka

Dobrze by było, tutaj do kodów są przyporządkowane nagrody. Wygrywa co 5400 kod emotka Szansa na 1000 zł? 1:180000

też tak to zrozumiałam. Czyli agencja zgarnia resztę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6468777 Napisano: 01.03.2018 19:57:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

ikropka napisał(a):

FBilona napisał(a):

Desperadosa już namierzyliście? Kurczę mam pełno kodów ale nie wchodzą. Czyli nowa pula eeeeh

Tak i zgodnie z regulaminem z tej puli losowali zwycięskie kody. Czyli tylko wchodzą te, które są z opakowań informujących o promocji


co to za konkurs?

https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

W bazie nie widziałam

chyba nie ma w bazie, ale gdy pojawił się post sprawdziłam regulamin na stronie desperadosa. Raczej kapsle z mojej kolekcji nocturno się nie przydadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6468710 Napisano: 01.03.2018 17:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

Desperadosa już namierzyliście? Kurczę mam pełno kodów ale nie wchodzą. Czyli nowa pula eeeeh

Tak i zgodnie z regulaminem z tej puli losowali zwycięskie kody. Czyli tylko wchodzą te, które są z opakowań informujących o promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

ikropka

#6468121 Napisano: 28.02.2018 11:30:53 w Informują